Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Merlin.pl: 10 zł rabatu na kolejne zakupy dla płacących BLIKiem

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.02.2017

Merlin.pl: 10 zł rabatu na kolejne zakupy dla płacących BLIKiem

Nareszcie pojawiła się nowa promocja dla płacących BLIKiem.

rabat 10 zł na Merlin.pl dla płacących BLIKiem
Od momentu startu loterii Blikomania skierowanej do osób korzystających z BLIKa nie pojawiały się już promocje z rabatami czy bonusami za tę formę płatności. Jednak w końcu czegoś się doczekaliśmy. Jest to rabat w wysokości 10 zł na kolejne zakupy w sklepie Merlin.pl.

Promocja "Blik w merlin.pl" wystartowała w poniedziałek - udało mi się do niej dotrzeć jeszcze przed tym, gdy BLIK zaczął informować o niej na swych profilach w mediach społecznościowych oraz banki na stronach internetowych. O nowości doniosłem na Facebooku:


Prawda, że warunki proste? Tak klarowne, że dało się opisać w dość krótkiej notce. Jednak nie wszyscy Czytelnicy bloga (zwłaszcza Ci codziennie tu zaglądający) śledzą profil Bankobrania na Facebooku. Dlatego by uniknąć sytuacji, w której informacja o okazji na rabat komuś umknie, mimo wcześniejszej deklaracji, że prześwietlę promocję tylko na FB, dziś publikuję ten wpis także na blogu.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zrobić zakupy na Merlin.pl na sumę min. 40 zł (nie wliczając do tego kosztów przesyłki) i zapłacić BLIKiem. Za to w ciągu trzech dni roboczych otrzymasz na maila kod rabatowy o wartości 10 zł. Będzie go można wykorzystać podczas zakupów na Merlin.pl najpóźniej do 30.06.2017 r.

Promocja trwa od 6.02. do 5.03.2017 r., ale - zgodnie z regulaminem - może zakończyć się wcześniej w przypadku wykorzystania puli 70 000 zł przeznaczonej na rabaty. Dla tych, którzy zakupy na Merlin.pl robią bardzo często jest dobra wiadomość: udział w promocji można wziąć wielokrotnie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z BLIKa, przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. A jeżeli nie masz konta w banku udostępniającym BLIKa to możesz to nadrobić i przy okazji zarobić: 100 zł za konto w PKO i płatności na sumę 210 zł albo 100 zł za Konto w ING Banku Śląskim.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się wśród bankowych promocji. Polub Bankobranie na Facebooku: 

6 komentarzy:

 1. Słabo :( Przed świętami dawali 25 zł rabatu

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś cienko w tym roku z bankobraniem. Oby kolejne miesiące były bardziej obfite:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co by nie mówić, ale akurat T-Mobile w ostatnim czasie stał się niezłym "bankodajem": regularny 5% moneyback (25/50 lub nawet 100 złotych), >100 złotych za polecenie karty, punkty Masterpriceless (bilety do kina lub doładowania), 50 złotych za przeniesienie pensji do ich banku, na dniach mam otrzymać bon do Carefoura (100 złotych). Dawno nie widziałem tak zacnej bankowej szczodrości. Nawet BZWBK zmarniał ostatnio.

   Usuń
  2. Masz rację! Lecimy z TMUB, ale turbulencji trochę jest.

   Usuń
 3. A do wykorzystania kodu rabatowego 10zl trzeba zrobić zakupy na jakąś minimalną kwotę? A jak to będzie powyżej 40zl to znowu dostanę kod na 10zl?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...