Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 300 zł na paliwo za darmowe konto firmowe w Nest Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.02.2017

Bon 300 zł na paliwo za darmowe konto firmowe w Nest Banku

Konto za 0 zł bez warunków, banalnie proste warunki promocji i solidny bonus.

Bony 300 zł na paliwo na stacjach Orlen od Nest Banku
Taką charakterystykę mogą mieć wszystkie dotychczasowe promocje przygotowywane przez Nest Bank. Po hitowych propozycjach dla klientów indywidualnych, teraz przyszedł czas na promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W prosty sposób zdobyć można bony o wartości 300 zł na zakup paliwa na stacjach Orlen i Bliska.

Aby wziąć udział w promocji "BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu" i zdobyć pierwszą część przewidzianej premii wystarczy:
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych i kontaktowanie się w celach marketingowych (zgód nie należy wycofywać do momentu otrzymania nagrody) 
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej 
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • wykonać przelew zaliczki podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę) i
  •  zapewnić wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz kartę upominkową o wartości 150 zł (bank wyśle ją na Twój adres korespondencyjny w ciągu 14 dni roboczych po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji). Jednak w każdym z kolejnych trzech miesięcy będzie można załapywać się na kolejne bonusy po 50 zł każdy. W każdym z tych miesięcy należy: 
 • wykonać przelew zaliczki podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę)
 • zapewnić wpływy na sumę co najmniej 1 000 zł 
 • nie wycofywać wyrażonych wcześniej zgód

Po 50 zł na paliwo bank będzie przekazywać w postaci doładowań wcześniej otrzymanej karty upominkowej. Ważność karty to 2 lata. Premie uzyskane w promocji stanowić będą przychód z działalności gospodarczej.

Uwaga! To promocja limitowana. Załapie się na nią wyłącznie pierwsze 500 osób. W razie wyczerpania puli promocyjnych wniosków organizator powiadomi o tym na stronie akcji. Teoretycznie promocja może być dostępna nawet do 8.05.2017 r., ale pamiętając wzięcie jakim cieszyły się wcześniejsze promocje Nest Banku (choć prowadzone dla klientów indywidualnych) to być może i tu spodziewać się można przedterminowego zakończenia akcji. Z wnioskiem nie warto więc zwlekać. [Aktualizacja: promocja zakończyła się przed terminem w związku z wyczerpaniem puli promocyjnych wniosków

Dla kogo promocja?


Udział w promocji mogą wziąć osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Są jednak i wykluczenia. Zgodnie z regulaminem udziału w promocji wziąć nie mogą:
"- pracownicy Organizatora, osoby zatrudnione przez Organizatora na podstawie stosunku cywilnoprawnego, a także członkowie rodzin tych osób do drugiego stopnia pokrewieństwa, 
- Przedsiębiorcy, którzy na dzień złożenia Wniosku posiadają lub posiadali rachunek rozliczeniowy oferowany przez Organizatora (działającego zarówno pod obecną marką Nest Bank jak i pod wcześniejszymi markami Organizatora), jak również którzy złożyli wniosek o taki rachunek, będący w trakcie rozpatrywania przez Organizatora" (pisownia oryginalna)
Jeśli więc masz konto firmowe w Nest Banku lub wcześniej takowe było dane Ci posiadać  w Banku Smart, BIZ Banku lub FM Banku to teraz promocja niestety nie jest już dla Ciebie. Posiadanie (teraz lub wcześniej) konta osobistego (dla klientów indywidualnych) w Nest Banku nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji :)

BIZnest Konto - prześwietlenie oferty


Warunki prowadzenia są bardzo klarowne. To:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za przelewy do ZUS/US zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty (bez warunków; wyrabianie karty w promocji nie jest nawet wymagane) 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu

Umowę o konto firmowe w Nest Banku zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera.

Zawnioskuj o konto w Nest Banku i zdobądź 300 zł na paliwo

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. i polub na Facebooku:


Opis promocji Nest Banku pojawił się na blogu już w ubiegłym tygodniu, ale z przyczyn technicznych po stronie banku, rozpoczęcie akcji okazało się drobnym falstartem (mimo to na szczęście osoby, które wniosek już złożyły - z uzyskanych przeze mnie informacji - łapią się na promocję).

76 komentarzy:

 1. Czyli mam konto w Nest Banku z promocji ze 100 zł do Rossmanna, ale teraz też mogę wziąć udział??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta osobistego w Nest Banku (kiedyś lub nawet aktualnie) nie jest przeszkodą do skorzystania z tej promocji :) Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to możesz brać udział - BIZnest Konto zakładasz na firmę. Wniosek należy złożyć przez stronę promocji (podlinkowaną w powyższym prześwietleniu) - tylko ten sposób wysłania wniosku daje możliwość zdobycia bonów.

   Usuń
  2. Czy po otrzymaniu nagród konto trzeba utrzymywać przez jakiś określony czas?

   Usuń
  3. Nie trzeba.

   Usuń
 2. Rozliczam się kwartalnie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelać co miesiąc choćby po kilka złotych jako zaliczkę to nie problem. Po kwartale przelejesz resztę :)

   Usuń
  2. u mnie to samo, choć rozważam otwarcie tego konta nie dla bonusu a dla darmowego prowadzenia konta. w m-Banku jakoś przestało mi się podobać

   Usuń
  3. w idea banku masz za darmo konto (karta ewentualnie płatna jak nie wydasz400zł) i jeszcze łatwo wykręcić 50zł miesięcznie, ja mam oba, mbank (zwrot za zus) i idea (zwrot za różne rzeczy)

   Usuń
  4. Wiadomo, że co księgowa to może być inna interpretacja, ale od mojej mam info, że mogę przelewy robić co miesiąc nawet gdy rozliczam się kwartalnie. Wszystko pójdzie w poczet kwartalnej zaliczki podatku.

   Usuń
  5. Tylko jeśli Skarbówka się wnerwi, to będziesz miał pozamiatane.
   Jak wezmą Cię pod lupę z takim "kapaniem" "na poczet przyszłych zaliczek", to możesz pożałować tego zysku, na który się skusiłeś.
   Kolega zrobił tak pewnego razu. Właśnie nadpłacił, by "mieć spokój". I... po miesiącu miał kontrolę, która właśnie się zainteresowała powodem "nadpłaty". Intencją sprawdzających był właśnie bałagan w prowadzeniu KPiR i różnice między deklaracjami, a faktycznymi wpłatami (żeby było śmiesznie!) zaliczek! na podatek dochodowy.
   Osobiście radziłbym nie bawić się w takie gierki, jak się jest na kwartalnym rozliczeniu. Kontrola z USk może nie być zbyt wyrozumiała, nie mówiąc już o przychylnym nastawieniu do takich manewrów. Przecież oni tam w każdym podatniku widzą potencjalnego krętacza. Przy okazji można trafić na weryfikację zysków z bankobrania - wbrew powszechnie panującej opinii nie wszystkie banki biorą na siebie obowiązek odprowadzania podatku za te gratisy. Niektóre jawnie cedują to na stronę "obdarowywaną".

   Usuń
  6. @Anonimowy 14 lutego 2017 14:14, w przypadku promocji bankowych dla klientów indywidualnych mamy do czynienia ze sprzedażą premiową - wówczas tego typu gratyfikacje zwolnione są z podatku. Nie ma w tym ani "powszechnie panującej opinii", ani czegokolwiek co byłoby (czy miałoby być) ukrywane.

   Inaczej kwestia wygląda w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W tym przypadku przychody z tytułu promocji należy rozliczyć. Wspominam o tym we wpisach o promocjach dot. kont firmowych.

   Usuń
  7. Napisałem: "nie wszystkie banki biorą na siebie obowiązek odprowadzania podatku za te gratisy".
   Spotkałem się z zapisami w Regulaminach promocji bankowych (niestety nie mam akurat takowych pod ręką, ale czytałem to na pewno), gdzie bank jawnie postuluje o konieczności osobistego rozliczenia kwestii podatkowych. Jednym słowem - umywa ręce. Np. Getinie (przy okazji jakiejś promocji) zażądali ode mnie wskazania Urzędu Skarbowego, w którym się rozliczam. Niektóre banki, owszem, zakładają pulę kosztów na pokrycie zobowiązań podatkowych. Jednak nie wszystkie to robią.
   Ze sprzedażą premiową nie wszystko jest tak różowo. To hasło niestety nie jest magicznym zaklęciem, które zwalnia z obowiązków podatkowych. Przytaczam linka, który wyjaśnia pewne kwestie w tej materii:

   https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-podatkowe-rozliczenie-sprzedazy-premiowej

   Usuń
 3. Już kiedyś rozważałem założenie tego konta. Ale wtedy nie mieli wpłatomatów. Dobrze, że się nie pośpieszyłem, bo 300 zł miło będzie przyjąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam regulamin i mi wychodzi, że nie musi to być w miesiącu następującym, a najpóźniej wtedy. Czyli jak założę konto i puszczę podatek teraz to wszystko może pójść szybciej. Chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Przelew do US i wpływ musi nastąpić "najpóźniej w następnym miesiącu
   kalendarzowym po miesiącu otwarcia ww. rachunku", więc to nie wyklucza zrealizowania warunków już w miesiącu w którym konto założysz :)

   Jedyne co może zastanawiać to zapis: "dokonać (...) terminowej płatności zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego" (czy pod "terminową" kryje się do 20-go dnia miesiąca? No ale wtedy i tak nic się nie stanie).

   Usuń
 5. Witam,

  i dziękuję za info. Właśnie złożyłem wniosek, na emeryturze przyda się każda złotówka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Otrzymany bon olen 300zł należało by ująć w ewidencji jako zysk firmy i go sobie opodatkować :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słabo ogarniam księgowość, ale tu raczej mówimy o przychodzie, a nie zysku.

   Usuń
  2. Przed opodatkowaniem powinna być mowa raczej o przychodzie, niż o zysku (choć żeby było śmieszniej to jest przecież takie coś jak... "podatek od zysków kapitałowych" czyli "podatek Belki").

   Usuń
  3. A gdy paliwo jest naszym kosztem uzyskania przychodu to jak odzyskać ten podatek (dopisać zakup za bon do kosztów) skoro kupimy paliwo bonem za który zapłaciliśmy podatek dochodowy...?

   Usuń
  4. No raczej zakupu bonem (kartą podarunkową) nie wpiszesz w koszty. Tzn. ja bym nie wpisywał nie mając dowodu na poniesienie tego kosztu. Na fakturze będzie wskazana forma płatności.

   Usuń
 7. kurcze, tak czytam opinie o tym banku i mam wątpliwości czy się tam "pchać"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gwarantuję Ci że na wszystko i na każdego można znaleźć "opinie" w Internecie. Ja mam tu konto osobiste od 2 lat, a firmowe od niedawna po tym jak podpięli wpłatomaty Euronetu. Nie mam uwag. Jedyne czego mi brakuje to płatności typu Przelewy24 no ale wtedy zostaje płatność kartą. Ogólnie się rozwijają. Wprowadzili przelewy ekspresowe za 1 zł, to chyba najtaniej ze wszystkich banków. Wspomniane już wpłatomaty. Dziś czytałem że lada moment będą podłączeni do Android Pay.

   Usuń
 8. Witam, mam trochę laickie zapytanie. Mam działalność która faktycznie nie wystartowała (została założona i od razu zawieszona). Czy może ktoś podpowiedzieć jak taka promocja miała by się do mojego przypadku, jeśli starał bym się o założenie konta wraz z promocją i przelewaniem na US nawet 1zł ? Ktoś może łapał podobne wisienki przy zawieszonej swojej DG ? Jak by to się ogólnie miało do owego przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami banki sprawdzają czy działalność jest niezawieszona. Żona ubiegała się o KK w Cutibanku w momencie, kiedy miała zawieszoną DG - oddzwonili do niej z informacją o negatywnym rozpatrzeniu wniosku właśnie z tego powodu.

   Usuń
  2. No ale karta kredytowa a konto to trochę inna sytuacja. Tam musiała mieć zdolność kredytową = mieć dochody = mieć aktywną działalność. Przy samym koncie już to takiego znaczenia nie ma (nie powinno mieć). Złóż wniosek - zobaczysz czy konto ci otworzą.

   Usuń
  3. Dochody można mieć z innych źródeł (np. wynajmu (kilku) nieruchomości, renty itp.) - ale Bank to nie interesowało. Powiedzieli stanowcze "No" i nawet pisemną decyzję dosłali później listem poleconym. Aczkolwiek, owszem, próbować zawsze warto - a noż-widelec się uda.

   Usuń
  4. Citi jest "sto lat za murzynami", nagabują na KK i konta nawet na lotniskach. Potem okazuje się, że firma płacąca 8,5% od przychodu (ryczałt)od 15 lat, nie jest dla nich wiarygodna (bo to ryczałt i do tego spółka cywilna) i nie można nawet dostać KK u nich. Zmarnowali mi tylko 40min na telefonie. Pytam w ogóle banki - jeśli ktoś woli płacić po 8,5% od przychodu zamiast 19% od zysku, to czy ma duże koszty, czy nie?

   Usuń
 9. A czy mając działalność, która jeszcze nie przynosi dochodu (czyli de facto nie płaci się zaliczek na podatek i nie wiadomo kiedy się je zacznie płacić) można się w ogóle załapać na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki spełnisz bo konto założysz, przelewy zrobisz.
   Kiedyś tylko z US musisz rozliczyć te nadpłatę.

   Usuń
 10. ciekawe czy pit za pracownika czyli pit4 tez jest brany jako podatek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba do US przelać za swój podatek dochodowy. Czy tym samym przelewem idzie za pracowników??? Nie wiem, bo nikogo nie zatrudniam.

   Usuń
 11. a jesli ktos ma juz karte podarunkowa Orlen załozona na firmę to co wtedy robią? Zakładają kolejną czy doładowują tę istniejąca? Mam działalnosc juz od jakiegos czasu i najczesciej tankuje w Orlenie wiec mam tez i karte a chciałabym skorzystac z tej promocji i otworzyc konto w Nest Banku firmowe tym bardziej ze juz jestem ich klientem indywidualnym (firmowym jescze nie).Bede wdzieczna za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyślą Ci podarunkową, anonimową i nią będą doładowywać. Bank nawet nie będzie wiedzieć (bo nie ma jak się dowiedzieć) że masz jakąś kartę Orlenową.

   Usuń
  2. aha, bo myślałam ze ta karta będzie połaczona z konkretną firmą czyli tą moją, ale skoro to anonimowa to ok.

   Usuń
 12. Nie ma to jak pełna wyczerpująca informacja.
  Właśnie dostałem maila "Z przykrością informujemy, że nie możemy potwierdzić Twoich danych z uwagi na braki formalne, co nie pozwala nam ukończyć procesu otwarcia rachunku dla Twojego wniosku o numerze..."
  Jak dowiedziałem się na infolinii ten "brak formalny" to fakt iż kiedyś otwierając konto w Smart Banku także weryfikowałem się przelewem, A DWA RAZY PRZELEWEM NIE MOŻNA!
  Gratuluję Bakowi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wcześniej posiadałeś już konto firmowe w Banku Smart to niestety teraz w promocji udziału wziąć nie możesz: "udziału w promocji wziąć nie mogą: (...) Przedsiębiorcy, którzy (...) posiadali rachunek rozliczeniowy oferowany przez Organizatora (działającego zarówno pod obecną marką Nest Bank jak i pod wcześniejszymi markami Organizatora)".

   Chyba, że posiadałeś konto osobiste (to już przeszkodą nie jest). A ten problem z otwarciem konta firmowego przelewem faktycznie byłby w tej sytuacji niefajny. Zostaje wtedy więc kurier.

   Usuń
  2. Przed chwilą otworzyłem konto z weryfikacją poprzez przelew, poszło bez problemu. Miałem kiedyś konto osobiste w Banku Smart, zamknąłem je już w Nest Banku, konto było otwierane również z weryfikacją poprzez przelew. Numer NIK pozostał ten sam (po zamknięciu w Nest Banku nie wyłączyli mi dostępu do bankowości internetowej / mobilnej, jedynie nie miałem żadnych rachunków bankowych na liście), musiałem tylko zadzwonić na infolinię żeby zresetować hasło, bo nie wiedzieć czemu stare przestało działać a nowe, otrzymane SMSem również nie wchodziło (nowe do IVR działało za to poprawnie). Trzeba pamiętać, że przelew weryfikacyjny powinien pochodzić z konta, które zostało założone w tradycyjny sposób (kurier, placówka), nie za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Tak jest w niektórych bankach, być może nawet we wszystkich.

   Usuń
 13. W jaki sposób otwierane jest konto ? Przelewm z innego banku, za pośrednictwem kuriera ?
  Ile czasu trwa od złożenia wniosku do zawarcia umowy ?
  Czy promocja nadal jest aktualna czy juz 500 osób się zarejestrowało ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewem lub za pośrednictwem kuriera. Przelewem od kilku minut do 2 dni (tak było przy kontach osobistych), a z kurierem nieco dłużej. Nie ma jednak znaczenia moment zawarcia umowy, ale złożenie wniosku w promocji. W chwili obecnej jest on ciągle dostępny. Gdy pula się wyczerpie to na stronie promocji pojawi się komunikat i nie da się złożyć wniosku.

   Usuń
  2. Zostałem zapewniony że zgodnie z opcjami do wyboru czyli przelew, kurier,lub placówka banku.? Osobiście wybrałem placówkę bankową i przelała PIT 4 , który według zapewnień z infolinii jest zgodny z warunkami.Proszę popraw mnie jak się mylę.Warinki spełnione i czekam na info, tylko jak długo? Kiedy będzie info z banku?

   Usuń
  3. Czy kolejność ma znaczenie ? Wykonać przelew zaliczki podatku i zapewnić wpływ na kwotę min.1 tyś. Czy może być wpływ na konto i dopiero przelew do US.

   Usuń
  4. @Anonimowy 16 lutego 2017 22:59, nie ma jakiegoś zaplanowanego powiadomienia - w ciągu 14 dni roboczych marca bank prześle do Ciebie kartę upominkową.

   Co do PIT4. Mogę powiedzieć tylko tyle co wynika z regulaminu: bank wymaga "płatności zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego".

   @Anonimowy 16 lutego 2017 23:11, kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
  5. co w przypadku gdy rozliczam się kwartalnie a podatek wynosi 0 (słownie: zero! )??

   Usuń
  6. Kiedyś w końcu będzie jakaś płatność podatku. Albo w rozliczeniu rocznym zwrot nadpłaty ;)

   Usuń
 14. Jest jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam u nich konto osobiste. Aby założyć firmowe z promocji muszę się weryfikować przelewem z innego banku.
  Też tak macie czy ślepy jestem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo wniosek w promocji musi iść przez stronę promocji a nie w bankowości internetowej. I to chyba nawet nie przelewem co wynika z któregoś z komentarzy wyżej a kurierem wtedy. Ja nie kombinując wybrałem kuriera. A mam konto indywidualne.

   Usuń
 16. I po promocji


  Szanowny Panie, Proszę przyjąć przeprosiny ze strony Banku za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedzi. W nawiązaniu do przesłanych wiadomości uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem promocji BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu, Uczestnik w celu uzyskania prawa do karty upominkowej w ramach Promocji z premią podstawową w kwocie 150 zł, zobowiązany jest spełnić łącznie poniższe warunki z zachowaniem ich kolejności: - wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla celów marketingowych oraz kontaktowania się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych Organizatora i nie cofnie zgód co najmniej do czasu uzyskania prawa do karty upominkowej, - zawrzeć z Organizatorem umowę ramową o prowadzenie rachunków bankowych oraz świadczenie usług płatniczych dla Klientów Biznesowych wyłącznie na podstawie złożonego Wniosku oraz umowę o prowadzenie BIZnest Konta, - zalogować się do Bankowości Internetowej Nest Banku na swoje nowo otwarte BIZnest Konto, nie później niż w okresie 30 dni od momentu zawarcia umowy o prowadzenie BIZnest Konta, - dokonać z nowo otwartego rachunku BIZnest Konto terminowej płatności zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego oraz zapewnić wpływy rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia rachunku. Wyjaśniam, że nie wyraził Pan obowiązkowych zgód marketingowych wskazanych powyżej, w związku z tym nie spełnił Pan warunków Promocji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klientów pod numerem 801 800 188 lub (22) 438 41 41, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 24.00 oraz w niedziele od 8.00 do 20.00, bądź najbliższym oddziałem Banku lub Placówką Partnerską. Z poważaniem, Ewelina W********* [usunięte nazwisko - przyp. Mr. Złotówa] Biuro Obsługi Klientów Departament Operacji Infolinia: 801-800-188, (22) 438-41-41 e-mail: kontakt@nestbank.pl Nest Bank ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa www.nestbank.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Od dziś można płacić Android Pay z Nest Bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś otwierałem, na stronie promocji jest w dalszym ciągu informacja o karcie podarunkowej, więc tak.

   Usuń
 19. Taka ciekawostka:

  Bank wymaga od swoich klientów danych finansowych firmy. Albo ja coś ominąłem albo nie było tego w warunkach promocji...Ma ktoś jeszcze taki email?


  Witaj,

  W związku z otwarciem rachunku BIZnest Konto w promocji „BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu” chcielibyśmy przekazać Tobie kartę upominkową na dowolne zakupy produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA.

  Abyś jednak mógł/a otrzymać w/w kartę podarunkową, prosimy o przesłanie do Banku na adres e-mail kontakt@nestbank.pl skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość zaliczki na podatek dochodowy, którą jesteś zobowiązany/a wpłacić do urzędu skarbowego, celem weryfikacji czy kwota ta odpowiada kwocie zrealizowanego przez Ciebie przelewu w wysokości ******zł

  Powyższy dokument jest niezbędny celem weryfikacji przez Bank, czy spełniony został warunek promocji polegający na terminowej wpłacie na rachunek urzędu skarbowego zaliczki na podatek dochodowy, określony w § 3 ust. 2 lit. d) Regulaminu promocji „BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu”.

  W przypadku braku przekazania do Banku skanu w/w dokumentu w terminie 30 dni od daty wysłania niniejszego maila i uniemożliwienia tym samym Bankowi zweryfikowania zgodności kwoty zaliczki na podatek dochodowy oraz wpłaconej kwoty tytułem tej zaliczki, zmuszeni będziemy, na podstawie § 3 ust. 11 Regulaminu promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu” odmówić wydania Tobie karty upominkowej.


  Z poważaniem,
  Nest Bank

  OdpowiedzUsuń
 20. Bank rozesłał dziś takie emaile domagając się niezgodnie z regulaminem jakiś dowodów. Reklamację już złożyłem i domagam się odsetek ustawowych za każdy dzień zwłoki. Każdemu kto to otrzymał też radzę. Co za dziadowski pseudo-bank. Drugi raz już próbują mnie okraść (pierwszym razem zwrócili mi pieniądze po reklamacji)

  Witaj,

  W związku z otwarciem rachunku BIZnest Konto w promocji „BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu” chcielibyśmy przekazać Tobie kartę upominkową na dowolne zakupy produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA.

  Abyś jednak mógł/a otrzymać w/w kartę podarunkową, prosimy o przesłanie do Banku na adres e-mail kontakt@nestbank.pl skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość zaliczki na podatek dochodowy, którą jesteś zobowiązany/a wpłacić do urzędu skarbowego, celem weryfikacji czy kwota ta odpowiada kwocie zrealizowanego przez Ciebie przelewu w wysokości 1 zł.

  Powyższy dokument jest niezbędny celem weryfikacji przez Bank, czy spełniony został warunek promocji polegający na terminowej wpłacie na rachunek urzędu skarbowego zaliczki na podatek dochodowy, określony w § 3 ust. 2 lit. d) Regulaminu promocji „BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu”.

  W przypadku braku przekazania do Banku skanu w/w dokumentu w terminie 30 dni od daty wysłania niniejszego maila i uniemożliwienia tym samym Bankowi zweryfikowania zgodności kwoty zaliczki na podatek dochodowy oraz wpłaconej kwoty tytułem tej zaliczki, zmuszeni będziemy, na podstawie § 3 ust. 11 Regulaminu promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu” odmówić wydania Tobie karty upominkowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to głupota. bo jakim prawem niby?

   Usuń
  2. Regulamin ma taki punkt... 11. Uczestnik zostaje wykluczony z uczestnictwa w Promocji lub traci prawo do karty upominkowej jeżeli jakiekolwiek czynności związane z udziałem w Promocji zostały dokonane przez Uczestnika z naruszeniem prawa lub zasad określonych w Regulaminie.

   Usuń
  3. Punkt 11. nie daje im prawa do weryfikacji danych i ubiegania się o dane finansowe firmy. Gdyby tak było, zapis powinien mieć brzmienie: Bank ma prawo do weryfikacji , czy czynności związane z udziałem w promocji nie naruszają prawa lub zasad. Moim zdaniem ktoś tam przekombinował: przecież rozdanie kart podarunkowych to najlepsza promocja banku, szukanie haków zaś na klienta to skuteczna antyreklama.Pozdrawiam

   Usuń
  4. @Anonimowy20 marca 2017 18:21
   i? A co jakie zasady w regulaminie zostały naruszone? Jak narazie bo bank naruszył umowę i regulamin.

   Usuń
  5. No to się wygłupili z tym mailem i z pkt 11. Nic to nie ma do rzeczy a jest to tylko kombinowanie. Słabe w dodatku. I chyba ktoś inny się tą promocją w banku zajmuje bo w promocji konta osobistego z voucherem jak nawalili z wysyłką to dorzucili jeszcze pendrive'a.

   Usuń
  6. W mej ocenie powoływanie się banku na punkt 11 z regulaminu - jeśli nastąpiło - jest o krok za daleko. Regulamin nie wymagał minimalnej kwoty przelewu do US. Udowadnianie przelania takiej a nie innej kwoty może tylko i wyłącznie dziwić. Na chwilę obecną polecałbym napisać reklamację powołując się na spełnienie wszystkich warunków (wymienionych w § 3 ust. 2 regulaminu) na podstawie których (zgodnie z ust. 3 z tego samego paragrafu) teraz powinna być przekazana nagroda. Być może na tym etapie sprawą zajmuje się ktoś inny, a w dziale reklamacji będzie ktoś kto spojrzy na temat jak należy.

   Usuń
  7. Dziś wysłałem reklamację. Zobaczymy jaka przyjdzie odpowiedź.

   Usuń
  8. Uzyskałem informacje, że w większości przypadków sprawa została wyjaśniona, a karty podarunkowe już wysłano. Na dniach powinny dotrzeć one do uczestników promocji.

   Informacja dla osób, które otrzymały (w mej niezmienionej ocenie) niepotrzebne maile i które dotąd nie odpowiedziały (podobno jest to w chwili obecnej kilka osób): odpiszcie na wiadomość, wskazując chociażby powód przelania małej kwoty 1 zł czy nawet mniejszej (bo prawdopodobnie tylko takie osoby dostały maile). Choćby tak, że rozliczacie się np. kwartalnie i było to jakieś wyrównanie/korekta/nadpłata itp. itd.

   Myślę, że bank pozostanie prokliencki, jak to było dotąd.

   Usuń
  9. Witam
   przelałem 1 zł gdyż moja dg jest od kilku lat tylko dodatkiem do emerytury. Na początku roku OC/AC powoduje stratę, którą nadrabiam dopiero po kilku m-cach (przychód kilkaset zł/mc). A wolę cokolwiek robić niż prosić się o zasiłki.

   Usuń
  10. Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli. Wpłaciłem 1 zł zaliczki i 27-go otrzymałem kartę podarunkową, bez pisania reklamacji.

   Usuń
 21. Promocja miała być dla pierwszych 500 osób ale bank zapomniał że taką promocję ogłosił i nigdy jej nie wycofał. Teraz się zorientował, za głowę złapał i postanowił przyoszczędzić odmawiając wypłaty nagród setkom osób pod wymyślonym przez siebie powodem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczbę dostępnych wniosków na bieżąco monitoruję u organizatora promocji i promocyjna pula nie została jeszcze wyczerpana.

   Usuń
 22. Nikt się nie chwalił dotąd? A ja dziś dostałem już kartę podarunkową.

  OdpowiedzUsuń
 23. No, z konta korzystam bardzo intensywnie, jednakże z racji opłacania podwójnego Krusu i póki co-braku zaliczki na podatek dochodowy- nie spełniam warunków. Niby proste, a jednak nie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktoś Ci zabrania nadpłacić podatek? Zapłacisz 10zł teraz to Ci oddadzą przy pit36 w przyszłym roku. Warunek regulaminu spełnisz i kartę dostaniesz. Powodzenia.

   Usuń
 24. Ta premia stanowi przychód z działalności. Jaki dokument będzie dowodem do zaksięgowania w przychód? Pytam o te 150 i potem o kolejne 50. Jakim dokumentem to zaksięgować?

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak sprawdzić historię na tej karcie? Nie wiem czy dostałam całe 300 zł i czy juz tyle wydałam. Podejrzewam że nie dostałam co miesiąc zasilenia ale tylko raz.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dodostlem karte podarunkowa ale nie zamierzam teraz z niej korzystać (ma długi termin "ważności"). Czy jeśli zamknę teraz konto to czy karta nie zostanie też "zamknięta" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogą czegoś takiego już zrobić bo karta nie jest własnością banku a twoją.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...