Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: Konto podwójnie zarabiające - III edycja, czyli 300 zł + 3% na koncie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.02.2017

mBank: Konto podwójnie zarabiające - III edycja, czyli 300 zł + 3% na koncie

Wystartowała kolejna edycja promocji konta osobistego w mBanku.

Konto podwójnie zarabiające - III edycja promocji mBanku
Tak jak w poprzednich odsłonach akcji, tak i teraz do zdobycia czeka 300 zł w postaci zwrotów za płatności kartą i/lub BLIKiem. Jest również bonus w postaci oprocentowania na poziomie 3% w skali roku dla (niestety niewielkiej) części środków na koncie osobistym.

Aby wziąć udział w promocji "Konto podwójnie zarabiające – III edycja" najpóźniej do 19.04.2017 r.:
 • zawrzyj umowę

W dalszej kolejności przyjdzie już spełnić warunki dla uzyskania poszczególnych bonusów, ale o tym za chwilę. Na początek informacja najistotniejsza: kto może skorzystać z propozycji mBanku.

Dla kogo promocja?


Udział w promocji mBanku może wziąć nowy klient, przez którego bank rozumie:
"klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017" (pisownia oryginalna)
Okres karencji nie zmienił się więc względem wcześniejszych edycji promocji. Jeśli było Ci dane posiadać konto osobiste lub oszczędnościowe w mBanku, ale udało się je zamknąć najpóźniej do 31.12.2014 r. to teraz możesz brać udział w promocji.

W promocji udział wezmą wyłącznie konta indywidualne (klienci otwierający rachunek wspólny są automatycznie wyłączeni z możliwości uzyskania premii).

Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia


Nazwa tej premii może wprowadzać w błąd, bo regulamin w żaden sposób nie definiuje "wynagrodzenia", a więc nie musi to być wpływ od pracodawcy.

Premie w wysokości do 50 zł można otrzymywać przez sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. A więc jeśli taką umowę zawrzesz np. w lutym to pierwszy bonus otrzymasz w kwietniu za płatności kartą i/lub BLIKiem wykonywane w marcu. Bo właśnie te płatności kartą i/lub BLIKiem wykonywane w punktach handlowo-usługowych będą wpływały na wysokość otrzymywanego bonusu. Od sumy płatności bank naliczy Ci zwroty w wysokości 2%.

Zwrot za dany miesiąc otrzymasz pod warunkiem spełnienia w danym miesiącu kilku warunków:
 • dokonania płatności kartą i/ BLIKiem na sumę co najmniej 250 zł 
 • nieanulowania powyższych transakcji do 15-go dnia miesiąca następującego po dniu wykonania transakcji 
 • zapewnienia wpływu na konto w kwocie co najmniej 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji) 
 • co najmniej jednego zalogowania do aplikacji mobilnej mBanku

Wypłata premii będzie następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania.

Premia za zgromadzone środki


Chociaż bank używa określenia "premia" to de facto mamy tutaj do czynienia z oprocentowaniem środków zgromadzonych na koncie osobistym. Niestety tylko dla niewielkiej kwoty (do 3 000 zł). Bonus wynosi 3% w skali roku i będzie naliczany przez okres siedmiu kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca w którym zawrzesz umowę o konto.

eKonto - prześwietlenie oferty


W promocji otworzyć można eKonto w taryfie standard lub plus. Główną różnica między tymi dwoma propozycjami jest liczebność sieci bankomatów z których można wykonywać bezpłatne wypłaty (ale tylko od 100 zł wzwyż).

eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Z kolei eKonto z taryfą plus to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Po złożeniu wniosku o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus, umowę z mBankiem można zawrzeć na jeden z wybranych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym - zgodnie z informacjami uzyskanymi z banku, w chwili obecnej mogą to być wyłącznie przelewy z czterech banków (Alior Banku, Banku Pocztowego, Eurobanku lub Raiffeisen Polbank), w których dodatkowo konto nie było otwierane wyłącznie przelewem, ale z weryfikacją tożsamości klienta w oddziale
 • za pośrednictwem kuriera - gdy wybierzesz tę opcję to już we wniosku możesz wskazać inny adres miejsca podpisania umowy niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - kurier będzie więc mógł przyjechać np. do miejsca Twej pracy
 • podczas wizyty w placówce mBanku

Złóż wniosek o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus i zdobądź 300 zł i 3% na koncie.

⭐⭐⭐ - w mej ocenie powyższa promocja mBanku zasługuje na trzy gwiazdki (w 5-stopniowej skali). Rating ofert to unikatowy system oceniania promocji bankowych dostępny na blogu Bankobranie. Trzy gwiazdki oznaczają, że promocja warta jest uwagi, ale jeśli np. zaczynasz swą przygodę z zarabianiem na bankach to lepszym wyborem, bo łatwiejsze, mogą okazać się promocje mające więcej gwiazdek. Do nich należą m.in. propozycje, w których PKO BP płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia albo ING Bank Śląski premiuje kwotą 100 zł otwarcie konta i płatności kartą. Ciekawą opcję znajdziesz też w T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie można uzyskać zwrot równowartości 5% płatności kartą wydaną do konta.

Bądź na bieżąco z nowymi promocjami bankowymi.  na Twitterze i polub na Facebooku:

37 komentarzy:

 1. Trzymanie tych 3 tys. zł na ich koncie daje raptem 6 zeta miesięcznie co nawet nie starcza na 'prowizje' za 5 wypłat gotówki po 1,30 każda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet 4. Ale skąd te 5??? Przecież nikt nie zmusza do robienia jakichkolwiek wypłat.

   Usuń
  2. 5 x 1,30 = 6,50

   Usuń
 2. czy konto w mBanku można otworzyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Podobno wystarczy przelew jedynie na 1 grosz.

   Usuń
  2. Tak, można. Przed chwilą uzupełniłem wpis o informację nt. sposobów otwarcia konta.

   Usuń
  3. A przelewem z TMUB można również? W sumie to Alior Bank

   Usuń
 3. czy konto walutowe dyskwalifikuje mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ktoś? coś? możecie pomóc?

   Usuń
  2. Też mnie to zainteresowało i pytałem na czacie:

   Ja: Posiadam bowiem w mBanku konto walutowe i czy ono nie dyskwalifikuje mnie do udziąłu w promocji?

   Agnieszka B.....: Już to sprawdzam, proszę o chwilę.

   Agnieszka B.....: Dziękuję za cierpliwość, posiadając już u nas rachunek walutowy rzeczywiście nie może Pan wziąć udziału w promocji.

   Usuń
  3. wielka szkoda, dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 4. Czy można polecić to konto innej osobie i zarobić premię za polecenie składając wniosek onlin???

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie polecam! Chciałem otworzyć konto przelewem i od 18.01 trwa "weryfikacja" przelewu. Na mLinii nic nie wiedzą i każą czekać bo wniosek jest procesowany i ma się skontaktować ze mną jakiś pracownik. Dno i wodorosty albo celowa dyskryminacja emerytów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że blika jakoś mocniej nie promują i nie dają wyższego zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że BLIK jest już zdaniem banków wystarczająco popularny. A były czasy gdy zwroty za BLIK wynosiły 4% w mBanku czy 5 albo nawet 6% w Millennium. No chyba, że nie jest popularny ale całe fundusze poszły w loterię??

   Usuń
 7. Czy dobrze rozumiem, że aby w danym miesiącu zdobyć max zwrot (50zł) trzeba wydać kartą 2.500zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze rozumiesz. Niestety tak to wygląda. W takim wariancie to promocja dla tych którzy wydają baaaardzo dużo i nawet moneyback na poziomie 2% będzie dla nich dobrym moneybackiem. Jeśli wydają mniej to już lepszą opcją będzie - wspomniane we wpisie - konto w T-Mobile Usługi Bankowe (zwrot = 5%).

   Usuń
  2. Myślę że są tacy co tyle wydają albo zakombinują by tyle wydać i wyczepią całą możliwą kwotę.

   Usuń
  3. można się wspomóc płaceniem rachunków w żabce (na własne konto) a nazwa firmy to już własna fantazja. Do 500 zł opłata 1,89 a zwrot 2%=10zł.

   Usuń
  4. Anonimowy3 lutego 2017 19:39

   Ty tak piszesz na poważnie?

   Usuń
  5. Jak najbardziej na poważnie. Wpisuję w druk np "Usługi transportowe" i nr własnego konta w innym banku. Nigdy nie było problemu.

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Może by trzeba było zaznaczyć że opłata za wypłate z bankomatu mniejszej kwoty niż 100zł jest w przypadku gdy wypłacamy kartą. Wypłata Blikiem jest jest bezpłatna bez względu na kwote ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co wybraniać skoro chcą wydajać klientów? Za chwilę może i Blik będzie płatny

   Usuń
 10. Czy z definicji nowego klienta wynika, że jak miałem w ub. roku konto ale obecnie bank nie prowadzi na moją rzec żadnego rachunku to kwalifikuję się do promocji? Bank definiując nowego klienta stwierdza, że nie jest nim ten kto po 1 stycznia był stroną lub w chwili złożenia wniosku bank nie prowadzi na jego rzecz rachunku. Kluczowym jest moim zdaniem "lub" czyli w promocji może wziąć udział ten co po 1.01.15 nie był stroną umowy albo aktualnie bank nie prowadzi na jego rzecz rachunku. Bank nie zaznaczył, że dotyczy to obu przypadków bo wtedy napisałby "i" a nie "lub". Możecie się wypowiedzieć na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację. Autor Regulaminu promocji okazał się niekompetencją. Zapewne autorowi chodziło o łączne spełnienie tych dwóch warunków. A co na to prawnik bankowy, który każdy Regulamin sprawdza i podpisuje. No cóż, prawnik nie musiał znać prawdziwe intencje Autora Regulaminu. Znamy to z promocji Bonus za wynagrodzenie dla klientów T-mobile Usługi Bankowe.

   Usuń
  2. To samo mnie zastanawiało. Nawet myślę nad zaryzykowaniem i otwarciem konta. Pewnie skończy się na pisaniu reklamacji. Ale w sumie za wiele nie ryzykuję bo konto zamknąłem w grudniu więc nawet dużo na karencji nie stracę.

   Usuń
  3. Było już kiedyś słynne "lub czasopisma"...

   Intencja wydaje się słuszna - osoby, które w okresie od 01.01.2015 do dziś posiadały rachunek w mBanku, nie kwalifikują się do promocji.

   Usuń
 11. W II edycji, która niedawno zakończyła się, również występował omawiany spójnik "LUB". Czy któryś z forumowiczów przetestował praktycznie ten warunek? Jak wtedy mBank rzeczywiście podchodził do tematu ?

  OdpowiedzUsuń
 12. A te 250 zł co trzeba wydać co miesiąc to trzeba wydać osobno czy już też się wlicza do zwrotów???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wydać min. 250 zł by dostać zwrot, ale od tego już też będzie naliczony

   Usuń
  2. Od tego co będzie już też naliczane?

   Usuń
 13. Czy liczą się też płatności w internecie to tego zwrotu 2%?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam,czy płatności karta za granica będzie zaliczana do wypłaty premi.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...