Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: e-Lokata na nowe środki w Getin Banku po liftingu: 3,7% na 4 miesiące (+ bonus 50 zł na start)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.12.2018

e-Lokata na nowe środki w Getin Banku po liftingu: 3,7% na 4 miesiące (+ bonus 50 zł na start)

Getin Bank odpalił kolejną edycję promocji oprocentowania lokaty na nowe środki.

I stało się to, czego można było się spodziewać. Stawka została obniżona, ale na szczęście nieznacznie, bo z poziomu 3,9 do 3,7% w skali roku. Obecnie oferowana lokata nie posiada też opcji zerwania w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Choć to nie zmienia faktu, że ciągle mamy do czynienia ze świetną propozycją dla oszczędzających.

[Aktualizacja: prześwietlenie nowej edycji promocji e-Lokaty na nowe środki w Getin Banku znajdziesz tutaj.]

e-Lokata na nowe środki:
 • kwota minimalna: 500 zł;
 • kwota maksymalna: 1 000 000 zł (aczkolwiek pamiętaj koniecznie, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni nasze oszczędności do równowartości 100 tys. euro); 
 • liczba lokat jakie można założyć: 1; 
 • okres lokaty: 4 miesiące; 
 • oprocentowanie: 3,7% w skali roku (stałe; dla nowych środków);
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku.

Lokatę założyć mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku (składając wniosek za pośrednictwem bankowości internetowej). Do założenia e-Lokaty na nowe środki, Getin Bank nie wymaga posiadania (ani zakładania) konta osobistego.

Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania 3,7% w skali roku jest jednak wpłacenie nowych środków. Dla Getin Banku są to środki, które na dzień zakładania lokaty stanowią nadwyżkę ponad saldo środków na koniec dnia 16.12.2018 r. (do wyliczenia tego salda pod uwagę brane są - zarówno indywidualne, jak i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE oraz lokaty klienta) w Getin Banku. Poza tym dostępna kwota nowych środków jest również pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 16.12.2018 r.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie na lokacie, pamiętaj również wyrazić zgody "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Promocja lokaty ma być dostępna do 13.01.2019 r.

Dodatkowy bonus 50 zł


Lokata na nowe środki nie wymaga zakładania konta... ale warto to jednak rozważyć. W Getin Banku dostępna jest bowiem promocja, dzięki której można zgarnąć gwarantowany bonus 50 zł na start (warunki do spełnienia są banalnie proste, tak jak i warunki prowadzenia konta za 0 zł). Więcej na temat tej promocji przeczytasz tutaj. A gdy już uzyskasz dostęp do bankowości internetowej, to za jej pośrednictwem założysz e-Lokatę na nowe środki.

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. No ja się niepotrzebnie wahałem. Ale 0,2% przy 10k to znów nie taka duża różnica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja założyłam na 3,9% na początku grudnia, na tyle ile miałam środków. Można było założyć tylko jedną taką lokatę.
   Teraz dorzucę nowe środki ze zwalniających się lokat w IB i założę drugą na 3,7% GNB.

   Usuń
  2. @Anonimowy21 grudnia 2018 12:22
   ponad 5 zł ;)

   Usuń
  3. 5 zł 40 gr :P

   Usuń
 2. Na zatrzymanie też oferują lokatę 3,7%

  OdpowiedzUsuń
 3. Założyłam tą lokatę nie wiedząc o bonusie, w banku też nie poinformiwali mnie. Jak sprawdzić czy bonus dostanę, a jeśli tak to kiedy go wypłacą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli założyłaś tylko lokatę (bez konta, co jest możliwe) to nie stoi nic na przeszkodzie, by teraz zgarnąć też 50 zł (ale trzeba założyć konto). Ale jeśli z lokatą zostało założone konto (bez kodu polecenia), to niestety bonusu nie ma się co spodziewać :(

   Usuń
 4. Założyłem lokatę dzisiaj, jednakże na stronie getin widzę oprocentowanie 1.55 %. Czy oprocentowanie zmieni się po wpłacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na 3,7% zmieniło mi się po jakiejś godzince.

   Usuń
 5. Czy jeśli dzisiaj otworzę lokatę, a wpłata zostanie zaksięgowana dopiero jutro to czy promocja obejmie takie środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na wpłatę środków jest 7 dni od złożenia wniosku o lokatę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...