Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 200 zł za zapewnienie wpływów na konto osobiste w mBanku

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

3.12.2018

Odbierz 200 zł za zapewnienie wpływów na konto osobiste w mBanku

Wystartowała nowa, kolejna promocja konta w mBanku.

Premia 200 zł za wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku
Dzięki temu teraz zyskać można więcej. Do wzięcia jest już bowiem nie 150, ale 200 zł. To też promocja, która nie wymaga dużego zaangażowania, bo konto będzie zarabiać samo, jeśli zapewnione zostaną wpływy wynagrodzenia.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od trzeciego do dziesiątego w 26-cyfrowym numerze konta)

Wykluczenie obejmuje także współposiadaczy tego typu rachunków. Ewentualne posiadanie innych produktów banku (np. kredytu czy karty kredytowej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocjach.

Nagrody. Do zdobycia są wyłącznie bonusy pieniężne, które mBank wypłaci na Twe konto - środki będzie więc można przeznaczyć na dowolny cel (wypłacić, przelać lub wydać).

Zasady promocji "Premia z mBankiem za wynagrodzenie". By wziąć w niej udział:
 • złóż wniosek o eKonto w taryfie standard wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • najpóźniej do 28.02.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • w miesiącu, w którym założysz konto, złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na konto w mBanku (taką dyspozycję można złożyć na infolinii lub w bankowości internetowej: Pasaż => Rachunki => Przelew wynagrodzenia).

Wypłata premii za wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku podzielona została na 4 transze - to bonusy w wysokości 20, 80, 50 i 50 zł. Za spełnienie wyżej opisanych warunków otrzymasz pierwszy z bonusów (20 zł).

Za pierwszy wpływ wynagrodzenia w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otwarte zostało Twe konto w mBanku, otrzymasz bonus w wysokości 80 zł. Poza tym wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku zapewnij jeszcze w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Za to przysługiwać Ci będą bonusy po 50 zł. Wypłata każdego z bonusów będzie realizowana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunek jego uzyskania.

Przykładowo więc, jeśli konto założysz w grudniu to Twój udział w promocji będzie wyglądał tak:
 • w grudniu złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na konto w mBanku;
 • w styczniu:
  • zapewnij pierwszy wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku;
  • otrzymasz bonus 20 zł (za grudzień);
 • w lutym:
  • zapewnij drugi wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku;
  • otrzymasz bonus 80 zł (za styczeń);
 • w marcu:
  • zapewnij trzeci wpływ wynagrodzenia na konto w mBanku;
  • otrzymasz bonus 50 zł (za luty);
 • w kwietniu: otrzymasz bonus 50 zł (za marzec).

Na koniec niezbędne jest jeszcze wyjaśnienie, czym dla banku jest wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem to:
"przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku"
Zaś pracodawca został zdefiniowany następująco:
"przedsiębiorca, przez którego w ramach niniejszej Promocji rozumiemy osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną, z której rachunku nastąpi przelew wynagrodzenia dla pracownika"

W promocji udział biorą wyłącznie konta indywidualne (nie zakładaj więc, ani w czasie promocji nie zmieniaj konta z indywidualnego na konto wspólne).

eKonto w taryfie standard - prześwietlenie oferty


Cechy konta osobistego w mBanku zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w bankomatach Euronet, Santander Bank Polska i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Umowę o konto zawrzeć możesz za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. W tym drugim wariancie, by mieć pewność załapania się na promocję, doradcy w placówce warto podać numer wniosku o konto (numer ten znajdziesz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku), by sfinalizować już złożony wniosek (i wyeliminować ryzyko, gdy pracownik zacznie wprowadzać nowy wniosek).

Alternatywna promocja z bonusami do 140 zł. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić wpływów wynagrodzenia w powyższej promocji, możesz skorzystać z innej propozycji mBanku, w której czekają bonusy do 140 zł - za zapewnienie wpływów na konto (może to jednak być już przelew z własnego konta w innym banku) oraz za płatności na dowolne, nawet drobne kwoty (np. za gazetę, batonika czy kawę). I tylko tyle wystarczy, by zgarnąć całą pulę. Dodatkowo w tej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów jest o rok krótszy (liczony od 1.01.2017 r.).


Przydatne dokumenty:

41 komentarzy:

 1. A data wykluczenia dla byłych klientów ciągle taka sama...

  OdpowiedzUsuń
 2. No to czas transferować wynagrodzenie z Santandera do mBanku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dowiadywałem się i mam info że promocje nie łączą się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd pochodzi ta informacja, bo jeśli z infolinii, to bym tego nawet nie brał pod uwagę :)

   Usuń
 4. Troche lipa bo mi sie pokrywa z Santanderem stad pytanie czy moze byc ze umowy zlecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku"

   Nawet nie piszą że to ma być "wynagrodzenie" więc przejdzie przelew diety, umowy zlecenia czy nawet jakiegoś zwrotu. Ja tak to rozumiem. A przecież w tytule pracodawca może wpisywać wszystko: świadczenie za 12/2018, Lista płac, pensja itp

   Usuń
  2. Pracodawca - przedsiębiorca, przez którego w ramach niniejszej promocji rozumiemy osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną, z której rachunku nastąpi przelew wynagrodzenia dla pracownika.

   Usuń
  3. Czy jest jakaś minimalna kwota tego wpływu??

   Usuń
  4. Nie ma minimum.

   Usuń
 5. Złotówa, z tą promocja "eKonto z premią - II ed." w połączeniu z powyższą zapewne będzie tak jak z łączeniem promocji poleceń w Citi z promocją "Konto Internetowe z Premia Walutową" i do dzisiaj nie aktywowali mi przez to konta Priority - porażka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzień dobry. Czy prowadząc własną działalność i przelewając jakąś kwotę co miesiąc na tak otwarte konto w mBanku ze swojego rachunku firmowego, spełnię warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak. U mnie jeszcze nie było promocji by to nie przechodziło. Santander, mBank, Credit Agricole. Wszędzie przechodziły przelewy z mojego konta firmowego.

   Usuń
  2. Tak, ale czy to się opłaca w kwestii podatkowej?

   Usuń
  3. Ale co ma się nie opłacać?? Jak robisz przelew z własnego konta firmowego na własne osobiste? Opodatkowujesz dochody firmy normalnie. A wpływów na konto osobiste nie bo nie ma podwójnego opodatkowania. Co innego jakbyś z firmowego przelewał komuś obcemu.

   Usuń
  4. Bank i tak odprowadza podatek tow. Belki od premii za każdego klienta.

   Usuń
 7. Witam, proszę o informacje, czy ktos ma jakies doswiadczenia z przelewami z ZUS(emerutura). Czy spełniaja warunki promocji
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko o jakieś doświadczenia jak to p-wsza taka promka mBanku. Z definicji wychodzi że raczej nie.

   Usuń
 8. Czy można zrezygnować z karty żeby uczestniczyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga wyłącznie złożenia wniosku o kartę. Ale nie mówi nic o jej utrzymywaniu więc śmiało można zrezygnować ;)

   Usuń
 9. Pojawiła się nowa promocja "150 zł za internetowe konto Citi Priority"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocję Citibanku opisuję tutaj.

   Usuń
  2. Podobno można ja połączyć z programem poleceń?

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, faktycznie :) Wczoraj zaproponowano mi to konto po złożeniu dyspozycyjności zamknięcia rachunku Citi Priority. Myślałam, że to nowość.

   Usuń
 10. Ja 2 miesiące temu założyłem konto w mBanku.
  Miały być też zwroty - a nie ma kasy za zwroty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto zostało założone 2 miesiące temu (czyli na początku października) w promocji "eKonto z premią - II edycja" to... wszystko jest w porządku. Zwroty są bowiem naliczane za transakcje wykonane od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, a wypłacane do końca kolejnego miesiąca (zatem gdy konto otwarto w październiku to pierwszy zwrot nastąpi do końca grudnia za płatności wykonane w listopadzie).

   Usuń
 11. Czy muszę przelewać całe wynagrodzenie czy wystarczy jakąś część? Jest jakaś kwota minimalna wynagrodzenia które musi wpływać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysokość nie ma znaczenia. Możesz więc przelać też część.

   Usuń
  2. We wniosku w bankowości mBanku nie idzie wskazać części ale tylko całość. Więc musisz osobno złożyć u pracodawcy swój wniosek o przelewaniu części wynagrodzenia na konto w mBanku.

   Usuń
 12. Czy moge ze swojego konta polecic założenie konta mężowi i tym samym zyskac u siebie 100zl za polecenie a mąż może skorzystac z tej promocji i zysjac 200zl jednoczesnie???

  OdpowiedzUsuń
 13. nie znalazłem takiej promocji na stronie mbanku dotyczącej przelewania wynagrodzenia skąd zatem taka informacja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dość powszechne jeśli chodzi o promocje bankowe. Wszystkie niuanse dotyczące bankobrania opisuję w przewodniku "Jak zyskiwać dzięki bankom?" (który można pobrać tutaj). Ale odpowiedź na to Twe konkretne pytanie można też znaleźć w FAQ tutaj.

   Usuń
 14. Czy ta promocja łączy się z promocją 140 zł za szybki wpływ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale promocje nie łączą się ze sobą.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, a gdzie w regulaminie jest taka informacja, szukałem i chyba jestem ślepy - wybacz

   Usuń
  3. By wziąć udział w danej promocji trzeba we wniosku zaakceptować jej regulamin. We wniosku o konto z bonusami do 200 zł nie ma regulaminu promocji z premią do 140 zł. I na odwrót.

   Usuń
 15. Czy to potwierdzone info, że kartę można od razu po otrzymaniu zastrzec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kto ma ci to potwierdzić? Sąd, ONZ czy papież? Wystarczy przeczytać regulamin. Funkcja Ctrl+F nawet w tym pomoże bo wystarczy wpisać "kart" i już wszystko wiadomo. Trzeba zawnioskować. Ale już nie trzeba jej dłużej posiadać.

   Usuń
 16. Jak złoże jutro wniosek kurier z umową dotrze do mnie do 28 lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo jeszcze czasu, działają dość sprawnie, więc powinien dotrzeć ;)

   Usuń
 17. Cześć, czy opłata za kartę jest naliczana w miesiącu założenia konta czy w następnym? Założyłam konto w lutym, czekam na kartę i się zastanawiam czy jeszcze w lutym będę musiała nabić 5 transakcji kartą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero w następnym. Za niepełny opłaty nie ma.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...