Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Okazje do bankobrania kończące się lada dzień. Czyli krótki przewodnik po tym, jak zakończyć ten rok, by w kolejnym zapewnić sobie bonusy

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.12.2018

Okazje do bankobrania kończące się lada dzień. Czyli krótki przewodnik po tym, jak zakończyć ten rok, by w kolejnym zapewnić sobie bonusy

Dziś przypominam o promocjach, które już lada moment dobiegają końca.

Promocje bankowe kończące się w grudniu 2018 roku
W najbliższym czasie kończą się 4 okazje do bankobrania. Zyskać można dzięki nim łącznie nawet 2300 zł. Z udziałem jednak nie warto czekać do ostatniej chwili, bo w Sylwestra może już nie być do tego głowy w ferworze przygotowań do zabawy, a i jedna z promocji jest limitowana, więc może zakończyć się wcześniej.

200 zł do wzięcia za darmowe Konto Optymalne [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]


[Aktualizacja: uwaga, w związku z wyczerpaniem puli promocyjnych rejestracji w promocji, w dniu 30.12.2018 r. promocja została zakończona. Sprawdź 3 inne, ciągle dostępne promocje, które opisuję niżej.]

BGŻ BNP Paribas jest dość aktywny w oferowaniu promocji bankowych. Tym razem jednak warunki do spełniania są idealne dla tych, którzy nie mają zbyt wielu wydatków. Bank bowiem nie wymaga wykonania transakcji kartą wydaną do konta na określone kwoty, ale ważna jest liczba transakcji (na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty - można więc kupić batonik, gazetę lub bułkę i tyle wystarczy 😉). Oferta ma być dostępna do 31.12., ale może zakończyć się wcześniej (w przypadku wyczerpania rejestracji na stronie promocji). Na szczęście nikt, kto się zarejestruje i złoży wniosek, z kwitkiem nie odejdzie. Liczy się bowiem kolejność rejestracji, a nie zawartych umów (na to jest zdecydowanie więcej czasu). A gdy pula się wyczerpie, to i stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Przejdź do opisu promocji na blogu >>

Bonus 100 zł na start + moneyback + 3% dla oszczędności 


To kumulacja promocji, dzięki której do zgarnięcia jest bonus 100 zł na start, ale dochodzą też wypłacane przez bank zwroty za płatności telefonem (np. BLIKiem lab z Google Pay bądź Apple Pay). No i jest jeszcze coś dla oszczędzających, czyli promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 3% (do 20 000 zł), które bank gwarantuje do końca 2019 r. Zastanawiając się nad wzięciem udziału w tej promocji, warto wziąć pod uwagę, że okazje do bankobrania z kontem Alior Banku w roli głównej zdarzają się dość rzadko.

Przejdź do opisu promocji na blogu >>

Dla przedsiębiorców: nawet 1620 zł za konto + darmowa prenumerata Pulsu Biznesu na pół roku


To kolejna promocja konta w Alior Banku, ale tym razem skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą. Do zgarnięcia czeka rekordowa pula bonusów pieniężnych, bo aż 1620 zł. Jest to efekt połączenia dwóch promocji - jedną z nich jest akcja z premią 120 zł na start. To już 4. edycja tej promocji, ale po raz pierwszy jest jeszcze jedna, dodatkowa nagroda. To aż 6-miesięczny darmowy dostęp do elektronicznej subskrypcji Pulsu Biznesu. Choć uczciwie przyznaję, że łatwo zgarnąć prenumeratę oraz bonusy na sumę od 840 do 960 zł (bo dla nich warunki są proste i nie wymagają zbyt dużego zaangażowania).

Przejdź do opisu promocji na blogu >>

Premie do 140 zł za Konto z Lwem


Promocja ING Banku Śląskiego - można rzec - jest już tradycyjna. Warunki bowiem nie zmieniają się od kilku edycji. Łącznie do zgarnięcia są bonusy na sumę od 100 do 140 zł. I co ważne, ostatnie chwile dostępności promocji (od 29.12.), to też najlepszy moment na skorzystanie z tej propozycji, gdyż dystans do wypłaty premii jest najkrótszy. Można zatem rozłożyć sobie spełnianie warunków na kilka miesięcy (dzięki temu też jednocześnie uniknie się opłat za kartę). I co ciekawe to droga od przystąpienia do promocji do momentu wypłaty premii nigdy nie była aż tak krótka (w chwili obecnej to w praktyce tylko 2 pełne okresy rozliczeniowe karty wydanej do konta).

Przejdź do opisu promocji na blogu >>11 komentarzy:

 1. Jak już założyłem konto osobiste w Aliorze to mimo to mogę brać udział w promo firmowego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy któraś z promocji wymaga zawarcia umowy do 31.12 czy można spokojnie składać wniosek teraz a umowę podpisywać w po 1.01??

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam propozycję dla administratora może od 2019 r. już w tytule promocji pisać dla kogo oferta promocyjna banku lub jakich klientów wyklucza. Byłoby to ułatwienie żeby nie wgłebiać się w szczegóły oferty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Definicje uczestnika promocji niestety często są bardzo długie. Mogę w tytule napisać np. "dla nowego klienta", ale wiele osób może to wprowadzić w błąd, bo każdy bank ma inne zasady jeśli chodzi o to kim jest ten "nowy klient". Czasem wystarczy nie posiadać konta od dnia poprzedzającego start promocji, kiedy indziej karencja jest wyznaczona konkretnie (np. od 1.01.2017 r.), a w jeszcze innej sytuacji inaczej - np. 2 lata poprzedzające dzień złożenia wniosku w promocji.

   Poza tym czasem, by założyć konto wystarczy nie posiadać konta w tym banku, a inne produktu nie są przeszkodą, a czasem znów nie można posiadać jakiegokolwiek produktu w danym banku.

   Dlatego staram się by informacja o tym dla kogo jest promocja i tak znalazła się jak najszybciej (najwyżej w opisie) to możliwe - po wstępie umieszczam fragment "Dla kogo promocja?". Jeśli ktoś się nie łapie, to już wtedy nie musi tracić czasu na dalsze czytanie.

   Wszystkiego w tytule niestety ująć się nie da. A i tak dążę do tego by były tam informacja o tym gdzie, ile, za co i w jaki sposób można zyskać (ale muszę mieć na uwadze, że np. dłuższe tytułu mają tę wadę, iż np. przy udostępnieniach na Facebooku są przycinane). Niemniej jednak dzięki za sugestię (może coś kiedyś "się wymyśli", co będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem).

   Usuń
  2. Myślę, że nie ma co zmieniać obecnej koncepcji bo jest ona - przynajmniej jak dla mnie - idealna. Tytuł mówi swoje i faktycznie po wpisie na początku widać dla kogo promocja. Nie popadajmy w skrajności i jednak nie bądźmy aż tak leniwi w czytaniu artykułów po samych nagłówkach ;) Mam nadzieję, że layout strony się nie zmieni na jakieś wodotryski (patrz: Alior) bo ta prosta i konkretna oprawa jest idealna w obsłudze i czytaniu :) Pozdrawiam i życzę kolejnych owoców finansowych w 2019!

   Usuń
 4. Wydaje i się że tak. Wszędzie traktują osobno osoby fizyczne i firmy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może być też. Nowi klienci byli klienci albo firma. Taki pomysł mam. Przy czym przyjmować że nowi znaczy nigdy nie mieli konta, byli to z okresem wykluczenia.no i firma wiadomo..

  OdpowiedzUsuń
 6. Założyłem 3 konta osobiste. Ładnie wypłaty nagród się rozłożą:
  -BGŻ: III i V
  - ING: IV
  - Alior: IV/V

  OdpowiedzUsuń
 7. Promo BGŻ BNP już zakończona niestety

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...