Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Lokaty Bezkarnej z nagrodą 50 zł w BGŻ Optima: czas uzupełnić dane do wypłaty!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.12.2018

Uczestniku promocji Lokaty Bezkarnej z nagrodą 50 zł w BGŻ Optima: czas uzupełnić dane do wypłaty!

Nadszedł czas finalizacji kolejnej z okazji do bankobrania.

Tym razem o uzupełnieniu danych do wypłaty premii muszą pamiętać uczestnicy akcji, którzy założyli Lokatę Bezkarną (3,5% na 3 miesiące) w BGŻ Optima. Nieuchronnie zbliża się bowiem czas wypłaty dodatkowego bonusu (oprócz odsetek) w wysokości 50 zł.

Lipcowa akcja "Lokata z nagrodą" dostępna była bardzo krótko z powodu przedterminowego wyczerpania puli wniosków objętych promocją. Nie ma się temu co dziwić, skoro promocje lokat z dodatkową gratyfikacją są tak rzadko spotykane, a w dodatku mieliśmy możliwość założenia świetnej (jak na obecne czasy) lokaty. Szczegółowo warunki i przebieg promocji opisywałem tutaj, ale dziś przypomnę co najważniejsze. A należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima;
 • najpóźniej do 13.08. zawrzeć umowę o konto oszczędnościowe Smart i założyć Lokatę Bezkarną na kwotę min. 1 000 zł;
 • utrzymywać lokatę przez 3 miesiące (a więc do końca umownego okresu).

Kto te warunki spełnił, ten teraz (do 3.12.) powinien otrzymać maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Wiadomość ta zawiera również kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji, gdzie do 18.12. należy podać numer rachunku konta Smart założonego w BGŻ Optima w promocji. Bonus 50 zł ma zostać wypłacony na ten rachunek najpóźniej do 20.12.2018 r.

Co zrobić, gdy mail nie dotarł? Na pewno warto go jeszcze poszukać, bo niestety często zdarza się tak, że tego typu wiadomości wpadają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy "inne". Jeżeli jednak i tam wyczekiwanego maila nie będzie, to pozostanie złożenie reklamacji. A proces reklamacyjny - zgodnie z regulaminem - wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@lokataznagroda.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail"


💡 Jeśli obecnie szukasz jak najwyższego oprocentowania dla swych oszczędności, sprawdź najnowszy przegląd najlepszych lokat i kont oszczędnościowych na grudzień 2018 r. Znajdziesz tam m.in. takie okazje, jak lokata 3,9% na 4 miesiące bez konta w Getin Banku.

17 komentarzy:

 1. Czy można już złożyć wypowiedzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczekaj do wypłaty bo kiedyś jak u nich zamykałem konto to mi zamknęli przed upływem 30 dni.

   Usuń
  2. Polecam to samo.

   Usuń
 2. Pamiętacie gdzie był login do bankowości BGŻOptima? Nie mogę znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przelewie zwrotnym od banku na 1gr. Konto z ktorego wyszedl przelew na lokate.

   Usuń
  2. Dzięki! Ja tamto konto niestety zamknąłem więc jutro muszę dzwonić na infolinię by dowiedzieć się jak odzyskać.

   Usuń
  3. Hej. Udalo Ci się odzyskać dostęp do tego zamkniętego konta? Jestem w podobnej sytuacji...

   Usuń
 3. Ostatnio brak promocji na oprocentowanie Konata Smart, ciągle 0,7%. Myślicie że się wycofali już z promocyjnego oprocentowania na nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po fuzji z Raiffeisen kasy im nie brakuje więc nie zabiegają o nowe środki. I niestety obawiam się że Optima może pójść w ogóle do wygaszenia skoro zadecydowano o wycofaniu z nazwy członu BGŻ i ma zostać tylko BNP Paribas. To też mogą nie utrzymywać BGŻ Optima bo po co?

   Usuń
  2. Na Głównym jest wciąż 1,5% do 10K.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Wg. regulaminu mają czas do 20.12.

   Usuń
  2. Do dziś jest jeszcze czas na uzupełnianie numeru konta!!!

   Usuń
 5. Bonus wpadł z tytułem LOKATA Z NAGRODĄ - NAGRODA

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...