Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 400 zł na karcie "Moja Biedronka" w prezencie za wyrobienie karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.12.2018

Aż 400 zł na karcie "Moja Biedronka" w prezencie za wyrobienie karty Citi Simplicity

Citibank odpalił nową promocję swej karty kredytowej.

Tym razem do zgarnięcia są środki, które doładują kartę "Moja Biedronka". Będzie je więc można wykorzystać podczas zakupów w największej sieci dyskontów w Polsce.

💡 Sprawdź alternatywną promocję w której w równie prosty sposób z darmową kartą Citi Simplicity zgarniesz telefon Xiaomi Redmi 6a.

Dla kogo promocja? Z propozycji Citibanku skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej z logo Citibanku, pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej, konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w tym banku (wykluczenie dotyczy również współwłaścicieli konta).

Karta "Moja Biedronka" - promocja Citibanku
Do wzięcia udziału w promocji niezbędne jest posiadanie aktywnej karty "Moja Biedronka", gdyż jej numer podać będzie należało już w formularzu rejestracyjnym do promocji. A tę kartę już pewnie masz albo przynajmniej ją kojarzysz (ja robiąc zakupy w Biedronce, widuję bardzo wielu klientów dysponujących taką kartą). A karta "Moja Biedronka" jest namacalnym elementem programu lojalnościowego dla klientów największej sieci dyskontów w Polsce - odbierzesz ją za darmo w dowolnym sklepie Biedronki, a dzięki programowi można m.in. uzyskiwać rabaty podczas zakupów i korzystać z niektórych promocji.

Zasady promocji. Aby wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku, najpóźniej do 6.03.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicty, wyrażając przy tym zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych przez bank; 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy); 
 • do końca 6. miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie):  
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 200 zł (oczywiście płatności tych nie trzeba robić w Biedronce; czas na wykonanie tego warunku jest więc niezwykle wygodny dla tych, którzy nie mają dużych wydatków, bo płatności można sobie rozłożyć nawet na kilka miesięcy; jeśli jednak jesteś w stanie wydać taką kwotę w krótkim czasie - np. w ciągu jednego miesiąca - to i nagroda szybciej do Ciebie trafi).

Płatności kartą, o których mowa powyżej można wykonywać w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie, ale należy pamiętać, że pod uwagę przez bank będą brane wyłącznie transakcje, które:
"• nie będą Transakcjami szczególnymi w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A, 
• nie będą transakcjami zwróconymi"

Te "transakcje szczególne" to nowość w promocji Citibanku, więc spieszę z wyjaśnieniami. Zgodnie ze wspomnianym regulaminem to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Zatem wszystko to, co dotąd mogło ułatwiać wykonywanie transakcji i wyrabianie obrotów na kartach Citibanku, teraz jest wykluczone.

Nagroda. O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji. Doładowanie karty "Moja Biedronka" nastąpi w ciągu 60 dni od powyższego powiadomienia. Kwota 400 zł uzyskana w promocji będzie do wykorzystania przez 12 miesięcy. Środki te będzie można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda na karcie "Moja Biedronka", przy czym jednorazowa płatność środkami zgromadzonymi na karcie nie może przekroczyć 100 zł.

Do momentu przyznania nagrody posiadaj aktywną kartę kredytową Citi Simplicity oraz kartę "Moja Biedronka".

A teraz kilka słów na temat działania karty kredytowej. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (chociażby wskutek płatności na potrzeby promocji) spłacić możesz w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, co wykorzystasz (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Kto może uzyskać kartę w Citibanku? 


Od klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłami dochodu, które akceptuje bank, są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie 


Karta kredytowa wyrabiana w powyższej promocji jest wydawana przez bank za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów.

Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Przydatne dokumenty:

119 komentarzy:

 1. Świetna karencja. Już 3,5 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citi w ogóle coś mniej promocji ma i warunki większe niż kiedyś.

   Usuń
 2. W tabeli prowizji i opłat doczytalam, że opłata za dostarczenie karty przesyłka kurierska wynosi 30zl. Czy jest możliwość wybrania innej (bezpłatnej) firmy dostarczenia karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo karta wysyłana jest zwykłym listem (na koszt banku). Opcja dostarczenia przez kuriera jest tylko na życzenie klienta.

   Usuń
 3. Karta ta Citi Simplicity daje możliwość też możliwość brania udziału w ramach programu Priceless Specials zbierania punktów ? https://pl.priceless.com/specials/oferta-indywidualna/o-programie/karty-biorace-udzial/citi-handlowy/ (i ewentualnie jeśli byłaby taka sama promocja jak w 2018 uzyskania 5000 pkt) ???? Czy nie ma tak dobrze??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kartę Citi Simplicity można zarejestrować w programie Priceless Specials. Można ją nawet wyrobić w alternatywnej promocji, która daje dużo punktów na start - opisuję ją tutaj.

   Usuń
 4. dziękuje :) Wiem że można skorzystać z tej drugiej opcji, ale tam trzeba zrobić obrót 500 zł w wyznaczonych sklepach a to mi akurat nie do końca odpowiada.
  Tutaj jeśli dobrze rozumiem muszę zrobić obrót łączny na min. 1200 zł i mam na pół roku, więc mogę 201 zł x 6 m-cy przykładowo... prawidłowo?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten 1200 zł muszę wydawać przez 6 miesięcy czy mogę już w 1 miesiąc i dostanę doładowanie wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wydać jak komu wygodnie. Wtedy i nagroda będzie wcześniej.

   Usuń
 6. czy spłaty karty kredytowej moze dokonac osoba trzecia np moja dziewczyna ze swojego konta w innym banku? czy musze zrobic to ze swojego konta np pko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktokolwiek może dokonać spłaty karty kredytowej. Ważne tylko by pieniądze przelać na nr rach bankowego do spłaty karty

   Usuń
 7. Czy 1200 można wydać jednorazowo w biurze podróży?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj, czy jeśli spełnię warunki promocji w jeden lub dwa miesiąe
  uzyskam 400 zl do Biedronki mogę zrezygnować z karty kredytowej bez żadnych konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę należy posiadać wyłącznie do momentu otrzymania nagrody. Tyle wymaga regulamin. A co zrobisz z nią później, to już Twój wybór (można bez konsekwencji zrezygnować).

   Usuń
  2. Potwierdzam. A po wypowiedzeniu dzwonią by zatrzymać i wtedy można jeszcze załapać się na promocję ze zwrotem za płatności (do 200 zł)

   Usuń
 9. W jaki sposób podpisuje się umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez kuriera lub telefonicznie (konsultant poprowadzi wtedy przez ten proces - w skrócie: dostaje się umowę na maila do przeczytania i później zatwierdza w kolejnej rozmowie).

   Usuń
 10. Jak City weryfikuje zdolność kredytową? Potrzebna jest umowa, wyciąg z konta? Czy czas trwania umowy zatrudnienia ma znaczenie? Pierwszy raz staram się o kartę kredytową i nie wiem jakie formalności mogą mnie czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W podlinkowanym regulaminie (na jego ostatniej stronie) znajduje się wykaz akceptowanych przez bank źródeł dochodu oraz dokumentów je potwierdzających.

   W przypadku umów o pracę zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawiane przez pracodawcę. Konsultant wskaże jaki dokument będzie wymagany (jeśli ktoś nie ma wpływów na konto, to można poprosić o zmianę na inny). Trzeba uzyskiwać dochody od min. 3 mies. (regulamin nie wskazuje jednak na ile taka umowa musi być zawarta).

   Usuń
 11. Wniosek złożony 7.01, dzisiaj 9.01 i cisza, zero telefonu. Taki ogon ten bank ma zawsze? Czy zadzwonić do nich???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo możliwe. Promocje Citibanku cieszą się dużym zainteresowaniem. Z tego co kojarzę, to po wysłaniu formularza pojawia się informacja o czasie oczekiwania na kontakt do 5 dni roboczych.

   Usuń
  2. A to może nie zwróciłem uwagi na tą informacje że do 5 dni roboczych, poczekam w takim razie :). Mam porównanie do Credit. Wniosek złożyłem o 9 rano, a o 9:20 telefon już.

   Usuń
  3. Ja czekam juz dluzej, ale bylo napisane, ze do 5 dni, lecz ze wzgledu na duze zainteresowanie czas ten moze sie wydluzyc.

   Usuń
 12. Czy jak już chce się skorzystać z tej promocji (tylko dla promocji) to najlepiej brać limit taki który zaproponują (czy jest to warunkiem promocji ?) czy może lepiej niższy ? Czy wyższy limit wpłynie negatywnie w przypadku chęci skorzystania z innej promocji i wzięcia kolejnej karty kredytowej ? Dzięki za pomoc !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank może zaproponować wysoki limit na karcie, ale można poprosić o jego obniżenie (ja tak zrobiłem - chociażby w kontekście tego, o czym piszcz, czyli zdolności kredytowej do brania udziału w innych promocjach z kartami kredytowymi). Regulamin promocji nie wymaga by był to jakiś określony, minimalny limit. Chodzi o wyrobienie karty.

   Usuń
 13. A czy możliwe jest że bank odrzucił wniosek z powodu że było tego samego dnia zapytanie do BIK z innego banku ? Zlozylem wniosek na citi i chcialem alior, citi przyznalo wstepnie limit a tego samego dnia odezwal sie alior i limit został z automatu odrzucony ... :( sciagnalem raport bik to co prawda brak scoringu no ale zero negatywnej historii i dochody 7500 brutto ... a chcialem minimalny limit do promocji :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy do uzyskania karty kredytowej jest konieczne posiadanie (wnioskowanie o założenie) ROR lub jakiegokolwiek innego rachunku w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto nie jest potrzebne, ani nie jest wymagane. Do uzyskania dostępu do bankowości internetowej wystarczy sama karta Citi Simplicity.

   Usuń
 15. "przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody" Kto wie co to za dokument? Musi być z zakładu pracy czy wystarczy wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakie masz dochody. Ale jak z umowy o pracę to wystarczy wyciąg z konta albo zaświadczenie. U mnie w rodzinie na 4 osoby od 3 wystarczył wyciąg a od 1 chcieli zaświadczenie.

   Usuń
 16. Czy jeśli pobrałem sobię BIK i widzę, że w sekcji "statystycznej" dwa poprzednie kredyty na raty były spłacane generalnie ok (jeden: opóźnienia były po 2-3 dni w 4 na 24 miesięcy, a drugi 4/4 opóźninia ale nie więcej niż 30 dni - tylko przez gapiostwo, bo wisiała niezapłacona 1 złotówka ... i tak się z miesiąca na miesiąc ciągnęła) to czy warto któryś z tych banków zawnioskować o umożliwienie "przetwarzania danych osobowych"? czy dać sobie spokój i pilnować kolejnych ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Widzę, że nikt w komentarzach nie poruszył tego tematu a moim zdaniem jest on najważniejszy czyli kwestia bezpieczeństwa. Citi chce przesłania dokumentów na skrzynkę mailową w tym skanu dowodu osobistego. Mam trochę wątpliwości w przesyłaniu mailem skanu mojego dowodu. W jaki sposób wy to robicie? Można się wylegitymować w oddziale? Czy tylko ja jestem takim paranoikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokumenty wysyłane są na skrzynkę mailową banku (formularz@citi.com) - można to zweryfikować, kontaktując się z infolinią banku.

   Cały proces (od dostępności promocji, sposobu zgłoszenia się do niej, poprzez złożenie wniosku i zawarcie umowy) odbywa się z pominięciem placówek banku. Przyczyna (w skrócie) jest taka, że dla banku jest to tańsze rozwiązanie (więc może sobie pozwolić na fundowanie takich nagród), a pracownicy placówek mają inne zadania (w tym aktywne pozyskiwanie klientów, ale w tym przypadku już nie takich, którzy na kartę zdecydowali się np. w Internecie). To dość powszechne zjawisko, że wnioski składane przez Internet można finalizować wyłącznie w sposób pomijający placówki banku (tak jest m.in. w Alior Banku, BGŻ BNP Paribas, Santanderze).

   Usuń
  2. Ja na każdym dowodzie który wysyłam wstawiam znak wodny "dowód osobisty przekazany dnia X dla firmy Y tylko i wyłącznie w celu weryfikacji danych". Temat prosty i masz pewność że nikt go nie wykorzysta do innych celów

   Usuń
  3. W jaki sposób wstawiasz znak wodny?
   Można prosić instrukcję?

   Usuń
  4. Czy fakt ze skan jest wysylany na adres email banku, gwarantuje ze nie zostanie slad w sieci? I ktos moze go wykorzystac? Moze ktos wyjasnic jak to dziala?

   Usuń
 18. Czy dobrze myślę, że jeśli będę płacić kartą, a następnie tego samego dnia przelewać z innego konta na konto karty kredytowej w Citibanku wydaną kwotę to nie poniosę żadnych kosztów?
  drugie pytanie: przelewy wychodzące z konta karty kredytowej są płatne, a ze zwykłego konta na konto karty kredytowej?

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy trzeba fizycznie posiadać karte moja biedronka, czy wystarczy podawać powiazany z nią nr telefonu?

  OdpowiedzUsuń
 20. Po jakim czasie odżywania bank od złożenia wniosku? Minął już tydzień i zero oodzewu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wniosek złożyłem w poniedziałek 7.01. Telefon pierwszy w celu weryfikacji i zdolności 10.01. Umowa na maila 14.01 i telefoniczne podpisanie umowy. Dalej czekam na maila że wszystko ok i dzień później ma być wysyłana karta. Więc może może do końca tego tygodnia przyjdzie....

   Usuń
 21. Czy jeżeli wyrobię kartę w promocji 400 zł na karcie Biedronka będzie możliwość zyskania 15 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie łączą się. Albo jedna, albo druga.

   Usuń
 22. ponieważ to moja pierwsza karta kredytowa, zawnioskowałem o limit i przyznali mi 28500. Czy mogę zawnioskować o jego zmniejszenie bez dodatkowych kosztów i czy nie zmieni to warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość w bankowości internetowej że chcesz zmniejszyć limit do X kwoty i zmniejszą. Bez opłat.

   Usuń
 23. Jeżeli zawnioskowałam dzisiaj (tj. 15.01.19) o konto osobiste Citi Priority ale jeszcze nie zdążyłam podpisać umowy mogę skorzystać jeszcze z promocji o kartę kredytową?
  Bo widzę, że promocja jest dla osób nieposiadających konta osobistego co najmniej od 1.06.2015 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy w jakiej promocji karta kredytowa? Jeśli z telefonem Xiaomi to trzeba by zawrzeć umowę o konto jeszcze przed zawarciem umowy o kartę i powinno być okey. Jeśli to jednak promocja z "Moją Biedronką", to wtedy wygląda to inaczej - nie można mieć konta by skorzystać z promocji karty kredytowej i na odwrót, czyli nie można mieć karty kredytowej, by skorzystać z promocji konta. W takim przypadku pozostanie zaczekać na kolejną edycję promocji konta (te warunki uczestnictwa bywają różne i nieraz było tak, że jak ktoś ma już kartę kredytową, to z promocji konta może skorzystać, więc pozostaje nadzieja, że tak się stanie za jakiś czas, w nowej edycji).

   Usuń
 24. Podpisałem umowę, ale nigdzie nie widzę informacji o cyklu rozliczeniowym (kiedy generowany jest wyciąg) i ilości dni bezodsetkowych. Czy to się ustala w późniejszym terminie, czy może jest to zapisane w jakiś inny sposób ?

  OdpowiedzUsuń
 25. Też oto pytałem, dopiero jak przyjdzie karta i jak się zalogujesz na konto to ma to być wszystko widoczne. To tyle w teorii. Sam czekam na kartę która idzie kilka dni roboczych do mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Data spłaty będzie widoczna na zestawieniu transakcji przedstawionym w bankowości Citibanku (z tego co kojarzę - aczkolwiek nie korzystałem z tej opcji - można tę datę zmienić, składając taką dyspozycję w bankowości).

   Usuń
 26. Ja już czekam trzeci dzień na kuriera z umowa. Dlaczego to tak długo trwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kurier był dopiero po tygodniu.

   Usuń
 27. Czy ktoś już wydał 1200? Ja tak i czekam na wiadomość o przyznaniu bonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy wydałaś 1200 zł? Jeśli w grudniu to mają czas na przesłanie nagrody do końca stycznia, a jeśli w w styczniu to nagroda będzie do końca lutego

   Usuń
  2. Wg mnie z regulaminu wynika że informacja przyjdzie do końca miesiaca następującego po miesiącu w ktrktó spełnimy warunki, a nagroda przyjdzie w ciągu kolejnych 60dni

   Usuń
  3. Jest tak jak pisze Anonimowy z godz. 12:51. Zatem w chwili obecnej (z racji tego kiedy promocja wystartowała) są jeszcze małe szanse by ktoś już dostał.

   Usuń
 28. ile można czekać? zgłaszałam sie juz 2 razy i od dwoch tygodni cisza....czy to jest losowanie? mam tylko 1 karte kredytowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zadzwonili po tygodniu. Mam 2 karty i teraz trzecia przyznana bez problemu.

   Usuń
 29. Czy to prawda ze na karte czeka sie 14 dni od dnia podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wielu bankach mówią że do 14 dni. W jednym że nawet do 30. Ale generalnie to karty przychodzą szybciej. Max kilka dni.

   Usuń
 30. Co w sytuacji jeśli ktoś jest studentem, a jego dochód na członka rodziny nie przekracza tych 1200zl? Ma szanse na skorzystanie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dochód na członka rodziny wielkiego znaczenia nie ma. Pytanie ile ty masz dochodu i z jakiego źródła. Te akceptowane przez bank masz w załączniku na ostatniej stronie w regulaminie promocji. A min. 1200 zł musisz mieć.

   Usuń
 31. cisza z tą promocją do mnie nie dzwonią a już wiele razy wniosek złożony nawet zmieniając numer karty biedronka po kolejnych wypełnionych wnioskach . cisza....

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam. Czy karta Biedronki musi być zarejestrowana na osobę składającą wbiosek o KK?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy to normalne ze na kontakt ze strony banku czekam juz 2 tygodnie i cisza? Formularz 14 stycznia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekałem ponad tydzień. Zadzwoniłem na infolinię że czekam na kontakt już tak długo i jeszcze tego samego dnia oddzwonili. Umowa już zawarta. Konsultant tłumaczył się że mają bardzo dużo wniosków.

   Usuń
 34. Czy karta Biedronki musi być na mnie założona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zastanawia. W regulaminie to zapisali tak że może "Korzystający z aktywnej Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka”" więc wcale chyba to nie musi być posiadacz. Tym bardziej że Biedronka daje 3 karty od razu.

   Usuń
 35. Ja również wypełniłem formularz, a kontaktu brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij raz jeszcze. U mnie pomogło i zadzwonili po 2 dniach.

   Usuń
 36. Witam, zawarłem umowę o kartę kredytową w Citi w promocji Moja Biedronka. Jednak nie zauważyłem, że podłożyli mi jakieś porozumienie w zakresie przelewu gotówki z karty kredytowej z rozłożeniem na raty w ramach Planu spłat ratalnych Komfort. Jednorazowa prowizja to 200 zł. Może ktoś powie jak z tego zrezygnować żeby nie tracić 200zł.? Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś odstąpienie od dyspozycji uruchomienia planu spłat ratalnych (na infolinii lub w bankowości). Musisz to zrobić max w ciągu 14 dni ale lepiej nie zwlekaj.

   PS. Musieli ci to zaproponować i się zgodziłeś. Mnie też pytał konsultant ale nie chciałem i nie mam.

   Usuń
 37. Trzeba uważać. Miła pani konsultantka powoli i dokładnie objaśniła, jak uniknąć groszowych opłat za kartę. Następnie z szybkością karabinu maszynowego wyrecytowała, jaki mi da limit kredytowy i że sporą jego część przeniesie od razu na konto oszczędnościowe, przy czym nie zapłacę od przeniesionej kwoty żadnych odsetek w ciągu roku. Następnie jeszcze szybciej poinformowała mnie, że od tej kwoty zapłacę "tylko" jednorazową prowizję w wysokości 10 %. Ledwie to byłem w stanie zarejestrować... Udało się zapobiec katastrofie, ale trzeba przyznać, że we wciskaniu kitu Citi nie ma sobie równych.

  OdpowiedzUsuń
 38. Gdzie tu jest rzeczywisty link do tej promocji prowadzący na stronę Citibanku?
  Zarówno ten pod "wypełnij formularz zgłoszeniowy" jak i ten pod "Przejdź na stronę promocji" są błędne.

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam, gdzie jest poprawny link ?

  OdpowiedzUsuń
 40. W regulaminie jest adres strony. Może tak się uda?

  OdpowiedzUsuń
 41. Posiadam tylko kartę kredytową w tym banku. Został wygenerowany wyciąg z podanym numerem konta i terminem spłaty. Wczoraj wysłałem pieniądze na wskazane konto. Po zalogowaniu się będę widział że te pieniądze wpłynęły albo że została spłacone zadłużenie. Bo szczerze mówiąc nie znalazłem po zalogowaniu się na konto takich opcji, informacji gdzie to może być pokazane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj wieczorem przelałem na rachunek wskazany na wyciągu część kwoty którą trzeba ogółem spłacić. Minął jeden dzień roboczy a w historii karty nadal nie widać "wpływu" ani zmniejszenia salda zadłużenia. W City zajmuje im to dłużej? Czy jak się dowiedzieć? Infolinia wymaga aktywacji cityphone czyli wiąże się to z opłatą.

   Usuń
  2. 1) Zmieni ci się saldo dostępnych środków.
   2) czasem bywa następnego dnia. Spłata liczy się po wpływie ale w systemie widać dzień później.

   Usuń
 42. 1) i 2) zgadza się. Potrzebuje system pełnych 24 godzin. Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy dostał juz ktos powiadomienie o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 44. Wnioskowałem o kartę z promocji "Biedronka". Konsultant też to potwierdził. W dokumentach, które dostałem jest załączony regulamin promocji z telefonem. Ktoś tak miał ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko było jak należy. Zgłoś im to.

   Usuń
  2. Ja tak miałem, zadzwoniłem na infolinie i wyjasnili mi że była pomyłka w pakowaniu dokumentów, regulamin biedronki podeslali na meila

   Usuń
  3. @Unknown, 4 kwietnia 2019, 17:20

   Też czekałeś 20 minut jak ja dzwoniąc w poniedziałek w sprawie kolejnej reklamacji o brak zwrotów za transakcje kartą do konta Priority?

   Usuń
 45. witam, wczoraj otrzymałem karte. czy jesli wydam juz dzis ponad 1200 zł to spełnie warunki otrzymiania 400 zł do biedronki czy lepiej jak poczekam miesiąc i dopiewro wtedy wydawac??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wydawać już teraz. Nie ma potrzeby czekania. Mało tego. jakbyś wydał wszystko co należy w lutym to już w marcu dostaniesz wiadomość o nagrodzie.

   Usuń
 46. Witam. Złożyłam wniosek o kartę, wysłałam wymagane dokumenty na maila kilka dni temu jednak codziennie otrzymuje od nich wiadomości, zeby wysłać dokumenty. Ktoś tez tak miał? Nie wiem czy to system automatycznie wysyła te wiadomości czy moje maile do nich nie dochodzą.

  OdpowiedzUsuń
 47. Witam, czy promocja jest nadal aktywna? Po przejściu na stronę promocji z linku z niniejszego artykułu widzę informację o tym, że przy wyrobieniu kk od City można uzyskać 350 zł do Circle K

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście link nie kieruje już na tą promocję...
   Ale wystarczy poszukać głębiej ;)
   https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/biedronka/?prid=ofertyspecjalne

   Usuń
 48. Mr. Złotówa, to jak w końcu jest, który link jest prawidłowy, pozwalający wziąć udział w opisanej promocji z doładowaniem karty MB?

  OdpowiedzUsuń
 49. Dostał ktoś info o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Info znalazłem w bankowości internetowej 15.02. Od tego terminu do 60 dni, w moim przypadku.

   Usuń
 50. Witam. W kopercie "Dokumenty do pozostawienia klientowi" nie znalazłem Umowy. Proszę o informację, czy to normalne czy zapomnieli dołączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę ci odeślą

   Usuń
  2. Potwierdzam. Umowa przychodzi listem.

   Usuń
 51. Witam, Czy transakcje przez google pay tez sa zaliczane do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 52. Właśnie dostałem sms'a: Twoja karta lojalnosciowa zostala doladowana kwota 400zl.
  Aktualny stan portfela lojalnosciowego to 400zl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też, ale na koncie moja biedeonka jest stan 0 złoty.... a u ciebie?

   Usuń
  2. U mnie też zero.
   Ktoś już był na zakupach?

   Usuń
  3. mąż był na zakupach i chciał zapłącić kartą a kasjerka popatrzyła na niego jak na idiotę bo na karcie 0.... mówiła o jakimś kodzie rabatowym...

   Usuń
  4. Kody rabatowe to co innego, to tzw. vouchery. Używam takich z innej promocji karty kredytowej BGŻ. Tutaj powinno zasilić kartę lojalnościową Moja Biedronka.
   Mimo otrzymania sms'a o doładowaniu moje konto puste.

   Usuń
 53. U mnie już jest 400 złoty. Nie wiem, czy tak samo automatycznie z opóźnieniem czy z powodu mojego zgłoszenia na infolinii Biedrusko.

  OdpowiedzUsuń
 54. Dziś po dwóch dniach od otrzymania sms'a też wpadło 400zł. Dziś kontaktowałem się z infolinią biedry i chyba to pomogło.

  OdpowiedzUsuń
 55. A ktoś wytłumacz jak zapłacić ta karta w sklepie?? Bo kasjerka patrzyla na mnie jak na idiote ze chce tak zaplacic. Co ciekawe na infolinii tez nie umie wytłumaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie kobieta wzięła zeskanowała kartę i zeszło jako płatność.

   Usuń
  2. Wczoraj też tak zrobiłem. Po ostatnim produkcie podałem kartę żeby zeskanowała i wielkie zamieszanie....Po wielkich problemach wydrukował jej się paragon na którym jest podana płatność gotówka. Co ciekawe stan środków na mojej karcie nie zmniejszył się. Sprawdziłem stan konta po prawie 24 godzinach i dalej ten sam stan konta, infolinia oczywiście też nie wie o co chodzi. U Was stan konta aktualizuje się na bieżące czy po jakim czasie po dokonaniu zakupów??? Czy na paragonie macie podane jaki jest stan środków na karcie???

   Usuń
 56. My też nie mogliśmy zapłacić kartą Biedronki, generalnie nikt nic nie wie. Komuś już się udało?

  OdpowiedzUsuń
 57. ja dzisiaj próbowałem. Kasjerka zeskanowala karte po ostatnim produkcie ale nic sie nie stalo i tez nie slyszala o promocji. Musialem zaplacic normalnie.

  OdpowiedzUsuń
 58. Ja już wydałem całość. Wszystko działa. Kartę skanujemy w dowolnym momęcie.Na koniec kasjerka musi wybrać płatność gotówką oraz kartą lojalnościową. Max jednorazowo 100zł, resztę dopłacamy jak chcemy.

  OdpowiedzUsuń
 59. Mi się wczoraj bez problemu zapłacić kartą Moja Biedronka.

  OdpowiedzUsuń
 60. Nikt nic nie wie na kasie, po co takie promocje?
  Kasjerki twierdza ze karta sluży tylko do zbierania naklejek i nie mozna nia placic..

  OdpowiedzUsuń
 61. Co z tymi kartami u osób ktorym nie udało się zapłacić? Czy probowal ktoś ponownie zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 62. Jeronimo Martins Polska S.A. ma do 60 dni na "doładowanie" kwotą 400 zł karty "Moja Biedronka" licząc od dnia w którym Citibank poinformuje o tym poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości internetowej. Może dlatego niektórym z piszących tutaj nie udało się zapłacić kartą Biedronki.
  Ja dostałem info o spełnieniu warunków na początku kwietnia. Po zalogowaniu na stronie Biedronki, przy citi handlowym mam informację "Masz do wykorzystania: 0 zł". Wygląda więc chyba na to, że muszę jeszcze czekać na wpływ tych 400 zł.
  Życie byłoby zbyt piękne gdyby w kilka dni wszystko się dało przytulić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i dziś z Jeronimo Martins Polska S.A. zrobili doładowanie na te 400 zł, czyli wyrobili się w ciągu niecałego miesiąca.

   Usuń
 63. U mnie też patrzyli jak na idiotkę, która chce płacić kartą na punkty. Porpozycja: wołać odrazu kierowniczkę i nie pozwalać Paniom z kasy, aby się tak zachowywały. U mnie za każdym razem jak przyszła kierowniczka i im pokazała to im głupio było.

  OdpowiedzUsuń
 64. Dostałam w piątek esa że mam doładowanie na kartę, nie było. Wczoraj zadzwoniłam na infolinie i pani powiedziała ze zgłoszenie przyjęte. Dziś idę a tu niespodzianka : karta doładowana tyle że moje zakupy na 53 a na karcie zostało 291. Rachunek się trochę nie zgadza. Nikt nie robił oprócz mnie zakupów na kartę. Zadzwoniłam na infolinię, maja wyjaśnić. Czy ktoś miał taką sytuację? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...