Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów Vectry: do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności kartą Mastercard

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.12.2018

Promocja dla klientów Vectry: do 30 zł zwrotu za automatyczne płatności kartą Mastercard

Jeśli korzystasz z usług firmy Vectra, to teraz możesz oszczędzić na fakturach.

Zwrot dla klientów Vectra za płatności kartą MastercardWrócić może do Ciebie nawet 30 zł. By tak się stało, wystarczy włączyć automatyczne e-płatności przy użyciu karty Mastercard za rachunki od Vectry.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba posiadająca umowę z Vectrą, której nadany został indywidualny numer ewidencyjny Abonenta. Z technicznego punktu widzenia niezbędne jest również posiadanie karty płatniczej z logo Mastercard, bo tylko za płatności taką kartą mają być naliczane zwroty.

Czym są automatyczne płatności kartą? To usługa polegająca na dokonywaniu płatności kartą (za Twą zgodą, którą możesz odwołać) za rachunki lub faktury wystawiane przez dostawcę usługi. System obsługujący transakcje (bm.pl należący do firmy Blue Media znanej m.in. z obsługi przelewów natychmiastowych w bankach) z automatu pobiera informacje o należności i realizuje płatność za pomocą karty (w praktyce takie transakcje realizują się same).

Zasady promocji. By skorzystać ze zwrotów:
 • od 6.11.2018 r. do 6.05.2019 r. aktywuj automatyczne płatności kartą Mastercard za rachunki wystawione przez Vectrę "za pośrednictwem Serwisu [bm.pl - przyp. Mr. Złotówa] podczas dokonania płatności z tytułu rachunku dostępnego w eBOK [tutaj - przyp. Mr. Złotówa] lub z poziomu linka do płatności online umieszczonego w wiadomości email";

Za transakcje w wysokości co najmniej 5 zł (automatycznie realizujące się płatności kartą Mastercard) - wykonywane w okresie do 6.11.2019 r. - będziesz otrzymywać zwroty w wysokości 5 zł miesięcznie. Ich wypłata ma być realizowana w ciągu 7 dni roboczych od zrealizowania transakcji - środki trafią na rachunek powiązany z kartą, którą płatność została wykonana. W ramach promocji zdobyć można maksymalnie 6 takich zwrotów, co daje możliwość uzyskania nawet 30 zł (w całkiem wygodny sposób, bo płatności będą robić się same 😉).

W promocji nie bierze udziału opłacenie rachunku inicjującego automatyczne płatności. Zwrot więc otrzymasz dopiero za kolejną płatność (tę zrealizowaną już automatycznie). Pamiętaj również, że:
"W Promocji bierze udział tylko pierwsza aktywacja płatności automatycznej Kartą Mastercard w ramach jednego indywidualnego numeru ewidencyjnego Abonenta nadanego przez Vectra dokonana w czasie trwania promocji. Odłączenie i następne aktywacje w ramach jednego indywidualnego numeru klienta Vectra nie biorą udziału w Promocji."

Choć akcja promocyjna ma być dostępna dość długo, to trzeba mieć na uwadze zapis z regulaminu:
"Limit indywidualnych numerów ewidencyjnych Abonenta nadanych przez Vectra, objętych Promocją wynosi 3 000 (trzy tysiące)"

Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli ma się pojawić na stronie promocji.

Z informacji na stronie bm.pl wynika, że za realizację płatności nie poniesiesz dodatkowych kosztów (dzięki promocji, bo standardowa prowizja wynosi 1,50 zł). Z doniesień Czytelników wynika, że za realizację płatności prowizja (1,50 zł) jednak jest pobierana.

Na koniec jeszcze ważna informacja dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą i umowę z Vectrą mają zawartą na swą firmę. Wtedy otrzymane zwroty będą stanowić przychód i powstanie obowiązek rozliczenia podatku (nie dotyczy to odbiorców indywidualnych, a więc osób fizycznych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Nie zrozumiałem , gdzie będzie przychodzić premia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rachunek do którego jest karta, więc na konto osobiste jeśli to karta debetowa lub jeśli kredytowa to na jej rachunek.

   Usuń
 2. Była kiedyś taka promocja z PGE. Zwroty przyjemnie wpadły. No to teraz czas na kolejne 30 zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znalazłem zapisu, który jednoznacznie informuje o zwolnieniu z opłaty 1,50... Ale może oczy stare ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu Złotówa podlinkował cennik. Tam masz taką pozycję: Płatność manualna lub automatyczna za rachunek do Dostawcy Vectra (dane pobrane z EBOK lub bezpośrednio od Dostawcy Vectra) i 1,50 PLN jest przekreślone, a jest 0 PLN.

   Usuń
  2. Promocja z brakiem opłaty obowiązuje do odwołania.

   Usuń
  3. System pobiera opłatę 1,5 nie wiem gdzie Mr. Złotówa wyczytał ze nie pobierają tej opłaty. Chyba ze będą przelewać wraz z promocyjnym zwrotem.

   Usuń
  4. ja jak przerabiałem to z upc, to też pobrali 1,5 ale tylko za pierwszy miesiąc, a zwroty 5zł były od miesiąca kolejnego.

   Usuń
 4. a tak się fajnie składa że jestem klientem Vectry i zaraz sobie to ogarnę :)
  Dziękuję Mr Złotówka za kolejne 30zł do mojego budżetu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jednak 25zł - 6x1,5zł = 16zł

   Usuń
  2. 25 zł - 6x 1,5 zł = 21 zł a nie 16

   Usuń
  3. do 06.05.2019 masz 5 a nie 6

   Usuń
  4. Panowie, tak 16 czy 21 zeta to drobne - alleluja :)

   Usuń
  5. Z takich drobnych robią się większe sumki ;)

   Usuń
  6. @Szymon do maja mozna przystąpić. A płacić można do listopada'19

   Usuń
 5. właśnie dokonalem wpłaty i niestety prowizja 1,50 zł została pobrana ;(
  Tak wiec radze się zastanowić 1,50 zł x 6 lub więcej

  OdpowiedzUsuń
 6. Prowizja jest pobierana, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 7. Płatność manualna lub automatyczna za rachunek do Dostawcy Vectra (dane pobrane z EBOK lub bezpośrednio od Dostawcy Vectra) wtedy jest za darmo to samo przechodzilem przez platnosci blue media a to oni obsluguja ta platnosc

  OdpowiedzUsuń
 8. Procedura płacenia/zwrotów, etc. jest mocno skomplikowana, a zysk po każdorazowym odjęciu opłaty w wysokości 1,50 zł dość niewielki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jest skomplikowanego???? Podpinasz kartę, samo się spłaca, na kartę wraca 5 zł. 3,5 zł x 6 mies. = 21 zł. A jak podepniesz odpowiednią kartę to jeszcze jakiś moneyback wleci albo sobie warunki promocji w banku pospełniasz.

   Usuń
  2. Przy moneybacku lub spełnianiu warunków promocji bankowej trzeba jedynie zwrócić uwagę że ta płatność może się nie liczyć jeśli kod MCC 4900 jest wykluczony. Bo taki bodaj ma bm.pl

   Usuń
 9. Jest nadzieja, że po napisaniu reklamacji ta prowizje w wysokości 1,50 zł będą jednak zwracać. Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się że nie będzie opłaty za automatyczną płatność. No a jeśli będzie to jaką masz podstawę do reklamacji?

   Usuń
 10. Komuś już pobrali pierwszy raz automatyczną płatność, i zastanawiam się czy jest pobierana prowizja 1,5 zł. Ja dopiero zapisałem się do promocji, ale za pierwszą płatność zabrali 1,5 zł. Jak tak ma być do końca to zysk raptem 3,5 zł x 6 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam jeszcze na p-wszą automatyczną płatność. Podobno za nie opłat nie ma. Ale nawet gdyby to 19,50 zł mieć a nie mieć to wolę mieć.

   Usuń
  2. W sumie tak 19,5 zł ulicą nie chodzi :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...