Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 280 zł za konto osobiste w Santander Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.12.2018

Zyskaj do 280 zł za konto osobiste w Santander Banku

Pojawiła się właśnie II edycja edycja programu poleceń Konta Jakie Chcę, a to oznacza szansę na zysk i dla polecającego, i dla poleconego.

Do wzięcia czekają bonusy po 80 zł. Ale to nie wszystko, bo otwierający konto mogą jeszcze zyskać do 200 zł w innej promocji.

Na początek jednak o nowej, II edycji programu "Polecam mój bank".

Dla kogo promocja? Jak to w programie poleceń, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osobą poleconą może być osoba, która nie posiada konta w Santander Bank Polska (wcześniej BZ WBK) co najmniej od 1.12.2017 r. (ta data niestety nie drgnęła w porównaniu do poprzedniej edycji). Może być to nawet osoba małoletnia, ale pod warunkiem ukończenia 13. roku życia (w tym przypadku niemożliwe jest jednak zdalne zwarcie umowy - bank wymaga wizyty w placówce banku wraz z rodzicem/opiekunem dziecka).

Polecającym może być już wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca konto osobiste w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej. Konieczne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku oraz podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu z bankiem.

Nagrody. Wszystkie nagrody przewidziane w promocji są bonusami pieniężnymi, które Santander Bank wypłacać będzie na konto. Można więc przeznaczyć je na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. Jeżeli zamierzasz założyć konto w Santander Banku i zyskać 80 zł na start (jako osoba polecona):
 • do 28.02.2019 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej - we wniosku konieczne podaj też kod polecenia od obecnego klienta banku; jeśli takiej osoby nie znasz, możesz skorzystać z mego kodu polecenia: 1000279022 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie albo za pomocą BLIKa na sumę min. 200 zł (jeśli weźmiesz udział pod koniec dostępności promocji, pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 31.03.2019 r.).

I to wszystko. Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, zarówno Ty (jako osoba polecona), jak i osoba polecająca (której kod polecenia podasz we wniosku) otrzymacie bonusy po 80 zł. Ich wypłata przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

By móc polecać, niezbędna jest rejestracja w programie "Polecam mój bank" (zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej: Oferta Banku => Polecam bank). W ten sposób uzyskasz kod polecenia, który podać należy osobom rekomendowanym. Swą premię za polecenie otrzymasz jeśli osoba polecona spełni wszystkie warunki uzyskania premii 80 zł (za otwarcie konta z polecenia). Osoba polecająca może liczyć na dodatkowe premie (w wysokości 100 zł) za każde 10 kont założonych z wykorzystaniem jej kodu polecenia. Do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta.

200 zł za wpływy na Konto Jakie Chcę


Osoby zakładające konto w Santander Banku załapać się mogą na 4 bonusy po 50 zł każdy za zapewnienie wypływów na konto. Ta promocja dostępna jest jednak krócej niż program poleceń, bo tylko do 31.01.2019 r. Sprawdź szczegółowe prześwietlenie promocji tutaj.

Bonus 100 zł dla studentów [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]


Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, która nie ukończyła jednak 26 lat i do tego studiujesz na polskiej uczelni, to załapać się możesz na jeszcze jedną promocję. To bonus 100 zł za wykonanie 10 płatności cyfrowych (m.in. zbliżeniowo telefonem lub BLIKiem). By załapać się na tę promocję, trzeba pospieszyć się szczególnie, bo do 31.12.2018 r. trzeba już wykonać wszystkie płatności. Sprawdź szczegółowe prześwietlenie promocji tutaj (koniecznie zapoznaj się ze szczegółami, bo ta okazja do bankobrania wymaga m.in. dodatkowej rejestracji na stronie promocji).

2,7% na koncie oszczędnościowym


By skorzystać z promocyjnego oprocentowania, niezbędne jest otwarcie Konta Systematycznego (założysz je "na klik" w bankowości internetowej już po otwarciu Konta Jakie Chcę). Bank oferuje na nim stawkę do 2,7% w skali roku (w ramach promocji "Konto systematyczne z bonusem 2", bo standardowo oprocentowanie jest znacznie niższe). Utrzymanie 2,7% Santander Bank gwarantuje aż do 29.06.2019 r. dla kwoty do 20 000 zł. Każdy klient może jednak założyć nawet 5 kont tego typu, co łącznie pozwoli ulokować nawet 100 000 zł. 

Dla umów o Konto Systematyczne zawartych w okresie promocji, stawka 2,7% w skali roku obowiązuje od chwili otwarcia konta. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania w kolejnych miesiącach jest wpływ na Konto Systematyczne co najmniej 20 zł miesięcznie w ramach automatycznego oszczędzania (zlecenie włączysz przy Koncie Systematycznym, wybierając opcję "Oszczędzanie").

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN oraz za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (do wyboru jeden z poniższych wariantów): 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 3 zł bez warunków (ta opłata jest ustawiona jako standardowa, jednak za miesiąc w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz ją zmienić na wariant powyższy, który będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).


Przydatne dokumenty:

35 komentarzy:

 1. Jak mam tylko kartę kredytową 123. Czy mogę w tej sytuacji polecać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy tu chodzi o 4 bonusy po 50 zł każdy za zapewnienie jakichkolwiek wypływów czy wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy przejdzie przelew z ING z mojego 2 konta z tytułem Wynagrodzenie?

   Usuń
  2. Przelew przejdzie bez względu na to co się wpisze w tytule :)

   Usuń
  3. w dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia podasz siebie? Raczej nie przejdzie. Ale spróbuj i napisz jak będzie.

   Usuń
 3. Mr Złotówa pomóż- Santander nie uznaje kolenej reklamcji w sprawie Konta Jakie Chce z kodem polecenia. W/g Nich kod nie został podany podcas składania wniosku- a wiem że został podany. Jak można im to udowodnic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udowodnić bez screen shota może być trudno, ale napisz odwołanie. Wskaż na to, że brałeś/-aś udział w promocji z pełną świadomością i znajomością warunków, jakie należy spełnić oraz że te warunki (na potrzeby promocji) zostały spełnione co do joty (warunki uczestnictwa - np. okres wykluczenia dla byłych klientów, ale też zgody, płatności itd.), a nawet masz kod polecenia (i też dodaj go w odwołaniu). Niech wszystko to podkreśla, że nieprzypadkowe było założenie tego konta w takim momencie i w taki sposób (czyli po to, by zyskać dzięki promocji).

   Usuń
  2. Dzieki za odpowiedź i podpowiedź. Dziwne czasy że trzeba bankom udowadniać spełnienie warunków.

   Usuń
 4. Jak zmienić kartę na wariant 0/5 zł. Wizyta w oddziale czy bankowość internetowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje produkty > Karty > Usługi i na dole masz do wyboru opłatę

   Usuń
  2. Bankowość. Dość łatwa, intuicyjna zmiana.

   Usuń
  3. Robisz to poprzez zalogowanie się na swoje konto w tym banku i dokonanie odpowiedniej zmiany.

   Usuń
 5. Z tego co czytam w regulaminie wynika, że nie ma potrzeby zamawiać karty do konta, bo wymagane płatności można zrobić BLIK'iem albo kartą mobilną z aplikacji &4 ust. 2 pkt. 2.2 regulaminu. /Polecony zapłaci minimum 200 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową albo za pomocą usługi BLIK, do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta: Konto Jakie Chcę albo Konto Vip./ odpada wtedy całkowicie problem z opłatą za kartę /karta debetowa mobilna jest bezpłatna tabela 2 str. 9 taryfy opłat i prowizji ROZDZIAŁ II. DEBETOWE KARTY PŁATNICZE I INNE INSTRUMENTY PŁATNICZE DO RACHUNKÓW PŁATNICZYCH/.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za tą promocję! Już odebrałem 80zł za polecenie (dla Ciebie w podzięce tyle samo Złotówa :))i 50 za pierwszy miesiąc wpływów. Do tego 27zł zwrot za kartę 123. Konto i karta są do tego korzystne więc zostaną na dłużej...

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy konto przez polecenie można w banku założyć czy trzeba przez neta wniosek wysyłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Ktoś pomoże ?

   Usuń
  2. Można w oddziale. Ale przestrzegam bo miałem historię że doradczyni zapewniała mnie że kod polecenia wpisała a premii nie dostałem. Musiałem składać reklamacje a bank twierdził że kodu we wniosku nie było. Lepiej wniosek złożyć przez internet i sobie screen shoty porobić.

   Usuń
 8. W ostatnim kroku przy wypełnianiu wniosku jest pole:Podaj nr przenoszonego konta. Przecież ja nie chcę przenosić konta,tylko wynagrodzenie. Ktoś pomoże to wyjaśnić

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy można polecić założenie konta indywidualnego będąc właścicielem konta firmowego w Santander ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecać może posiadacz konta indywidualnego.

   Usuń
 10. Czyli w sumie trzeba wydać 200zł, żeby zarobić 80zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co w sytuacji zwrotu towaru i zwrotu pieniedzy na inne konto? transakcja uznana?

   Usuń
 11. Przystąpienie do promocji z wynagrodzeniem jest do końca stycznia a nie lutego (nie wiem czy to zmienili w trakcie). Jednym słowem już jest nieaktualna promocja :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z 200 zł za wynagrodzenie obowiązywała do 31.01., więc wpis częściowo zdezaktualizowany, ale program poleceń (z premią 80 zł) ciągle dostępny jest do 28.02.2019 r.

   Usuń
  2. Promocję z wynagrodzeniem przedłużono do końca kwietnia ;)

   Usuń
 12. Długo trzeba czekać na kontakt z ich strony? Wniosek złożyłem 1 lutego i mam tylko potwierdzenie na mailu, ale do teraz zero odzewu o kurierze czy coś. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawniej ich umowy woził InPost i jeśli to się nie zmieniło to trzeba trochę poczekać - cierpliwości :)

   Usuń
  2. U mnie akurat z InPost nie ma problemu. Dzwonią i umawiają wizytę kuriera zanim nastąpi odbiór przesyłki od nadawcy (taki status przesyłki widnieje gdy to sprawdzam zaraz po telefonie od nich).
   Natomiast nieprawdopodobny wręcz problem jest z firmą DHL. Trzeba samemu jeździć po wioskach aby odebrać przesyłkę, bo kurier nawet jak jest umówiony to i tak nie przyjeżdża. Miałem z nimi w jednym z przypadków kilkutygodniową przeprawę i chyba dopiero wtedy - tego na 100% się nie dowiem - gdy bank interweniował po tym jak im sprawę przedstawiłem, to kurier przyjechał w sobotę (gdzie podobno nie dostarczają tego dnia przesyłek) ok. godz 21 (co w ogóle nie powinno mieć miejsca, ponieważ kiedy do nich dzwoniłem to za każdym razem mi mówiono że pracują tylko do godz. 18).

   Usuń
  3. @Anonimowy 16 marca 2019 17:09
   U mnie jest tak samo. Z InPostem nie ma problemów, a z DHL są. Ciekawe, że jeszcze 1-2 lata temu było dokładnie odwrotnie.

   Usuń
 13. A jak z kartą? Czy muszę ją mieć? czy po spełnieniu warunków mogę z karty zrezygnować? pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta wystarczy tylko do momentu spełnienia warunków :) Pozdrawiam

   Usuń
 14. Czy kartę można po prostu zastrzec w bankowości internetowej, czy w jakiś inny sposób by się pozbyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastrzeżenie nic nie da. Przyślą nową. Trzeba zrezygnować na infolinii, u doradcy online albo w placówce.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...