Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 200 zł w promocji "Konto na zakupy" w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.12.2018

Zyskaj 200 zł w promocji "Konto na zakupy" w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja darmowego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Premia do 200 zł za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP ParibasDo zgarnięcia czekają gwarantowane bonusy na sumę nawet 200 zł. Warunki są proste, bo kartą wydawaną do konta nie trzeba wykonywać transakcji na jakieś duże sumy. Wystarczy po 5 płatności miesięcznie na dowolne, nawet drobne kwoty (może więc to być np. zakup gazety, batonika lub bułki).

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) także w Raiffeisen Polbanku (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy).

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa).

Nagrody. Wszystko co jest do zgarnięcia w tej promocji to bonusy pieniężne, które będą wypłacane na konto osobiste - możesz więc je przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. Akcja ma być dostępna do końca grudnia, ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rejestracji (co już w promocjach BGŻ BNP Paribas się zdarzało). Udział w akcji wziąć może wyłącznie 1 500 osób, więc nie warto zwlekać. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród, organizator powiadomi na stronie promocji (a kolejne rejestracje już nie będą możliwe). Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten będzie miał pewność udziału w promocji i uzyskania bonusów (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

[Aktualizacja: komunikat na stronie promocji świadczy o tym, że pula rejestracji już się wyczerpała; nowe rejestracje nie są więc możliwe; kto jednak zdążył to już zrobić, ten może mieć pewność załapania się na nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).]

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto na zakupy" i zgarnąć nawet 200 zł:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 31.12.2018 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • najpóźniej do 15.01.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • do 31.01.2019 r.: 
  • wykonaj 3 płatności kartą wydaną do konta w sklepach spożywczych oraz 
  • aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z oprogramowaniem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10)
 • w okresie od lutego do kwietnia 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta w sklepach spożywczych oraz
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł (wpływ ten nie musi być wynagrodzeniem; wystarczy np. przelew z Twego konta w innym banku - więcej na ten temat piszę ciut niżej).

Pierwszy bonus w wysokości 50 zł będzie Ci przysługiwał już za zawarcie umowy oraz spełnienie warunków w styczniu (3 płatności kartą w sklepach spożywczych oraz aktywacja aplikacji). Kolejne bonusy (po 50 zł) będą do zgarnięcia za spełnienie warunków w lutym, marcu i kwietniu. 

O przyznaniu pierwszego i drugiego bonusu (za warunki spełnione w styczniu i lutym) organizator powiadomi Cię mailowo do 19.03. - wtedy też, najpóźniej do 25.03., będzie należało zareagować na tę wiadomość i zalogować się na stronie promocji, by podać dane do wypłaty nagród (konkretnie chodzi o numer rachunku konta założonego w promocji). A ta wypłata przewidziana jest do 31.03.2019 r. Uzyskanie każdego z kolejnych bonusów uzależnione jest od spełnienia warunków uzyskania bonusu poprzedniego (a więc by uzyskać bonus nr 2 musisz mieć spełnione warunki dla bonusu nr 1).

Z kolei informacja o bonusach nr 3 i 4 (za spełnienie warunków w marcu i kwietniu) ma przyjść mailowo najpóźniej do 17.05., a ich wypłata ma być realizowana do 31.05.2019 r. Do tego też czasu należy posiadać konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej. Ich utrzymanie na szczęście nie będzie problematyczne, bo i konto, i karta są bez warunków darmowe (prześwietlenie konta znajdziesz na końcu niniejszego wpisu).

Przydatne wskazówki


▶️ Płatności w sklepach spożywczych wymagają wykonania transakcji w punktach z kodem MCC 5411 lub 5499.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł (które należy zapewnić na potrzeby promocji od lutego do kwietnia 2019 r.) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Pieniądze możesz zatem przelać np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas - w każdej chwili możesz więc je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ Jeśli udział w promocji zechce wziąć również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - prześwietlenie szczegółów


A teraz czas omówić konto zakładane w promocji. A Konto Optymalne należy do najbardziej przejrzystych, jeśli chodzi o konta oferowane przez banki w Polsce. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do udziału w promocji z gwarantowanymi bonusami na sumę 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Wówczas jedynym sposobem zawarcia umowy z bankiem jest kurier. Może on jednak przyjechać na dowolny wskazany przez Ciebie adres (inni niż zamieszkania bądź korespondencyjny). Możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy lub uczelnię.


Przydatne dokumenty:

116 komentarzy:

 1. Mnie konto zamknięto 13.12.2016 więc rozumiem że 14.12. mogę znów zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w promocji, więc z tego wychodzi, że pojutrze będziesz się łapać :)

   Usuń
 2. A płatności w sklepach spożywczych muszą być na jakieś określone kwoty czy też dowolne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy mogą to być płatności pod rząd w tym samym sklepie? I nawet tego samego dnia? Czy trzeba to jakoś rozdzielać?

   Usuń
  2. Nie ma żadnych takich ograniczeń czy wykluczeń. Możesz więc 5 x zapłacić w tym samym sklepie i w tym samym dniu.

   Usuń
 3. Czy po złożeniu wniosku dzwoni jeszcze ktoś z banku, czy mam już tylko czekać na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoni jeszcze konsultant.

   Usuń
  2. Czy coś się tu nie zmieniło? Po złożeniu wniosku nikt do mnie nie dzwonił, a dostałem maila z informacją, że umowa została właśnie przekazana do wysyłki i kolejnym krokiem ma być przyjazd kuriera z umową.
   To dzwonią, czy jednak nie dzwonią?

   Usuń
  3. Do mnie nie dzwonili. Przyszedł tylko mail z informacją o wysyłce umowy i następnego dnia sms od DHL z numerem przesyłki.

   Usuń
 4. Poproszę o jakieś przykłady sklepów w MCC 5411 lub 5499

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aldi, Auchan, Biedronka, Carrefour, Kaufland, Lewiatan, Lidl, Piotr i Paweł, Teco, Żabka.

   Usuń
  2. Biedronka, Lidl ...

   Usuń
  3. 5411 Biedronka
   5411 Lidl
   5411 Auchan
   5411 Carrefour
   5411 Globi
   5411 E.Leclerc
   5411 Polomarket
   5411 Piotr i Paweł
   5411 Mokpol
   5411 Tesco
   5411 Kaufland
   5411 SDH Klimczok Bielsko-Biała
   5411 Bi1 (Rella)
   5411 Žabka (czeska)
   5411 PSS Społem Bielsko-Biała Sklepy Spożywcze
   5411 Sano
   5411 ALDI
   5411 Netto

   5499 Delikatesy Lewiatan
   5499 Żabka
   5499 Top Market
   5499 PizzaPortal
   5499 Lewiatan ROLL sklepy
   5499 Awiteks pieczywo
   5499 Stokrotka spożywczy
   5499 Zychowicz Sp. z o.o.

   Usuń
  4. Szkoda że kody MCC wyklucza większość banków a oficjalnie podają je tylko 2. W pozostałych trzeba się pytać.

   Usuń
  5. No ale akurat jeśli chodzi o sklepy spożywcze to sprawa MCC jest jedną z najoczywistszych oczywistości.

   Usuń
 5. Czy promocja konta łączy się z promocją karty kredytowej i bonami do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Masz info na końcu że możesz też skorzystać z promo karty kredytowej.

   Usuń
  2. Można skorzystać z obydwu promocji, aczkolwiek lepiej najpierw założyć konto, a później wyrobić kartę kredytową (sprawa rozbija się o umowę ramową, której posiadanie wyklucza z promocji konta; ale w drugą stronę wykluczeniem nie jest, więc jak ktoś ma już konto, to może skorzystać z promocji karty kredytowej).

   Usuń
 6. Czyli we wniosku o konto nie trzeba wyrażać żadnych zgód marketingowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto zgody są dobrowolne (regulamin promocji żadnej nie wymaga).

   Usuń
  2. A przy rejestracji trzeba wszystkie okienka zaznaczyć?

   Usuń
  3. Wszystko musisz zaznaczyć. Inaczej dalej nie przejdziesz.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa, piszesz: "w okresie od lutego do kwietnia 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych".
  A w regulaminie promocji jest: "min. 5 Transakcji bezgotówkowych w Sklepach spożywczych".

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jeżeli wzięło się kartę kredytową z promocją bonów do Biedronki i ma się tylko umowę karty kredytowej - to można skorzystać też z tej promocji (żadnej umowy ramowej w Banku mi nie dano przy karcie kredytowej ).

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jeżeli posiadam kartę kredytową w tym banku mogę skorzystać z promocji na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) także w Raiffeisen Polbanku (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy).

   Usuń
  2. Masz umowę ramową o bankowość. Rzekomo wtedy się nie da :(

   Usuń
  3. U mnie się udało choć kartę kredytową mam.

   Usuń
 10. Pytanko czy są jakieś godne uwagi lokaty albo konta oszczędnościowe przy tym koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2% max. W BGŻ Optima możesz założyć lokatę 3,5% ale to odrębna umowa.

   Usuń
 11. witam
  czy będą małe sklepy spożywcze prywatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą, będą ... mają również MCC5499 tak jak Żabka czy nawet Stokrotka :)

   Usuń
 12. No nie, podbili stawkę promocji. A ja się pospieszyłam i założyłam konto, gdy jeszcze było 150 zł. Teraz jest 200 zł. Pewnie niewielu chętnych było, skoro podwyższyli bonus.

  OdpowiedzUsuń
 13. Z tym raiffeisenem to znowu mnie załatwili, w BGŻ karencja ok, ale w polbanku jeszcze kilka miesięcy trzeba czekać. :(

  OdpowiedzUsuń
 14. A czy aplikację mobilną można po aktywacji dezaktywować i na tym samym urządzeniu aktywować dla drugiej osoby? Czy w takiej sytuacji (aktywacja i dezaktywacja) warunki promocji będą spełnione, czy może aplikację trzeba mieć aktywną od stycznia do dnia wypłaty nagród?
  Może ktoś ma tu jakieś doświadczenia z poprzednich promocji tego banku, gdzie wymagana była aktywacja aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy tylko aktywować. W regulaminie nie ma nic o korzystaniu z niej później.

   Usuń
  2. Ale pytanie nie dotyczyło niekorzystania, tylko dezaktywacji. Czym innym jest nie korzystać z aktywowanej aplikacji, a czym innym dezaktywować ją.

   Usuń
  3. Aktywacja = aktywowanie aplikacji. Czy ją później dezaktywujesz nie ma znaczenia. Bo nie jest wymagane posiadanie aktywnej aplikacji.

   Usuń
 15. Czy pod ten kod MCC (5499 - Sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne) - wchodzą wszystkie sklepy spożywcze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszystkie poza wielkopowierzchniowymi. Jednak czasami mogą być odstępstwa, gdyż oznaczenia MCC są nadawane przedsiębiorstwom na podstawie ich deklaracji w momencie zainstalowania terminalu POS do płatności kartami przez któregoś z operatorów (Visa, MC, etc.)

   Usuń
  2. No ale wielkopowierzchniowe mają 5411 jak np Auchan.

   Usuń
  3. Zgadza się, ale to było pytanie o MCC5499 :)

   Usuń
 16. Czy po weryfikacji wniosku i wysłaniu przez bank umowy dostaje się maila z numerem przesyłki kurierskiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już otwierałem konto w Paribasie kilka dobrych miesięcy temu. Ale wtedy przesyłali nr przesyłki.

   Usuń
  2. Dostaje się SMS od DHL z numerem przesyłki.

   Usuń
 17. A można na infolinii sprawdzić czy się ma umowę ramową czy nie ? Bo ja brałam karte kredytowa w promocji , ale mam tylko umowę o karte kredytowa w domu . Więc ramowej jako tako nie mam - ale nie wiadomo moze co ono sobie w Banku pozakładali? Macie jakies doświadczenia juz z tym ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Tematyką bankobrania zajmuję się od niedawna. Ale z tego co patrzyłem historycznie i czytam komentarze to widzę że promocje dla obecnych klientów oferują w ING i Santanderze. A jak to wygląda z BGŻ BNP Paribas? Coś bywa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu była promocja z 2 bonami po 50 zł na zakupy za płatność Google lub Apple Pay.

   Usuń
 19. Czyli w styczniu nie trzeba wplacac 1000 tylko wastarczy sobie przelac np mniejszą kwote zeby zapłacić 3 razy kartą tak? A w lutym marcu i kwietniu trzeba juz przelac 1000 zl i zapłacić 5 razy karta? Dobrze to zrozumialam

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy ktoś może napisać jak aktywować aplikację GOmobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.bgzbnpparibas.pl/aplikacja-mobilna-go-mobile

   Usuń
 21. Umowę podpisałam już dzisiaj. Jak rozumiem, muszę już w tym miesiącu spełnić warunki wpłaty 1000zł i 5 transakcji w sklepach spożywczych, aby nie potrącali mi z konta?
  Jeszcze jedno pytanie jak to jest z płatnością zbliżeniową, bo wyczytałam w umowie, że jest płatna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W grudniu nie musisz robić nic. Konto jest darmowe. Płatności zbliżeniowe kartą wydaną do konta też są bezpłatne. W styczniu wykonaj 3 transakcje kartą w sklepach spożywczych i aktywuj aplikację mobilną GoMobile. W miesiącach luty-kwiecień postępuj jak opisano w promocji (5 transakcji i wpłata 1000 zł z innego konta w każdym z tych miesięcy). Dodatkowo pilnuj tych 2 maili, które otrzymasz od organizatora promocji gdzie dostaniesz login do strony promocji (mogą trafiać do spamu).

   Usuń
  2. Właściwie to maila wystarczy pilnować raz bo tylko za pierwszym uzupełnia się nr konta.

   Usuń
 22. Czy pula jest jeszcze dostępna???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jeśliby się wyczerpała, pojawi się stosowne info na stronie promocji i zablokowana zostanie możliwość kolejnych rejestracji.

   Usuń
 23. Czy ten 1000zł musi pojawić się w jednym przelewie czy może być w kilku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł" - takie sformułowanie pojawia się w regulaminie, więc można przelewać mniejsze kwoty (tak by w miesiącu wyszła suma min. 1 000 zł).

   Usuń
 24. Witam.
  A czy weryfikacja ze strony banku musi być do 31.12.2018r.? Bo zarejestrowalam sie i wniosek juz złożyłam ale nadal nie mam odpowiedzi ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie?

   Usuń
  2. Nie. Ważne jedynie, by umowa została zawarta do 15.01.

   Usuń
 25. Do mnie kurier przyjechał dziś, umowa zawarta 12.12.2018.

  OdpowiedzUsuń
 26. 10) Sklepy spożywcze – punkty sprzedaży produktów spożywczych oraz produktów pierwszej potrzeby, zlokalizowany
  na terenie Polski, zaopatrzony w odpowiednie urządzenia, który dokonując transakcji kartami płatniczymi posługuje
  się kodami MCC: 5411 lub 5499,.> W jaki sposób mozna sprawdzić czy kupujemy akurat w sklepie z takim Kodem. Na wydrukach z transakcji tego oznaczenia MCC nie mam???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dopytać w bankowości. Wiadomość trzeba wysłać z prośbą o informację jaki kod miały konkretne transakcje.

   Usuń
 27. Witam. Podpisałam umowę , zalogowałam się do bankowości internetowej, aktywowalam kartę plapłatni, zrobiłam przelew na 1000 zł, dokonałam 3platnosci kartą po czym schowałam kartę do szuflady a po kilku dniach otrzymuje info że witają mnie w banku i konto jest od teraz otwarte. Czy pospieszylam się i muszę wszystkie warunki do końca stycznia spełnić od nowa, czy te które dokonałam przed "oficjalnym otwarciem" konta zostaną zaliczone? 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej są ospali xD Z niczym się nie pospieszyłaś bo styczeń mamy już od 2 tyg.

   Usuń
 28. Mr. Złotówa A czy te kody MCC 5411 lub 5499 dotyczą także zwykłych sklepów spożywczych?

  OdpowiedzUsuń
 29. jak ustalić PIN do karty? mam telefon w play i wygląda na to, ze nie mogę wysłać SMS na numer 4884 żeby dostać PIN :/

  OdpowiedzUsuń
 30. za zakupy zapłaciłem kartą 3 razy 31 stycznia, zaksięgowanie nastąpiło 1 lutego,
  czy będzie to uznane? czy mogę się odwołać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tak.

   PS. Mnie BGŻ pobrał niesłusznie 6 zeta i po reklamacji, odwołaniu i ostatecznie decyzji rzecznika konsumenta oraz 3-ech listach poleconych wysłanych do mnie (każdy 5,65 zł!) wreszcie oddali :)

   Usuń
  2. Powinno wystarczyć, bo regulamin mówi jedynie o wykonaniu transakcji. Gdyby nawet okazało się inaczej, to sugerowałbym (ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby) zgłosić reklamację, wskazując też na decyzje i rekomendacje UOKiK, który narzuca bankom pod uwagę brać wykonanie płatności kartą, a nie ich księgowanie, na które klient nie ma wpływu (tu akurat w kontekście spełnienia warunków zwalniających z opłaty za kartę, ale powinno być analogicznie i na to bym się powoływał).

   Usuń
  3. Złotówa, rekomendacje UOKiK oraz KNF nakazujące bankom kierowanie się datą wykonania płatności kartą dotyczą opłat za konto, a nie promocji, w których klient bierze udział dobrowolnie i akceptuje ich regulamin - to zupełnie inna para kaloszy!

   Usuń
  4. O tym piszę, że w kontekście opłat. Co jednak jednak pośrednio wpłynęło na politykę banków także w przypadku promocji. O ile jeszcze jakiś czas temu w regulaminach promocji pojawiał się wymóg wykonania i zaksięgowania płatności w tym samym miesiącu, to teraz najczęściej liczy się wykonanie transakcji. Przykładowo w regulaminie moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe też to zmieniono - zwroty bank naliczał od transakcji rozliczonych, a obecnie już od wykonanych.

   Usuń
  5. Raiffeisen nalicza 3-proc. zwroty za płatności kartą kierując się datą rozliczenia/księgowania - co bank to inny obyczaj :)

   Usuń
  6. Akurat ten bank zawsze był dziwny. I to jedyny bank za którym płakać nie będę xD

   Usuń
 31. Witam Mam pytanie w styczniu dokonałem przelewu 500pln ale wykonałem tylko dwie liczące się płatności kartą czy mam szanse na pozostałą część premi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Warunki muszą być spełnione łącznie, a jeśli nie zostały spełnione dla pierwszej premii, to kolejnych premii też już nie dostaniesz.

   Usuń
 32. Może ktoś z Was wie ,gdzie złożyć reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co chcesz reklamować? Pierwsza nagroda bedzie nie predzej jak w marcu. W regulaminie jest zawsze opis reklamacji.

   Usuń
  2. Pewnie chodziło o promocję "Zyskownie w koncie" lub "Bonus dla Ciebie", w których maile miały być do dziś. Piszę o tym (i o sposobie złożenia reklamacji) tutaj.

   Usuń
 33. A taki "amerykański' miał być ten bank, taki super promocja, a tu zero e-maila choć warunki spełnione, zero odpowiedzi ,że przyjęli reklamację.Porażka.Już wystartowali z nowa promocją a starej nie ogarniają.Dziękuje za taki super bank.Żegnam oschle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego niby amerykański? BNP Paribas to bank francuski powstały w 2000 r. z połączenia banków Banque Nationale de Paris oraz Paribas. Jest to największy bank strefy € pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40.

   Usuń
  2. BGŻ tak ma. Mnie też oszukali na 150 zł mimo spełnienia wszystkich warunków. Pisałem dwie reklamacje i na dwie odpowiedzieli podobnie. Jak jest jakiś problem z ludźmi u nich na których trafisz lub jakiś błąd w działaniu systemu, to możesz na głowie stanąć a tam i tak będzie tylko beton.
   Wyrwałem od nich za płatności w Google Pay 100 zł i za wpływ wynagrodzenia chyba 100 zł i ucieczka bo szkoda płacić 300 zł miesięcznie ich kartą jak i tak słuchać nie chcą. Jeżeli jakiś bank tak traktuje klienta, to sobie nie ma co dla nich tracić czasu i lepiej wydawać kasę np. w Millennium płacąc kartą kredytową a im za ich kredytówkę podziękowałem.

   Usuń
 34. Czy wiadomo jak i kiedy będą wypłacane bonusy? Będzie trzeba coś wypełniać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z opisu promocji:
   "O przyznaniu pierwszego i drugiego bonusu (za warunki spełnione w styczniu i lutym) organizator powiadomi Cię mailowo do 19.03. - wtedy też, najpóźniej do 25.03., będzie należało zareagować na tę wiadomość i zalogować się na stronie promocji, by podać dane do wypłaty nagród (konkretnie chodzi o numer rachunku konta założonego w promocji). A ta wypłata przewidziana jest do 31.03.2019 r."

   Usuń
 35. Ktoś już dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Czekamy do jutra.

   Usuń
  2. Pierwszy mail ma być do 19.03 więc czekamy do wtorku.

   Usuń
 36. Jest e-mail z banku.

  OdpowiedzUsuń
 37. Czyli okazało się że maile idzie przysłać nawet 4 dni przed terminem :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Ja nie otrzymałem maila. Jak on jest zatytułowany ? On jest personalizowany czy jest jakaś ogólna strona do obsługi promocji ? Co jeżeli przez przypadek wywaliłem maila ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona jest ogólna ale trzeba mieć kod z maila do zalogowania. Napisz reklamację.

   Usuń
  2. O uzupełnieniu danych piszę tutaj (tam są również wskazówki co robić jeśli maila brak).

   Usuń
 39. Witam, czy mogę prosić żeby ktoś podał nadawcę maila albo tytuł ? Mail powinien przyjść do dzisiaj a na niestety nie widzę żadnego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj po mejlu podanym w regulaminie czyli kontakt@zyskowniewkoncie.pl
   Inna opcja to znajdź mail który przyszedł jako potwierdzenie rejestracji w tej promocji.

   Usuń
 40. Dzisiaj mija termin zawiadomienia o przyznanym bonusie dla edycji promocji konto na zakupy BGŻ. Edycja z terminem do końca grudnia 2018.
  I dzisiaj wielkie zdziwienie bo okazuje się że albo na infolinii albo w oddziale zmienili mi konto rzekomo na takie które nie bierze udziału w promocji mimo że nadal nazywa się konto optymalne, jakiś tydzień temu zadzwoniłem na infolinię BGŻ BNP Paribas bo się martwiłem że mail z informacją nie nadchodzi i na infolinii miła Pani radziła żebym cierpliwie czekał do 19.03.
  Czy ktoś miał podobny case?
  Czuje się oszukany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem reklamację do organizatora promocji i rozpatrzyli ją pozytywnie.
   Właśnie Wypełniłem formularz z numerem rachunku na stronie promocji.

   Usuń
 41. Haczyk w tej promocji to dwa kody MCC, które liczą się jako transakcje w sklepach spożywczych - 5411 i 5499. Ja nagrody nie dostałem, ale skąd mogłem wiedzieć, że mój sklep osiedlowy ma inny kod??? Banki ukrywają te informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz reklamację i podeślij im jakiś wydruk z nazwą sklepu lub towarem który tam kupujesz.

   Usuń
 42. Stówka dziś wpłynęła (pierwsza z dwóch :)

  OdpowiedzUsuń
 43. 3 transakcje z wymaganych 5zrobilam w piatek i sobotę ,29.03 i 30.03 ,zostały zaksiegowane na koncie dopiero dziś czyli 1.04 .Jak to jest skoro zakupy byly jeszcze w poprzednim mies.czy zostaną zaliczone .Szkoda byloby stracić 2 cześć premii .:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne jest wykonanie transakcji a nie księgowanie.

   Usuń
 44. Czy ktoś już dostal maila do uzupełnienia za kolejny okres rozliczeniowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, jeszcze całe 2 dni mają.

   Usuń
  2. W przypadku kolejnego z bonusów przychodzi jedynie powiadomienie o jego przyznaniu. Nie ma konieczności ponownego uzupełniania danych (które były już podane przed wypłatą pierwszego bonusu).

   Usuń
  3. Info o 3 i 4 nagrodzie właśnie przyszło na maila :)

   Usuń
  4. A co jeśli mail do tej pory nie doszedł (spam też sprawdzałem) a warunki dla nagrody 3 i 4 zostały spełnione? Poprzedni mail o nagrodzie dotarł na czas.

   Usuń
 45. dajcie znać jak zostanie wypłacona druga część nagrody

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...