Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Życzenia na Boże Narodzenie

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

24.12.2018

Życzenia na Boże Narodzenie

Rok minął. I znów mamy święta.

Życzenia na Boże Narodzenie
Nie będzie niczym szczególnym jeśli napiszę, że to czas wyjątkowy. Zatem korzystając z tej okazji, dziś nie podejmuję codziennej tematyki, ale pragnę Tobie i Twej rodzinie złożyć życzenia.

O ile codzienne wpisy przychodzą mi z (mniejszą lub większą) łatwością, bo i muszą pojawiać się szybko wraz z pojawianiem się nowych okazji do bankobrania, o tyle ten coroczny wpis z życzeniami jest taki, o którym - nie będzie przesadą - myślę już od początku grudnia. Ten wpis jest bowiem momentem, w którym mogę zwrócić się do Ciebie w inny sposób. Nie chodzi mi bowiem o wszędobylskie "Wesołych świąt" pomijających już nawet aspekt, że to Boże Narodzenie czy "Merry xmas" bądź jakiekolwiek już zautomatyzowane (w pisaniu) "zdrowych, pogodnych i radosnych", bo z takim samym zautomatyzowaniem (ignorowaniem?!) można do nich podejść je czytając (zwłaszcza w dzisiejszym, zabieganym świecie). Istotą tych świąt jest coś innego:
"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło (…). Albowiem Dziecię nam się narodziło i Syn został nam dany. Na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju" (Księga Izajasza 9,1-3)

I właśnie z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzę Ci tego, nad czym warto się przez chwilę zastanowić:
 • Pokory, służebności, oddania - w czasach rozpasanego egocentryzmu, egoizmu, hedonizmu i popularyzacji kultu własnego "ja", warto pamiętać o innym człowieku. Bez wywyższania się, udowadniania na siłę, wymuszania posłuszeństwa czy uwagi wobec własnych oczekiwań, żądań, wymagań. Szacunek można uzyskać przez pokazanie szacunku, a skromnością można przekonać nawet najbardziej nieprzekonanych.
 • Przekonania do własnych przekonań - demagodzy, populiści, publicyści, influencerzy, media, wszystkowiedzący i zagadujący każdego znajomy narzucający swoją wizję świata. Znamy ich dobrze. Pamiętajmy jednak, żeby samemu wyrabiać swe zdanie... może i czasem błędne (choć przecież zawsze można je zmienić), a nie sądzić tak jak sądzą inni czy nawet jak sądzi większość (bo nie zawsze większość musi mieć rację).
 • Skupiania się na istocie sprawy - jeśli chcesz by Twoje dziecko było wykształcone, nie neguj szkoły i całego systemu edukacji przez jednego niekompetentnego nauczyciela, którego znasz. Jeśli kochasz Polskę, nie zabij swego patriotyzmu poprzez zacietrzewienie wobec (kiedyś, obecnie czy w przyszłości) rządzących nieudolnie polityków, bo nie oni są Polską. Gdy wierzysz w Boga, nie oddalaj się od niego i Kościoła zarazem, gdy skupiasz się na księdzu, który okazał się zbłądzić i postępować wbrew swym ślubowaniom. Niech niekompetencja, nieudolność czy grzeszność poszczególnych jednostek nie bierze góry nad meritum.
 • Konsekwencji w dążeniu do celów - nie rezygnuj przy pierwszym potknięciu, nie poddawaj się przy upadku, nie odpuszczaj nawet po kolejnej porażce. Swe założenia zrealizujesz konsekwencją, której uczyć się możemy od małych dzieci wielokrotnie potykających się nawet o własne nogi, ale w końcu stawiających swe pierwsze kroki aż do pewnego stąpania, chodzenia i biegania. Nawet najlepsi biegacze świata (i sprinterzy, i maratończycy) przechodzili tę samą drogę.

Nie są to życzenia tylko na dziś, ani na te święta, ale na cały rok i więcej - na całe życie. Niechaj one kiełkują, wzrastają bujnie i się umacniają. A także niech owocują. Tego życzę i Tobie, i sobie samemu, zdając sobie sprawę, że też tego wszystkiego potrzebuję z każdym dniem.

______________
Dni roboczych w tym roku zostało już tak mało, że raczej nie ma co spodziewać się lawiny nowych promocji. Ale wpisów nie zabraknie, bo będzie i comiesięczne podsumowanie mych zarobków, i powinno się też udać się podsumować to, co w bankobraniu i bankowości wydarzyło się w mijającym roku.

A na sam koniec pragnę jeszcze podziękować i poprosić.

DZIĘKUJĘ Ci za to, że czytasz ten wpis, jesteś tu i śledzisz blog Bankobranie. Na co dzień się nie znamy i nie widzimy, a ja bardziej widzę tylko kliki i wyświetlenia w statystkach bloga, ale wiem, że za nimi kryją się ci najważniejsi tutaj, czyli Czytelnicy. Każdego dnia daje to mega moc do działania!

A jeśli chodzi o prośbę to mam jedną: gdy w tym świąteczno-noworocznym okresie spotkasz się ze swoją rodziną i znajomymi, pamiętaj wspomnieć o Bankobraniu. Rozmowy o pieniądzach czy bankowości może są naszymi ulubionymi i najprostszymi, ale być może ta wzmianka o zarabianiu na promocjach kogoś też zainspiruje i skłoni do tego, by zmienić swe podejście do bankowości.


na Twitterze i polub na Facebooku:


29 komentarzy:

 1. Złotówo, równiez najlepszego na święta! Dzięki za robotę którą wykonujesz i tak trzymaj dalej

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie i wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za życzenia Mr.Złotówa i oczywiście dla Ciebie i całej rodzinki również zdrowych, wesołych i szampańskiej zabawy w Sylwestra.

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrowych, pogodnych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku 2019

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask... Pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpiękniejszych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia i udanego nowego roku .Dzięki za ten blog i za robotę którą wykonujesz ucząc nas korzystania z dobrodziejstwa banków :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego, zdrowych i pogodnych świąt, większego zarabiania na bankach.Pozdrowienia dla całej rodziny.Dziś Wigilia- smutki niech odejdą w cien. Niech święta wypełnią radością Twój dom.Niech święta upłyną w miłej atmosferze

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego naj Z okazji świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mr. Złotówa, dziękuję za te piękne i mądre życzenia! I szacun za odwagę do ich napisania.

  -- Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo piękne życzenia i mądre słowa. Również Tobie tego życzę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za TAKIE życzenia i wzajemnie wszystkiego co najlepsze na święta i cały Nowy Rok dla Ciebie i Rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo.mi się podobają życzenia. Prawdziwe i chrześcijańskie. Pozdrawiam autora i jego rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne życzenia ☺ dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuje i sam składam radosnych Świąt Mr. Złotówie i wszystkim 🎄

  OdpowiedzUsuń
 15. Wzruszyłam się ... życzenia piękne. Niech się darzy Tobie i Twoim bliskim. Dzień w którym rozpoczęłam przygodę z bankobraniem był najlepszym, który mógł się przydarzyć. Chwała Ci za to. I z Nowym Rokiem dajemy .... dajemy ..... Ta choroba jest nieuleczalna :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne życzenia które z całego serca odwzajemniam. Nie samym chlebem żyje człowiek...

  OdpowiedzUsuń
 17. Takich życzeń coraz mniej. A przecież to właśnie katolickie święta które upamiętniają narodzenie Jezusa. Dzięki wielkie za wartościowe słowo! Również tego wszystkiego!

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękne życzenia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dziękuję za życzenia. Piękne

  OdpowiedzUsuń
 20. Piękne życzenia. Dziękuję i również życzę na te Święta oraz Nowy Rok zdrowia i spełnienia marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 21. No i niech nowy rok obfituje w promocje!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Złotówa, bardzo ładne i mądre życzenia. Dziękuję. Pozdrawiam Tomasz.

  OdpowiedzUsuń
 23. Życze wszystkim wytrwałości i asertywności w kontaktach z konsultantami w czasie składania reklamacji :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Dziękując za życzenia jednocześnie życzę Złotówie, żeby poświęcał trochę więcej czasu swojemu własnemu blogowi - alleluja i do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Przepiękne Życzenia : szczere ,ciepłe i proste ...Oby takich jak najwiecej...I życzeń i ludzi :) Wspaniałego skoku do Nowego Roku..Dla wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 26. Cóż za piękne życzenia. Mądre i konkretne - takie powinny być. Widać, że poświęciłeś na nie trochę czasu a zwykle na te banalne życzenia ludzie nie tracą ani minuty stosując kopiuj-wklej. Jak mnie to zawsze wkurza..Oryginalność naprawdę jest w cenie. Dziękuję i również na przyszły rok życzę owocnego bankobrania oraz jak najwięcej promocji z których skorzystamy my wszyscy. Jak dla mnie najlepszy i najbardziej konkretny blog o finansowych bonusach na przestrzeni ostatnich lat. Tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 27. Wszystkim ślicznie dziękuję za życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 28. Drogi Autorze,

  dopiero teraz czytam ten wpis, nawet i w czasie Świąt z różnych przyczyn brakło czasu. Prowadzisz najchętniej przeze mnie czytany blog o finansach. Po przeczytaniu tego wpisu rozumiem, że poza zainteresowaniem materią (czy jak niektórzy wolą - mamoną :), nieobce są Ci także kwestie duchowe. Biblia, którą cytujesz, bardzo dużo mówi o pieniądzach, i wcale nie negatywnie. To "miłość pieniędzy" jest źródłem zła, nie pieniądz sam w sobie. Bogactwo było w Starym Testamencie oznaką Bożego błogosławieństwa. Na życzenia w tym wpisie odpowiem i ja życzeniami - niech Ci Bóg błogosławi obficie wg IV Mojż. 6, 24-26. Pozdrawiam serdecznie :) K.L.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...