Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50% rabatu na bilet POLREGIO dla płacących z Visa Checkout oraz 30 zł na kolejny przejazd z FlixBus dla płacących z Google Pay

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.12.2018

50% rabatu na bilet POLREGIO dla płacących z Visa Checkout oraz 30 zł na kolejny przejazd z FlixBus dla płacących z Google Pay

Kto w najbliższym czasie planuje podróże po Polsce, ten może zaoszczędzić.

W okresie zintensyfikowanych podróży do rodzinnych domów, promocje się przydadzą. Dziś więc o dwóch okazjach, dzięki którym mniej zapłacisz za przejazd pociągiem lub autobusem.

Zniżka na bilet kolejowy


Rabat do 50% (ale nie więcej niż 10 zł) obowiązuje na zakup biletu na stronie kup.biletyregionalne.pl. Naliczany jest automatycznie, gdy jako formę płatności po raz pierwszy wybierzesz Visa Checkout (ale nie za pośrednictwem PayU). 

Promocja trwa do 6.01.2019 r. (aczkolwiek organizator promocji zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania puli rabatów), a każdy uczestnik promocji z rabatu skorzystać może tylko jeden raz.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Rabat na kolejny przejazd z FlixBus


Jeśli bardziej odpowiada Ci podróż autobusem, sprawdź promocję FlixBusa (wcześniej PolskiBus.com). Za zakup dowolnego biletu tego przewoźnika i płatność za pomocą Google Pay otrzymasz voucher, który będzie można wykorzystać podczas kolejnej podróży (voucher otrzymasz mailem jednak dopiero w styczniu 2019 r.). Promocja ma być dostępna do odwołania, a skorzystać można z niej tylko jeden raz.


Przydatne:

4 komentarze:

 1. Kupione. Bilet zamiast 19,80 za 9,90 zł!

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę uważać - zakup biletu przez VISA Checkout może powodować podwójne obciążenie. Mi tak właśnie się zdarzyło. Na infolinii (na szczęście obsługują ją kompetentne osoby) kazano napisać reklamację mailem. Sprawa w toku.
  Nie wiem, czy te 10 złotych rabatu (na które dałem się skusić) były warte czasu spędzonego na odkręcanie reklamacyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie płatność bez problemu. Obciążone x 1.

   Usuń
 3. Warto dodać że promocja z Visa Checkout jest tylko dla "nowych klientów" a podobna już wcześniej była więc jak ktoś z niej skorzystał to teraz nie może.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...