Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł szybkie niczym serw Agnieszki Radwańskiej

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.08.2014

100 zł szybkie niczym serw Agnieszki Radwańskiej

Tym razem nietypowo, bo o promocji instytucji kredytowej. Ale skoro można zyskać bez ponoszenia kosztów...

Źródło: gruper.pl
Łatwa do zgarnięcia premia w wysokości 100 zł jest propozycją dla tych, którzy zdecydują się skorzystać z karty kredytowej Vanquis Bank.

Na bankobraniu ostatnio okazji, jak grzybów po deszczu. Dopiero co ochłonęliśmy po wyścigu w składaniu wniosków o iKonto z tabletem, a teraz mamy okazję na bonus do karty kredytowej. Skorzystanie z niej nie powinno być oporem, czego dowodzi popularność oferty Citibanku, dającego tablet do karty kredytowej właśnie. Tym razem uczestnicy promocji nie dostaną tabletu - bo ile można ich mieć?! ;) - ale premię finansową.

Aby skorzystać z promocji wystarczy na gruper.pl kupić, a właściwie pobrać darmowy kupon. Później należy zarejestrować się na stronie promocji i korzystając z linku otrzymanego na skrzynkę mailową, złożyć wniosek o kartę kredytową Vanquis Bank. Po analizie kredytowej i spełnieniu zasad otrzymania karty, należy podpisać umowę o kartę i ją aktywować oraz wykonać co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od chwili spełnienia warunków promocji i zostanie nią uznany rachunek karty kredytowej. Ważne więc by karta do tego momentu pozostawała aktywna. 

Regulamin programu promocyjnego "Karta Kredytowa Vanquis Bank z premią 100 zł" nie zawiera zapisów lojalnościowych, więc po otrzymaniu premii można z karty zrezygnować, nie ponosząc konsekwencji. 

Liczba premii w akcji - trwającej w okresie 8-18.08.2014 r. - jest limitowana do 500 sztuk. W promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają żadnego produktu kredytowego Vanquis Banku oraz nie składały wniosku o taki produkt w okresie trzech miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji. 

Aby karta kredytowa Vanquis Banku była bezpłatna, należy wykonać miesięcznie co najmniej pięć płatności na łączną kwotę minimum 250 zł. 

Osobiście firmy pożyczkowe omijam szerokim łukiem. Jeśli przyszłoby mi korzystać z kredytu, wybrałbym się do banku. Tak samo jest z kartą kredytową. Ale ta propozycja jest jednak inna, więc zasłużyła na odnotowanie na blogu (mimo tego, że jest on poświęconym bankom) i na wysoką notę w ratingu ofert: cztery gwiazdki. Może to poniekąd efekt sympatii do Agnieszki Radwańskiej ;)

Tym, dla których nazwa Vanquis Bank brzmi obco, dla skojarzenia reklama instytucji z udziałem naszej najlepszej tenisistki:


6 komentarzy:

 1. A da się obecnie otrzymać taką kartę nie posiadając żadnego zarobku w postaci pracy,jedynie oszczędności ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zawnioskować o kartę nie mając dochodów. Vanquis sprawdza historię kredytową (m.in. BIK) i przyzna kartę, jeśli wyglądasz tam dobrze. Pewnie dostaniesz mniejszy limit na karcie, niż byłoby to w przypadku wykazania dochodów, ale limit karty nie ma znaczenia przy powyższej promocji

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 2. Pod ofertą bardzo drobnym druczkiem napisane jest "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 106,8%". Czy to normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 106,8%, całkowita kwota kredytu: 1 100 zł, całkowity koszt kredytu: 495,39 zł, uwzględniający opłatę roczną za udostępnienie limitu kredytowego, podzieloną na opłaty miesięczne, wynoszące 9,95 zł, miesięczną opłatę za opcjonalną usługę dodatkową: Opcja Odroczenia Płatności, wynoszącą 2.99% zadłużenia, prowizję od transakcji gotówkowej w wysokości 3% wypłaconej kwoty kredytu; całkowita kwota do zapłaty to 1 595,39 zł, oprocentowanie nominalne zmienne: 16% w skali roku. Stan na dzień 27.03.2014 r. Klient może spłacić całość zadłużenia lub dowolną kwotę nie niższą, niż minimalna kwota spłaty ustalona zgodnie z umową"

   Jeśli jednak wydasz kartą 250 zł, spłacisz to w okresie bezodsetkowym to unikniesz tej miesięcznej opłaty, odsetek i wszelkich innych kosztów.

   Usuń
 3. "Karta Kredytowa Vanquis Bank z premią 100 zł" ta promocja jest ciekawa , niby 100 zł za darmo.
  Ale jest ograniczenie - tylko 500 kart. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...