Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneyback od banku, tablet od banku. Radość syna: bezcenne

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

8.08.2014

Moneyback od banku, tablet od banku. Radość syna: bezcenne

Bankobranie jest metodą na dodatkowe zyski, ale może też być sposobem na szczęście. 


Osobiście bankobiorę, motywowany chęcią zarobku. Tworząc blog nie przypuszczałem, że może się on stać pośrednim przyczynkiem do sprawienia komuś frajdy i spełnienia marzeń.


Wczoraj za pomocą formularza kontaktowego skontaktowała się Pani Katarzyna. W paru słowach napisała o swej sytuacji rodzinnej i materialnej.

Za Jej zgodą, jednocześnie poproszony o ukrycie kilku danych, publikuję tę wiadomość:Cieszy mnie niezmiernie Pani radość oraz radość, jaką przyjdzie przeżyć synowi.

A jeśli Ty sobie lub komuś bliskiemu chcesz sprawić radość z tabletu, sprawdź jak można dostać od BNP Paribas praktycznie za darmo.AKTUALIZACJA: Przyjmowanie nowych wniosków w promocji iKonta z tabletem zostało wstrzymane. 

3 komentarze:

  1. pamiętajcie ze oferta tabletów jest limitowana wiec nie nie wiadomo czy skladajac wniosek dostanie się tablet

    OdpowiedzUsuń
  2. Do wszystkich zainteresowanych iKontem: promocja BNP Paribas została wstrzymana - dotyczy nowych wniosków o konto z tabletem

    OdpowiedzUsuń
  3. Spokojnie, kampania promocyjna wstrzymana więc to oznacza, że po przekroczeniu limitu tabletów, nowych wniosków bank już nie przyjmuje.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...