Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneyback od banku, tablet od banku. Radość syna: bezcenne

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.08.2014

Moneyback od banku, tablet od banku. Radość syna: bezcenne

Bankobranie jest metodą na dodatkowe zyski, ale może też być sposobem na szczęście. 


Osobiście bankobiorę, motywowany chęcią zarobku. Tworząc blog nie przypuszczałem, że może się on stać pośrednim przyczynkiem do sprawienia komuś frajdy i spełnienia marzeń.


Wczoraj za pomocą formularza kontaktowego skontaktowała się Pani Katarzyna. W paru słowach napisała o swej sytuacji rodzinnej i materialnej.

Za Jej zgodą, jednocześnie poproszony o ukrycie kilku danych, publikuję tę wiadomość:Cieszy mnie niezmiernie Pani radość oraz radość, jaką przyjdzie przeżyć synowi.

A jeśli Ty sobie lub komuś bliskiemu chcesz sprawić radość z tabletu, sprawdź jak można dostać od BNP Paribas praktycznie za darmo.AKTUALIZACJA: Przyjmowanie nowych wniosków w promocji iKonta z tabletem zostało wstrzymane. 

3 komentarze:

  1. pamiętajcie ze oferta tabletów jest limitowana wiec nie nie wiadomo czy skladajac wniosek dostanie się tablet

    OdpowiedzUsuń
  2. Do wszystkich zainteresowanych iKontem: promocja BNP Paribas została wstrzymana - dotyczy nowych wniosków o konto z tabletem

    OdpowiedzUsuń
  3. Spokojnie, kampania promocyjna wstrzymana więc to oznacza, że po przekroczeniu limitu tabletów, nowych wniosków bank już nie przyjmuje.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...