Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jest jeszcze szansa na tablet do konta

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.08.2014

Jest jeszcze szansa na tablet do konta

Jeśli przegapiłeś szansę na zgarnięcie tableta za otwarcie iKonta w BNP Paribas, nic straconego.

Ciesząca się przeogromną popularnością promocja BNP Paribas zakończyła się dość szybko. Warunki uzyskania nagrody były jednak niezwykle łatwe. Podobnie jest z będącą w stałej ofercie propozycją Getin Online.

Tu warunki uzyskania nagrody też są dość łatwe: wystarczy wykonać dwie płatności kartą na dowolną kwotę oraz uzyskać wpływ na konto w kwocie co najmniej 1 000 zł. Klient ma dodatkowo wybór - może zdecydować się na jedno z trzech dostępnych urządzeń:


 • tablet Lenovo A3500-1
 • tablet Samsung GALAXY Tab 3 7.0 T110 White
 • czytnik ebook Kindle 5 wi-fi

Wartość nagród, bank wycenia odpowiednio na 485,85, 450,18 oraz 369 zł.


Czy to się jednak opłaca?


W odróżnieniu od promocji BNP Paribas, słabą stroną oferty Getin Online są jednak koszty konta. Rachunek kosztuje aż 19,98 zł miesięcznie. Opłata ta może być zmniejszona, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie min. 1 000 zł oraz zostaną wykonane płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł. Nie będzie to jednak redukcja opłaty do zera, ale do 9,99 zł. Sporo. Tym bardziej, że zgodnie z regulaminem promocji, konto należy utrzymywać przez okres co najmniej 30 miesięcy, by nie płacić za przedwczesne zerwanie umowy. Uwzględnić należy też miesięczną opłatę za kartę w wysokości 2,99 zł.

W przypadku kont do których wydano nagrodę w postaci tabletu Lenovo, jeśli rozwiązanie umowy nastąpi w okresie pierwszych 12 miesięcy, kara wyniesie 485 zł, pomiędzy 13., a 18. miesiącem  będzie to 385 zł, a między 19., a 30 miesiącem już "tylko" 335 zł. W przypadki tabletu Samsung w analogicznych okresach opłaty wynosić będą 450, 350 i 300 zł. Najmniej przy rezygnacji z konta zapłacą ci, którzy zdecydują się na czytnik Kindle. W zależności od czasu rezygnacji opłaty wyniosą 369, 269 lub 219 zł.

Dużo liczb. Ale liczę dalej. Utrzymując konto przez 30 miesięcy i uwzględniając comiesięczne opłaty za konto (9,99 zł) i kartę (2,99 zł), wyjdzie, że tablet będzie kosztować w sumie 389,40 zł. Ot, można rzec, że Getin Online bardziej niż sprezentować, postanowił sprzedawać tablety na okazyjne raty. Dlatego w ratingu ofert ocena mizerna: jedna gwiazdka.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany promocją, o otwarcie konta możesz zawnioskować za pośrednictwem niniejszego wniosku . Trafia on bezpośrednio do banku, a ja jestem jedynie osobą polecającą.

Źródło grafiki: getinonline.pl

9 komentarzy:

 1. Na jakiej podstawie sądzicie iż oferta z tabletem w BNP skończyła się w piątek ?
  Linki przecież działają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Systemy afiliacyjne, za pomocą których można było złożyć wniosek, wycofały linki

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam, dwa największe systemy wycofały wnioski z powodu zgłoszenia przez BNP Paribas zakończenia promocji w związku z szybkim wyczerpaniem limitu nagród.

  Faktycznie, są jeszcze linki umożliwiające złożenie wniosku za pośrednictwem innych systemów. Mógłbym je udostępnić, ale w chwili obecnej nikt nie daje 100% gwarancji, że złożenie wniosku zaowocuje tabletem

  OdpowiedzUsuń
 4. na czacie i w oddziale twierdza ze promocja nadal trwa.wiec? o co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 5. O której godzinie w piątek otrzymaliście informację że wycofano promocję z linków afirmacyjnych. Pomiędzy 10 a 11 rano w piątek złożyłem wniosek o konto z tabletem dla sąsiadki...
  Wcześniej złożyłem wniosek o konto z tabletem na dane mamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Komunikat pojawił się w piątek ok. 11

  OdpowiedzUsuń
 7. No coz niktore linki nadal działaja, mozna nadal skladac na nich wniosek o zalozenie konta, wiec tak na prawde nie wiadomo czy bank nie nabija sobie klientow robiac ich w jajko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Linki zostały zastąpione napisem "PROMOCJA ZAKOŃCZONA".
   Tylko jest pytanie, czy wszystkie wnioski wysłane przed tą zmianą biorą udział w promocji? Czy może już tyle osób spełniło wszystkie warunki promocji ile było tabletów?

   Usuń
  2. Jak ktoś wniosek złożył to raczej się załapie. Oj żeby spełnić warunki to nie jest tak ot siup. BNP coś ociąga się z wysyłką kart i PINów.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...