Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2 okazje, których nie powinieneś przegapić, a których czas dobiega końca

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

23.08.2014

2 okazje, których nie powinieneś przegapić, a których czas dobiega końca

Czas to pieniądz, a czas niestety upływa nieubłaganie. Tak też się dzieje z promocjami bankowymi, więc warto pospieszyć się z ich wykorzystaniem.

Przed nami ostatnie dni dwóch niezwykle korzystnych okazji na zarabianie na bankach. Jeśli lubisz szybki zarobek, a do tego nie znosisz wymagających warunków i nie akceptujesz lojalek, te promocje są dla Ciebie.

Mogliście już o nich czytać na blogu. Widzę,  że cieszą się sporą popularnością. Jednak sądzę, że warto je przypomnieć - wiele osób wszak zostawia decyzję na ostatnią chwilę (dobitny przykład sprzed niedawna to boom deklaracji o pozostanie w OFE skumulowany na koniec przewidzianego okresu). Dla niektórych informacja ta może być jednak nowością - systematycznie pojawiają się nowi czytelnicy, a część zagląda tu w weekendy. 


W Inteligo za otwarcie konta szybko możesz zgarnąć 100 zł, a dodatkowo też załapać się na nagrodę.  Aby uzyskać pieniężną premię, wystarczy wydać kartą płatniczą niewiele, bo min. 200 zł. Sam proces obsługi w Inteligo jest uproszczony do minimum - po złożeniu internetowego wniosku o konto, dzwoni konsultant banku (do mnie zadzwoniono w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku) celem potwierdzenia danych. Dość szybko kontaktuje się też kurier, aby ustalić czas podpisania umowy - przywozi wówczas też Twoją kartę płatniczą, co oznacza, że płacić nią możesz już tego samego dnia, w którym podpiszesz umowę. 

Druga z promocji przygotowana jest przez Getin Online (i odpowiednika otwieranego za pośrednictwem Open Online) - to konto z kartą Tanie Zakupy, dającą 10% zwrotu od zakupów w supermarketach, sklepach spożywczych, monopolowych i na stacjach benzynowych.

W promocji możesz uzyskiwać regularną premię do 40 zł miesięcznie, co oznacza, że na mocy zapisów regulaminu promocji, łącznie zgarniesz w niej nawet 460 zł! To świetna okazja, tym bardziej, że występują przesłanki, iż bank może już nie być tak szczodry. Poza tym w nowszych promocjach, Getin Bank i Getin Online wprowadzają zapisy lojalnościowe, obligujące do utrzymywania konta w dłuższym czasie, także po wygaśnięciu zwrotów. A to powoduje, że promocja taka staje się nieopłacalna. Tu jest na szczęście inaczej.

Zarówno w przypadku konta Getin Online, jak i Inteligo, rachunek - jeśli zechcesz - możesz zamknąć w dowolnej chwili, nawet zaraz po otrzymaniu premii. I zrobisz to bez żadnych konsekwencji - wystarczy wysłać wypowiedzenie umowy. 

Obydwie promocje obowiązują tylko do końca sierpnia, więc warto czym prędzej złożyć wniosek. Robiąc to w weekend jest szansa, że umowę będzie można podpisać do końca tygodnia.

Obydwie promocje zgodnie zasłużyły też na najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę w ratingu ofert, który jest wyznacznikiem atrakcyjności promocji i jest tworzony w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w praktykowaniu bankobrania. Najwyższa ocena oznacza, że tak jak kinomaniak nie może powiedzieć, że nigdy nie obejrzał Titanica, tak bankobiorca nie może powiedzieć, że nie skorzystał z tych promocji. 

Aby założyć konto w Inteligo niezbędne jest polecenie od osoby, posiadającej tam konto. Numer polecenia możesz uzyskać pisząc na bankobranie (at) gmail.com [ w miejsce (at) wpisz @ ]. 

A jeśli chcesz założyć konto w Getin Online możesz to zrobić również z mojego polecenia za pośrednictwem niniejszego wniosku na stronie banku. Możesz to zrobić też bezpośrednio ze strony banku, ale gdy skorzystasz powyższego linku, mogę zyskać za rekomendację. 

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

10 komentarzy:

 1. nie do końca rozumiem sumę 460 zł, które można zarobić w getinie. bank reklamuje się, że 300 zł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Limit premii do wysokości 300 zł dotyczy roku kalendarzowego. Przy zapisanej w regulaminie gwarancji 12-miesięcznego utrzymania moneybacku przez Getin Online, w tym roku kalendarzowym (od września) można zarobić do 160 zł, a w 2015 r., licząc od nowa, 300 zł (od stycznia do sierpnia).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mała poprawka do twoich wyliczeń. W sierpniu można zarobić 20 zł (8 mies.x 40 zł = 320 zł). Podpisując umowę w lipcu można było zgarnąć max czyli 200 zł w 2014 i
   280 zł w 2015 r. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. W sierpniu 2015 będzie to 20 zł, czyli w 2015 r.: 7x40 (01.-07.2015) + 20 (08.2015) = 300.

   Usuń
  3. @Anonimowy, w sumie wyliczenia Mr Złotówa są okey. Tylko podane jako suma. Dobrze, że te 300 to limit roczny, więc taki czas jak teraz najbardziej opłaca się na założenie tego konta.

   Usuń
 3. Cześć, w formularzu z Twojego polecenia na GetinOnline pojawia się w zakładce "dane dodatkowe" opcja "typ karty - Mastercard" ale nie jest podane jaka to karta... rozumiem że to jest debetowa do konta? a nie żadna KK?

  Czy konto z Getin'u i z Open Online to to samo konto czy różne i można otworzyć obydwa?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przy w wniosku w Getin Online karta MasterCard to zwykła karta debetowa do konta.

   Promocje się nie wykluczają, więc można założyć konto także za pośrednictwem Open Online.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź, założone obydwa, zobaczymy czy bank się wyrobi do końca miesiąca ze wszystkim...

   Usuń
 4. Oferta w inteligo wydaje się ciekawa a kiedy mogą to konto zamknąć i czy jest ono darmowe ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Można zamknąć każdej chwili bez konsekwencji. konto za 0 zł, a karta 4/0 zł jeśli zrobisz płatności kartą na 100 zł/mies

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...