Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zarabiaj na polecaniu konta! Bez limitów

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.08.2014

Zarabiaj na polecaniu konta! Bez limitów

Zadowolony klient być może poleci swój bank znajomym. Za to zadowolony i wynagrodzony zrobi to na pewno.


Z takiego założenia wychodzi Meritum Bank i nagradza każde skuteczne polecenie otwarcia konta. Płaci godnie, a konto bez żadnych haczyków jest darmowe.

Zasady akcji "Przejdź do Meritum" są banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie, gdzie należy podać numer rachunku, posiadanego w Meritum Banku (a jeśli go jeszcze nie masz, niżej dowiesz się jak takie konto założyć). Bank wygeneruje Twój indywidualny kod promocyjny, którym będziesz mógł polecać konto rodzinie lub znajomym. 

Stawka za skuteczne otwarcie konta to 70 zł i nagroda ta jest nielimitowana, co oznacza, że także Twój zarobek jest nieograniczony. 

Aby otrzymać premię wystarczy, że:

  • zapraszana osoba otworzy rachunek z wykorzystaniem dedykowanego wniosku za pośrednictwem strony internetowej, uzupełniając wniosek kodem promocyjnym
  • w okresie 60 dni od daty otwarcia rachunku osoba zaproszona wykona płatności kartą na łączną sumę min. 300 zł

Zgodnie z regulaminem programu poleceń, nagroda za polecenie zostanie wypłacona w ciągu 20 dni od zakończenia miesiąca, w którym nastąpiło spełnienie powyższych warunków oraz w sytuacji, gdy na dzień wypłaty nagrody umowa w zakresie rachunku, na który wypłacany jest bonus, nie jest w okresie wypowiedzenia.


Jeśli wykażesz się dużą aktywnością w pozyskiwaniu klientów, możesz załapać się na dodatkową nagrodę rzeczową. Za każdy rachunek, założony z Twego polecenia, otrzymasz jeden punkt. Co miesiąc Meritum Bank publikuje zestawienie najaktywniejszych polecających i osoba z największą liczbą punktów zdobywa czytnik e-booków Amazon Kindle Classic WiFi

Z kolei w rankingu całościowym, obejmującym jedną z tur programu poleceń (aktualna trwa do końca września) osoba z największą liczbą punktów dostanie iPada mini WiFi 16 GB.

Program poleceń "Przejdź do Meritum" nie jest nowością. Jest to kolejna edycja, która wystartowała już w zeszłym roku - przed powstaniem blogu bankobranie. O akcji wspomniałem w jednym z miesięcznych podsumowań bankobrania . A warto nie przepuścić okazji na ten dodatkowy, dość łatwy zysk. 

Flagowa oferta wśród kont osobistych w Meritum Banku to Proste Konto Osobiste. Rachunek jest otwierany i prowadzony bezpłatnie, bez wymogu comiesięcznych wpływów. Bank nie pobiera też opłat za kartę płatniczą bez względu na to czy z niej korzystasz, czy też nie. Za pomocą karty debetowej Meritum Banku możesz wypłacać środki bez prowizji w dowolnym bankomacie w Polsce. 

Polecać możesz też konta firmowe - przy Pakiecie Meritum Bez Granic również klient dostaje darmowy rachunek z bezpłatnymi przelewami. Karta płatnicza będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania płatności na min. 200 zł miesięcznie.

Moim zdaniem to świetna opcja na dodatkowy dochód. Z poleceń możesz mieć nieograniczone zyski, jeśli wykorzystasz znajomości - zaproponujesz konto rodzinie, przyjaciołom, a nawet znajomym w serwisach społecznościowych. Oferty typu "sky is no limit" są wyzwaniem i mobilizacją. Wszystko zależy od Twej kreatywności. Tak dobra promocja z premiami gwarantowanymi, szansą na dodatkowe nagrody, no i z bezwarunkowo darmowym produktem bankowym jak najbardziej zasługuje na pięć gwiazdek w ratingu ofert.
Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...