Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zarabiające konto + tablet. Możliwe! I to za darmo!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

5.08.2014

Zarabiające konto + tablet. Możliwe! I to za darmo!

BNP Paribas do i tak atrakcyjnego konta dorzuca prezent: tablet multimedialny.


Promocja zakończona. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami, w których możesz zdobyć tablet za darmo.


Takiej okazji przepuścić nie może zarówno doświadczony, jak i początkujący bankobiorca! By otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite warunki do spełnienia są banalnie proste.


Do 31.08.2014 r. wystarczy zawnioskować o iKonto w BNP Paribas, a maksymalnie do 30.09.2014 r. aktywować je i wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł. I to wszystko!

Nagroda zostanie wysłana przez bank w terminie do 10.10.2014 r. Należy jedynie pamiętać by w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, iKonta nie zamykać, gdyż bank będzie wówczas upoważniony do żądania zwrotu kwoty będącej równowartością urządzenia. A zgodnie z regulaminem promocji, bank wycenia je na 400 zł.

Mimo zapisu o lojalności - niezbyt jednak długiej, jeśli porównywać z dwuletnim okresem, jaki aktualnie stosuje Getin Bank - propozycja ta jest niezwykle atrakcyjna.

Samo iKonto, opisywane już wcześniej na bankobraniu, daje 3-procentowy moneyback od zakupów w internecie, wykonywanych za pośrednictwem PayU (a więc kwalifikują się do tego chociażby zakupy na Allegro). 

Konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli bank odnotuje comiesięczny wpływ w kwocie min. 1 000 zł. Nie musi być to wynagrodzenie - wystarczy dowolny przelew, także z Twego rachunku w innym banku. W przypadku braku wpływu opłata wyniesie 9 zł. Również bezpłatna będzie wydana do iKonta karta płatnicza, jeśli suma płatności tą kartą (lub ewentualnie kartą kartą kredytową w BNP Paribas) wyniesie co najmniej 200 zł. W przypadku braku rozliczenia takiej sumy płatności opłata za kartę wyniesie 6 zł.

Ze skorzystaniem z promocji warto się pośpieszyć, bowiem na swej stronie internetowe, bank informuje, że tablety będzie przyznawał do wyczerpania limitu nagród. 

iKonto z moneybackiem i tabletem w prezencie można założyć wyłącznie przez Internet. Jeśli o promocji dowiedziałeś się na tym blogu i cenisz sobie serwowane tu informacje, będzie mi niezmiernie miło, gdy wniosek o otwarcie iKonta z tabletem, złożysz za pośrednictwem niniejszego formularza. Wniosek trafi bezpośrednio do banku, a ja skorzystam na poleceniu.

***** - RATING OFERTY - o zasadach ocen możesz tutaj. Powyższa propozycja dostała najwyższy z możliwych rating.


AKTUALIZACJA: Przyjmowanie nowych wniosków w promocji iKonta z tabletem zostało wstrzymane. 

24 komentarze:

 1. Kilka dni temu zastanawiałem się czy założyć te konto. Uff, jak dobrze, że się nie zdecydowałem wtedy. teraz wniosek po Twoim linku złożony i śpieszę z machnięciem tych prościutkich warunków

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy dobrze rozumiem regulamin: przez 12 miesięcy nie można zrezygnować z konta. Ale z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, zgodnie z regulaminem "Uczestnik w związku z udziałem w Sprzedaży Premiowej zobowiązuje się, że nie wypowie umowy o prowadzenia iKonta BNP Paribas Banku Polska S.A. w okresie 12 miesięcy od daty jej zawarcia".
   Nie ma mowy o zobowiązaniu do niewypowiadania umowy o kartę płatniczą ;)

   Usuń
 3. Szkoda tylko że trzeba na tym koncie wydać co miesiąc 200 zł i przelać na nie 1000 bo już trochę ciężko będę miał 200 zł na dwóch kontach wydać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby uniknąć opłaty za konto wystarczy przelew 1000 zł co w porównaniu z zyskiem w postaci tabletu, jest wysiłkiem niedużym; aby uniknąć opłaty za kartę - komentarz wyżej :)

   Usuń
 4. Dzieki za informacje, dzis udalo mi sie zalozyc. Pytanie - czy dostaliscie jakas informacje, ze zostanie wam przyznany tablet? Czy zostaniemy o tym jakos poinformowani czy tak czy nie czy do pazdziernika trzeba bedzie uzbroic sie w cierpliwosc?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dobrze rozumiem TOiP, że wykonanie przelewu z BNP Paribas jest płatne??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość internetową i mobilną krajowe przelewy PLN są za 0 zł.

   Usuń
 6. Jak długo czekaliście na przelew zwrotny? przelałam rano 1 PLN i w dalszym ciągu nic. to możliwe, że weryfikacja danych trwa tak długo??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powinien być tego samego lub następnego dnia.

   Usuń
 7. Ważna informacja do wszystkich zainteresowanych iKontem: promocja BNP Paribas została wstrzymana - dotyczy nowych wniosków o konto z tabletem

  OdpowiedzUsuń
 8. czy po założeniu konto i zalogowaniu się na konto widzieliście w zakładce kartę cokolwiek- u mnie jest brak kart. Czy konieczny jest dodatkowy wniosek o kartę?

  OdpowiedzUsuń
 9. W momencie wniosku o otwarcie iKonta karta była zaznaczona z automatu, że o nią wnioskujesz. W bankowości internetowej karta faktycznie dość długo się nie wyświetla, ale lada dzień się pojawi - pewnie dopiero jak ją wyślą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ważna informacja. BNP Paribas kartę płatniczą wysyła listem poleconym

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Klon 11 sierpnia 2014 20:23 napisał:
  "promocja ciagle aktualna?
  [usunięto link]

  link ciągle aktywny i Pani z infolinii BNPparibasu powiedziala, ze aktualne. to w koncu kto ma racje?"

  Dwa Programy Partnerskie z których korzystam, na prośbę BNP Paribas wycofały ofertę ze względu na wyczerpanie limitu nagród. Dziś potwierdzałem informację.

  Link usunięty ze względu na nienarażanie czytelników na rozczarowanie złożeniem wniosku ponad limit tabletów.

  OdpowiedzUsuń
 13. czy ktoś już dostał tablet?

  OdpowiedzUsuń
 14. Też czekam. Coś im nie spieszno z wysyłką

  OdpowiedzUsuń
 15. Podbijam - ktos juz dostal? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłam na infolinię, nie potrafili mi udzielić informacji i poprosili bym w tej sytuacji napisała reklamację

   Usuń
 16. Dzisiaj dostałem maila od BNP, że ilość tabletów była limitowana i pomimo spełnienia warunków promocji nagroda ta mi się nie należy. Bank pisze dalej, że pomimo tego powinienem być szczęśliwy bo mi zwrócą 3% za zakupy w internecie :)) Z tego co czytam to wiele osób tak zostało "wydy_manych". Reklamacja, Skarga, Rezygnacja - tak to widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak samo oszukany. Choć moja dziewczyna dostała info o przyznaniu nagrody. No cóż, chociaż ona miała szczęście w maszynie losującej.

   Usuń
  2. Jutro możecie spodziewać się kilku słów mego komentarza. Dziś w emocjach mógłbym napisać zbyt dużo...

   Usuń
 17. koniec moneybacku (ciekawe jak rozliczą moneyback za grudzień, jeśli ktoś zamknie konto w końcem grudnia):

  Szanowny Kliencie,
  uprzejmie informujemy, że Promocja Money-back dla posiadaczy kart debetowych wydanych przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. do rachunku iKonto - Konta Dobrze Dobranego otwartego przez Internet (Promocja Money-back) nie zostanie odnowiona na kolejny 6 miesięczny okres. Promocja Money-back zakończy się z dniem 12 grudnia 2015 roku.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...