Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 24 420 zł to zyski czytelników bankobrania. Znajdź również swój sposób zarabiania na bankach

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.08.2014

24 420 zł to zyski czytelników bankobrania. Znajdź również swój sposób zarabiania na bankach

Cieszy mnie, że czytając blog bankobranie, przekuwacie słowa w czyn.

Jeśli jeszcze nie zarabiasz na bankach, przeczytaj ten wpis. Jeśli już zyskujesz na kontach i kartach, przeczytaj również. Bo dodatkowy dochód na pewno Ci się przyda.

Bankobranie to nie teoria, ale praktyka. Udowadniam to comiesięcznymi podsumowaniami. Wielu z Was właśnie rozpoczyna swoje zarabianie na bankach lub je rozwija. I cieszy mnie, że zyskujecie coraz więcej!

Patrząc na Waszą aktywność, coraz częściej pojawiające się komentarze czy przesyłane maile, a przede wszystkim statystyki wniosków o otwarcie nowych produktów za pośrednictwem udostępnianych przeze mnie linków, widzę, że chcecie zarabiać na bankach.


Postanowiłem podsumować liczbę złożonych przez Was wniosków i podliczyć ile możecie "wyciągnąć" od banków. Aby uzyskać 100% możliwych premii pomagam Wam wpisami szczegółowo opisującymi warunki promocji. Opierając się o takie założenie, wyszło mi, że zarobiliście, zarabiacie lub dopiero możecie zarobić (mając na uwadze chociażby zwroty z moneybacków, rozłożone w czasie) w sumie nawet 24 420 zł.

Są zapewne tacy czytelnicy, którzy korzystają z kilku promocji by zarabiać kilkaset złotych, ale są też tacy, którzy np. założyli tylko jedno konto, za co otrzymać mogą 100 zł. Niech każda, nawet najdrobniejsza premia cieszy i rozwija Wasze bankobranie. Gdy kilka lat temu zaczynałem od 1-procentowego moneybacku, cieszyłem się nawet z 4-5 zł miesięcznie.

Dziś możliwości zarobku są zdecydowanie większe. Z ich omawianiem i analizowaniem nadal będziecie mogli zaznajamiać się na blogu bankobranie. Aby Wam pomóc w wyborze  aktualnie obowiązujących promocji bankowych, otwarciu konta czy zawnioskowaniu o kartę, zapraszam Was do czegoś zupełnie nowego: Okazje bankobiorcy. To miejsce, gdzie znajdziecie listę najlepszych ofert promocyjnych i w szybki sposób będziecie mogli z nich skorzystać.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

3 komentarze:

 1. U mnie w domu nie ufa się bankom,nikt nie ma do nich zaufania, przeważnie wszyscy są starej daty,a rodzeństwo woli gotówkę - żadnych kont ( na nich też założyć nie bo wg nich porobię im długi,problemy) albo ostatnio dostałem podsumowanie ( żeby ci nie zabrali tych zarobków,przekonasz się o tym- to zobaczysz)- nie mieści im się w głowie że jednak jak jest się sprytnym można dostać coś od banku (niewiele ale jak sie nie daje nic oszczędzić w miesiącu to właśnie to bankobranie to mogą być oszczędności). Swoją przygodę z bankami zacząłem dopiero w grudniu tamtego roku (raiffaisen polbank 200 zł za zakupy przez allegro) i spodobało mi się- codziennie szukam promocji bankowych, czy też innych okazji na mamokazje, czytam również ten blog mam zapisany w zakładce :) Bankobranie jest fajne szczególnie jak się nie ma stałych dochodów- jeszcze żadnego tabletu nie zdobyłem bo akurat były promocje tylko dla takich co zarabiają ale może w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę powodzenia w dalszym bankobraniu! :)

   Usuń
  2. Dzięki oby coraz większych wisienek :) Tobie również sukcesów ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...