Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz tablet od banku? Bierz smartfona za 5 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.08.2014

Masz tablet od banku? Bierz smartfona za 5 zł

Trwającą w bankach tabletomanię, Citibank postanowił urozmaicić możliwością wyboru.

Nagrodą w promocji może być bowiem tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite lub telefon Samsung Galaxy Trend 2 G313HN l. A, że to nie pierwsza promocja Citibanku, można się domyślić, że warunki promocji są dość łatwe do spełnienia.

Tradycyjnie akcja Citibanku ma na celu promowanie kart kredytowych. 

Do 3.09.2014 r. lub do wyczerpania dostępnej puli kuponów, należy na groupon.pl kupić kupon za 5 zł. Następnie należy uzupełnić formularz na dedykowanej promocji stronie internetowej. W czasie rozmowy telefonicznej konsultant przyjmie wniosek o jedną z kart kredytowych: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

Pozostałe warunki jakie powinien spełnić klient to:
 • dostarczyć wymagany przez bank aktualny dokument potwierdzający deklarowane dochody
 • w momencie wnioskowania o kartę wyrazić zgodę na przekazanie przez bank firmie ACTION S.A. informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie jednorazowego przekazania danych (imię, nazwisko, adres korespondencyjny oraz numer telefonu) oraz o spełnieniu warunków promocji
 • podpisać umowę o kartę kredytową i nadal ją posiadać w dniu przyznania nagród
 • dokonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł w okresie 30 dni od daty podpisania umowy o karty i w tym samym okresie minimum raz zalogować się do systemu Citibank Online
Chcąc zawnioskować o kartę kredytową w promocji musisz też pamiętać, że na nagrodę, zgodnie z regulaminem, mogą liczyć wyłącznie ci, którzy po 1.01.2012 r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

Z wnioskiem o kartę i spełnieniem warunków promocji warto się pośpieszyć. Zarówno pula grouponów, jak i liczba nagród jest ograniczona - odpowiednio do 3 tysięcy i 2 tysięcy sztuk. 

Każda z kart kredytowych w powyższej promocji, wydawana jest bezpłatnie; bank nie pobiera też opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku.

Nagrodę można wybrać w momencie wypełniania formularza i później decyzja ta jest nieodwołalna. Tablet lub smartfon zostaną wysłane na adres korespondencyjny klienta w ciągu miesiąca, następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełni warunki promocji.

Moim zdaniem wprowadzenie dodatkowej nagrody, tak by zostawić wybór klientowi, jest świetnym posunięciem banku. Niektórzy z czytelników pytali już czy w promocjach bankowych będą jakieś inne nagrody, niż tablety. Dziś mamy odpowiedź. W sytuacji gdy część osób już skorzystała z wcześniejszych edycji promocji Citibanku i posiada tablet, czas na przekonywanie członków gospodarstwa domowego, by teraz oni zainspirowali się bankobraniem. Nie wzbogacicie się o kolejny tablet w domu (choć od przybytku głowa nie boli), ale będziecie mogli teraz mieć nowiutkiego smartfona. Za to odświeżenie oferty duży plus dla banku, a w ratingu ofert bezapelacyjne pięć gwiazdek. 

Źródło grafiki: groupon.pl

7 komentarzy:

 1. Wie ktoś kiedy i jak można zrezygnować z tej karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wypowiedzenie można złożyć od razu po otrzymaniu nagrody. W oddziale citi (lub listownie - ale to warto potwierdzić na infolinii)

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy jest opcja że nie dostanę tableta jak np skończy się pula ?

  OdpowiedzUsuń
 4. nagród jest 2000, a gruponów 3000, więc taka możliwość jest, ale nie martwiłbym się bo narazie jest sprzedane 700

  OdpowiedzUsuń
 5. Grupon kupiony we wtorek, dziś zadzwonili z Citi, wniosek złożony :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy kartą trzeba płacić standardowo czy można w internecie by było te 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można również w sieci. Szczegóły: http://bankobranie.blogspot.com/2014/08/co-powinienes-wiedziec-jesli-bierzesz.html

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...