Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Parkowanie za darmo znów dostępne

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.08.2014

Parkowanie za darmo znów dostępne

Te wakacje w polskich bankach przebiegają pod dyktando promowania bankowości mobilnej.

Tym razem, w ostatni tydzień sierpnia, klienci Banku Zachodniego WBK, mogą korzystać z darmowego pozostawienia auta w strefach płatnego parkowania.


Promocja obowiązuje w dniach 25-29.08.2014 r. i jest skierowana do użytkowników aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile, którzy za jej pośrednictwem postanowią opłacić zaparkowanie w płatnej strefie, w jednym z poniższych miast:

Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Wydaną na tel cel kwotę, ale nie większą, niż 50 zł, bank zwróci na rachunek klienta w terminie do 26.09.2014 r.

Przed skorzystaniem z opcji płacenia za parking telefonem, należy się przygotować. W oddziałach banku można pobrać identyfikator do oznaczenia auta o fakcie opłacania parkingu w taki właśnie sposób. Jednak nawet na stronie internetowej samego BZ WBK, klienci banku zwracają, że jednak w nie każdej placówce takie oznakowanie jest dostępne. Na szczęście istnieje też możliwość samodzielnego wydruku identyfikatora ze strony banku.

Zgodnie z regulaminem, pula na zwroty środków w promocji, jest limitowana do 10 000 zł.


Jeśli dotąd nie korzystałeś z bankowości mobilnej BZ WBK, dodatkowo możesz zgarnąć 30 zł za aktywację w aplikacji banku. Podobną promocję dla swych klientów przygotował też Getin Online, który płaci 50 zł

Za podesłanie informacji o promocji dziękuję czytelnikowi, który wiedział o niej jeszcze przed publikacją wiadomości na blogu banku (wpis pojawił się dopiero popołudniu). Okazuje się, że bank pisze o promocji także na jednej z podstron.

Źródło grafiki: bzwbk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...