Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zbierając kwiatki, uważaj na miny! Bank majstruje przy promocji

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

5.08.2014

Zbierając kwiatki, uważaj na miny! Bank majstruje przy promocji

Kolejny bank promuje się w serwisie groupon.pl. W łatwy sposób można zgarnąć 400 złotych.

Oferta z pozoru atrakcyjna, wymaga jednak sporej lojalności. Całą premię można zdobyć już przez sześć miesięcy, ale żeby się nią cieszyć, konto trzeba utrzymywać znacznie dłużej.

Zaproponowana na groupon.pl oferta Getin Banku jest de facto kolejną edycją znanej już promocji "Aktywna Karta", która polegała na wykonaniu co najmniej pięciu płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę. Za to należała się premia: 50 zł. Przez pół roku.

Tym razem jest podobnie, jeśli chodzi o warunki premiowania. A dodatkowo do zgarnięcia jest bonus w wysokości 100 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach na groupon.pl.

Przed decyzją o otwarciu konta warto jednak zapoznać się ze szczegółami regulaminu - by Twoja radość premią nie trwała nazbyt krótko, jeśli zdecydowałbyś się na zamknięcie konta tuż po otrzymaniu wszystkich bonusów.


Bowiem w przypadku zamknięcia konta przed upływem 12 miesięcy od jego założenia, uczestnik promocji będzie zobowiązany do zwrotu całości kwoty, jaką został uznany rachunek, a jeśli wypowiedzenie umowy nastąpi między 13 a 24 miesiącem od założenia konta, wówczas oddać będzie trzeba 50% wypłaconych premii. 

Dalsze utrzymywanie konta, tylko celem zachowania premii, może być uciążliwe i kosztowne. Miesięczna opłata za kartę jest obligatoryjna i wynosi 2,99 zł (a nikt nie przewidzi czy w okresie dwóch lat bank nie zmieni opłat). Z kolei samo prowadzenie rachunku na chwilę obecną może być bezpłatne, ale wyłącznie w sytuacji rozliczenia płatności kartą wydaną do rachunku lub aplikacją iKasa na łączną kwotę min. 300 zł (w przypadku klientów, którzy ukończyli 25. rok życia) lub min. 100 zł (do momentu ukończenia przez klienta 25. roku życia).


Źródło: groupon.plGroupon kosztuje 5 zł. i jest ważny do 22.08.2014 r. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie te osoby, które nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta w Getin Banku po 1.01.2013 r.W grupie Getinu można na szczęście nadal znaleźć sporo ciekawych i bardziej opłacalnych promocji, a z przystąpieniem do nich warto się pośpieszyć, bo część obowiązuje tylko do końca miesiąca.

* - RATING OFERTY - o szczegółach systemu ocen możesz przeczytać tutaj. To pierwsza tak niska nota na blogu bankobranie. Ale moim zdaniem premiowanie przez kilka miesięcy, a wiązanie zasadami promocji na aż kilkukrotnie dłuższy okres, nie jest fair.

Źródło grafiki nr 1: www.freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...