Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł za konto. Kto da więcej?

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.08.2014

100 zł za konto. Kto da więcej?

Oprócz stu złotych za otwarcie konta możesz zdobyć jeszcze nagrodę: czytnik Kindle lub prenumeratę wybranego czasopisma.


Nowa promocja nie wyklucza się z trwającym aktualnie programem poleceń Inteligo, w którym za otwarcie konta łatwo zgarnąć 100 zł. Powinna więc zmobilizować tych, którym sto złotych było za mało.


Nagród jest sporo, bo aż 1454:


 • kody na kwartalną prenumeratę e-wydania jednego z czasopism: Forum, Newsweek, Polityka lub Forbes (wybór należy do zwycięzcy) do wykorzystania w terminie do 30.11.2014 r. o wartości 44,4 zł brutto; do wygrania jest 1150 prenumerat
 • czytniki Kindle 5 o wartości 252,15 zł brutto; do wygrania są 304 czytniki 
Konkurs, zatytułowany "Kindle łączy tytuły dla Inteligo" skierowany jest dla osób, które:
 • w okresie 6.08-28.09.2014 r. zawrą umowę o Konto Inteligo, podając przy tym swój adres e-mail. Z konkursu wykluczone są osoby, które w okresie ostatnich trzech lat posiadały konto w Inteligo lub mają złożony już wniosek o otwarcie Konta Inteligo, który jest aktualnie rozpatrywany przez bank
 • we wniosku o otwarcie konta wyrażą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną 
 • wybiorą kartę Inteligo MasterCard PayPass i aktywują ją w czasie konkursu
 • dokonają zgłoszenia swego udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie (ważne by dane w tym formularzu: imię, nazwisko, numer PESEL, oraz adres e-mail zgadzały się z podanymi przy zawieraniu umowy o konto)
 • zaakceptują regulamin i wyrażą zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych na potrzeby konkursu
 • zaproponują rozwiązanie zadania konkursowego, które polega na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w jeden nowy tytuł - w regulaminie bank zastrzega, że "rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich"

Prenumeraty czasopism otrzymają osoby, które znajdą się w grupie 1150 pierwszych, jakie wykonają min. pięć płatności kartą na łączną sumę co najmniej 300 zł. 

Z kolei w terminie do 15.10.2014 r. komisja konkursowa oceni zgłoszone rozwiązania konkursowe i przyzna nagrodę w postaci czytnika Kindle dla 304 osób.

Moim zdaniem powyższa propozycja Inteligo to świetne uzupełnienie dotychczasowej promocji tego banku. Udział w konkursie można bowiem połączyć z udziałem w programie poleceń Inteligo, który trwa jednak już tylko do 31.08.2014 r. Wystarczy w tym przypadku uzyskać kod od osoby polecającej, będącej już klientem Inteligo, zawnioskować o konto, założyć je, a w okresie 30 dni dokonać płatności kartą na min. 200 zł. 

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz 100 zł. Jeśli chcesz otrzymać kod polecenia, napisz: bankobranie(at)gmail.com - w miejsce "(at)" wpisz @


***** RATING OFERTY - najwyższa z możliwych not nie powinna dziwić. A dlaczego je przyznaję i o co w nich chodzi, możesz przeczytać tutaj.

Źródło grafiki: inteligo.pl

2 komentarze:

 1. Trzeba przyznać że sie wycwanili :D 3 lata nie można aż posiadać konta aby dostać stówkę .
  Ostatnio banki bardziej przemyślają regulaminy i bronić się zaczynają od wyjadaczy wisienek,mam takie wrażenie że będą to robić coraz bardziej skutecznie.
  A wy jak myślicie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. zły przykład daje getin ze swoim 2-letnim okresem lojalnościowym. Tu póki co Inteligo takiego obwarowania nie robi. Zaraz po otrzymaniu premii czy nagrody można konto zamykać bez kosztów i konsekwencji

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...