Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa komunikacja miejska znowu dostępna

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.08.2014

Darmowa komunikacja miejska znowu dostępna

Smartfon staje się powoli najważniejszym narzędziem w zarobkowaniu bankobiorcy.


Banki promują swe aplikacje mobilne, dając różne bonusy i zwroty. Tym razem pojawia się kolejna edycja darmowej komunikacji miejskiej, fundowanej przez Bank Zachodni WBK.

Bank zwracał już za bilety na autobusy czy tramwaje w zeszłym miesiącu, a trzeba pamiętać, że płaci też 30 zł za samo skorzystanie z aplikacji. Podobnie zresztą robi Getin Online, który daje 50 zł klientom, którzy rozpoczynają swą przygodę z bankowością mobilną.


Taką sumkę można też uzyskać płacąc za bilety komunikacji miejskiej aplikacją BZWBK24 mobile. Bank zwraca równowartość wydanych środków na ten cel (ale nie więcej, niż 50 zł) w okresie 18-22.08.2014 r.

Z promocji skorzystać mogą pasażerowie komunikacji miejskiej w następujących miastach:


Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


Zwrot nastąpi w okresie do 19.09.2014 r. Zgodnie z regulaminemwarto zauważyć, że BZ WBK tradycyjnie już przewidział limit puli zwrotów. Jest to suma 15 000 zł.

Moim zdaniem promocje tego typu są niedocenianym bonusem od banku, który w ten sposób prezentuje coś swoim dotychczasowym klientom. Z promocji tej skorzystałem kilkukrotnie przy okazji poprzedniej edycji akcji BZ WBK. Oceniam ją pozytywnie, aczkolwiek raz wiązało się to dla mnie z nie lada emocjami. Rozładowująca się bateria smartfona, zamknięty kiosk, jeden z ostatnich autobusów wg dziennego rozkładu jazdy. Bilet kupiony, ale telefon cały czas komunikował malejący procent naładowania baterii. Ostatnie dwa przystanki jechałem już z rozładowanym telefonem... na szczęście bez kontrolerów biletów. 

1 komentarz:

  1. Ten bank BZWBK daje ostatnio promocje za promocją, ciekawe ile osób napali się na 50 zł.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...