Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Śpiesz się brać moneyback, bo szybko odchodzi

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

14.08.2014

Śpiesz się brać moneyback, bo szybko odchodzi

Jeden z popularniejszych zwrotów od płatności kartą kończy swój żywot.


Na szczęście moneyback wygaszany jest tylko częściowo - dotyczy wyłącznie tych klientów Getin Online, którzy założyli Konta z kartą Tanie Zakupy w I edycji promocji. 


Dla nich przewidziane limity zwrotów były najwyższe.
W promocji obowiązującej w lipcu i sierpniu ub.r. klienci zakładający konto, mieli przyobiecany zwrot w wysokości 10% od zakupów w sklepach spożywczych (później rozszerzony o stacje paliwowe i sklepy monopolowe) przez okres co najmniej 12 miesięcy. Teraz posiadacze kont dostali od banku następującą wiadomość: Szkoda, tym bardziej, że z promocji można było "wycisnąć" do 50 zł miesięcznie i aż 450 zł w roku kalendarzowym. W aktualnej edycji Konta z Kartą Tanie Zakupy III, limity wynoszą odpowiednio 40 i 300 zł.

Pozostałe zasady konta się nie zmieniły. Rachunek jest bezpłatny, gdy co miesiąc pojawi się na nim wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz rozliczone zostaną płatnością kartą na łączną sumę co najmniej 400 zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę jest obligatoryjna: 3,99 zł miesięcznie.

Jeśli jesteś posiadaczem konta w I edycji i z przykrością przeczytałeś wiadomość od banku, nie martw się. Konto z 10-procentowym zwrotem możesz już teraz założyć w Open Online. Jest to bliźniacza oferta Getin Online, ale promocje nie wykluczają.

Jeśli z Konta z tak sowitym moneybackiem dotąd nie korzystałeś, tylko teraz możesz dodatkowo zarobić 50 zł za aktywację aplikacji mobilnej w Getin Online, a wniosek o konto złożysz tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...