Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Śpiesz się brać moneyback, bo szybko odchodzi

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.08.2014

Śpiesz się brać moneyback, bo szybko odchodzi

Jeden z popularniejszych zwrotów od płatności kartą kończy swój żywot.


Na szczęście moneyback wygaszany jest tylko częściowo - dotyczy wyłącznie tych klientów Getin Online, którzy założyli Konta z kartą Tanie Zakupy w I edycji promocji. 


Dla nich przewidziane limity zwrotów były najwyższe.
W promocji obowiązującej w lipcu i sierpniu ub.r. klienci zakładający konto, mieli przyobiecany zwrot w wysokości 10% od zakupów w sklepach spożywczych (później rozszerzony o stacje paliwowe i sklepy monopolowe) przez okres co najmniej 12 miesięcy. Teraz posiadacze kont dostali od banku następującą wiadomość: Szkoda, tym bardziej, że z promocji można było "wycisnąć" do 50 zł miesięcznie i aż 450 zł w roku kalendarzowym. W aktualnej edycji Konta z Kartą Tanie Zakupy III, limity wynoszą odpowiednio 40 i 300 zł.

Pozostałe zasady konta się nie zmieniły. Rachunek jest bezpłatny, gdy co miesiąc pojawi się na nim wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz rozliczone zostaną płatnością kartą na łączną sumę co najmniej 400 zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę jest obligatoryjna: 3,99 zł miesięcznie.

Jeśli jesteś posiadaczem konta w I edycji i z przykrością przeczytałeś wiadomość od banku, nie martw się. Konto z 10-procentowym zwrotem możesz już teraz założyć w Open Online. Jest to bliźniacza oferta Getin Online, ale promocje nie wykluczają.

Jeśli z Konta z tak sowitym moneybackiem dotąd nie korzystałeś, tylko teraz możesz dodatkowo zarobić 50 zł za aktywację aplikacji mobilnej w Getin Online, a wniosek o konto złożysz tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...