Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz konto, pośpiesz się i zarób 50 zł

600 zł od Santandera (krótsza karencja!) ⭐ 650 zł od VeloBanku500 zł za CitKontosmartwatch od Citi

12.08.2014

Masz konto, pośpiesz się i zarób 50 zł

W momencie gdy jeden bank przypomina, że płaci 30 zł za skorzystanie z bankowości mobilnej, inny przebija ofertę. Daje 50 zł.


Nowa propozycja Getin Online ma na celu popularyzację aplikacji mobilnej. A zasady zgarnięcia premii są banalnie proste i - co najważniejsze - bez ponoszenia kosztów.

Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Warunkiem załapania się na premię jest nieskorzystanie z przelewu za pośrednictwem aplikacji Getin Mobile w okresie ostatnich 6 miesięcy oraz nieposiadanie lokaty mobilnej w takim samym okresie. Jeśli spełniasz ten warunek wystarczy:


 • zarejestrować się na dedykowanej stronie - należy podać wyłącznie PESEL
 • zalogować do aplikacji mobilnej Getin Mobile
 • wykonać przelew na kwotę min. 20 zł

Zgodnie z regulaminem promocji, bonus powinien trafić na Twe konto w ciągu 5 dni roboczych. 

Akcja trwa do 31.08.2014 r. lub do wyczerpania nagród. Warto się więc pośpieszyć - bank nagrodzi maksymalnie 10 tysięcy osób.

Moim zdaniem... tu prawdę mówiąc, nastąpiła krótka przerwa w tworzeniu wpisu. Właśnie zainstalowałem aplikację i wykonałem przelew. To niech więc będzie najlepszą rekomendacją promocji. Zarobek bardzo szybki i wygodny. Bo mało kto może zarobić 50 zł w pięć minut. Więc w ratingu ofert bez wahania przyznaję pięć gwiazdek. 

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Getin Online, może warto skorzystać z jego oferty? Może być to jedna z ostatnich szans na załapanie się na niezwykle korzystne promocje lub 10-procentowy moneyback.

4 komentarze:

 1. Ciekawe jak szybko wyczerpie się ta pula :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mają niezły bałagan w Getin Online, dwa razy dostałam premię 50 zł za ten sam przelew mobilny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do 31 sierpnia trwa promocja! Chętnie zarobię 50 zł za nic. Zwłaszcza, że już od dawna chciałam wypróbować tą aplikację mobilną getinu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł w bonusach za Konto Santander (skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów!)

Względem poprzedniej edycji wartość bonusów na start wzrosła o stówę. Jednak to nie jest jedyna zmiana na plus. Skrócony został też okres wy...