Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK do promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" dorzuca bon Sodexo i starter T-Mobile

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.05.2015

BZ WBK do promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" dorzuca bon Sodexo i starter T-Mobile

Nie kończy się kumulacja promocji BZ WBK.

A gdyby tych nowości było komuś za mało to Bank Zachodni WBK udostępnił również otwarcie konta za pomocą przelewu z innego banku. Dotąd to wygodne rozwiązanie było niemożliwe - w przypadku internetowych wniosków o konto trzeba było wyczekiwać kuriera. Więc teraz bankobranie z BZ WBK staje się jeszcze łatwiejsze.

I to właśnie dla tych osób, które skorzystają z nowej formy zawarcia umowy z BZ WBK dostępne są wszystkie skumulowane promocje. A do wzięcia jest sporo:
 • do 150 zł zwrotu wydatków na bilety komunikacji miejskiej i doładowania telefonów za pomocą bankowości mobilnej
 • bon Sodexo o wartości 20 zł z możliwością realizacji w ogromnej sieci punktów akceptujących (ich wykaz znajdziesz tutaj)
 • starter T-Mobile o wartości 5 zł z pakietem internetu mobilnego 1 GB
 • zwolnienie z opłaty za kartę MasterCard Omni do końca roku
Przejrzyjmy zatem z osobna każdą z promocji - składając wniosek teraz i spełniając banalnie proste warunki uzyskasz prawo do korzyści w każdej z nich.

Zewsząd dostępne 150 zł


To już trwająca od pewnego czasu i opisywana też na Bankobraniu promocja, w której można dostać nawet 150 zł zwrotu wydatków na bilety komunikacji miejskiej i doładowania telefonów.

Aby skorzystać ze zwrotów w promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" wystarczy: 
 • złożyć wniosek i najpóźniej do 30.06.2015 r. zawrzeć umowę o pakiet konta, w skład którego wchodzi również karta płatnicza MasterCard Omni oraz dostęp do bankowości internetowej
 • wyrazić zgodę na informacje handlowe banku przekazywane drogą elektroniczną i na kontakt telefoniczny 
 • podać polski numer telefonu komórkowego
Zwroty wydatków na bilety komunikacji miejskiej i/lub doładowania telefonów wypłacane są w postaci nagród cząstkowych po 50 zł miesięcznie. Aby je uzyskać wystarczy:
 • zapewnić na konto wpływ w kwocie min. 500 zł (może być to wpłata z własnego rachunku w innym banku) 
 • dokonaj zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile lub doładuj telefon komórkowy za pomocą wspomnianej aplikacji lub w lekkiej wersji systemu transakcyjnego
Zgodnie z treścią regulaminu promocji:
"Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Pakiet Konta"
Zyskać można w ten sposób maksymalnie do 50 zł miesięcznie. Jeśli na bilety lub doładowania wydasz mniej niż 50 zł to bank zwróci jedynie równowartość wydatków, a jeśli wydasz więcej, wróci do Ciebie 50 zł.

W ostatnim czasie bank nagłaśnia swą promocję spotami reklamowymi:


Jednak oglądanie telewizji nie wystarczy, by poznać wszystkie dostępne okazje do bankobrania. A dalsza lektura niniejszego wpisu ukaże Ci dodatkowe aktualnie dostępne możliwości.

"Pakiet korzyści z kontem mobilnym"


To nowa promocja, która osobom zakładającym konto w Banku Zachodnim WBK daje starter T-Mobile. A jeśli konto otworzysz za pomocą wniosku internetowego i w procesie założenia rachunku wykorzystasz przelew weryfikacyjny, wówczas trafi do Ciebie również bon Sodexo (liczba tych bonów jest jednak ograniczona do tysiąca sztuk).

Promocja wystartowała wczoraj i trwa do wyczerpania puli nagród, ale nie dłużej niż do 30.06.2015 r. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji:
 • w okresie trwania promocji (tj. 5.05-30.06.2015 r.) wypełnij wniosek internetowy o Pakiet Konta i najpóźniej do 30.06.2015 r. zawrzyj umowę
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i podobnie, jak w wyżej opisywanej promocji
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych 
 • podaj numer telefonu komórkowego
Zgodnie z regulaminem promocji starter ma zostać przesłany na adres korespondencyjny uczestnika promocji do 31.07., a bon do 31.08.2015 r.

Konto za darmo i teraz karta też za darmo


Na koniec kilka słów o sztandarowej ofercie BZ WBK, czyli o Koncie Godnym Polecenia. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Z kolei wydawana do konta karta MasterCard Omni, która dotąd kosztowała 7 zł miesięcznie, teraz dzięki promocji "Płać mniej za Omni" (regulamin) dla osób obecnie wnioskujących o konto jest darmowa do końca 2015 r. Jednocześnie zyskasz w tym czasie darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Podsumowując więc trzy powyższe promocje:

 • dostajesz darmowe konto i kartę bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków
 • jeśli kupujesz bilety lub doładowujesz telefon dostaniesz do 150 zł zwrotu - pamiętaj wtedy zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł
 • konto załóż czym prędzej za pomocą przelewu, by dostać nie tylko starter, ale i bon na zakupy
 • wszystkie zwroty i nagrody zwolnione są z podatku
Niech Twoi znajomi zyskują również. Poinformuj ich:

67 komentarzy:

 1. A czy jest jakaś lojalka czy po otrzymaniu zwrotów i nagród można konto zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach nie ma wymogu utrzymywania konta przez dłuższy czas, więc po uzyskaniu gratyfikacji z kontem możesz zrobić co zechcesz. Również możesz zamknąć.

   Usuń
 2. Z tym przelewem to nareszcie przeszli z epoki kamienia łupanego do XXI wieku, bo kreując się na nowoczesny, mobilny bank, słabe było to, że nie można założyć konta przelewem.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak wygląda zamknięcie konta w BZ WBK? Przez Internet można?

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy tą aplikacja mozna kupować bilety ale do wykorzystania w przyszlosći np za miesiąc? czy tylko takie które od razu w trkacie jazdy nalzezy wykorzytsac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od razu są wykupione i wykorzystywane

   Usuń
 5. Czy jeżeli zamknę konto w BZWBK za kilka dni to załapie się na tą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" powinno się udać - regulamin, mówi, że skorzystać może osoba, która:
   "w dniu zawarcia umowy o Pakiet Konta lub w dniu złożenia wniosku przez internet lub telefon o Pakiet Konta nie posiadała innego konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodni WBK S.A."

   Ale w promocji z bonem i starterem już to nie przejdzie:
   "Uczestnikiem Promocji jest pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca obywatelstwo polskie i pełną zdolność do czynności prawnych, która na dzień 04.05.2015 nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A."

   Usuń
 6. Czy te promocje łączą się z "Energią w koncie" z PGE i BZ WBK?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest jeszcze jedna promocja BZWBK: dostajemy usługi mySafety Mobile i Premium za darmo na rok:
  http://mysafety.pl/bzwbk

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurcze, chyba im strona nie działa od godziny próbuję i nico :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko działa, konto otwarte. Za w następny poniedziałek wyjeżdżam na wakacje zagranicę. Czy jest szansa by do tego czasu doszła karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak około tydzień czeka się za kartą.

   Usuń
 10. Telefon można doładować także innej osobie czy tylko sobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można doładować innej osobie.

   Usuń
  2. Czy można doładować telefon dowolnej sieci? Bo w rodzinie posiadam nietypowo telefony na kartę w Virgin Mobile. I to dla mnie kluczowe czy da się czy nie, by założyć to konto.

   Usuń
  3. Virgin jest. Dostępne są też doładowania: Cyfrowy Polsat, Heyah, Lycamobile, NJU mobile, Orange (+Mix), Play, PLus (+Mix), Red Bull Mobile, T-Mobile, Virgin Mobile.

   Usuń
 11. Czy ta aplikacja działa na Windows Phone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest Windows Phone na telefon. Android i iOS są na telefony i na tablety.

   Usuń
 12. Założyłam konto w maju,czy jeśli też w maju zasilę konto 500zł i doładuję telefon 50 zł to zwrot dostanę w czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Pakiet Konta" wydaje się dość jasne. Jeśli więc założyłaś konto w maju to doładowanie należy zrobić w czerwcu by zwrot dostać w lipcu.

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 maja 2015 17:19, raczej nie dostałabyś zwrotu. Dopiero za kolejny miesiąc dostaniesz (za czerwiec, lipiec, sierpień).

   Usuń
  3. A czy jest gdzies obowiazek aktywacji karty

   Usuń
  4. ktoś odpowie co z tą kartą ?

   Usuń
  5. Nie trzeba aktywować karty, choć zapobiegawczo aktywowałem a zaraz później zlikwidowałem. Ot "zgubiła się" ;)

   Usuń
 13. a jak dostać się do lekkiej wersji serwisu? bo nie chcę ściągać aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko pamiętaj, że za pomocą wersji lekkiej doładujesz telefon, ale nie kupisz biletów.

   Usuń
 14. Czy kroki jakie muszę wykonać to najpierw przelew 500zł a potem doładowanie?
  Czy mogę zrobić 01 czerwca doładowanie na 50zł a 10 czerwca przelew na 500zł i wtedy też się załapię?

  OdpowiedzUsuń
 15. nie dostałam bonu do empik- to ściema

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele osób (w tym ja) bony już dostało - nawet nieco przed terminem. Przyczyny braku bonu doszedł jeden z Czytelników opisując swój przypadek w komentarzu tutaj. Może więc u Ciebie sprawa wygląda podobnie?

   Usuń
 16. Ktoś, kto wcześniej posiadał jakiekolwiek konto w BZWBK, jeśli je zamknie i chce otworzyc po kilku dniach następne /Godne Polecenia/ nie łapie się na ta promocję, wiem z autopsji, tez tak chciałam, niestety Pani w banku powiedziała, że owszem, można przekształcić dotychczasowe konto na Godne Polecenia, ale promocji to niestety nie obejmuje :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo przekształcenie dotychczasowego konta na Godne Polecenia to co innego niż zamknąć stare konto i założyć nowe. Wtedy na promocję "Zewsząd dostępne 150 zł" się łapiesz bo regulamin jest jasny (nie można mieć konta na dzień przystąpienia). Nie dostaniesz jednak startera, ani bonu bo tam zapis o uczestnictwie jest inny.

   Pytanie tylko czy uda się myk zrobić teraz, bo jest już czerwiec i jeśli nie pójdą Ci na rękę i nie zamkną konta szybciej, a będziesz miał 30-dniowy okres wypowiedzenia to figa z makiem.

   Usuń
 17. Nie czytasz mnie uważnie przedmówco :) Byłam i tak chciałam zrobić, jak piszesz. Zamknąć dotychczasowe i otworzyć Godne Polecenia, gdzie Pani powiedziała, że pomimo zamknięcia i otwarcia nowego /Godnego Polecenia/ na promocję się nie załapię. Odsyłam do źródła BZWBK II/O w Elblagu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziałach lub na infolinii nieraz potrafią wprowadzić w błąd. Doświadczyłem tego kilka razy i teraz robię swoje. Tu sprawa jest klarowna, bo jest zapis w regulaminie "Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
   a) W Okresie przystąpienia do Promocji zawarła umowę o Pakiet Konta w Placówce Banku lub zawarła umowę o Pakiet Konta na podstawie wniosku złożonego przez internet lub telefonicznie.
   b) w dniu zawarcia umowy o Pakiet Konta lub w dniu złożenia wniosku przez internet lub telefon o Pakiet Konta nie posiadała innego konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A.,
   c) w dniu zawarcia umowy o Pakiet Konta lub w dniu złożenia wniosku przez internet lub telefon o Pakiet Konta nie była współwłaścicielem innego konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A.,
   d) wyraziła zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na kontakt telefoniczny,
   e) podała do kontaktu polski numer telefonu komórkowego"

   Pkt. b jest więc odpowiedzią w tej sprawie. Ale promocja trwa do 30.06 więc pewnie pani w Elblągu miała na uwadze okres wypowiedzenia. I do końca czerwca faktycznie nie sposób się wyrobić by i zamknąć konto, i założyć nowe jeśli okres wypowiedzenia miałby trwać 30 dni.

   Usuń
 18. I nie zależało mi na żadnym starterze ani bonie, tylko na promocji doładowań.

  OdpowiedzUsuń
 19. Osobę, która posiadała konto w BZWBK promocja nie dotyczy, nawet jeśli konto zamknęła miesiąc temu, czy też dwa miesiące temu. Odsyłam na infolinię i do odziałów.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak zakupić bilet przez BZWBK24 mobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Bilety, parkingi, zakupy" > "Komunikacja miejska" > wybierz miasto i "Kup bilet" wybierasz rodzaj i bilet, ustalasz liczbę kupowanych biletów i potwierdzasz.

   Usuń
  2. w BZWBK24 mobile nie mam takiej opcji...

   Usuń
  3. od razu jak otworzysz aplikację masz w drugim wierszu tych kafelek taki duży ciemnozielony prostokąt BILETY, PARKINGI, ZAKUPY.

   Usuń
 21. Koledzy mam problem z doładowaniem telefonów przez mobile, zdefiniowane w internecie i doładowane po 5zł a w mobile pisze brak zdefiniowanych telefonów. Co robię nie tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem też ten sam problem. Okazało się, że w BZWBK24 na kompie definiując numer źle zaznaczyłem opcję "Zaufany numer telefonu". Powinno być "TAK, doładowania i przelewy na komórkę nie będą wymagały potwierdzania smsKodem lub tokenem. Doładowanie będziesz mógł wykonać również w aplikacji BZWBK24 mobile".

   Usuń
  2. U mnie pomogło przelogowanie apki.

   Usuń
 22. czy ktoś dostał już zwrot za majowe doładowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ni widu, ni słychu. Ale zgodnie z regulaminem mają czas do końca miesiąca

   Usuń
 23. Jeszcze raz pytanie, jak wypowiadzialem miesiac temu w wbk wypowiedzenie i juz mi zamkneli. to moge zalozyc konto godno polecenia o ktorych mowa powyzej? czy to jest tylko dla nowych klientow ktorzy nigdy nie mieli konta w wbk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyżej mowa o tym, że w Elblągu w oddziale robili problemy i twierdzili, że nie można, ale regulamin mówi dość klarownie, że w dniu przystąpienia lub złożenia wniosku nie można mieć konta. Nie ma nic o tym, że nie wolno było mieć wcześniej (nawet w okresie trwania promocji). Teraz możesz założyć przelewem i konto i kartę masz za darmo więc nie tracisz.

   Usuń
  2. no wlasnie, dlatego z glupialem... dzieki

   Usuń
 24. Panowie mam pytanie czy można doładować 2 numery po 25 zł i dostać zwrot 50....czy musi być doładowanie 1x50 zł, dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być kilka doładowań. Zwrot jest za sumę miesięcznych wydatków na doładowania i bilety.

   Usuń
 25. 30.04 przelałam 203zł za prąd, w maju nie dostałam zwrotu. 23.05 przelałam 406zł za prąd, dziś patrzę- dali 50zł z tytułem '' energiawkoncie10%".
  Proszę o jakieś pomysły jak oni to obliczają?
  P.S.Za doładowanie telefonu na razie nie ma zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za doładowania faktycznie kasy nadal nie ma - mają czas do 30.06.
   A jeśli chodzi o zwroty za prąd to może w tym p-wszym miesiącu nie miałeś spełnionych wszystkich warunków?? Hm a może ten przelew co zrobiłeś 30.04. był późno zlecony i wyszedł 1.05??

   Usuń
 26. Jest 50zł za doładowanie w maju ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie też miałem donosić o wypłacie :)

   Usuń
 27. jak zalozylem konto w czerwcu to zalapie sie na 150 jezeli pierwsze doladowanie w lipcu zzrobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, przez trzy miechy po 50 zł za VII, VIII i IX

   Usuń
 28. jest zwrot. w tym miesiącu postarali się wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 29. 29.07.15 otrzymałem starter oraz bon sodexo 20zł teraz czekam na zwrot doładowań. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. ja dostałem bon i starter , ale zwrotu za doladowania nie dostałem bo podobno nie dałem wszystkich zgód

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dostałeś bon i starter tzn., że zgody masz okey bo takie same były wymagane. Wiec niech się ogarną. Złóż reklamację

   Usuń
 31. Mam identyczną sytuację - otrzymałam bony, nie otrzymałam zwrotu - a co więcej pobrano mi również 7zł opłaty za kartę (wyrażenie zgód było również warunkiem darmowej karty w promocji Płać Mniej Z Omni). Zadzwoniłam wyjaśnić sytuację, w sprawie karty konsultant poradził mi od razu złożyć (ustnie) reklamację i... od razu ją uznał, w ciągu trzech dni otrzymałam na konto zwrot opłaty za kartę. Złożyłam również analogiczną reklamację dotyczącą poprzednich zwrotów, która jednak zostanie rozpatrzona w standardowym trybie, czyli bodajże dwa tygodnie i odpowiedź pocztą.
  Dodano mi też te brakujące zgody, które jednak nie działają wstecz - czyli jeśli reklamacji nie uwzględnią zwrot otrzymam tylko za sierpień.
  Jeśli chodzi o bony i starter, konsultant powiedział mi, że pochodzą od partnerów zewnętrznych, którzy wszystkich zgód nie wymagają.
  Ciekawe jakie będą efekty, zwłaszcza, że jestem przekonana, że przy rejestracji sprawdzałam i raczej wszystkie zgody zaznaczyłam, choć 100% pewności trudno mieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas na odpowiedź mają 30 dni. A jeśli chodzi o zgody to bank miał problem w swoim systemie. Więc przy pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji musisz dostać zwroty także wstecz. A jakie były faktycznie zgody to możesz sprawdzić w swojej umowie. I masz tym samym kwit na nich.

   Usuń
 32. Czy dostaliście kartę prepaid 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wbk w kulki leci i pewnie wyśle je dziś popołudniu

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...