Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta Credit Agricole z 1000 zł gratis na rok i bon 100 zł do perfumerii Douglas w prezencie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.05.2015

Karta Credit Agricole z 1000 zł gratis na rok i bon 100 zł do perfumerii Douglas w prezencie

Credit Agricole rozpędza się w serwowaniu okazji do bankobrania.

Tym razem skorzystać mogą osoby, które zdecydują się na kartę kredytową banku. W prezencie można dostać bon o wartości 100 zł na zakupy w perfumeriach Douglas oraz 1 000 zł do wykorzystania na rok za darmo. A mając na uwadze, że za założenie konta Credit Agricole ciągle płaci do 1 000 zł to nowy klient może się obłowić.

W promocjach udział mogą wziąć osoby, które w momencie wnioskowania o kartę nie posiadają innej karty kredytowej Credit Agicole. Aby załapać się na korzyści wystarczy:

 • w okresie promocji (od 4.05. do 31.07.2015 r. ) wypełnić formularz kontaktowy i w czasie rozmowy z konsultantem, który oddzwoni, złożyć wniosek o jedną z kart: Visa Standard, Visa Silver, MasterCard Silver, Visa Gold lub MasterCard Gold 
 • zawrzeć umowę o kartę z limitem co najmniej 1500 zł w ciągu:
  - 14 dni kalendarzowych od złożenia wniosku w placówce banku lub
  - 30 dni kalendarzowych od złożenia wniosku na stronie internetowej banku lub za pośrednictwem infolinii
 • w ciągu 90 dni od zawarcia umowy wykonać co najmniej trzy transakcje kartą na łączną sumę co najmniej 150 zł (mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych lub Internecie, ale również transakcje gotówkowe, czyli np. wypłata w bankomacie - ale w przypadku tych ostatnich pamiętaj o dodatkowej opłacie i braku okresu bezodsetkowego)
Spełnienie powyższych wymogów daje Ci możliwość czerpania pełni korzyści z poniższych promocji.


100 zł na zakup perfum


Spełniając powyższe warunki otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach stacjonarnych perfumerii Douglas. Zakupy te powinny być jednak wykonane nie później niż do 30.11.2015 r. na łączną sumę co najmniej 300 zł i dodatkowo opłacone kartą kredytową Credit Agricole. Zgodnie z regulaminem promocji "Karta kredytowa pełna korzyści z Klubem Rabatowym" bon otrzyma pierwsze 6 tysięcy osób, które spełnią warunki promocji.

Nagrody zostaną przesłane listem poleconym w ciągu 30 dni od zakończenia promocji, czyli w praktyce w sierpniu.

1 000 zł na co chcesz bez kosztów w systemie ratalnym


Nielimitowana ilościowo jest za to promocja "Karta kredytowa pełna korzyści" dzięki której z karty możesz wypłacić 1 000 zł na dowolny cel i spłacać go bez żadnych kosztów przez 12 miesięcy.

Dokładny zakres korzyści opisuje regulamin promocji:
"Bank rozłoży Uczestnikom Promocji, (...), spłatę zadłużenia powstałego na skutek zaksięgowania dokonanej transakcji w ramach Planu Spłat Ratalnych na następujących warunkach: 
a) liczba rat: 12, 
b) prowizja za otwarcie Planu Spłat Ratalnych: 0 zł, 
c) oprocentowanie w Planie Spłat Ratalnych: 0%, 
d) kwota rozłożenia: 1 000 zł, 
e) prowizja za realizację przelewu: 0 zł"
Aby skorzystać z tej opcji jeszcze w dniu podpisania umowy należy wykonać transakcję gotówkową (przelew lub wypłata) na kwotę równą właśnie 1 000 zł. Kwotę tą będzie można rożłożyć na 12 miesięcznych rat w ramach Planu Spłat Ratalnych. Dyspozycję taką należy złożyć w placówce banku lub na infolinii banku.

Przez konto do darmowej karty


Wnioskując o kartę kredytową w Credit Agricole do wyboru mamy karty Standard, Silver oraz Gold. Ta ostatnia nie wiąże się z opłatą miesięczną za jej posiadanie, ale za wydanie bank pobierze aż 200 zł. Na samym wstępie kartę tą bym już odrzucił. Za to kartę Standard lub Silver otrzymasz za darmo. Niewyśrubowane są też wymogi minimalnego dochodu, uprawniającego do ubiegania się o kartę, bo wynoszą odpowiednio 500 i 1 400 zł. Bank co prawda przewiduje pobieranie opłaty miesięcznej za kartę, która przy opcji Standard wynosi 4,90 zł miesięcznie, a przy Silver 7,90 zł. Ale opłat tych można dość łatwo się pozbyć.


Karta Standard
Karta Silver
Opłata miesięczna:
4,90 zł
7,90 zł
Sposób na zwolnienie z opłaty za kartę:
transakcje gotówkowe i bezgotówkowe zaksięgowane na rachunku karty w danym okresie rozliczeniowym na sumę co najmniej:
400 zł
700 zł
lub:
miesięczna kwota wpływów:

1 500 zł
dla posiadaczy konta w pakiecie:
Konto PROSTOoszczędzające PLUS

10 000 zł 
dla posiadaczy konta w pakiecie:  PROSTOoszczędzające PREMIUM

Najkorzystniejszym rozwiązaniem wydaje się zawnioskowanie o kartę Silver i otwarcie konta osobistego. Uzyskiwanie wpływów na takie konto nie tylko zwolni z opłaty za kartę, ale da jednocześnie bezpłatne prowadzenie rachunku. A decydując się na kartę i konto w Credit Agricole możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Bowiem z kontem takim możesz zyskać do 1 000 zł.

Złóż wniosek o kartę kredytową w Credit Bank

6 komentarzy:

 1. Widać, że ostatnio w Hrredit Ahrihol (jak mówi Juliette Binoche) zaczęli się starać. Szkoda tylko, że Douglas nie należy do najtańszych perfumerii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesuje mnie tylko bon do Douglasa. Jeśli dobrze wczytuję się w regulamin to nie ma potrzeby utrzymywania karty przez dłuższy czas? Dostanę bon i mogę zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wychodzi. Przy promocji 1000 zł za otwarcie konta jest zapis o 18 miesiącach, ale tu nie ma :)

   Usuń
 3. Ale kwota minimalna zakupów w Douglas 300zl,a płatności kk 150zł w 90 dni to płatności bezgotówkowe"lub"gotówkowe a nie "i"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety te zakupy na min. 300 zł to dość wyśrubowany wymóg. A jeśli chodzi o 150 zł transakcji w 90 dni to w tekście nie ma "i", więc można wybrać kto co woli. Oczywiście najtaniej wypadają transakcje bezgotówkowe, czyli płatności kartą - bez prowizji i z okresem bezodsetkowym.

   Usuń
 4. podobno karta silver mastercard jest darmowa przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe bez potrzeby spelniania warunkow?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...