Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Mądre myki - konkurs mBanku (ale nie musisz być klientem banku!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.05.2015

Mądre myki - konkurs mBanku (ale nie musisz być klientem banku!)

Pokaż ciekawy myk i zgarnij nagrodę w konkursie.

Właśnie wystartowała nowa akcja, w której mBank podkreśla swą mobilność i promuje eKonto mobilne. Przy okazji promować chce też Twoją kreatywność, bystrość i oryginalność. Pokazać należy myk.
Myki i założenia konkursu bank tłumaczy następująco:
"Wiesz jak złożyć koszulkę w 3 sekundy? A może jednym ruchem obierasz kiwi? To właśnie są #mądreMyki, czyli błyskotliwe rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Podziel się swoim pomysłem i walcz o nagrody każdego dnia"
Do wygrania jest 21 rowerów Strida LT White oraz 420 zestawów rowerowych (w skład takiego zestawu wchodzi opaska odblaskowa i lampa rowerowa).

Przed osobami chcącymi wziąć udział w promocji postawiono wyzwanie:
 "Zadaniem konkursowym dla Uczestników jest nagranie filmu trwającego nie więcej niż 15 sekund (zwanego dalej „Filmem”), albo wykonanie co najmniej 5 fotografii (zwanych dalej „Fotografiami”). W ramach Filmu albo Fotografii Uczestnik przedstawia wymyślony przez siebie sposób (trik) ułatwiający życie lub przyspieszający bądź urozmaicający codzienne czynności"
Zgłoszenia można rejestrować na stronie dedykowanej promocji.

Inspiracją do zgłoszeń mają być filmiki, które mBank umieścił już w serwisie YouTube:


Regulamin konkursu zawiera szereg klauzul wykluczających z akcji. Zabronione jest dostarczanie przez uczestników treści:
"- zawierających treści wulgarne lub nieobyczajne, 
- nawołujących do nienawiści w szczególności ze względu na rasę, płeć, narodowość, orientację seksualną, obrażających uczucia religijne, 
- naruszających uzasadnione interesy Organizatora lub Sponsora, albo godzące w ich wizerunek, 
- naruszających jakiekolwiek prawa własności intelektualnej osób trzecich, w tym prawa autorskie i prawa pokrewne, 
- co do których zajdzie uzasadnione przypuszczenie, że mogą one prowadzić do prób obejścia Regulaminu lub zabezpieczeń i zasad funkcjonowania Konkursu"
Jeden rower i 20 zestawów rowerowych ma być przyznawane każdego dnia trwania konkursu. Wyboru najbardziej kreatywnych dokona konkursowe jury. Uczestnictwo w konkursie zgłaszać można od 21.05. od godz. 16:00 do 10.06.2015 r. (do godz. 23:59). Zapewne czym prędzej zarejestrujesz swą pracę konkursową, tym większe szanse będziesz mieć na wygraną przy mniejszej liczbie zgłoszeń. Bankobranie jest pierwszym blogiem, który informuje o akcji :)

Co ciekawe, aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być klientem mBanku. Zgodnie z regulaminem uczestnikami mogą być osoby, które:
"- są pełnoletnie i posiadają pełną zdolności do czynności prawnych, 
- są konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego 
- mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej", a 
"Uczestnikami konkursu nie mogą być osoby zatrudnione przez Organizatora lub Sponsora, ani ich rodziny"
Ale możliwość otwarcia konta w mBanku rozważyć warto. Bank promuje przy okazji konto, na którym można zarobić. Nowym klientom, którzy założą eKonto mobilne, mBank zamierza bowiem wypłacać zwrot od płatności kartą - do 50 zł miesięcznie przez sześć kolejnych miesięcy. Miesięcznie wystarczy kartą lub aplikacją mobilną wykonać płatności na łączną sumę min. 250 zł oraz uzyskać wpływ w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie (z rachunku nienależącego do uczestnika promocji). Wtedy uzyskasz 2-procentowy zwrot od płatności wykonywanych w dowolnym miejscu. Choć z drugiej strony nadal dostępną mamy promocje "Pieniądze Cię lubią" Banku BPH - tu można zyskać więcej, bo 3% zwrotu od płatności kartą. A zwroty do 50 zł miesięcznie nie są naliczane przez 6, ale przez 12 miesięcy.

19 komentarzy:

 1. Konkurs nie tylko dla klientów banków - coś bardzo rzadko spotykanego! + dla mBanku

  OdpowiedzUsuń
 2. A to ten rower z reklamy mBanku :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie trzeba być klientem mBanku? O to ciekawe... Spotyka się baardzo rzadko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym moneybackiem to faktycznie BPH lepszy. Więc konkurs okey, ale skoro konto w mBanku nie trzeba mieć i nie trzeba zakładać to lepiej zaczekać na lepszą okazję od mBanku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Filmik załadowany. Zobaczymy co z tego będzie. Pozostaje liczyć, że na początku liczba zgłoszeń jest jeszcze mała ;-) Dzięki Mr Złotówa

  OdpowiedzUsuń
 6. #małpowanie22 maja 2015 00:15

  Taka ta akcja #mądreMyki do złudzenia przypomina #poswojemu ING Banku Śląskiego. Wszyscy hashtagować zaczęli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na stronie promocji jest zakładka "zwycięzcy", ale póki co nie działa. Kiedy będą wyniki? Na bieżąco czy na koniec konkursu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin: "Komisja Konkursowa, za pośrednictwem Strony Internetowej, będzie publikowała listę Laureatów, którym została przyznana Nagroda główna i Nagrody dodatkowe. Lista Laureatów Nagród przyznanych w danym dniu będzie publikowana w następnym dniu roboczym (rozumianym jako dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) do godziny 17.00."

   Usuń
 8. no i nie ma listy :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie w pn za pt, sb i nd. Bo skoro jest 21 dni nagradzania to wychodzi za okres od 22.05. do 11.06.

   Usuń
 9. Ciekawy konkurs :) Fajnie, że nie trzeba być ich klientem. Rowerek też super, czas nagrać jakiś myk...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mr. Złotówa, dzięki za wiadomość!! Mogę pochwalić się nagrodą główną :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgodnie z regulaminem konkursu, trwa on do 10 czerwca. Pozdrawiamy, Zespół mBanku.

  Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.

  OdpowiedzUsuń
 12. Konkurs zakończony. Rower jest!
  Ma przyjść w ciągu 14 dni. A listonosz już teraz przynosi kolejne światełka rowerowe z mBankowym logo za pozostałe filmy. Ci, co nie brali udziału niech żałują. W niektóre dni było nawet tylko 3 zgłoszone filmy, więc szansa na zwycięstwo 1/3. W "najgorszych" dniach zgłoszeń było nieco ponad kilkanaście. Pozdrawiam też Anonimowego z 28 maja, który też będzie śmigać na składaku-dziwaku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę Twą wygraną! Świetna wiadomość, gratuluję! :) Na innych stronach i blogach konkurs przemilczano, więc Czytelnicy Bankobrania mieli zwiększone szanse :)

   Usuń
  2. Nawet zatuitowałeś moją wypowiedź...

   Usuń
 13. troche podobne do #sekretyKuzniara ;-)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...