Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Na czym zarobić w maju 2015?

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

2.05.2015

Na czym zarobić w maju 2015?

Nie chcesz przegapić okazji do zarobku lub szukasz możliwości dorobienia? 

Jesteś we właściwym miejscu. Po kwietniu obfitującym w okazje do łatwego i sporego zarobku na promocjach bankowych, przyjrzałem się ofertom, które kończą się w maju. Tu również nie brakuje okazji - można załapać się łącznie na premie i zwroty w kwocie 1 525 zł. Nie przegap tych okazji.

Poniżej przedstawiam terminarz dla promocji, z których możesz skorzystać już tylko w maju. Niektóre z nich dostępne są do końca miesiąca, ale część kończy się zdecydowanie szybciej.

Lokata Wiosenna 4,5% w Expander - tylko do 8.05. 15.05.


Zaczyna się od lokaty bankowej. Można ją otworzyć do 8.05. 15.05. (promocję wydłużono), ale... wymaga to spotkania z doradcą finansowym Expandera, które wcześniej musi zostać umówione. Grafiki doradców w końcówce promocji są już mocno napięte, więc z wysłaniem formularza kontaktowego nie ma już co zwlekać. 

Lokata Wiosenna to nie byle jaka propozycja. Trudno obecnie znaleźć tak wysokie oprocentowanie dla depozytu, który nie wymaga zakładania konta czy korzystania z innych produktów, a przede wszystkim ogromnie trudno znaleźć tak wysoką stawkę proponowaną dla niemałych kwot. Za pośrednictwem Expandera na lokacie możesz ulokować od 30 000 do nawet 60 000 zł. 

Jak przebiega proces otwarcia lokaty, w jakim banku środki są deponowane dowiesz się z wcześniejszego opisu promocji tutaj.

275 zł dla nowych klientów mBanku i Allegrowiczów - do 17.05.    


Jeśli sporo i często kupujesz w największym w Polsce serwisie zakupowym, a do tego nigdy nie byłeś klientem mBanku to może być dobry moment na rozpoczęcie współpracy z tym bankiem. Do wzięcia są mOkazje czyli swego rodzaju rabaty na kolejne zakupy.

Zakładając konto do 17.05. można zyskać całkiem sporo, bo 275 zł rozłożone w transzach na okres sześciu miesięcy. Jednocześnie trzeba będzie jednak na Allegro kupować całkiem często i regularnie, co jest wadą promocji: rabaty przyznawane są wyłącznie na określony czas. Przeczytaj o promocji

Za otwarcie konta 100 zł od ING Banku Śląskiego - do 18.05.  


Bank z lwem w logo sukcesywnie promuje swe konto premią za otwarcie aczkolwiek na jej otrzymanie przyjdzie "trochę" zaczekać. Wypłata 100 złotych nastąpi bowiem 16.11.2015 r.

Utrzymanie konta jest darmowe, ale posiadanie karty za 0 zł wymaga wykonywania płatności na łączną sumę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym (od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca). Z drugiej jednak strony zakładając konto teraz, a nie np. już przed dwoma miesiącami, w sporej części płatności wykonywane kartą celem uniknięcia opłaty będą pokrywać się z realizacją warunku uprawniającego do załapania się na premię, czyli płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł. Przeczytaj o promocji

"Jesteś gotowy na 1000 zł?" od Credit Agricole - do 31.05.  


Kto nie byłby gotowy wziąć tysiaczka?! Ale w promocji Credit Agricole trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, bo bez wątpienia jest to premia dla długodystansowców.

Kwota 1000 zł wypłacana jest w transzach. I o ile dwie pierwsze premie po 100 zł (za przeniesienie konta i za pierwszy wpływ) można uzyskać bardzo szybko, o tyle pozostałe gratyfikacje będą wypłacana mniejszymi kwotami przez okres aż 18 miesięcy. Są one wypłacana za aktywne korzystanie z karty płatniczej oraz opłacanie rachunków za media z konta w Credit Agricole.

Tyle ile daje Credit Agricole nie daje żaden bank, ale z drugiej strony żaden też nie wiąże spełnianiem warunków na tak długi czas. Okres 18 miesięcy wypłat premii pokrywa się z czasem, w którym należy konto utrzymywać by nie zwracać wypłaconych premii. Przeczytaj o promocji

150 zł od BZ WBK za Pakiet Inwestora - do 31.05. 


Ostatnią z promocji ograniczonych terminem dostępności do końca maja jest promocja Banku Zachodniego WBK, w którym za otwarcie konta osobistego oraz rachunku maklerskiego (i wykonanie na nim choćby najskromniejszej kwotowo transakcji zakupu akcji) dostaniesz  150 zł. W przypadku tej promocji niezbędne jest jednak pofatygowanie się do oddziału i to nie dowolnego, a posiadającego obsługę maklerską. W chwili obecnej promocją tą możesz jednak połączyć z trwającą nieco dłużej (bo do końca czerwca) promocją "Zewsząd dostępne 150 zł". To akcja w której bank zwraca wydatki na bilety komunikacji miejskiej i doładowania telefonów za pomocą aplikacji mobilnej Kumulując promocje do wzięcia jest więc nawet 300 zł. Przeczytaj o promocjiOprócz wyżej opisanych propozycji niezmiennie wartą uwagi jest promocja "Pieniądze Cię lubią!" Banku BPH. Nie skorzystać z niej nie wypada jeśli masz jakiekolwiek wydatki: czy płacisz w Internecie, czy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym to dzięki tej promocji będzie do Ciebie wracać 3% wydatków kartą. Łatwiej i prościej być nie może tym bardziej, że konto i karta bez wysiłku są darmowe. Miesięcznie wystarczy wykonać kartą co najmniej cztery płatności na dowolną kwotę. Zarobić można dużo: do 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy. A oprócz 600 zł zwrotów możesz też dostać dodatkowe 50 zł za otwarcie limitu kredytowego w koncie. Sprawdź szczegóły


Inne dostępne obecnie promocje (m.in. kartę Citi z tabletem w prezencie lub kartę z premią finansową) znajdziesz wśród aktywnych promocji.

Miejmy nadzieję, że maj będzie obfitował też w inne, nowe okazje do bankobrania. Wiem, jak bardzo lubicie proste i nieangażujące promocje organizowane w stylu Agory lub Comperii Bonus. Jeśli plany się ziszczą to w maju powinna pojawić się nowa tego typu akcja :)

Niech i Twoi znajomi wiedzą jak zarobić:


Źródło grafiki nr 1: freedigitalphotos.net

7 komentarzy:

 1. Maj mimo, że promocji ciut mniej niż w kwietniu to i tak zapowiada się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że Expander dla mnie już spalony, bo tylko dla nowych klientów. A założyłem u nich lokatę w poprzedniej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpowiedź: Comperia, Lubie To!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz kiedy się coś zacznie?

   Usuń
  2. oj coś mi się wydaje, że to raczej nie podpowiedź, a życzenie ;) BPH za dużo już daje klientom, by jeszcze sowiciej wynagradzać np. Comperię, by ta z kolei premiowała klientów. No i Comperia robi dłuższe przerwy między kolejnymi edycjami Comperia Bonus, ostatnio pół roku.

   Usuń
  3. To nie pierwsze miejsce, gdzie sugerują mariaż lubię to i comperii, stąd moja ciekawość.

   Usuń
  4. Hm, nie ten mariaż miałem na myśli ;) Więc jeśli coś miałoby być na rzeczy to tym lepiej dla nas bankobiorców :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...