Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla posiadaczy kart MasterCard: Pokaż emocje z MasterCard i zgarnij nagrody

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.05.2015

Promocja dla posiadaczy kart MasterCard: Pokaż emocje z MasterCard i zgarnij nagrody

Tym razem nową promocję zaserwowała organizacja MasterCard.

Udział w akcji mogą wziąć osoby płacące w technologii MasterCard zbliżeniowo kartą, ale też telefonem lub MasterPass w Internecie. Do zgarnięcia są podwójne bilety na Open'er Festival oraz tablety Samsung Galaxy Tab 3.

Promocje dwóch największych organizacji firmujących wydawanie kart płatniczych - co staje się już swego rodzaju prawidłowością - pojawiają równolegle. Niedawno bowiem wystartowała akcja "Płać kartą Visa na stacjach Orlen lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!", a już mamy kontrpropozycję od MasterCard. To konkurs "Pokaż emocje z MasterCard".

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy: 
 • w okresie od 25.05. do 23.06.2015 r. zapłacić w technologii MasterCard zbliżeniowo kartą, telefonem w technologii NFC lub HCE albo za pomocą portfela elektronicznego MasterPass w Internecie - zakupy powinny być wykonane na kwotę min. 5 zł
 • wgrać GIFa, który przedstawi radość, jaką sprawi Ci wygranie biletów na festiwal (można przy tym skorzystać z dowolnej aplikacji do tworzenia GIFów, ale można też wgrać trzy zdjęcia i skorzystać z kreatora dostępnego na stronie promocji)
Zgodnie z regulaminem konkursu:
"Jeden Uczestnik może w ciągu Konkursu dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń, przy czym: 
a) tę samą Transakcję można zarejestrować w Konkursie wyłącznie w ramach jednego Zgłoszenia; 
b) tę samą Animację można wykorzystać w Konkursie wyłącznie jeden raz"
Uczestnik konkursu może jednak uzyskać prawo wyłącznie do jednej nagrody w postaci podwójnej wejściówki i jednego tabletu.

Spośród zgłoszonych propozycji z każdego dnia trwania konkursu, komisja konkursowa wybierze te najlepsze według następujących kryteriów:
"W swoich wyborach (...) Komisja będzie kierować się własnym uznaniem mając na względzie przede wszystkim wyrażanie przez Animację pozytywnych emocji, a także pomysłowość i walory estetyczne Animacji, a w odniesieniu do ustalania Listy, dodatkowo wedle zasady - im bardziej pozytywnie emocjonalna i kreatywna Animacja, tym wyższe miejsce na Liście zajmuje"
Nagrodami w konkursie są:
 • 30 podwójnych wejściówek na Open'er Festival o wartości 1 100 zł brutto każda
Do nagród rzeczowych MasterCard ufunduje też dodatkowe nagrody pieniężne, które będą równowartością należnego podatku - kwoty te organizator konkursu odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego.

Twoi znajomi też pewnie posiadają karty MasterCard. Niech też dowiedzą się o konkursie:


Jeśli nie masz karty płatniczej z logo MasterCard to warto o takiej pomyśleć i przy okazji korzystać również z innych dobrodziejstw bankobrania:
 • Lubię to! Konto w promocji "Pieniądze Cię lubią!" Banku BPH - w tym przypadku zyskasz 3% zwrotu, ale od płatności w dowolnym miejscu: w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Zyskać można do 50 zł miesięcznie, a więc do 600 zł w rok. Przy wnioskowaniu o konta pamiętaj wybrać kartę MasterCard

4 komentarze:

 1. Nagrody wartościowsze od visy, ale jednak potrzeba szczęścia, kreatywności i upubliczniania wizerunku. Więc pocieszę się rabatami na Allegro a wykorzystałem już wszystkie możliwe 10 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zrobiłeś 10 transakcji na kwotę ponad 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Złotówa,
  posłusznie melduję wygranie tableta :) To do tej pory największe bankobranie, jakie mi się trafiło!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...