Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Promocja juwenaliowa" od BZ WBK dla studentów: karta kredytowa z premią 50 zł

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.05.2015

"Promocja juwenaliowa" od BZ WBK dla studentów: karta kredytowa z premią 50 zł

Zasady uzyskania premii są tak proste, jak i samo uzyskanie karty przez studenta.

W BZ WBK karta kredytowa dla studenta nie wymaga wykazania się dochodami z umowy o pracę czy z działalności gospodarczej. Wystarczy bowiem oświadczenie o przychodach - może być to np. stypendium albo pieniądze od rodziców. A teraz zyskać można premię 50 zł oraz zwolnienie z prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanych kartą zagranicą do końca roku.

"Promocja juwenaliowa"  skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 19-26 lat. Przy wnioskowaniu o kartę kredytową MasterCard<30 lub MasterCard Payback należy przedstawić legitymację, zaświadczenie z uczelni lub indeks (potwierdzający ukończenie pierwszego semestru) i zadeklarować przychód w kwocie min. 650 zł.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej w BZ WBK w ciągu trzech miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę i zawrą teraz umowę najpóźniej do 30.06.2015 r. 

Premię 50 zł otrzymają posiadacze karty, którzy do 10.07.2015 r. wykonają transakcje gotówkowe (choć w tym przypadku uważaj na dodatkowe prowizje za wypłatę w bankomacie albo przelew) lub bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł. Do spełnienia powyższych warunków nie zalicza się fast cash, czyli uruchomienie środków z przyznanego limitu kredytowego, następujące na podstawie dyspozycji składanej w momencie składania wniosku. Wypłata premii nastąpi do 21.07.20115 r. na rachunek karty kredytowej.

W pierwszym roku opłata roczna za studencką kartę kredytową MasterCard<30 wynosi 25 zł, ale łatwo jej uniknąć Wystarczy wykonać min. pięć transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty) w ciągu trzech miesięcy od dnia, w którym bank podejmie pozytywną decyzję o przyznaniu karty. Pierwszy rok bez problemu może więc być darmowy, ale sielanka skończy się po jego upływie. Wtedy bank zacznie pobierać miesięczną opłatę w kwocie 2 zł. 

Przy okazji powyższej promocji, jeśli nie masz jeszcze konta w BZ WBK, warto pamiętać, że nie jest to jedyna aktywna promocja w tym banku. Nadal można załapać się też na profity w związku z założeniem Konta Godnego Polecenia. Są to aż trzy łączące się ze sobą promocje, w których można zyskać do 150 zł zwrotu za zakupy biletów komunikacji miejskiej i doładowania telefonów oraz dostać bon zakupowy Sodexo i starter T-Mobile w prezencie.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

11 komentarzy:

 1. hej a jest w tym jakas lojalka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Po uzyskaniu premii z kartą możesz zrobić co zechcesz ;)

   Usuń
 2. Jak to jest z płatnością tą kredytówką w Norwegii np?
  1. czy taką kartę przyjmą wszędzie, czy przyjmowanie zagranicznych kart może stwarzać jakiś problem?
  2. Jak zrobię zakupy za 100 koron, to ściągnie mi z karty tylko równowartość tego wg kursu NBP? Domyślam się, że nie jest tak różowo - pewnie przewalutowanie kosztuje i to nie mało, a ta "prowizja za przewalutowanie" to tylko część związanych z tym kosztów...

  No i dla pewności:
  -zakładam kartę. Wydaję w czerwcu 50zł. Zamykam w sierpniu. Czy nie poniosłem żadnych kosztów? Nie ma haczyków? odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kursy wg których nastąpi przeliczenie masz na stronie MC: https://www.mastercard.com/plp/klienci-indywidualni/currency-conversion.html - musisz przeliczyć z NOK na EUR, a później z NOR na PLN. Nie wychodzi źle.

   Nie ma haczyków. Możesz zamknąć kartę nawet w lipcu po premii. Odsetek nie będzie gdy wykorzystaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym.

   Usuń
 3. Czy można złożyć wniosek przez internet czy konieczna jest wizyta kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kartę możesz złożyć wniosek w oddziale lub na infolinii, ale podpisanie umowy i tak odbywa się w oddziale. Kurier nie wchodzi w grę.
   O konto możesz, a właściwie powinieneś dla wymienionych bonusów, wnioskować przez Internet. Ale konto można otworzyć przelewem.

   Usuń
 4. Ciekawa oferta, chyba muszę wrzucić to na FB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wrzucaj, ja też dziele się tym ze znajomymi :)

   Usuń
 5. Wniosek złożyłem na infolinii. Karta przyznana i jeszcze tego samego dnia mogłem podpisać umowę w oddziale. Poszło szybko i sprawnie. W krótkim czasie stałem się więc klientem BZWBK na całego: konto założyłem miesiąc temu, teraz czas na kartę. Zysku wyjdzie 320 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy dostane ta premie 50 zl jezeli mam uruchomione fast cash ale splace calosc i zrobie operacje na 50 zl? Czy samo przyznanie fast cash wyklucza mnie calkowicie aby dostac to 50 zl?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...