Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina. Promocja dla klientów Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.05.2015

Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina. Promocja dla klientów Millennium

Wreszcie doczekaliśmy się sensownej promocji systemu BLIK.

To propozycja Banku Millennium mająca zachęcić do korzystania z aplikacji mobilnej i możliwości jakie daje BLIK. Po spełnieniu niewyśrubowanych warunków możesz wybrać się do kina wraz z osobą towarzyszącą.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Wśród Czytelników Bankobrania właścicieli kont w Banku Millennium nie brakuje. Licznie zakładaliście konta w (zakończonej już niestety) promocji Agory, która płaciła 55 zł za otwarcie Konta 360°. Popularnością cieszyła się też promocja swego czasu dostępna na Grouponie, gdzie można było zgarnąć do 200 zł. Te konta wielu z Was posiada nadal (do czego obligują regulaminy promocji, bo jeszcze jest czas na wypłatę premii), więc warto to wykorzystać i bankobrać w aktualnej promocji.

Za podesłanie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi, który warunki uprawniające do nagrody już spełnił - są one całkiem proste.

Akcja trwa od 8.05. do 30.06.2015 r., a do wzięcia jest 3 000 kodów wymienialnych na bilety do Cinema City na dowolny seans 2D. Nagrody przyznawane są według kryterium 'kto pierwszy, ten lepszy' dla 1 500 osób, które spełnią warunki promocji właśnie jako pierwsze. A oprócz właścicieli kont osobistych mogą w miej wziąć udział również posiadacze kart kredytowych.

Aby dostać bilet wystarczy korzystać z systemu płatności mobilnych BLIK i wykonać za jego pomocą 10 transakcji  - mogą to być płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych, w Internecie lub wypłaty z bankomatu. Transakcje te powinny zostać zaksięgowanie w okresie promocji oraz nie powinny być zwrócone. Kody na bilety otrzymasz SMSem na zakończenie promocji lub po momencie wyczerpania puli nagród. Będzie można je wykorzystać do 31.10.2015 r. Każdy uczestnik może z promocji skorzystać tylko raz.

Zgodnie z regulaminem promocji ostatnim z warunków uprawniających do uzyskania nagrody jest:
"Posiadanie przez Uczestnika najpóźniej w ostatnim dniu Czasu trwania Promocji zgody w Banku Millennium na: przetwarzanie przez Bank danych osobowych, w trakcie trwania umów zawieranych z Bankiem w celach marketingu produktów i usług podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy oraz na otrzymywanie spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów Banku a także ofert Banku, za pośrednictwem kanałów elektronicznych." 
Kody wymienić na bilety można w następujących lokalizacjach: Cinema City Punkt 44 Katowice, Cinema City Ruda Śląska, Cinema City Silesia Katowice, Cinema City Gliwice, Cinema City Sosnowiec, Cinema City Bytom, Cinema City Rybnik, Cinema City Arkadia Warszawa, Cinema City Promenada Warszawa, Cinema City Galeria Mokotów Warszawa, Cinema City Bemowo Warszawa, Cinema City Sadyba Warszawa, Cinema City Janki, Cinema City Manufaktura Łódź, Cinema City Wolność Częstochowa, Cinema City Jurajska Częstochowa, Cinema City Kazimierz Kraków, Cinema City Kraków Plaza, Cinema City Zakopianka Kraków, Cinema City Bonarka Kraków, Cinema City Korona Wrocław, Cinema City Wałbrzych, Cinema City Kinepolis Poznań, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Krewetka Gdańsk, Cinema City Toruń, Cinema City Toruń Plaza, Cinema City Lublin, Cinema City Bielsko-Biała, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Zielona Góra.

Jeśli nie posiadasz konta w Banku Millennium być może ta promocja nie jest na tyle kusząca, by na nie się decydować. Ale takim argumentem może być już oprocentowanie konta oszczędnościowego, które możesz uzyskać przy okazji otwarcia Konta 360°. Stawkę 3% w skali roku otrzymasz dla kwoty do 50 000 zł jeśli środki na konto oszczędnościowe wpłacisz najpóźniej do 30.05.2015 r. W sytuacji gdy będą to nowe środki, na okres 92 dni zyskasz promocyjne oprocentowanie.

Konto 360° i karta do konta są za 0 zł jeśli miesięcznie na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę. Aby za kartę nic nie płacić warto też pamiętać o wyłączeniu pakietu ubezpieczeń "Bezpieczna karta", który z automatu włączany przez bank kosztuje 2,99 zł miesięcznie. Wniosek o Konto 360° możesz złożyć tutaj.

Alternatywą do otwierania konta jest dedykowana mężczyznom karta kredytowa Alfa, która daje 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach, a można dzięki niej zyskać nawet 760 zł rocznie.

23 komentarze:

 1. Kicha, bo z tego co widzę aplikacja Millennnium nie działa na Windows Phone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, aplikacja dostępna na Android (od wersji 2.3) i iOS (od wersji 5.1.1).

   Usuń
 2. Ten BLIK albo płatności czy wypłaty z bankomatów coś kosztują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 31.08. jest promocja i Millennium nie pobiera żadnych opłat. Ale standardowo cennik BLIK (tutaj) też nie wygląda źle.

   Usuń
  2. Dzięki

   Usuń
 3. Dzięki za newsa. Właśnie wykonałem wszystkie 10 transakcji :) Czekam zatem na kody.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałem zrobić wypłaty 10 x 10 zł w BZWBK, bo wypłaca niskie nominały. Ale po 5 wypłatach z rzędu musiałem ustąpić kolejce bo myślałem, że mnie zlinczują. Wróciłem jednak później i już wszystko zrobione. Szkoda, że można tylko raz dostać bilety.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie mogłem zrobić tylko 3 wypłaty. Limit. Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowośći internetowej musisz wejść w Bankomowść mobilna > Płatności BLIK > Ustawienia > Limit transakcji BLIK i tam będziesz mógł edytować liczbę transakcji wykonywaną dziennie.

   Usuń
 6. Ktoś opisze jak wygląda taka wypłata w bankomacie? Zielona jestem w temacie i nie chcę czegoś spartaczyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zainstalować aplikację mobilną Millennium. W bankowości internetowej zgodnie z opisem wyżej zmień limit transakcji. Włączasz aplikację i podchodzisz do bankomatu np. Millennium, ING, PKO, BZWBK, wybierasz opcję Wypłata BLIK/wypłata kodem itp., wpisujesz kod BLIK z aplikacji, w bankomacie wpisujesz kwotę gotówki jaką chcesz wybrać, w aplikacji potwierdzasz PINem transakcję, gotówka wyjeżdża z bankomatu. I tyle :) Możesz operację powtórzyć. Kod BLIK jest ważny ok. 2 minut, ale to wystarczająco dużo czasu.

   Usuń
 7. Ze strony Millennium zniknęła już reklama promocji. Czyżby się skończyła?? Dostał już ktoś kody na bilety??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biletów nie dostałem, a reklama jest nadal. Więc czekamy

   Usuń
 8. czekamy do wtorku na kody......

  OdpowiedzUsuń
 9. Doczekać się kodów nie można. Napisałem do Millennium - odpowiedzieli mi:
  "W nawiązaniu do przesłanego zapytania uprzejmie informuję, że SMS dotyczący promocji BLIK „Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” zostanie wysłany najpóźniej do 8 lipca 2015r. Proszę zatem o zachowanie cierpliwości w oczekiwaniu na wiadomość. Jednocześnie wyjaśniam, że lista osób, które otrzymają kod nie została na tę chwilę udostępniona."

  OdpowiedzUsuń
 10. A SMSa jak nie było, tak nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ktoś dostał wiadomość???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Więc jutro poleci reklamacja.

   Usuń
 12. nikt na żadnym forum na którym piszą o tej promo nie napisał, że dostał już bilety. Czyli praktycznie nikt ich nie dostał. Millenium zrobił sobie darmową listę testerów.

  OdpowiedzUsuń
 13. dostałem smsa :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Potwierdzam dostałem 2 kody po godz 16 :) a wczesniej wypłaciłem 10 x 10 zł z bankomatu. 2 bilety to chyba 48 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem tak samo. To chyba najłatwiejsze bankobranie, jakie przyszło mi zrobić ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...