Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zrób zakupy za min. 2 zł w salonikach Kolporter, zapłać BLIKiem i odbierz upominek

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

28.05.2015

Zrób zakupy za min. 2 zł w salonikach Kolporter, zapłać BLIKiem i odbierz upominek

Wystartowała nowa promocja dla płacących za pomocą systemu BLIK.

Aby wziąć w niej udział nie trzeba wiele. Wystarczy być klientem jednego z banków udostępniających BLIK (a są to Alior Bank, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, Millennium i PKO BP) i podczas zakupów w salonikach Kolportera zapłacić aplikacją za zakupy na sumę co najmniej 2 zł. W zamian otrzymasz słodki upominek.

Akcja promocyjna wystartowała 25.05. i ma trwać do 25.07.2015 r. lub do wyczerpania gratisów. "Do wzięcia" jest jednak sporo:
 • 9 000 batonów Snickers 50g 
 • 9 000 puszek Pepsi 330ml 
 • 9 000 paczek Tic-Tac 
Gratis można odebrać bezpośrednio po dokonaniu zakupu. Udział w akcji biorą 652 wybrane Saloniki Prasowe Kolporter (ich wykaz znajduje się w załączniku do regulaminu). Skorzystać z promocji można dowolną ilość razy.

Warto dodać, że aktualnie to niejedyna promocja dla użytkowników BLIK. W Banku Millennium nadal dostępna jest promocja "BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina".

6 komentarzy:

 1. Hm to ciekawe czy gratisy jeszcze są??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj przerabiałem to w jednym z saloników w Wawie. Sprzedawczyni powiedziała, że jestem pierwszą osobą ;0

   Usuń
 2. sprzedawcy/banki mają zysk (mniejszą prowizję) w porównaniu do sytuacji gdy klient by zapłącił kartą visa/mastercard ale mimo to zyskiem nie dzielą się z klientem. Teraz chcą się podzielić - dadzą ci batonik 50 gramowy na otarcie łez. Świetne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początek dobre i to, bo promowanie płatności mobilnych czy NFC straszliwie kuleje. Już chyba we wszystkich bankach były lub są różne akcje zachęcające do płacenia kartami, ale z aplikacjami czy BLIKiem wygląda to słabo. Wyjątkiem są lokaty mobilne. Ale może i to się zmieni, bo inaczej płatności mobilne się nie spopularyzują.

   Usuń
 3. Nie są popularne bo apliakcje mobilne nie są bezpieczne, sam pożegnałem sięz PKO BP przez ich apliakcję IKO, dzięki której zalogowałem się na konto jakiegoś gościa, a bank zamiast to potraktować poważnie stwierdził, ze to wina mojego urządzenia. Póki co nie wrócę do żadnej apliakcji bankowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprzedawczyni trochę się zakreciala, powiedziała, ze pierwszy raz wydaje nagrodę i pierwszy raz ktoś płaci u niej telefonem. Ale dała radę.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...