Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata 4% + premia 50 zł w Raiffeisen Polbanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.02.2016

Lokata 4% + premia 50 zł w Raiffeisen Polbanku

Bardzo dobre oprocentowanie, a do tego bonus pieniężny. Czyli okazja do bankobrania 2 w 1.

W nowej promocji zorganizowanej przez Agorę i Raiffeisen Polbank można uzyskać 4% dla oszczędności, a także dodatkową gwarantowaną premię 50 zł, która zwiększy ostateczne zyski.

Zgodnie z regulaminem promocji udział w akcji może wziąć osoba, która:
"nie posiada bądź nie posiadała konta w Banku w okresie od 01.01.2015 roku do dnia złożenia Wniosku o zawarcie umowy o Wymarzone Konto Osobiste"
Posiadanie kredytu, karty kredytowej, lokaty lub innego produktu niż konto w Raifffeisen Polbank nie wyklucza więc z udziału w promocji! Można śmiało się rejestrować :)

Aby zyskać 4% na lokacie i dodatkowy bonus 50 zł:
 • najpóźniej do 21.03.2016 r.: 
  • zarejestruj się na stronie promocji
  • za pomocą linku otrzymanego na maila (zwróć uwagę czy wiadomość nie wpadła do folderów typu "spam", "zakupy", "oferty" lub "inne") potwierdź udział w promocji i złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą MasterCard lub naklejką zbliżeniową (wyrażając przy tym zgody na przekazanie przez bank informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji i wypłaty premii oraz na otrzymywanie informacji handlowych od banku i akceptując regulamin)

   Pamiętaj, że z jednego maila można założyć tylko jedno konto! Jeśli w promocji weźmie udział także ktoś z Twych najbliższych, wymaga to odrębnej rejestracji w promocji (jeśli zamierzacie dokonać tego na tym samym urządzeniu, dobrze skorzystać z innej przeglądarki lub trybu incognito/karty prywatnej)
 • do 15.04.2016 r zawrzyj umowę o w/w konto wraz z kartą płatniczą lub naklejką zbliżeniową 
 • do 30.04.2016 r. załóż 3-miesięczną Lokatę Mobilną na kwotę od 1 000 do 10 000 zł
 • w okresie od 1.05. do 31.07.2016 r. wykonaj płatność lub płatności kartą lub naklejką na co najmniej 100 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (transakcje muszą być wykonane i zaksięgowane po jednej w każdym z tych trzech miesięcy)
 • gdy najpóźniej do 17.08.2016 r. organizator powiadomi Cię mailowo o przyznaniu nagrody, uzupełnij dane niezbędne do jej wypłaty (na stronie promocji będzie należało wówczas podać m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Czas na podanie danych będziesz mieć do 24.08.2016 r. 
Wypłata premii 50 zł nastąpi najpóźniej do 14.09.2016 r. Co wtedy zrobisz z kontem? Wybór będzie należeć do Ciebie ;)

Garść wyliczeń
W komentarzach pojawiły się głosy, że zysk z promocji (po uwzględnieniu opłat za kartę) nie będzie aż tak duży. Postanowiłem – wzorem jednego z Czytelników – sięgnąć po matematykę. Więc liczę, biorąc pod uwagę scenariusz skrajnie negatywny (5-krotnie pobrana opłata za kartę albo koszt wydania naklejki zbliżeniowej).

Wówczas przy lokacie 4% na 10 000 zł ostateczny zysk z odsetek z lokaty oraz bonusu (z uwzględnieniem kosztów karty/naklejki) odpowiadać będzie odsetkom z 3-miesięcznej lokaty 10 000 zł, której oprocentowanie wynosiłoby ok. 5,72% w skali roku.

Jeśli kwota 10 000 zł dla kogoś to mało, wówczas może jeszcze założyć odrębną  3-miesięczną lokatę w kwocie także do 10 000 zł (piszę o tym nieco niżej) z oprocentowaniem 3% w skali roku. Wówczas przy lokacie 4% na 10 000 zł i lokacie 3% na 10 000 zł ostateczny zysk z odsetek z lokat oraz bonusu (z uwzględnieniem kosztów karty/naklejki) odpowiadać będzie odsetkom z 3-miesięcznej lokaty 20 000 zł, której oprocentowanie wynosiłoby ok. 3,93% w skali roku. 

W ofercie standardowej lokat bankowych w chwili obecnej nawet na takie oprocentowanie niestety nie ma szans.

W graficznym uproszczeniu promocja przebiegnie następująco:


Standardowe oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 2,6% w skali roku, ale po spełnieniu warunku dotyczącego płatności kartą, bank wyrówna wypłacone odsetki do poziomu odpowiadającego stawce 4% w skali roku. Dodatkowe odsetki (równe oprocentowaniu 1,4% w skali roku) otrzymasz na konto do 15.08.2016 r.

Aby uzyskać odsetki podstawowe (2,6% w skali roku, jak i dodatkowe 1,4% w skali roku) oraz premię pieniężną, lokatę należy utrzymywać do końca okresu umownego, czyli przez całe 3 miesiące. Premia wypłacana w promocji jest wolna od podatku dochodowego.

Regulaminy:

Konto Wymarzone - szczegóły oferty


Charakteryzując konto w Raiffeisen Polbanku trzeba napisać sporo. Konto jest bowiem oprocentowane, a karta daje dość szeroki zakres ubezpieczeń. Zacznę jednak od kwestii podstawowej, czyli prześwietlenia opłat za konto i kartę:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe (Elixir) zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydanie karty
 • 3 zł miesięcznie za posiadanie karty płatniczej (opłata pobierana bezwarunkowo); zamiast karty płatniczej możesz wybrać naklejkę zbliżeniową (bank pobiera jednorazową opłatę 15 zł za wydanie naklejki, ale później nie nalicza opłat za jej posiadanie)
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (dowolnego banku lub instytucji)
W ramach wspomnianej miesięcznej opłaty za kartę zyskasz ubezpieczenie obejmujące pomoc medyczną (w razie nagłego zachorowania w Polsce), pomoc domową (w przypadku nieszczęśliwego wypadku albo nagłej awarii), pomoc drogową oraz pakiet ubezpieczeń "Podróż bez zmartwień", dający ochronę podczas zagranicznych wyjazdów.

Środki zgromadzone na Wymarzonym Koncie Osobistym są oprocentowane. W zależności od przedziału kwotowego, bank naliczy Ci następujące odsetki:
 • dla przedziału kwotowego 0 - 3 000 zł oprocentowanie = stopa referencyjna NBP x 0,25 = aktualnie 0,375%
 • dla przedziału kwotowego 3 000,01 - 10 000 zł oprocentowanie = stopa referencyjna NBP x 0,75 = aktualnie 1,125%
 • od 10 000,01 zł oprocentowanie = stopa referencyjna NBP x 1 = aktualnie 1,5%
W razie podjęcia przez Radę Polityki Pieniężnej decyzji o zmianie wysokości stopy procentowej, bank również dokonana zmiany (adekwatnie obniżenia lub podwyższenia oprocentowania). Zmiana nastąpi wraz z nowym miesiącem kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym RPP ogłosi swą zmianę.

Oprocentowanie Lokaty Mobilnej 4% (2,6 + 1,4) w skali roku jest stałe.

Dodatkowe korzyści dla oszczędzających w Raiffeisen Polbanku. O ile oprocentowanie na koncie osobistym nie rzuca na kolana to coś sensownego (jak na obecne czasy i na tle konkurencji) można jeszcze znaleźć na lokatach. Aktualnie w banku można bowiem skorzystać także z dwóch dodatkowych lokat dających dość przyzwoite - jak na obecne czasy - oprocentowanie.

Uczestnicy promocji, którzy spełnią jej warunki, dodatkowo (oprócz Lokaty Mobilnej 4%) uzyskają możliwość zdeponowania od 1 000 do 10 000 zł na 3 miesiące ze stawką 3% w skali roku. Tę lokatę będzie można jednak założyć wyłącznie w placówkach Raiffeisen Polbank (w ograniczonym okresie 29.02.-30.04.2016 r.).

Drugą opcją jest również 3-miesięczna Lokata Video, na którą można wpłacić od 3 000 do 50 000 zł. Tu również należy skorzystać z aplikacji mobilnej banku i dodatkowo aktywować bezpłatną usługę Video Advisor (dzięki niej skontaktujesz się z doradcą online w rozmowie video i wtedy skorzystasz z lokaty). Oprocentowanie w tym przypadku wynosi 2,6% 2,2% (aktualizacja w dn. 4.03.2016 r.: bank obniżył oprocentowanie lokaty) w skali roku.

Umowę o konto możesz zawrzeć przelewem ze swego rachunku w innym banku lub za pośrednictwem kuriera (więcej na temat sposobów zawierania umów z bankiem wraz ze wskazówkami na co szczególnie uważać piszę tutaj).

71 komentarzy:

 1. Jak wygląda zamknięcie konta? Bo do oddziału tego banku mam daleko :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście możliwości jest więcej. Wypowiedzenie można złożyć nie tylko w oddziałach, ale też wysyłając list albo dzwoniąc na infolinię. Ostatnia opcja sprawdzona - działa, wypowiedzenie złożone szybko i wygodnie ;)

   Usuń
  2. Nie tak szybko. Jest problem z kontaktem. Przez konto nie można złożyć takiego wniosku ponieważ brak możliwości wysyłania e-maili a telefonów często nie odbierają lub odsyłają więc chociaż można to jednak z problemami i trzeba dużo czasu na to poświęcić. Może dlatego nie polecam tej promocji. :)

   Usuń
  3. "W nowej promocji zorganizowanej przez Agorę ..." - tej firmie już dziękujemy :)

   Usuń
 2. Jak w lipcu zrobię płatności kartą to mogę już z niej wtedy zrezygnować? Zawsze to oszczędność 3 zł (2 razy, bo w sierpniu i wrześniu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Możesz kartę zlikwidować zaraz po wymaganym wydaniu 100 zł w lipcu.

   Usuń
  2. Czy to jest informacja pewna? Co o tym mówi ichni regulamin?

   Usuń
  3. W regulaminie ostatni moment w którym jest mowa o karcie to to, że musisz zrobić transakcje w lipcu. O utrzymywaniu karty nic nie ma.

   Usuń
 3. troche chodzenia licząc opłaty za karte wyjdzie 32 zł do kieszeni...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Ja widzę opłaty w IV-VII więc 38 zł. A jak machniesz płatności w lipcu zaraz na początku i kartę zlikwidujesz to być może nawet 41 zł.

   Usuń
  2. Widzę, że nie ma opłat za naklejkę więc zamiast zwykłej karty można wybrać naklejkę zbliżeniową i nią płacić :) Wyjdzie 50 zł na czysto

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 lutego 2016 16:34, zgadza się. Za posiadanie naklejki zbliżeniowej bank nie pobiera żadnej opłaty, ale "na dzień dobry" pobierze 15 zł za samo wydanie naklejki.

   Usuń
  4. Najlepiej wychodzi założyć w (mam nadzieję, że za niepełny miesiąc opłat nie ma), 3 miesiące płacić kartą wymagane 100zł i opłaty wyniosą "tylko" 9zł a nie 15 za naklejkę

   Usuń
  5. Jakby nie patrzeć...
   Odsetki z lokaty 4% + bonus "na czysto" powiedzmy nawet pesymistycznie 38 zł = zysk jak na lokacie 5,87% w skali roku

   Usuń
  6. Jak by nie liczyć, to jest to 50zł minus 5 x 3zł za "posiadanie" karty znaczit jedynie 35 zł wypłacone dopiero za pół roku i to o ile spełnione będą wszystkie ichnie warunki oraz o ile coś się nie zdarzy - to jest Agora :)

   Lokata 10 tys. zł @ 4% może być założona również w innej instytucji, czyż nie? To nie jest jedyny bank szukający nowych klientów!

   PS. Opłata za "posiadanie" karty to żałosny żart - na odwrocie każdej karty stoi napisane, że karta jest WŁASNOŚCIĄ banku!

   Usuń
 4. Taki okres karencji?! No to do bani.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli miałem inne konto niż Wymarzone i zamknąłem jakoś jesienią ub.r. to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
 6. @ Anonimowy29 lutego 2016 16:24
  Nieważny jest rodzaj konta, ważne by go w ogóle nie posiadać od 1 stycznia 2015.

  OdpowiedzUsuń
 7. A raiff zawsze problem z zamknieciem. Ostatnio zamykam mowi ze lepiej jeszcze raz zamknac bo cos zostalo. Teraz Wym. Cel zamykalem miesiac temu przeszlo i konto ciagle aktywne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy opłata za kartę tutaj wygląda tak że musi być pełen miesiąc kalendarzowy czy wystarczy że mam ją chociaż jeden dzień i już naliczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię i dostałem taką informację: zawrzesz umowę np. 7.03. to opłatę będą pobierać 7-go. A więc w do 7.07. da się machnąć transakcje, i z karty zrezygnować przed pobraniem opłaty.

   Usuń
 9. Czy lokatę można założyć w laptopie, czy wyłącznie przez aplikację mobilną w telefonie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w aplikacji. Możesz ją pobrać na urządzenia z oprogramowaniem iOS (wersja od 6.0), Android (wersja od 2.2) lub Windows Phone (wersja od 7.5).

   Usuń
 10. Zanim wejdziecie z Raiffeisenem w jakieś relację przeczytajcie poniższy artykuł.

  http://wyborcza.biz/biznes/1,147879,19283476,skuter-na-bank-czyli-dziwny-konkurs-jak-bank-nie-respektuje.html

  Wg mnie nie są warci abyśmy z nimi współpracowali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W konflikcie na linii klient-bank zawsze stoję po stronie klienta (no chyba, że racja ewidentnie leży po stronie banku). Tu sprawy nie jestem w stanie ocenić, bo nie mamy wglądu w to jakie i w jaki sposób płatności kartą zostały wykonane.

   Jedno muszę jednak zaznaczyć: organizatorem konkursu była firma (Comperia), a nie bank (Raiffeisen Polbank dostarczył wyniki).

   Usuń
  2. Analogiczna sytuacja... Człowiek jechał samochodem marki X. Na samochód spadło drzewo. Człowiek ma pretensje do producenta samochodów... zamiast do zarządcy drogi. Gazeta Wybiórcza to podchwytuje i opisuje jaki to producent samochodów zły i niedobry. Ledwo zipiąca Gazeta Wybiórcza, bo czytelnictwo spada im na łeb na szyję, ima się różnych sposobów by mieć więcej kliknięć. A, że ich garstka czytelników to lemingi z kredytami CHF wrogo nastawieni do banków, no to napisali co napisali. Przecież nie byłoby tylu kliknięć gdyby tytuł brzmiał: firma porównująca oferty finansowe nie respektuje regulaminu.

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, 1 marca 2016 08:36

   "W konflikcie na linii klient-bank zawsze stoję po stronie klienta" - to bardzo miłe z Pana strony, ale co to znaczy i co z tego wynika?

   Może Pan stanie po stronie oszukanych klientów, którym Agora nie wypłaciła nagrody w "promocji" BZ-WBK/Santander KGP z lokatą 4% ... ciekaw jestem czy może Pan tym ludziom pomóc, żeby doczekali się wreszcie obiecanej nagrody?

   Usuń
  4. Termin wypłaty upłynął 3 dni temu. Proszę złożyć reklamację do Agory. Jeśli sprawa nie zostanie rozwiązana w regulaminowym terminie, proszę o wiadomość (zakładka Kontakt).

   Do kontynuacji wątku zakończonej promocji z kontem w BZ WBK zapraszam pod wpisem dotyczącym akcji tutaj.

   Usuń
 11. Czy ktoś wie jak długo czeka się na kartę od momentu podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można zgłosić reklamację do Agory - powodzenia :(

   Usuń
  2. Reklamację o kartę zgłasza się do banku. Ale czas mają do 14 dni.

   Usuń
  3. Mnie powiedzieli, że na odpowiedź mają 30 dni nawet gdyby odpowiedź nie miała jakiegokolwiek sensu ... a potem apiat 30 dni aż do zmęczenia przeciwnika :)

   Usuń
  4. Jak karta nie przyjdzie to się nie zgłasza reklamacji. Przesyłka nierejestrowana (list z kartą to list zwykły) więc jaki by to miało sens? Wystarczy zadzwonić, zastrzec kartę i zamówić nową.

   Usuń
  5. Zastrzec kartę, której się nawet nie aktywowało? Ja bym po prostu dał sobie spokój z takim bankiem, zwłaszcza że organizatorem tej akcji jest Agora!

   Usuń
  6. @Anonimowy 11 marca 2016 18:42, poproszę o bardziej merytoryczne komentarze. Wypowiedź od @Anonimowy 10 marca 2016 21:37 taka była - wątek dotyczy kwestii otrzymania karty płatniczej do konta.

   Usuń
  7. Jak można zastrzec kartę, które nie była wcześniej aktywowana?

   Usuń
  8. Telefon na infolinię, zastrzegasz kartę i wysyłają Ci nową.

   Usuń
  9. Czyli zastrzegasz kartę, której nawet nie otrzymałeś? Jak się to robi, bo to ewidentnie jakiś wynalazek?

   Usuń
  10. Gdybym napisał dezaktywować to rozumiem, można się czepiać słówek i że coś nie jest w końcu aktywowane. No ale skoro karta została zamówiona a bank ją wysłał to co? Coś muszą z tym zrobić by móc wysłać kolejną. Jeśli znasz fachowe określenie to podziel się tym z innymi.

   Usuń
 12. Przy opłacie 3zł/mies. Austriacy chcą 36 zł rocznie za wydanie kawałka plastiku wygodnie pomijając fakt, że klient dostarcza im sporo przychodu w postaci interchange fee używając ich kartę - czysta bezczelność!

  OdpowiedzUsuń
 13. Z kontem warto jeszcze otworzyć konto oszczędnościowe - wtedy także z tego drugiego będzie można założyć drugą lokatę mobilną. Na niej już będzie 2,6% bez opcji na podbicie, ale zawsze to dobry procent - też do 10 000 zł. Czyli robi się całkiem niezły pakiecik:
  10 000 na 4%, 10 000 na 3% i jeszcze 10 000 zł na 2,6%. I co ważne, wszystkie lokaty są 3 miesięczne czyli przy jednoczesnym założeniu wszystkie zakończą się razem i będzie można z nimi dalej coś szukać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak! Lokatę Mobilną można założyć jedną z każdego posiadanego konta. A więc może być z RORu i z konta oszczędnościowego. Wybiera się w aplikacji rachunek z którego mają być pobrane środki.

   Usuń
  2. "robi się całkiem niezły pakiecik: 10 000 na 4%, 10 000 na 3% i jeszcze 10 000 zł na 2,6%"

   Czyli to jest 30K @ 3,2% na 3 mies. w przypadku spełnienia ich warunków oraz naprawdę sporo gimnastyki oraz czekania na dodatkowe 1,4% przez pół roku i to jest jednie 194,4zł netto w odsetkach!

   Idea oferuje 2,65% na 5 mies. bezwarunkowo i na kwotę bez limitu, podobnie Getin 2,8% na 3 mies. i również na kwotę bez limitu i bez żadnych ceregieli :)

   Usuń
  3. Idea ma również lokatę 2,75% na 3 mies. bezwarunkowo i na kwotę bez limitu, a dla nowych klientów 4%

   Usuń
  4. 2,75% w Idea Banku? To Lokata Gotówkowa. Musisz mieć konto, zamówić wpłatomat i kasę wpłacić kartą która kosztuje bez wykonania odpowiednich obrotów.

   Usuń
  5. Kasę wpłacić kartą? Gdzie ... w kasie?

   Usuń
  6. W mobilnym wpłatomacie. Może przy lokacie kilku tysiącach spoko, ale przy kwotach większych słabo to widzę

   Usuń
 14. Na wielu forach poświęconych finansom jest sporo wpisów mówiących o sporych problemach finansowych Agory. Ciekaw jestem ile jest w tym prawdy i co to może oznaczać dla uczestników tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W IV kwartale 2015 r. zysk Agory ponad 16 mln zł. Mówisz, że to problem?!

   Usuń
  2. Adminie, usuwaj takie bzdetne komentarze, a jak możesz to banuj.

   Usuń
  3. Anonimowy - 4 marca 2016 20:09

   "W IV kwartale 2015 r. zysk Agory ponad 16 mln zł" - widocznie ludzie zmyślają ... ciekawe dlaczego?

   Usuń
  4. Organizatorem akcji promocyjnej jest sieć afiliacyjna Agora Performance, której właścicielem jest jest Agora S.A.

   Usuń
 15. nie ma możliwości zrezygnowania z karty na rzecz naklejki - albo karta albo karta i naklejka... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest doskonała kropka nad "i" dla tej oferty którą można nazwać - "dziadowską" (bez obrazy to jest tylko mój pkt widzenia).

   Usuń
  2. Kropka nad "i" to organizator czyli Agora :)

   Usuń
 16. Uwaga na drobny druk na dole formularza przystąpienia do akcji: "Organizatorem akcji promocyjnej jest sieć afiliacyjna Agora Performance, której właścicielem jest jest Agora S.A." ... o co tutaj chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jaki sens ma całe to zamieszanie, żeby (być może!) dostać od Agory te 50zł pomniejszone o koszta "posiadania" karty oraz dodatkowe 1,4% odsetek dopiero za pół roku i to jedynie od lokaty na 10 tys. zł?

  Chytry dwa razy traci :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Przy rejestracji należy podać "Kod Groupon" skąd go wziąć.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy coś zrobiłem źle, czy od razu dają 3 rachunki, bo po zalogowaniu mam: Wymarzone Konto Osobiste + Konto Wymarzony Cel + Wymarzone Konto Lokacyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku założyłeś też 2 konta oszczędnościowe. Luz, są bezpłatne. Nic się nie stało ;)

   Usuń
  2. Anonimowy20 marca 2016 19:02
   też tak mam. po wczorajszym złożeniu wniosku, i weryfikacyjnym przelewie z banku. dostałem dziś login i hasło do konta.
   i mam pytania dwa: wnioskowałem o kartę --- jaki jest termin kiedy ją przyślą? i pytanie drugie: po zainstalowaniu aplikacji na telefonie środki na ww lokatę powinny być na tym wymarzonym koncie by ją zasilić, tak? dziękuję za odpowiedź:-)

   Usuń
 20. a czy mogę zrezygnować z tych dodatkowych ubezpieczeń, które koniecznie muszę przy zakładaniu konta wziąć? czy za te ubezpieczenia podróżne itp. pobierają jakieś opłaty>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ubezpieczenie jest powiązane z kartą i tej opłaty 3 zł nie da się uniknąć.

   Usuń
 21. mam pytanie do czytających bloga, a mianowicie czy ktoś zakładał lokatę w placówce? bo, założyłem już tę mobilną a teraz wobec mizerii i dziwnego liczenia oprocentowania w optimie chciałbym założyć lokatę w placówce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładałem. Najpierw w placówce nic pani nie wiedziała na temat takiej lokaty, ale później podeszła do kogoś innego i już dało radę. Lokata założona.

   Usuń
 22. dziękuję za info. jutro zaatakuję placówkę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Zalozylam lokaty. Termin mam do polowy czerwca. Lokata jest nieodnawialna. Czy musze je trzymac do wrzesnia????? zeby otrzymac premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Jak lokata się zakończy, ze środkami z niej możesz zrobić co zechcesz.

   Usuń
 24. premia do 4% wpłynęła. ktoś dostał maila w sprawie uzupełnienia danych? ja nie dostałem, ale zalogowałem się na stronie http://kontowymarzone.zpremia.pl
  uzupełniłem dane i czekam :-)

  OdpowiedzUsuń
 25. Premia jest.. Konto chciałbym zamknąć. Jak mogę to zrobić??

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...