Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.02.2016

Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange

Orange Finanse płaci nie tylko za otwarcie i korzystanie z konta osobistego, ale także za skorzystanie z oferty telekomu z pomarańczowym logo.

Do wzięcia jest łącznie nawet 300 zł. Trzeba jednak wziąć ze sobą stary tablet lub telefon i wybrać się do placówki Orange, by tam otworzyć konto osobiste i zawrzeć umowę o jeden z 24-miesięcznych abonamentów. 

Do akcji "Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange" przystąpić można do 16.03.2016 r. w salonie lub u partnera Orange. Aby zarobić należy:
 • zawrzeć umowę z Orange na jedną z 24-miesięcznych umów abonamentowych (rodzaje umów wymieniam nieco niżej)
 • przekazać nieodpłatnie na rzecz Orange swój telefon lub tablet (zawarcie umowy i przekazanie urządzenia musi nastąpić w tym samym salonie lub u tego samego partnera Orange)
 • złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego (należy przy tym wyrazić zgody upoważniające na przekazanie danych między operatorem i bankiem - wiąże się to z celem, którym jest dla tych podmiotów przygotowywanie i przedstawianie spersonalizowanych ofert marketingowych) i zawrzeć umowę (musi to nastąpić do 30 dni od daty zawarcia umowy z Orange, ale też nie później niż do 16.03.2016 r.)
 • opłacić minimum jedną fakturę za abonament w ramach umowy przeniesienia numeru
Przekazywany telefon lub tablet może być starym (albo i bardzo starym ;) ) urządzeniem, ale musi spełnić kilka kryteriów:
"a. Włącza się, a po włączeniu poprawnie działa; 
b. Ma nieuszkodzony wyświetlacz; 
c. Nie ma wyraźnych mechanicznych uszkodzeń zewnętrznych, dopuszczalne są ślady normalnej eksploatacji; 
d. Posiada sprawną baterię; 
e. Ma nienaruszoną tabliczkę znamionową z numerem IMEI"
Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji może być:
"osoba fizyczna (...), która w okresie do momentu przystąpienia do Promocji nie była klientem Orange Finanse-Bank, i która zawrze w salonie Orange lub salonie partnera Orange umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (dalej „Umowa”) w wyniku przeniesienia numeru od innego operatora oraz spełni pozostałe warunki (...). Do Promocji mogą przystąpić osoby, które przeniosły numer przydzielony wcześniej przez innego operatora telefonii mobilnej w ramach oferty abonamentowej oraz zawrą Umowę na 24 miesiące w ramach jednej z ofert: 
a. - Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 65.98 zł 
- Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 85,98 zł 
- Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 105,98 zł 
- Smart Plan LTE Główny z kwotą abonamentu 115,98 zł 
- Smart Plan LTE Główny z kwotą abonamentu 165,98 zł 
- Smart Plan LTE tylko SiM z kwotą abonamentu 55,98 zł 
- Smart Plan LTE tylko SiM z kwotą abonamentu 85,98 zł  
b. - Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 44,91 zł 
- Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 64,91 zł 
- Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 74,91 zł 
- Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 34,91 zł 
- Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 54,91 zł 
- Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 64,91 zł"
Nie zajmuję się analizą i prześwietlaniem ofert telekomunikacyjnych, więc do Ciebie należy ocena i rozstrzygnięcie czy dany abonament jest atrakcyjną propozycją na tle tego co oferują konkurencyjne telekomy.

Jeśli wybierzesz jedną z ofert z grupy oznaczonej literką "a", możesz liczyć na jednorazowo wypłaconą premię w wysokości 150 zł. Gdy zdecydujesz się na którąś z ofert z grupy "b", wtedy otrzymasz 50 zł zwrotu. Pieniądze otrzymasz na konto w Orange Finanse do końca miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostanie opłacona pierwsza faktura Orange w ramach nowo zawartej umowy.

Za aktywne korzystanie z konta dostawać możesz też bonusy po 25 zł. Będą one naliczane przez sześć pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia konta, w których zapewnisz wpływ  spoza Orange Finanse na kwotę min. 1 000 zł (wpływy nie sumują się, więc musi być to jednorazowe zasilenie konta na wspomnianą kwotę).

Zarówno jednorazowo wypłacany bonus, jak i comiesięczne premie zwolnione są z podatku. Po zakończeniu promocji i wypłacie ostatniego z bonusów z kontem możesz zrobić co zechcesz.

Skorzystanie z powyższej promocji uniemożliwia udział w promocji "25 zł mniej za fakturę Orange", która niezmiennie dostępna jest w Orange Finanse na niezmienionych zasadach (a opisywałem ją przy okazji poprzedniej edycji promocji tutaj).

Można jednak skorzystać z promocji "Dobry Start z Orange Finanse", która obejmuje promocyjne warunki dla limitu kredytowego w koncie oraz kredytu gotówkowego, ale z racji opisywania okazji do zarabiania na bankach, skupię się wyłącznie na promocyjnym oprocentowaniu konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe należy założyć przy okazji otwierania konta osobistego lub w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty otwarcia konta osobistego (podwyższona stawka oprocentowania obowiązuje jednak wyłącznie w przypadku założenia konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym; a jeśli chcesz to zrobić później - w ciągu wspomnianych 30 dni - wniosek o otwarcie konta oszczędnościowego złóż przez infolinię). W ten sposób, stając się uczestnikiem promocji, uzyskasz 3,5% w skali roku przez okres trzech miesięcy. Promocyjną stawką objęte zostaną środki w nieprzekraczalnej kwocie do 10 000 zł.

Cechy konta osobistego w Orange Finanse:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce gdy wykonasz co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych miesięcznie (transakcje muszą być płatnościami rozliczonymi danym miesiącu kalendarzowym; w przeciwnym wypadku opłata miesięczna za korzystanie z bankomatów wyniesie 5 zł)

8 komentarzy:

 1. Rozstać się z Nokią 3310?! Żal.

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja trwa już 2 tyg., a wczoraj 2 razy widziałem reklamę w TV. Promocja w placówkach, więc blogerzy nie zarobią na reflinkach. Z tego co śledzę blogi finansowe to tylko Złotówa opisuje promocję. Ode mnie plus za to!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Uczestnikiem promocji może być: osoba fizyczna (...), która w okresie do momentu przystąpienia do Promocji nie była klientem Orange Finanse-Bank". Czyli już zamykanie konta i powracanie do Orange Finanse nie przejdzie, tak jak to było możliwe wcześniej :(

  OdpowiedzUsuń
 4. b. Ma nieuszkodzony wyświetlacz; przecież ile ludzi latami na takim wyslwietlaczu w drobny mak działa 0.0

  OdpowiedzUsuń
 5. mało interesująca czy wręcz nie interesująca, pozorna promocja,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłaca się komuś kto faktycznie chce skorzystać z oferty Orange. Wiele nie trzeba by zarobić co najmniej 200 zł. No ale raczej nie jest to promocja, w którą iść dla samej promocji.

   Usuń
  2. nie opłaca się w porównaniu do ofert konkurencji telefonicznej - za 25zł mogę znaleźć oferty bez 24 miesięcy - i nawet bonus 300zł nie przekonuje po podliczeniu

   Usuń
  3. Ale to nie są abonamenty na sam internet, ale też np. na dzwonienie bez limitu do wszystkich sieci.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...