Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet Lenovo Yoga lub telefon Lenovo Moto do karty kredytowej Citibanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.02.2016

Tablet Lenovo Yoga lub telefon Lenovo Moto do karty kredytowej Citibanku

Na Grouponie pojawiła się nowa promocja z gadżetami do karty kredytowej Citibanku.

Kilka tygodni bez nowej akcji promocyjnej Citibanku to bardzo długo. Więc oprócz dwóch trwających już promocji pojawiła się kolejna. Tym razem wymogi są bardziej wyśrubowane, ale i nagrody są warte więcej. Do wyboru jest tablet Lenovo Yoga Tab 3rd 10 lub telefon Lenovo Moto 3rd Generation.

W obecnej promocji można zawnioskować o kartę Citi Simplicity, której uzyskanie i utrzymywanie nic nie kosztuje. I to bez żadnych warunków o czym pisałem szczegółowo tutaj. To też bardzo ważne, bo przy spełnianiu warunków promocji nie trzeba się martwić, że część ostatecznych zysków zjedzą ewentualne opłaty.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Citi Simplicity i zdobądź tablet lub telefon" należy:
 • najpóźniej do 1.03.2016 r. wysłać formularz zgłoszeniowy (link znajdziesz w zakupionym kuponie) - tu należy m.in. podać numer zakupionego kuponu
 • podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku (kontakt następuje do 4 dni roboczych po wysłaniu formularza) złożyć wniosek o kartę 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument należy przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę o kartę
 • w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została wydana karta) wykonać transakcje bezgotówkowe nowo wydaną kartą na łączną kwotę min.: 
  • 6 000 zł (by otrzymać nagrodę w postaci telefonu Lenovo Moto G 3 Gen 8GB) lub 
  • 8 000 zł (by otrzymać tablet Lenovo Yoga 3 16GB Wi–Fi)

   Jeśli wydanie powyższych kwot jest dla Ciebie nierealne, przeczytaj o alternatywnych promocjach pod koniec niniejszego wpisu w części "Inne promocje Citibanku"
 • zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Data podpisania umowy przez Bank zostanie wskazana na umowie o kartę.
 • posiadać aktywną kartę w dniu przyznania nagrody
A o przyznaniu nagrody bank powiadomi wiadomością w systemie bankowości Citibank Online (To nowość! Dotąd bank o nagrodach powiadamiał mailowo). Nastąpi to w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione w/w warunki. Nagrodę dostarczy kurier w terminie 30 dni od wiadomości powiadamiającej o nagrodzie.

Uwaga lojalka! Zgodnie z regulaminem promocji niezbędne jest utrzymywanie karty przez określony czas:
"W przypadku rozwiązania umowy o kartę przed upływem 12 miesięcy, nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną; odpowiednio 600 zł w przypadku telefonu lub 800 zł w przypadku tabletu. Wierzytelność Banku w tym zakresie jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e-mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone."
Szczęście w nieszczęściu... jak już wspomniałem karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa, więc posiadanie jej przez 12 miesięcy nie musi kosztować. Trzeba jednak pamiętać o wyłączeniu usługi CitiPhone , by nie płacić 6 zł miesięcznie za... dostęp do infolinii.

W kontekście spełniania warunków promocji, warto jeszcze przytoczyć warunki jakie muszą spełnić transakcje bezgotówkowe, by zostały zaliczone do wymaganych sum płatności, które uprawniają do zdobycia nagrody:
"Transakcje (...) muszą spełniać następujące kryteria: 
a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2014 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zgodnie z wyceną z regulaminu, tablet dostępny w promocji wart jest 1050 zł brutto, a telefon 729 zł brutto. W regulaminie bank zastrzega, że w przypadku wystąpienia obowiązku podatkowego, zostanie ufundowana dodatkowa nagroda pieniężna odpowiadająca należnemu podatkowi.

Jeśli niezbyt wiele wiesz o kartach kredytowych, przeczytaj: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

Inne promocje Citibanku


Jeśli w ciągu trzech miesięcy nie jesteś w stanie wydać kartą 6 000 lub aż 8 000 zł to możesz skorzystać z innych promocji banku, gdzie warunki do spełnienia są łatwiejsze.

Za wyrobienie karty Citibank BP-Payback i wydanie 1 000 zł otrzymasz kamerę samochodową wartą 349 zł. A dodatkowo możesz też upiec drugą pieczeń na tym samym ogniu i zdobyć 200 zł za zakupy na stacjach BP. Jest na to prosty trik - o którym piszę w artykule prześwietlającym promocję tutaj.

Z kolei wyrabiając darmową kartę Citi Simplicity i wykonując przez trzy miesiące płatności na łączną sumę 3 000 zł możesz wybrać nagrodę wartą 449 zł. A może to być tablet Lenovo lub telefon Samsung.

W obydwu tych promocjach - w odróżnieniu od oferty z Grouponu - brak lojalki.

57 komentarzy:

 1. Płacić w Internecie też można?

  OdpowiedzUsuń
 2. 6000 lub 8000 zł. Dużo za dużo. Przy takich sumach promocja robi się promocją dla zamożnych. Wydać 2666,67 zł na miesiąc... przecież większość tyle nie zarabia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są przecież promocje gdzie można wydać mniej. Złotówa pisze o tym jasno. Więc jeśli kogoś nie stać wydać 8000 zł to może wziąć udział w innej promocji.

   Usuń
  2. Zawsze można się postarać i "wykręcić" większe obroty. Awansem kupujesz coś np. karty podarunkowe na BP albo doładowania. Prosisz rodzinę, znajomych - może ktoś ma duże auto, sporo tankuje albo akurat robi duże zakupy AGD czy RTV. Zapłać za te zakupy, kasę ci odda i wszyscy zadowoleni. Wszystko zależy nie tylko od dochodów i możliwości wydatkowych, ale też od kreatywności, elastyczności i pokombinowania.

   Usuń
  3. Już narzekają, nie każda promocja musi być dla biedaków... niektórzy tyle za wakacje płacą i nie jest problemem wydać taką kwotę nawet w jednej transakcji

   Usuń
  4. A kto Ci zabroni sprzedać koledze długopis na allegro za 6000 zł? Zapłacisz te parę złotych prowizji allegro... ale tableta za 1000 masz.

   Usuń
  5. Nawet nie zapłacisz prowizji allegro bo robisz zwrot prowizji ,a powód uszkodzenie w transporcie i po problemie.Us ciebie wtedy nie ściga bo de facto nic nie zarobiłeś na sprzedarzy w allegro. Wersja dla sprytnych

   Usuń
  6. Jeszcze kilka takich trików opiszecie i zaraz będą w alllegro i w bankach szukać sposobów na te triki. Więc po co o tym pisać?!

   Usuń
 3. czy może emeryt 80lat ? i czy nadal dochód wystarczy 1200 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólne wymogi banku dla wnioskujących o kartę: wiek - min. 21 lat, dochód netto - min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; a dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

   Emeryci również mogą składać wnioski - wykaz form zatrudnienia/dochodu akceptowanych przez bank znajduje się na ostatniej stronie regulaminu.

   Usuń
 4. czy osoba kupująca groupon musi byc taka sama jak potem korzystająca z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama opcja zakupu "KUP JAKO PREZENT" pozwala przypuszczać, że tak.

   Usuń
 5. A czy za uzyskaną nagrodę w tej promocji dostanę również PIT? - nie wiem czy to mądre pytanie więc proszę z góry o wybaczenie :)

  Wie ktoś czy zaświadczenie o zarobkach ma być na druku firmowym czy bankowym? Ksero dowodu dla kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma PITa. Oświadczenie może być od pracodawcy.

   Usuń
 6. Mam zamiar kupić samochód. Ciekawe, czy będę mogła część ceny zapłacić kartą oraz jaki limit bym dostała na karcie kredytowej. Cały czas myślę, jak wydać te 6 tys. zł i mieć na życie :D
  Druga sprawa. Jedna opłata za kartę nas nie ominie, ponieważ karta jest przez 12 m-cy darmowa, a przez 12 m-cy nie można rozwiązać umowy. Ale co to 1 opłata w obliczu zysku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wielu miejscach możesz zapłacić rozbijając kwoty. Dosłownie wczoraj tak płaciłem w Leroy Marlin.

   Usuń
  2. Nie ma jakiegoś ograniczenia, że karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Z założenia jest za 0 zł bezterminowo.

   Usuń
 7. Kuszące. Czyli mogę poprosić brata żeby wystawił telewizor za 8 tys. na allegro. Kupię od niego, zapłacę karta. Brat zwróci mi kasę po odjeci prowizji allegro na konto w innym banku i dostane tablet. Przejdzie to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Tak samo możesz zrobić zakupy w sklepie i zwrot zrobić jeśli oddają w gotówce. Na karcie obrót będzie, a zwrotu bank nie będzie widział.

   Usuń
  2. A w jakich sklepach robią zwrot gotówki?

   Usuń
  3. niech sprzeda Ci przyczepę do traktora :)
   Prowizja allegro wyjdzie dużo taniej niż za TV !

   Usuń
  4. @Anonimowy18 lutego 2016 00:41, wystarczy popytać po okolicy. Nie wiem jakie sklepy masz u siebie.

   Usuń
  5. U mnie w mieście są 2 Castoramy. W jednej zwracają w gotówce. W drugiej na kartę. Więc różnie to bywa i niekoniecznie zależy od konkretnej sieci, ale od samego sklepu.

   Usuń
 8. Szkoda, że nie mogę zamienić uczestnictwa promocji tablet Lenovo Tab 2 na tą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się zmienić. Zresztą regulamin to zastrzega: "W Ofercie nie biorą udziału osoby, które przed rozpoczęciem Oferty złożyły już wniosek o Kartę Kredytową Citibank i nie otrzymały jeszcze ostatecznej decyzji kredytowej od Banku"

   Usuń
 9. Cześć. A jak tutaj z citiphone? Też trzeba poprosić na infolinii o wyłączenie, żeby nie bulić 6 zeta/m-c?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę o tym w artykule dotyczącym karty Simplicity do którego w powyższym wpisie odsyłam. Ale słuszne spostrzeżenie! Więc i w tym tekście dodałem teraz wzmiankę o tej opłacie by ktoś, kto nie doczyta wszystkiego, nie nadział się na niepotrzebny koszt.

   Usuń
 10. zabrali dziś podpisane dokumenty o wydanie karty? co teraz ? ile czeka się na jakąś decyzję i w jaki sposób będzie ona przekazana? dostane jakieś info o wysłaniu karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz kartę, a osobną przesyłką umowę z datą podpisania przez bank. Kilka-kilkanaście dni.

   Usuń
  2. a jakiś jeszcze kontakt telefoniczny będzie?

   Usuń
  3. Pytałem się o to konsultantowi, który do mnie dzownił. Rzekomo do 4 dni roboczych sprawdzają odesłaną umowę, dokument dochodowy i kartę wysyłają już bez żadnego dodatkowego kontaktu.

   Usuń
 11. 2 uwagi:

  1. Wypełniając formularz gdy podajemy kod z grupona nie ma możliwości wyboru nagrody. chciałem wybrać telefon (bo akurat obiecałem kupić dzieciakowi smartphona na koniec roku szkolenego). Odpowiedz od konsultanta: dostanę taką nagrodę jaki obrót wygeneruję.

  2. pytałem o Citiphone i dowiedziałem się, ze jest wyłaczone by default (?). Zobaczę jak zaloguję się do serwisu transakcyjnego.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety emeryt 80lat, 1800zl. .. odrzucony :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jedno piszą, a i tak swoje zasady mają.

   Usuń
 13. Witam,
  Mam pytanie dot. bezpieczeństwa danych. Zdecydowałem sie na kartę kredytowa simplicity. Przyjechał kurier - podpisalem dokumenty, a następnie zabrał ksero dowodu, pitu i pojechał. Czy te dane nie powinny być jakos chociażby spakowane przy mnie, podpisane itp? Jaka mam gwarancje, że z tymi danymi taka osoba nie pójdzie ich Np. gdzieś sprzedać, albo wykorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bez tego nasze dane wszędzie są i każdy może sobie je wykorzystać (banki, przychodnie, urzędy, fiskus, sklepy). Więc bym się tym nie przejmował.

   Usuń
 14. Witam,
  W myśli regulaminu:

  b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

  jeśli z tej karty opłacę rachunki w żabce np za czynsz to będzie to liczone jako obrót bezgotówkowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W żabce to będzie płatność kartą, a nie przelew. Przelew może być zlecony w CitiOnline albo CitiPhone.

   Usuń
  2. Ok. Chodzi mi o to czy jak zaplace za rachunki w zabce karta citybanku to będzie to zaliczone do wymaganego obrotu?

   Usuń
  3. Będzie. Bo to transakcja bezgotówkowa. Sprawdzone.

   Usuń
  4. Też mi sie tak wydawało. Pani jednak z którą rozmawialem podczas podpisywania umowy twierdziła inaczej.
   Dzięki

   Usuń
  5. A czy płatności za rachunki typu czynsz, gaz itp Sprytnym bilem tez będą zaliczały sie do obrotu ?

   Usuń
  6. A sprawdził to ktoś i czy to jest w 100% pewna informacja ? Na infolinii mówią co innego i powołują się na regulamin...

   "b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., "

   Doczytałem na forum, że w żabce również można płacić. Gdzie lepiej, pewniej ?

   Usuń
  7. No bo na infolinii mówią Ci o przelewach i to jest prawda. A w spryciarzu masz płatność kartą, a nie przelew z niej.

   Usuń
 15. Witam. Żeby zgarnąć nagrodę trzeba zacząć płacić kartą w następnym miesiącu po wydaniu. U mnie sytuacja wygląda tak:
  Data wydania wydrukowana na karcie 02/16
  Informacja sms o wydaniu karty z citybanku nadeszła rano 1 marca 2016
  Kartę zamierzam aktywowac dzisiaj czyli 6 marca.
  Od kiedy będą mi się liczyły wydatki, od marca czy od kwietnia ?
  Pozdrawiam,
  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydanie karty to raczej będzie data wpisana w umowie. Bank Ci niebawem ją prześle. Na 99% będzie to luty skoro karta już jest z datą lutową. Ale żeby mieć podkładkę bo masz ewidentnie przełom dwóch miesięcy napisz w Citionline zapytanie, że bierzesz udział w promocji i w związku z tym masz pytanie z jaką datą została Ci wydana karta.

   Usuń
  2. miałem to samo :( karta wydana 28.02, U mnie dodatkowo zawaliła poczta i kartę dostałem dopiero pod koniec marca. Ale cóż... jedne duze zakupy + 4 bilety lotnicze i czekam na telefon.

   Usuń
 16. dostał ktoś już info o tablecie? albo sam tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Znając życie info będzie 30.4.

   Usuń
 17. dostał ktoś już tablet?

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziś dotarł do mnie kurier z nagrodą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać masówka bo u mnie też był w poniedziałek.

   Usuń
 19. popdpisałem umowę w lutym,
  w marcu, kwietniu i maju wygenerowałem obrót.

  do dziś ani informacji w systemie transakcyjnym ani kuriera :(
  Ktoś z Was dostał już nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo jeśli w maju skończyłeś wyrabiać transakcje to do końca czerwca mają czas by Cię powiadomić o nagrodzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...