Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powraca program poleceń karty kredytowej Citibanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

20.02.2016

Powraca program poleceń karty kredytowej Citibanku

W najnowszej promocji Citibanku szansę na zysk mają nie tylko nowi, ale i obecni posiadacze karty kredytowej.

Wystarczy polecić kartę kredytową komuś z rodziny lub znajomych. Jeśli bank nowemu klientowi przyzna kartę to ten - za spełnienie prostych warunków - dostanie tablet Lenovo Tab2 A-7 30. A osoba polecająca zarobi 300 zł.

W odróżnieniu od poprzedniej edycji programu poleceń Citibanku,  teraz bank wyraźniej stawia na wynagrodzenie nowego klienta (wartość tabletu to 449 zł). Wcześniej osoba polecająca, jak i polecona zarabiały równo - po 400 zł.

Masz dowolną główną kartę kredytową Citibanku? Jeśli chcesz zarobić z tytułu jej polecenia wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie promocji, podając w nim swoje dane (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres email), jak i dane osoby polecanej (imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres email).

W promocji "Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank", polecający otrzyma premię 300 zł jeśli zgłoszenie zostanie wysłane w okresie promocji (18.02.-18.05.2016 r.), a osoba polecona zawnioskuje o kartę, otrzyma ją od banku i aktywuje. Nagroda zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej w terminie 30 dni od spełnienia przez poleconego warunków promocji (spośród nieco niżej wymienionych wytycznych dla poleconego, kończąc na punkcie dotyczącym zawarcia umowy i nieodstępowania od niej w ciągu 45 dni).

W graficznym uproszczeniu spełnienie warunków przez polecającego wygląda następująco:


Polecający może rekomendować dowolną liczbę klientów, ale premię otrzyma wyłącznie za jedno, pierwsze skuteczne polecenie. Dodatkowo bank ufunduje nagrodę odpowiadającą należnemu podatkowi i przekaże do właściwego Urzędu Skarbowego.

Polecony, by uzyskać nagrodę - tablet Lenovo Tab2 A–7 30 - warunków do spełnienia ma o wiele więcej:
 • w okresie od 1.01.2014 r. i w momencie złożenia rekomendacji nie posiadać głównej karty kredytowej w Citibanku
 • nie złożyć wniosku o kartę, który byłby rozpatrywany w chwili złożenia rekomendacji przez polecającego
 • podczas składania wniosku upoważnić bank do przekazania polecającemu informacji dotyczących spełnienia przez poleconego warunków promocji
 • dostarczyć do banku dokument dochodowy (pełen wykaz dokumentów odpowiednich dla określonej formy zatrudnienia znajdziesz w załączniku do regulaminu
 • zawrzeć umowę z bankiem i nie odstępować od niej w ciągu 45 dni od zawarcia
 • przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta:
  • wykonać płatności kartą na łączną sumę co najmniej 1 000 zł
  • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku
O zdobyciu nagrody rzeczowej polecony zostanie poinformowany wiadomością, którą bank wyśle w systemie bankowości internetowej Citbank Online. A nastąpi to w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu 30 dni od daty wysłania wspomnianej wiadomości.

Jeśli polecona przez Ciebie osoba stanie przed dylematem jaką kartę wybrać, możesz jej podpowiedzieć. Na stronie promocji bank wymienia cztery karty kredytowe: PremierMiles, World MasterCard, Citi Simplicity oraz BP-Payback. Pod względem kosztów utrzymania najlepiej wypada karta Citi Simplicity - bez warunków bank nie pobiera opłat za wydanie i posiadanie karty- więcej na temat tej karty pisałem tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze karty Citibanku to dobry moment by z niej skorzystać. Możesz bowiem teraz zawnioskować o kartę z prezentem: tabletem lub telefonem Lenovo, tabletem Lenovo lub telefonem Samsung albo wideorejestratorem i premią 200 zł. Po wyrobieniu karty w jednej z tych promocji będzie możliwe polecenie karty i zarobienie 300 zł.

109 komentarzy:

 1. Jeśli w poprzedniej edycji już kogoś poleciłem to teraz też mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o możliwości uzyskania tylko jednej premii za polecenie. Ale nie odnosi się do poprzedniej edycji więc można ;)

   Usuń
  2. Mam pytanko.Polecę kogoś ,a ta osoba owszem uzyska kartę,ale nie wykona transakcji w wysokości 1000zł,to czy ja otrzymam 300,czy tez obaj nie dostaniemy nic?

   Usuń
  3. Żeby polecający zarobił, polecony musi dostać kartę, podpisać umowę i nie zrezygnować z karty przez 45 dni

   Usuń
 2. Czy mogę polecić dowolną osobę? Także żonę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. W zeszłej edycji poleciłem żonę. Teraz ona poleci teściową ;)

   Usuń
 3. Czy po otrzymaniu nagrody, po tych 45 dniach można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna promocja. Mama wzięła kartę Simplicity i otrzyma telefon Samsung Galaxy J1. Poleci tatę i otrzyma 300 zł, a tata tablet. A to wszystko przy w pełni darmowej karcie i po kupnie jedzenia, które i tak trzeba kupić i po opłaceniu rachunków, które i tak trzeba opłacić. Zero kosztów, 100% zysków.
  Mówimy "TAK" takim promocjom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mi tez takie promocje sie bardzo podobaja... pomimo iz nie skorzystałam ani ja ani moj mąż (podejrzewam, że przez kredyt hip) to namowilismy rodzicow i łacznie dostali od banku 1200zł Jeśli ktoś szuka osoby polecającej to mogę dać namiar.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje Citibanku są bardzo dobre. Szkoda tylko, że dotyczą wyłącznie kart kredytowych. A nie każdy spełnia wymogi. Przydałaby się jakaś promocja z kontem albo lokatą.

   Usuń
 6. Czy od razu po poleceniu i wypłaceniu premii można usunąć konto czy jest lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zrezygnować. Lojalki brak.

   Usuń
  2. To dobrze. Jakoś się jeszcze nie zdecydowałem otworzyć tej karty, ale promocje Citibanku śledzę od kilku edycji. I ostatnio zaczęli wprowadzać lojalki. Jest w tej promocji z Grouponu. Była też w jakiejś wcześniejszej promocji. Więc teraz chyba się zdecyduję wejść w to.

   Usuń
 7. Nadal jest to 1200 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o minimalny dochód wymagany do wnioskowania o kartę? To raczej ogólnie wyznaczone minima: wiek - co najmniej 21 lat, dochód netto - min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; a dla osoby prowadzącej działalność gosp. wiek min. 25 lat, a działalność min. od 2 lat.

   Oczywiście każdy wniosek podlega odrębnej ocenie kredytowej banku i mimo spełnienia powyższych kryteriów część osób - niestety - karty nie otrzymuje.

   Usuń
  2. Nie widzę w regulaminie że wiek co najmniej 21 lat.Gdzie jest taki zapis?

   Usuń
  3. Na stronie banku, często przy wnioskach pojawiała się notka ze wspomnianymi minimami. I to są ogólne warunki. Zapewne wynikają z regulacji banku w stylu ocena ryzyka kredytowego lub podobnych.

   Usuń
 8. Mam pytanie :) nie mam konta w Citibanku, czy mogę otworzyć i polecić i w ten sposób zgarnąć premie? Są jakieś warunki aby otrzymać kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie. Konto trzeba założyć?

   Usuń
  2. Nie ma potrzeby zakładania konta. Wystarczy sama karta kredytowa (ta karta wystarczy również do uzyskania dostępu do bankowości internetowej).

   @Anonimowy21 lutego 2016 19:48, tak możesz zawnioskować o kartę (np. w jednej z wymienionych promocji - z tabletem/ telefonem/ wideorejestratorem) i dalej polecić kartę. Otrzymasz wybraną nagrodę, a za polecenie 300 zł. No a osoba polecona dostanie tablet.

   Usuń
 9. Mr Złotówa
  Jest lojalka....45 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli odnosisz się do mej odpowiedzi na pytanie zadane przez @kuchatka21 lutego 2016 17:40 które brzmiało "Czy od razu po poleceniu i wypłaceniu premii można usunąć konto czy jest lojalka?" to te 45 dni liczy się przed premią. Po już nie ;)

   Usuń
 10. a czy polecony może być tez polecajacym? wówczas można by zgarnąć i tablet i 300pln

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. Sprawdzone w poprzedniej edycji :)

   Usuń
  2. Biorę udział we wcześniejszej promocji z telefonem i tabletem. Mam kartę Citi Simplicity, czy mogę polecić siebie zgarniając 300pln i tablet ?

   Usuń
  3. Oczywiście możesz.

   Usuń
  4. Jedna osoba może mieć 2 karty Citi Simplicity ?

   Usuń
  5. Nie można polecić samego siebie. Wszak polecający musi mieć kartą, a polecany jej mieć nie może. Więc wzajemnie się to wyklucza.

   Usuń
  6. No i to raczej logiczne jest, jak można sobie coś samemu polecić? chyba stojąc przed lustrem??? ;) Ideą programu poleceń jest pozyskanie nowych klientów...

   Usuń
  7. Przepraszam za pochopnie udzieloną odpowiedź. Nie doczytałem pytania. Oczywiście sobie polecić nie można.
   Anonimowy22 lutego 2016 12:44

   Usuń
 11. "Dodatkowo bank ufunduje nagrodę odpowiadającą należnemu podatkowi i przekaże do właściwego Urzędu Skarbowego" Polecający otrzyma PIT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podatek zryczałtowany więc pewnie jak z Belką. Odprowadzają, ale PITu nie ma.

   Usuń
 12. Czy w ramach tej wymaganej płatności kartą na 1000zł można zapłacić tą kartą za zakup na allegro? Oto wycinek z regulaminu: "e. dokona nowowydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 PLN nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta, przy czym za transakcje bezgotówkowe uważa się spełniające łącznie następujące kryteria:
  i. będące transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.;
  ii. nie będące przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.;
  iii. nie będące transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku;"
  Jak to rozumieć? Z góry dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być transakcje bezgotówkowe - wszystkie płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie (także Allegro). Nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie. No i zwroty na kartę też nie.

   Usuń
 13. Czy rzeczony tablet ma modem 3G?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.online.citibank.pl/retail/files/Specyfikacja_Lenovo.pdf

   Usuń
 14. Nigdy nie korzystałam z aplikacji mobilnych. Czy zamiast na telefon mogę na tablet ściągnąć np IKO ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IKO? To aplikacja PKO. Nie ma nic wspólnego z Citibankiem. Tu możesz zalogować się na komputerze, apki nie potrzeba.

   Usuń
  2. Wiem, że IKO jest aplikacją PKO. Pytam czy w ogóle aplikacje bankowe można ściągać na tablety czy wyłącznie na telefony.

   Usuń
 15. jak długo czeka osoba polecona na kontakt z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-4 dni.

   Usuń
  2. dalej nikt nie zadzwonił… a mija juz 5 dzień

   Usuń
  3. dalej nikt nie zadzwonił a mija już 5 dzień

   Usuń
  4. Pewnie mają lawinę poleceń, a do tego wnioski z innych promocji i nie ograniają.

   Usuń
 16. Czy da się jakoś wyłączyć te wszystkie reklamy, które wyświetlają się po zalogowaniu do serwisu Citionline?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba najbardziej oblepiona reklamami bankowość internetowa. Raczej się nie da wyłączyć.

   Usuń
 17. Czy osoba polecona może polecić kartę kolejnej osobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdublowane pytanie. Warto przeczytać wcześniejsze komentarze. Ale polecany może dalej polecać.

   Usuń
 18. Nie mam nikogo wśród znajomych, od których mógłbym uzyskać polecenie. Jest jakiś link lub mogę wziąć udział w promocji bez osoby polecającej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wtedy skorzystać z innej promocji (także z tabletem Lenovo) opisywanej tutaj.

   Usuń
  2. W mojej skromnej opinii nie ma to większego sensu... W promocji do której odniósł się Mr. Złotówa, żeby dostać tableta trzeba w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych wykonać transakcje na łączną kwotę min. 3 000 zł a w tej omawianej tutaj należy tą nowowydaną Kartą dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 PLN nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta. Więc trzy razy mniej. Wg mnie lepiej znaleźć kogoś kto Ci poleci kartę (to naprawdę nie jest trudne) i w ten sposób wyrobić kartę

   Usuń
  3. Mam pytanie. Czy w przypadku dochodów w wysokości około 850zł z emerytury można wnioskować o kartę z czyjegoś polecenia? Czy można do tego dołączyć dochody współmałżonka, także emerytura około 1520zł?

   Usuń
  4. Przy karcie nie ma czegoś takiego jak wspólne dochody małżonków. Wspólnie można zawnioskować o kredyt, ale karta jest indywidualna. Dochód 850 zł będzie za mały

   Usuń
 19. a ile osób które polecę otrzyma tablet. Bo ja otrzymam tylko raz nagrodę 300 zł. A osoby które polecę, czy wszystkie otrzymają tablet czy tylko jedna która jako pierwsza spełni warunki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest że możesz polecić dowolnej liczbie osób, ale kasę dostaniesz za pierwszego. Nie ma ograniczeń w temacie polecanych. Każdy może sobie warunki spełniać i dostanie tablet.

   Usuń
 20. Po jakim czasie Citi kontaktuje się z osobą poleconą? Ja poleciłem tydzień temu i cały czas cisza. Zastanawiam się czy mój formularz był dobrze wypełniony.

  OdpowiedzUsuń
 21. dopiero co wygasła mi karta (a właściwie wypowiedziałem)z poprzedniej promocji, czy mogę wziąć następną kartę i za chwilę polecić osobę i zgarnąć 300zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie ma przeciwwskazań. Oczywiście ta karta o którą teraz zawnioskujesz będzie bez promocji (więc najlepiej wybrać kartę Simlicity. Gdy ją dostaniesz możesz polecić kogoś i zarobisz 300 zł za polecenie.

   Usuń
 22. Witam,

  Czy to standard że przy zakładaniu tej karty dzwoni firma pośrednicząca zarejestrowana w Warszawie (DTS?)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To normalka - w Citi wszystkie wnioski telefoniczne czy w centach handlowych obsługują zewnętrzne firmy.

   Usuń
 23. Witam,
  Czy osoba która miała kartę dodatkowa a nie główna do 2015-02-15 może być osobą POLECONĄ i otrzymać tablet w promocji??Mój ojciec miał kartę główna a ja dodatkową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miał dodatkową, a nie główną to może.

   Usuń
 24. W regulaminie jest zapis:"Polecony otrzyma Nagrodę jeżeli spełni następujące warunki:
  a. nie był posiadaczem Karty w chwili złożenia Rekomendacji i nie posiadał Karty w okresie od 1 stycznia 2014 r."
  Czyli nie może skorzystać osoba która miała kartę dodatkową...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak... ale wyraz "Karta" masz z wielkiej litery, a wcześniej w pkt. 3 regulaminu masz zapis definiujący pojęcie "Karta":
   "(...) z jednej głównej Karty Kredytowej Citibank w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. („Karta”)".

   Usuń
  2. Dziś dzwoniłem na infolinie Banku i niestety jak ktoś posiadał kartę dodatkową (tak jak ja do 2015-02-15) to nie dostanie tabletu. A to co napisałeś odnośnie pkt.3 to dotyczy osoby polecającej a nie polecanej.

   Usuń
 25. Warunkiem otrzymania nagrody w ofercie „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank” przez Poleconego jest:

  nieposiadanie żadnej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 r.,

  OdpowiedzUsuń
 26. @Anonimowy z 29 lutego 13:19
  Znieczulica ludzka nie zna granic ;-) Nie chcą polegać ? Ja już poleciłem 3 osoby nie dla kasy bo płacą za pierwszą ( i dziele się z 1 osobą) lecz by pomoc innym skorzystać.. Niestety nie mam
  Twoich zamiarów by Ci pomóc

  OdpowiedzUsuń
 27. Otrzymuję kartę z polecenia, aktywuję ją (czekam na zrobienie obrotu i tablet). Czy już mogę od razu polecić następną osobę i liczyć na 300zł czy mam jeszcze na coś czekać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już kartę aktywujesz, możesz polecać.

   Usuń
 28. Mialem karte kredytowa w Citi do lutego 2015. Czy jesli teraz zaloze nowa karte i polece kogos nowego to czy dostane 300 premii a on tablet ?

  Z góry dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu. Jako powracający założyłem kartę Simplicity http://bankobranie.blogspot.com/2015/05/darmowa-karta-kredytowa-citi-simplicity.html i poleciłem żonę.

   Usuń
 29. Witam mam pytanie odnośnie punktu: "przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta"

  Jeżeli dostałem kartę 7 marca aktywowałem ją i już 10 marca miałem wydane ponad 1000 zł to jest to równoznaczne ze spełnieniem wymagań odnośne tego punktu ? Bo zamiast napisać to jak ludzie to tak to zaczarowane, że nie ogarniam.

  Z góry dziękuję !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałaś kartę 7 marca fizycznie. Ale wydana mogła być wcześniej. Najlepiej napisz w CitiOnline kiedy dokładnie Ci ją wydali. Jeśli w lutym to oznacza że musisz wykonać płatności do końca marca. A jeśli wydana w marcu to musisz do końca kwietnia.

   Usuń
  2. ale ja już 10 marca miałem wydane 1000 zł :) Czyli bez względu czy marzec czy kwiecień to spełniłem wymogi ?

   Usuń
  3. Będzie spoko.

   Usuń
  4. no to super dzięki wielkie za pomoc :)

   Usuń
 30. Ile czekaliście na telefon? U mnie mija tydzień od polecenia i cisza :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam już tydzień.

   Usuń
  2. nic się nie martw mój polecony czekał 15 dni ale nic z tego bo umowa mu się kończy:( PS Szukam osoby do polecenia, brałem udział w poprzedniej edycji i ma spore doświadczenie z bankowymi promocjami

   Usuń
 31. Czy jest określone w regulaminie w jakim czasie bank kontaktuje się z poleconym? Już ponad tydzień minął od polecenia i nikt nie dzwoni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic takiego nie ma. Więc mogą zadzwonić kiedy im się to podoba. W promocjach z tabletem czy telefonem dzwonili po kilku dniach (max. 4-5) ale do poleconych trwa to jednak dłużej.

   Usuń
 32. Czy płatności na allegro przez PayU się liczą?

  OdpowiedzUsuń
 33. Witajcie, które zgody muszą być zaznaczone, żeby otrzymać tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego dowiesz się w rozmowie z konsultantem. Ale wymagana jest tylko zgoda na przekazywanie informacji o wniosku polecającemu. Reszta zgód opcjonalnych - może być na "nie".

   Usuń
 34. Witam
  Czy już ktoś z polegających otrzymał 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 35. 300 złociszy wpłynęło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. U mnie też hajs się zgadza :)

   Usuń
  2. Również potwierdzam ;)
   polecenie znajomego - 20.02, karta wydana 29.02, na karcie 300 zł - 22.04
   pozdrawiam
   Rafał

   Usuń
 36. Widzę, że polecający dostali premie. A czy są polecający którzy dostali już informację o przyznaniu tabletu? U mnie nic nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 37. Zgodnie z par. 9e "Regulaminu" Polecony otrzyma Nagrodę jeżeli spełni następujące warunki:dokona nowowydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 PLN nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.
  W związku z powyższym mam 2 pytania: 1) czy transakcje można robić w tym samym miesiącu, w którym przyszła karta, czy dopiero w miesiącu kolejnym? 2) czy transakcje mają być wykonane, czy rozliczone przez Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś, ktoś?

   Usuń
  2. Wiadomość otrzymałem nie na maila ale na skrzynkę w bankowości on-line po zalogowaniu przeczytałem że otrzymam tablet w ciągu 30-tu dni, wiadomość bank przesłał 26.04.16. Proszę tam sprawdzić może będzie.

   Usuń
 38. Chciałabym się upewnić, czy transakcja może być dokonana kartą w walucie euro (przez internet)? Na rachunku i tak będzie obciążenie karty w zł po kursie w banku, ale czy to gwarantuje spelnienie warunkow promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pkt. 9 e ppkt i-iii regulaminu o transakcjach. Nie ma wykluczenia transakcji w walucie obcej więc powinno przejść.

   Usuń
 39. "W promocji "Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank", polecający otrzyma premię 300 zł jeśli zgłoszenie zostanie wysłane w okresie promocji (18.02.-18.05.2016 r.)"

  Czy jeśli sama umowa zostanie podpisana po terminie ale zgłoszenie w podanych ramach to warunki promocją są spełnione ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 18.05. musisz wysłać zgłoszenie. Umowa może być później

   Usuń
 40. Mr. Złotówa - wiekie dzięki za bloga :)
  Umowa o kartę z polecenia:
  kurier 26.04
  karta wydana 28.04
  do 12.05 wydane 1000,-
  17.05 tablet w domu :)
  REWELACJA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi :) Życzę dalszego owocnego bankobrania!

   Usuń
 41. Promocja przedłużona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic mi na ten temat nie wiadomo. Póki co strona bez zmian, zawiera informacje i regulamin dot. edycji zakończonej 18.05.

   Usuń
 42. spóźniłam się :((( kiedy będzie znowu ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Promocja jest cały czas na stronie banku, czy to znaczy, że została przedłużona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona działa, ale na dole masz info, że oferta do 18 maja 2016 r.

   Usuń
 44. czy Bank ma jakiś termin graniczny na wysłanie tabletu ? wszystkie warunku spełnione, a na tablet oczekuje polecony już ok. 2 tyg. 300 zł polecający otrzymał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "O zdobyciu nagrody rzeczowej polecony zostanie poinformowany wiadomością, którą bank wyśle w systemie bankowości internetowej Citbank Online. A nastąpi to w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu 30 dni od daty wysłania wspomnianej wiadomości"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...