Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów BZ WBK: bilety do Multikina za płatność BLIKiem

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.02.2016

Promocja dla klientów BZ WBK: bilety do Multikina za płatność BLIKiem

W BZ WBK właśnie ruszyła nowa promocja. Tym razem dla aktualnych posiadaczy konta.

darmowy bilet do multikina od bz wbk za płatność BLIK
Choć na promocję mogę też załapać się osoby, które konto czym prędzej założą (a teraz warto, bo czeka gwarantowana premia 100 zł). Aby otrzymać voucher wymienialny na bilet 2D lub 3D do Multikina wystarczy wykonać co najmniej jedną płatność BLIKiem na sumę co najmniej 40 zł.

Promocja "Płać BLIKIEM i odbieraj nagrody" trwa od 8.02. do 6.03.2016 r., aczkolwiek może zakończyć się wcześniej jeśli wyczerpana zostanie pula nagród (2 000 voucherów).

Aby zdobyć jeden z voucherów wystarczy:
 • posiadać konto osobiste prowadzone w złotówkach 
 • dokonać minimum jedną płatność BLIK na sumę min. 40 zł
Regulamin nie wskazuje tego wprost (sic!), ale gdy mowa o wyczerpaniu puli nagród, można przypuszczać, że nagrody trafią do pierwszych 2 000 osób, które spełnią warunki promocji. Weryfikacja spełnienia warunków ma nastąpić do 22.03., a wysyłka nagród (w postaci kodu przesyłanego na adres mailowy) do 5.04.2016 r. Kod, który otrzymasz będzie można wymienić na bilet 2D lub 3D w terminie do 30.06.2016 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z płatności BLIK, poczytaj o możliwościach, zaletach i wadach systemu płatności mobilnych. Pamiętaj też, że spełniając warunki promocji BZ WBK możesz też skorzystać jednocześnie z innej promocji - za płatność w Inmedio, 1minute lub Relay otrzymasz drobny upominek.

Jeśli nie posiadasz konta osobistego w BZ WBK to warto rozważyć jego założenie nie tylko ze względu na powyższą promocję. Do 16.02.2016 r. możesz też załapać się na 100 zł za otwarcie konta z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowymi wpisani na blogu? 

Aktualizacja w dn. 9.02.2016 r.: Będąc w tematyce BLIKa...
BLIK na swym facebookowym profilu ogłosił konkurs. Do zdobycia są kupony na zakupy na empik.com. Więc tłumaczcie "Pani Irence" i wygrywajcie:

KONKURS: Zostało nam jeszcze trochę kuponów na zakupy do empik.com i nie zawahamy się ich rozdać :)! Zadanie jest proste...
Posted by BLIK on 9 luty 2016

53 komentarze:

 1. Gdzie można płacić BLIKiem? Jakieś sprawdzone miejsca? Bo w jednej z promocji kiedyś próbowałem i nie było to udane podejście :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.blikmobile.pl/gdzie-zapłacę-blikiem/
   A w praktyce ja najchętniej chodzę płacić w Rossmannie.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na Allegro płacić można BLIKiem? Nie wydaje mi się.

   Usuń
  2. Niestety jeszcze nie można :(

   Usuń
 3. Płatności blikiem w internecie zaliczą się ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w regulaminie płatność BLIK jest zdefiniowana jako "Transakcja BLIK wykonywana w Terminalu POS lub na stronie internetowej umożliwiającej dokonywanie płatności przy wykorzystaniu systemu BLIK".

   Usuń
 4. Ten regulamin chyba tworzyli na kolanie, bo też jakoś jakoś jednoznacznie tego nie wskazali. Tylko pozostaje domysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. BLIK: rachunki.przelewy24.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy aplikacją Blik można płacić jeśli nie ma się karty do konta, czy posiadanie karty jest potrzebne do skonfigurowania aplikacji. Pytam, bo ostanio jak konfigurowałem IKO to aplikacja pytała mnie o kartę, do której przypisane będą płatności Blikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to działa jako odrębny system płatności powiązany z kontem lub kartą kredytową więc może masz kartę i stąd to pytanie? Albo jakiś wymysł PKO. Choć ja tam nie mam karty, a IKO mogłem płacić

   Usuń
  2. Posiadanie karty nie jest potrzebne do skonfigurowania aplikacji i używania BLIK:)

   Usuń
 7. A da się zapłacić w Biedronce albo Lidlu? Ewentualnie jakiś inny sklep sieciowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie za bardzo. Ale Multikina, stacje Shell, większość Orlenów.

   Usuń
 8. BLIK można płacić na Shell a jak chcecie do kina to za 21 zł na miesiąc w WBK no limit :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więcej szczegółów z tym no limit za 21 zł ?

   Usuń
  2. Zapewne chodzi o promocję karty kredytowej BZ WBK opisywaną tutaj. Przy abonamencie (poza Warszawą) za 42 zł i zwrocie 50%, wychodzi właśnie 21 zł.

   Usuń
 9. Uwaga Rossman wycofuje sie z blika. Wprowadzaja nowy system, ktory nie ma takiej opcji. Dzisiaj sie zdziwilem w sklepie. Podobno wymieniaja sklep pp sklepie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie mają, że można: http://www.rossmann.pl/platnosci

   Usuń
  2. Wczoraj zrobiłem zakupy w Rossmannie właśnie blikiem.

   Usuń
  3. W Rossmanie w którym byłam jest tylko iko:/

   Usuń
 10. Ten BLIK jest tak "popularny", że wcześniejszy konkurs z Multikinem musieli przedłużać, bo nie mogli wyczepiać 19 tys kuponów na całą Polskę. Nie dziwię się, bp płacenie zbliżeniową kartą, czy HCE bez Internetu jest o niebo wygodniejsze niż BLIK. Dla mnie ta forma płatności, to całkowity niewypał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wiesz, stoi za tym PKO i jego "nowoczesność" więc uparcie będą forsować ten pomysł.

   Usuń
  2. Niektóre konkursy cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników BLIKa i w związku z wieloma prośbami o przedłużenie konkursu, został on przedłużony.
   BLIK również będzie miał opcję płatności NFC, a już teraz ma więcej opcji niż HCE. Przykro nam, że uważa Pan, że BLIK to niewypał, ale też rozumiemy, że co jest wygodne dla jednego, niekoniecznie będzie wygodne dla kogoś innego :)

   Usuń
  3. Drogi BLIKu, rozumiem, że piszesz, to co piszesz, bo ci za to płacą ;) ale przyjrzyjmy się faktom:

   1. Karta zbliżeniowa: wyciągam ją z portfela i przykładam do terminalu. To wszystko.
   2. Telefon z HCE: wyciągam telefon, odblokowuję ekran i przykładam go do terminalu. To wszystko.
   2. BLIK: wyciągam telefon, odblokowuję ekran, włączam Internet, uruchamiam aplikację banku, generuję kod, ręcznie przepisuję kod do terminalu, potwierdzam operację na terminalu, potwierdzam aplikację na telefonie. Uff, to wszystko.

   Przykro mi, takie są fakty. Zdaję sobie sprawę, że ludzie korzystają z BLIKa, ale zapewne dzieje się tak, bo są różnego rodzaju promocje. Co się stanie, gdy te promocje się skończą? Karta zbliżeniowa, czy HCE są o niebo wygodniejsze. Wiem, że BLIK jest bardziej opłacalny dla banków (nie trzeba się dzielić kasą z Visa/MasterCard), ale już niekoniecznie dla klientów. Przykro mi, piszę to jako klient, który korzystał zarówno z kart zbliżeniowych, HCE jak i BLIK. BLIK przegrywa z kretesem jeżeli chodzi o płatności w sklepie fizycznym.

   Usuń
 11. A może być wypłata BLIKiem w bankomacie? Pamiętam, że kiedyś było tak w jednej promocji Millennium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, tu muszą być płatności BLIKiem.

   Usuń
 12. @CowPL

  BLIK również pracuje nad płatnościami NFC - ale, jak pisaliśmy, ma znacznie więcej opcji płacenia. Żeby płacić zbliżeniowo, telefon musi mieć moduł NFC, a więc stosunkowo niewielu użytkowników może płacić w ten sposób.

  Ma też więcej zastosowań. Przykładowo: ktoś wysłał dziecko na kolonie. Dziecko dzwoni i mówi, że skończyły mu się pieniądze - jak je dosłać? Z BLIKiem to bardzo proste, dziecko idzie do bankomatu, wybiera opcję BLIK, rodzic generuje u siebie kod i dyktuje dziecku przez telefon.
  Plusy i minusy danego rozwiązania zależą od preferencji danej osoby. Dla kogoś, kto nie ma dziecka powyższy przykład nie ma żadnego znaczenia. Za to dla kogoś, kto nie ma telefonu z NFC, szybkość płatności za pomocą tego rozwiązania też nie ma wartości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, ten przykład jest trafny, ale ja pisałem na temat płatności BLIKiem w sklepie stacjonarnym. Promujecie BLIK jako system płatności za zakupy w sklepie nie zdając sobie chyba sprawy z faktu, że jest on dużo gorszy od kart zbliżeniowych, więc jesteście na przegranej pozycji.

   Usuń
  2. Jak pisaliśmy - to, czy jest gorszy czy lepszy zależy od preferencji klienta (a powyższy przykład z dyktowaniem kodu można wykonać również w sklepie stacjonarnym).
   Dla kogoś, kto nie ma w telefonie systemu NFC (większość użytkowników w Polsce), płatności w ten sposób są bezużyteczne. BLIKiem zapłacić mogą.
   Ktoś, kto ma BLIK może śmiało zrezygnować z posiadania karty, bo nawet jeśli nie każdy sklep przyjmie tę płatność, to zawsze można wybrać gotówkę z bankomatu. Przy pomocy modułu NFC gotówki z bankomatu się nie wybierze.

   Usuń
  3. PKO BP mocno cisnęło na IKO i BLIK, ale jednak przestali być w tym temacie uparci i też udostępnili HCE.

   Usuń
  4. @Anonimowy

   Bankom zależy na dostarczeniu jak najlepszej obsługi. W tym wypadku chodzi o zapewnieniu klientom jak najszerszych możliwości, jeśli chodzi o korzystanie z ich pieniędzy.

   Usuń
 13. może głupie pytanie , ale jeśli wydam 80 pln to dostanę 2 bilety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma tego w regulaminie! więc pytanie nie jest głupie. Głupi jest regulamin

   Usuń
  2. Ja spróbuję zapłacić 2 razy po 40 zł. By później nie żałować. Ale wydaje mi się, że dla jednej osoby będzie jeden bilet.

   Usuń
 14. Zapłaciłem wczoraj o godzinie 22 blikiem za leki w aptece internetowej, po czym zorientowałem się, że trzeba się zgłosić do promocji. Czy zostanie ona uznana jeśli 10 minut po transakcji blikiem wysłałem formularz zgłoszeniowy? Czy muszę zrobić jeszcze jedną płatność blikiem?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kolejność nie ma znaczenia. Będzie uznane.

   Usuń
 15. Dzięki za info o konkursie na facebooku :) Wpadł bon!

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziś udało mi się zapłacić. Ciekawe czy uda się załapać do tych 2 tysięcy. Wiadomo coś może?

  OdpowiedzUsuń
 17. Odpowiedzi
  1. Tego raczej się nie dowiemy. Nie ma informacji o wcześniejszym zakończeniu promocji w razie wyczerpania puli. Promocja jest więc nadal dostępna i bank ją reklamuje. No i druga kwestia to weryfikacja banku, która odbędzie się dopiero 22.03.
   Patrząc jednak na dotychczasowe promocje z BLIKiem w innych bankach to pule nagród raczej nie były wyczerpywane przed czasem.

   Usuń
 18. Dostał już ktoś bilet? Bo u mnie cisza. A wydaje mi się, że dość szybko spełniłem warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie ma. No ale w sumie jeszcze kilka dni mają.

   Usuń
 19. Ja dzisiaj dostałem voucher na bilet do multikina, teraz zostaje wybrać film.

  OdpowiedzUsuń
 20. Załapał się ktoś jeszcze na voucher ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja dostałem.

   Usuń
  2. A z ciekawości kiedy wykonałeś płatność blikiem bo ja 12 lutego czyżby już była pula wyczerpana ?

   Usuń
 21. W jaki sposób wykorzystać (wymienić) otrzymany kod na bilet? Czy można wcześniej zakupić bilet np. z tygodniowym wyprzedzeniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dołączam się do pytania, bo dostałem ciąg cyferek i tyle. Czy trzeba na raz wydać 100 zł i czy można kupić z wyprzedzeniem i czy da rade przez internet kupić ?
   Próbował ktoś ten voucher już wykorzystać ?

   Usuń
  2. W kasie w kinie można wymienić. Można na bilet z wyprzedzeniem.

   Usuń
  3. A czy trzeba to zrobić jednorazowo czy można np kupić 2 bilety a za kilka dni kolejne 2

   Usuń
  4. A ile masz kodów? Dlaczego 2? 4? Możesz osobno wykorzystać, ale przecież wtedy miejsca mogą nie być obok siebie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...