Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja na Grouponie: Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium z premią

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.02.2016

Promocja na Grouponie: Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium z premią

Wystartowała nowa akcja promocyjna kont osobistych Banku Millennium.

Tym razem zarobić można za aktywne płacenie kartą oraz za aktywację aplikacji mobilnej. Łącznie do wzięcia jest nawet 300 zł, ale czas zdobywania gratyfikacji to aż 9 miesięcy. Tym samym konto utrzymywać będzie trzeba do grudnia.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Aby wziąć udział w promocji należy:
 • za 5 zł kupić kupon w serwisie Groupon.pl (sprzedaż na trwać aż do 31.03.2016 r., ale zakończy się wcześniej jeśli zostanie wyczerpana pula 2 500 kuponów)
 • w okresie od 15.02. do 31.03.2016 r. wypełnić wniosek o konto (360º lub 360º Student) wraz z kartą i zawrzeć umowę, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych (zgody tej nie można zmienić do końca trwania promocji, czyli do 30.11.2016 r.)
Po spełnieniu powyższych wytycznych przyjdzie już realizować warunki promocji i zdobywać premie:
 • Premia bazowa: co miesiąc będzie można zdobyć do 30 zł w efekcie 6-procentowego moneybacku od zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym płatności w sklepach stacjonarnych. Płatności można wykonywać zarówno kartą płatniczą wydaną do konta, jak i za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Premia bazowa zostanie naliczona jeśli w danym okresie na konto uczestnika promocji wpłynie kwota co najmniej 1 500 zł (wpływy te muszą pochodzić z rachunku prowadzonego w innym banku)
 • Premia jednorazowa: to jednorazowa gratyfikacja w wysokości 30 zł, która zostanie wypłacona do 10.04.2016 r., jeśli najpóźniej do 31.03. aktywujesz aplikację mobilną Banku Millennium
W promocji przewidziane jest 9 okresów rozliczeniowych, przy czym pierwszy z nich obejmuje okres od 15.02. do 31.03.2016 r., a wszystkie kolejne pokrywają się z miesiącami kalendarzowymi (czyli miesiące od kwietnia do listopada).

Premie bazowe będą wypłacane do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po okresie rozliczeniowym, w którym spełniono warunki uzyskania premii.

Zgodnie z regulaminem do promocji przystąpić mogą wyłącznie ci, którzy:
"nie posiadają/li żadnego produktu w Banku i nie są lub nie byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 r."
A więc posiadanie jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium czy relacja z bankiem - taka jak pełnomocnictwo - w okresie po 1.04.2015 r. oznacza wykluczenie z promocji.

Po złożeniu internetowego wniosku, umowę o konto zawrzeć można przelewem (choć w Banku Millennium oznacza to ograniczone możliwości korzystania z konta i docelowo może być potrzebna wizyta w oddziale), za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce Banku Millennium. Więcej na temat sposobów zawierania umów, jak i haczyków przy tym czyhających piszę tutaj.

Konto 360º i Konta 360º Student - prześwietlenie oferty


Konta osobiste z oferty Banku Millennium są w chwili obecnej jednymi z lepszych na rynku, gdyż dość łatwo zrealizować warunki, które zwalniają z opłat za konto oraz kartę. Trzeba jednak uważać na ubezpieczenia - bo tu bank potrafi nieco skubnąć, jeśli zawczasu takiego ubezpieczenia nie wyłączysz.

Konto 360º i wydana do niego karta kosztują odpowiednio 8 i 7 zł, ale unikniesz tych opłat jeśli co miesiąc na Twe konto wpłynie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą.

W przypadku Konta 360º Student (dla osób w wieku 18-26 lat) jest jeszcze łatwiej. Konto prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł, a karta będzie również darmowa, jeśli wykonasz co najmniej jedną płatność kartą.

Przy spełnieniu powyższych warunków możliwe jest również wypłacanie gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do kart płatniczych bank włącza ubezpieczenie "Bezpieczna karta", które kosztuje 2,99 zł miesięcznie. Na szczęście opłaty tej można uniknąć - wystarczy skontaktować się z infolinią i złożyć dyspozycję wyłączenia ubezpieczenia. Drugim ubezpieczeniem, które bank daje to "Pakiet Bardzo Pomocny" (assistance domowy i medyczny). Ten przez 12 miesięcy jest darmowy, a później kosztuje 4,98 zł. Jest to jednak również ubezpieczenie opcjonalne, z którego w każdej chwili możesz zrezygnować.

32 komentarze:

 1. Szkoda, że jest takie wykluczenie czasowe :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli założę Konto 360 Student to też muszę zapewnić wpływ 1500 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiste że tak. To jeden z warunków dla premii bazowej.

   Usuń
 3. Na jaką kwotę w miesiącu trzeba zrobić płatności aby załapać się na 30 zł premii miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. x * 6% = 30 zł
   Wychodzi, że x = 500 zł

   Usuń
 4. Czy płatności Sprytny Bilem się wliczają do transakcji 500 zł żeby zyskać zwrot 30 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności w punktach stacjonarnych (POS) więc Internety i apki nie wchodzą w grę :(

   Usuń
  2. Już któryś raz widzę pytanie o Sprytnego Bila natym blogu. Reklama?

   Usuń
  3. Kombinatorów w kraju pod dostatkiem.

   Usuń
 5. Jeśli dokonam zakupu kartą na 100 zł, otrzymam Moneyback, a potem dokonam zwrotu towaru w sklepie i tym samym sklep zwróci mi na kartę pieniądze za towar, to czy taka płatność jest zaliczana?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy ktoś już założył konto? jestem ciekawa, czy jest to bezpieczne, zakladac konto przez grupon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link, jak link. Konto zakładane tak samo.

   Usuń
 7. Millenium jest wkurzajace jak cholera. Zalozyłam konto w jednej z poprzednich promocji - ciągle dzwonią, ciągle coś nie działa i ciagle muszę dzwonić na infolinie. Kartą nie zapłacisz przez internet, bo trzeba włączyc osobno cośtam. Przelewu nie wyślesz bez hasel @sms, przy czym, jak zapisalam jedno konto, to jakos tam mogę przelać. Zmiana PIN - owszem, przez internet, ale potem trzeba dokonać transakcji w bankomacie millenium... MASAKRA.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy są jakieś warunki lojalnościowe / czy są problemy z wypowiedzeniem i czy dodatkowe usługi można wypowiedzieć przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
 9. POS czyli wszystkie sklepy stacjonarne oraz stacje benzynowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też. i mechanik, przychodnia, restauracja, kino itp.

   Usuń
  2. Za Wikipedią: Terminal POS (ang. point of sale – punkt handlowy) – urządzenie instalowane w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 10. czyli rozumiem, że wplywy 1500 miesięcznie na konto mogą być z innego konta, którego jestem właścicielem, tylko musi to być konto w innym banku? i podobie jest później z utrzymaniem konta?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy te dodatkowe usługi mozna wyłączyć przez internet i czy w lutym są pobierane jakieś opłaty za konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym miesiącu opłaty nie ma. Ja ubezpieczenia wyłączyłem na infolinii. Czy można przez internet to nie wiem

   Usuń
  2. Z tego co widzę w TOiP to za kartę nie ma opłaty i w drugim miesiącu ale to już będzie marzec więc trzeba płacić pod moneyback

   Usuń
 12. Założyłem konto z opcją podpisania umowy w Banku (Millenium mam na przeciwko). Gdy przyszedłem - pani nie mogła czegoś ustawić w systemie i proponowała zamknąć wniosek o konto by otworzyć nowy przez nią. Trochę trwało zanim Pani zrozumiała, że wytrawny bankobiorca nie da się nabrać na tą chytrą sztuczkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bardzo dobrze, brawo za czujność! O ryzyku związanym z podpisywaniem umowy w oddziale pisałem tutaj.

   Usuń
 13. Do karty dołączony jest Pakiet Bezpieczeństwa i kosztuje 3,99. Pierwszy pełny miesiąc jest za darmo, potem pobierają opłatę z góry na następny miesiąc. Dodatkowo warto, w zakładce "Karty", wyłączyć powiadomienia SMS (potwierdzenia wypłaty z bankomatu i płatności kartą), które kosztują 0,25 zł każdy

  OdpowiedzUsuń
 14. Ma pytania:1.czy zakładajac konto przez Internet można założyć je dla innej osoby czy w takim wypaku lepiej w oddziale?
  2.jaka karta jest wydawana do tego konta(tj.debetow,kredytowa itp.), może jest dowolność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) masz na myśli współwłaściciela? Jak już będziesz mieć konto podejdźcie do oddziału dopisać te osobę
   2) zwykła debetówka. Kredytowa to odrębna karta do której konta nie potrzeba, bo ma swój rachunek.

   Usuń
 15. Oferta niedostępna :(

  OdpowiedzUsuń
 16. 10 dni roboczych minęło a na konto nic nie wpłynęło. Reklamacja poszła. Czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to bywa z promocjami na Grouponie.

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma lojalki. Ja z wypowiedzeniem czekam do ostatniej wypłaty premii.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...