Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "1 Konto z bonusem" - nawet 350 zł od Credit Agricole dla młodych klientów

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.03.2016

"1 Konto z bonusem" - nawet 350 zł od Credit Agricole dla młodych klientów

Credit Agricole odpalił promocję, w której zarobić mogą osoby w wieku 18-27 lat.

1 Konto z bonusem - promocja Credit Agricole premia do 350 zł
Do wzięcia jest nawet 350 zł. Ale jak to bywa w tym banku premie wypłacane są w bardzo długim okresie - przez 15 miesięcy. No i do spełnienia jest bardzo dużo warunków, choć niekoniecznie trudnych.

Aby skorzystać z promocji "1 Konto z Bonusem" w okresie od 1.03. do 31.05.2016 r. należy:
 • otworzyć konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej lub telefonicznej 
 • wybrać otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej 
 • uruchomić usługę CAsaver 
 • wyrazić zgodę na informacje handlowe przesyłane przez bank  i podać przy tym numer telefonu komórkowego i adres mailowy 
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych
Uzyskiwanie gratyfikacji zostało rozłożone w czasie. Na "premię jednorazową za pierwszy wpływ" można załapać się całkiem szybko. To jednak jednorazowo wypłacana kwota 50 zł. Pozostała kwota 300 zł rozłożona jest w czasie na okres 15 miesięcy, a uzyskiwanie comiesięcznych premii uzależnione zostało od aktywności w płaceniu kartą i sum gromadzonych w postaci zaokrągleń, które trafiają na rachunek oszczędnościowy dzięki usłudze CAsaver. 

Rodzaje premii, ich wysokość oraz warunki i sposób przyznania zostały opisane w tabeli w regulaminie:
warunki promocji "1 konto z bonusem" credit agricole
W tym miejscu warto wyjaśnić czym jest CAsaver, bo brzmi to być może dość enigmatycznie. A jest to usługa polegająca na zaokrąglaniu płatności kartą do pełnych 0,50, 1 lub 5 zł. Różnica między zaokrągloną kwotą, a kwotą płatności kartą, przerzucana będzie przez bank z Twego konta osobistego na Rachunek Oszczędzam (rachunek oszczędnościowy). A więc jeśli wybierzesz zaokrąglanie do pełnych 5 zł (co wydaje się najkorzystniejszym rozwiązaniem) to przy płatności na kwotę np. 7,49 zł, bank dodatkowo z Twego konta osobistego pobierze 2,51 zł i przerzuci na wspomniane konto oszczędnościowe.

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnikiem nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy"
Z powyższego dokumentu warto przytoczyć jeszcze jeden zapis, który znajdziemy w postanowieniach końcowych. A jest to lojalka, która zobowiązuje do utrzymywania konta przez okres 15 miesięcy:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 15 miesięcy od dnia otwarcia Konta, Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii" 

1 Konto - szczegóły oferty


Spośród kilku rodzajów rachunków osobistych w Credit Agricole, 1 Konto skierowane jest dla najmłodszej klienteli w wieku 18-27 lat. Zasady prowadzenia konta są całkiem fajne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0/2,90 zł - opłata za posiadanie karty (bank nie pobiera opłaty w przypadku zaksięgowania w danym miesiącu kalendarzowym płatności kartą na sumę co najmniej 1 zł)
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach znajdujących się w placówkach banku oraz w bankomatach BZ WBK i Euronet
Wniosek o konto w promocji złożysz na stronie promocji lub w placówkach banku. Przy wyborze pierwszej z opcji, umowę zawrzesz przelewem z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera (o szczegółach dotyczących sposobów zawierania umowy oraz o czyhających przy tym pułapkach pisałem tutaj).

17 komentarzy:

 1. Czyli nie ma opcji, że wezmę 50 zł i zamknę konto bo będą kazali zwrócić? Niech się gonią!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bank pewnie tym co biorą 50 zł i wypowiadają umowę też mówi Niech się gonią!

  OdpowiedzUsuń
 3. Za kilka miesięcy skończę 27 lat. Czy po skończeniu magicznej granicy dalej będę mógł dostawać premię czy promocja dla mnie się skończy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto przejdzie w Prostooszczędzające plus. Będzie trzeba więcej płacić kartą i mieć wpływy by uniknąć opłat. Ale premie zachowasz.

   Usuń
 4. Czyli przekalkulowałem szybko i by dostać te 20 zł netto muszę zrobić 7 płatności np. po 1 zł. Przy zaokrągleniach do 5 zł da to 7 wpłat po 4 zł na Rachunek Oszczędzam. Bank to przerzuca i później podwaja. I wszystko, ale max do 20 zł. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby te premie dostać musisz jeszcze w miesiącu wydać kartą min. 100 zł.

   Usuń
  2. Po co 7 płatności po 1zł?
   Płacisz normalnie np. 20,90 to idzie 4,10 na CAsaver. Aby uzyskać 20zł premii (a dokładniej 19,99), musisz uzbierać 20zł. Czyli po piątej płatności masz już spokój (bo wydałeś 100zł wymagane(20,90*5=[104,50]>100) i 20zł z zaokrągleń (4,10*5=20,50);

   Usuń
  3. @Anonimowy2 marca 2016 17:11 ale zwróć uwagę, że 20 zł premii jest netto. Więc rozumiem to tak...
   Zapłacisz kartą za 4 zł to na Rachunek Oszczędzam wpłynie 1 zł. Dostaniesz premię 1 zł , więc 0,81 zł netto. Tak ja to rozumiem.

   Usuń
  4. @2 marca 2016 18:54
   Wprowadzasz w błąd.
   Biorę udział w poprzedniej edycji, więc wiem jak to wygląda.

   Usuń
  5. Nie chciałem. Dzieliłem się własnym rozumowaniem. Ale skoro w praktyce jest tak jak piszesz to dobrze :)

   Usuń
 5. Segregowanie ludzi po wieku. Sprzeczne z konstytucją. Ciekawe czy tak samo fajnie by było gdyby ogłosili np. promocję tylko dla meżczyzn lub promocję tylko dla azjatów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bank, który do dziś nie ma nawet aplikacji mobilnej. Nie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przelew 500 zł może być z własnego konta?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ostał się jakiś regulamin promocji Panie złotówa ? Bo przez zmianę regulaminu t-mobile ( brak wymogu wpłacania) zapomniałem też wpłacać na credit agricole. I zastanawiam się czy
  1) Promocja nie ma ograniczenia czasowego typu np. jak miałem miesiąc przerwy to czy jak spełniam warunki w następnych ( czyli 500zł przelewu w tym miesiącu i poprzednim) to biorę udział dopóki z tych zwrotów nie uzbieram 300zł i wtedy jest koniec ? Czy po prostu 15 miesięcy a te zwroty co zapomniałem po prostu przepadają ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...