Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Zyskaj z eKontem": mBank daje nawet 500 zł za otwarcie konta i płatności kartą

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.03.2016

Promocja "Zyskaj z eKontem": mBank daje nawet 500 zł za otwarcie konta i płatności kartą

Kolejna promocja mBanku dla nowych klientów. Tym razem zdobyć można 500 zł.

zarabiaj z ekontem mbank promocja 500 zł
W porównaniu z poprzednią edycją akcji promocyjnej banku, teraz do wzięcia jest więcej, ale i chyba łatwiej - bank nie obliguje bowiem do wykupywania ubezpieczenia. Wystarczy zapewnienie regularnych wpływów i (spora) aktywność w płaceniu kartą (i/lub BLIKiem). Na promocję można załapać się do 31.05.2016 r.

Premia 500 zł to sporo. Ale zarobić możesz jeszcze więcej. Od dziś dostępna jest też nowa edycja programu poleceń w mBanku - o tym szczegółowo piszę na końcu niniejszego wpisu.

Aby wziąć udział w promocji "Zyskaj z eKontem" w okresie od 1.03. do 31.05.2016 r. należy:
 • we wniosku zaakceptować regulamin "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku"
 • zawrzeć umowę o wybrane konto z kartą płatniczą (można to zrobić za pomocą przelewu z konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w placówce mBanku lub punkcie obsługi Aspiro - więcej o specyfice każdej z opcji oraz o tym na co należy uważać wybierając dany sposób zawarcia umowy, piszę tutaj) Uwaga: do 31.05.2016 r. należy nie tylko złożyć wniosek, ale i zawrzeć umowę o konto. Więc w chwili obecnej jedynym sposobem na zmieszczenie się w czasie jest przelew weryfikacyjny lub wybór podpisania umowy w placówce

Dalej do realizacji pozostaną już warunki uzyskiwania poszczególnych bonusów. Poniżej wyjaśniam jak je zdobyć (w maksymalnej puli 500 zł, jak i po linii najmniejszego oporu: co najmniej 275 zł).

Premia za aktywację aplikacji mobilnej


Pierwsza z premii jest skromna - to 10 zł. Ale warunki do spełnienia są bardzo proste. Wystarczy pobrać i aktywować aplikację mobilną mBanku w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym. Aplikacja dostępna jest w App Store, Google Play, Windows Phone Store i Windows Store. 

Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia powyższego wymogu.

Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia


Mimo, że nazwa premii nawiązuje do wynagrodzenia to regulamin w żadnym miejscu nie definiuje wpływu, który miałby pochodzić np. od pracodawcy czy ZUS. Wystarczy bowiem wpływ:
"w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji"
Wysokość premii uzależniona jest od sum płatności kartą i za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Bank zwraca 2% od transakcji kartą i 4% od płatności BLIKiem. Transakcje te powinny być wykonywane w punktach handlowo-usługowych i rozliczane w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym je wykonano. Nie należy ich również anulować (co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji).

Łączna suma miesięcznych zwrotów może wynieść maksymalnie 50 zł. Uczestnik promocji ma otrzymywać premie przez okres pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa.

Aby bank wypłacał zwroty, co miesiąc należy:
 • zapewnić wspomniany wpływ w kwocie min. 1 000 zł
 • wykonywać płatności na łączną sumę co najmniej 250 zł (ważne by zostały one rozliczone w tym samym miesiącu)
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku
Zwroty mają być wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym płatności wykonano i zaksięgowano.

Premia dodatkowa


Osoby, które spełnią wszystkie warunki promocji dot. uzyskania premii za aktywację aplikacji, jak i w każdym z pięciu miesięcy kalendarzowych premiowania za płatności i przelewy, otrzymają bonus dodatkowy, który wyniesie aż 240 zł. Wypłata tej solidnej gratyfikacji nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonasz ostatnie warunki z premii za płatności i zapewnienie przelewów.

Wszystkie premie wypłacane w promocji - zgodnie z zapisami w regulaminie - zwolnione są z podatku dochodowego.

Strategia dla średnioaktywnych


Aby zdobyć cały przysługujący co miesiąc zwrot 50 zł trzeba wykazać się sporą aktywnością w płaceniu. I to zarówno przy płatnościach kartą (2% zwrotu), jak i BLIKiem (4% zwrotu) kwoty do wydania są duże i wynoszą odpowiednio 2 500 zł lub 1 250 zł (oczywiście transakcje mogą być miksem płatności kartą i BLIKiem, więc suma ta może być różna, ale mieszcząca się w przedziale 1 250 - 2 500 zł).

Bez nadmiernego wysiłku możesz jednak w promocji zdobyć co najmniej 275 zł. Jak wtedy powinna wyglądać Twoja aktywność? Co miesiąc w punktach handlowo-usługowych musisz wykonać płatności na sumę min. 250 zł. Otrzymasz zwrot w wysokości 2% (jeśli transakcje wykonasz kartą) lub 4% (dla transakcji opłacanych BLIKiem). Przy miesięcznych wydatkach wynoszących 250 zł, zwroty nie będą oszałamiające. Wyniosą 5 zł (jeśli będziesz płacić wyłącznie kartą) lub 10 zł (przy płaceniu BLIKiem). Ale wykonywanie płatności na sumy po min. 250 zł przez pięć kolejnych miesięcy sprawi, że dostaniesz też premię dodatkową - ekstra 240 zł. Tę premię, jak i comiesięczne zwroty dostaniesz jeśli co miesiąc oprócz wydawania co najmniej 250 zł, co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku oraz zapewnisz wymagany przez bank minimalny wpływ 1 000 zł.

Jeśli usystematyzować zasady tej promocji to spełnianie warunków i uzyskiwanie premii będzie wyglądać następująco:
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
Otwarcie konta;
Aktywacja aplikacji w ciągu 24 godzin
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji
Wydajesz min. 250 zł;
Zapewniasz wpływ min. 1000 zł;
Logujesz się do aplikacji


Dostajesz 10 zł za aplikację w ciągu 20 dni roboczych
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł
Dostajesz zwrot za płatności (2% karta; 4% BLIK)
Od 5 do 50 zł

Dostajesz premię dodatkową 240 zł


Łącznie uzbiera się wspomniane minimum 275 zł. Będzie to 10 zł za aplikację, pięć razy po co najmniej 5 zł zwrotów za płatności i na koniec bonus 240 zł.

Dla kogo promocja?


W promocji udział może wziąć Nowy Klient, przez którego - zgodnie z regulaminem - bank rozumie:
"klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym"

eKonto - prześwietlenie oferty


Na koniec tradycyjnie prześwietlam rachunek, który należy otworzyć w promocji. Do wyboru jest eKonto standard lub eKonto plus. eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash
Z kolei eKonto w taryfie plus to rachunek dla tych, którzy cenią sobie możliwość wypłacania gotówki bez prowizji w dowolnym bankomacie. Najważniejsze cechy rachunku:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie
Złóż wniosek o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus i zarób nawet 500 zł. Jeśli zrobisz to za pomocą powyższych linków, wniosek trafi bezpośrednio do banku, a ja zyskam z tytułu polecenia - zarabiam tylko dzięki skutecznym poleceniem. Niniejszy wpis nie jest materiałem sponsorowanym.

Polecaj mBank i zarabiaj


Gdy staniesz się już posiadaczem eKonta w mBanku również możesz polecać je i zarabiać. Po otwarciu konta, a przed rekomendowaniem pamiętaj jednak o uprzedniej rejestracji na stronie programu poleceń mBanku. Dzięki temu w okresie od 1.03. do 31.08.2016 r. za każde skuteczne polecenie eKonta zarobisz 100 zł. A za polecenie innych produktów (rachunek firmowy, kredyt odnawialny lub karta kredytowa) Twe zyski mogą być jeszcze większe.

W panelu programu poleceń uzyskasz dostęp do materiałów promocyjnych konta. We wniosku o otwarcie konta osoba przez Ciebie polecona będzie musiała podać 10 ostatnich cyfr Twego numeru konta w mBanku:


Aby otrzymywać premie za polecenia, pamiętaj że polecony klient musi wykazać się aktywnością. Zgodnie z regulaminem programu poleceń, 
"Organizator będzie uznawał, iż Nowy Klient aktywnie korzysta z rachunku (...), jeżeli w okresie 60 dni od dnia otwarcia rachunku dokona on za jego pomocą w formie transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej zakupów w placówkach handlowych lub usługowych honorujących płatności kartą, na łączną kwotę:
1) minimum 200 zł dla Nowych Klientów, którzy w dniu otwarcia rachunku mieli co najmniej 27 lat,
2) minimum 100 zł dla Nowych Klientów, którzy w dniu otwarcia rachunku mieli nie więcej niż 26 lat.
z zastrzeżeniem, że jeżeli rachunek Nowego Klienta jest rachunkiem wspólnym, transakcje na łączną kwotę 100 zł lub 200 zł wykonane muszą zostać przez każdego współposiadacza rachunku osobno"
Miesięcznie z tytułu premii za polecenia bank może Ci wypłacić do 760 zł. Jeśli suma uzbieranych premii będzie wyższa, resztę otrzymasz przy kolejnej wypłacie.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami bankowymi? Zapisz się na bezpłatny newsletter:

286 komentarzy:

 1. Co oznacza zapis "prowadzi lub prowadził"? Czy oznacza to że nie ma okresu karencji i osoba która kiedykolwiek posiadała konto w mBanku nie załapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pytałem o sytuację, gdy wypowiedziałem umowę w zeszłym roku. Można teraz być nowym klientem :)

   Usuń
  2. A gdyby ktoś potrzebował to podrzucam dowód: print screen z czatu.

   Usuń
  3. Ja złożyłam wypowiedzenie ponad miesiąc temu. I właśnie.wczoraj zamknęli mi rachunek. Mogę w takim razie dziś założyć konto na nowo i skorzystać z promocji? Drugie pytanie rozumiem ze płatności kartą ma być minimum na 250 zł? Nie musi być kwota która zagwarantuje mi zwrot pełnych 50 zł? Wystarczy 250 a premie 240 po 5 miesiącach i tak dostane spełniają oczywiście warunek.dot. wpływu?

   Usuń
  4. Więc możesz zakładać. Jeśli wydasz 250 zł kartą to dostaniesz 5 zł, a jak BLIKiem to 10 zł. No ale docelowo przez 5 miesięcy powinno to doprowadzić do premii 240 zł.

   Usuń
 2. Czy jak mam konto to mogę zrezygnować z niego i zawrzeć nową umowę w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie... masz chyba rację, bo regulamin mówi, że nie możesz być stroną umowy z mBankiem nie w dniu startu promocji jak to przeważnie bywa w promocjach, ale w dniu złożenia wniosku w promocji. Więc jest czas na zamknięcie konta i otwarcie nowego do 31.05.

   Usuń
 3. Regulamin mówi: "Osoby, które spełnią wszystkie warunki promocji w każdym z pięciu miesięcy kalendarzowych premiowania za płatności i przelewy, otrzymają bonus dodatkowy, który wyniesie aż 240 zł".
  Co oznacza wszystkie warunki promocji ? Chodzi o wpływ 1000, płatności kartą na 250 oraz aplikacja ? Proszę o pomoc !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda, że tak

   Usuń
  2. A nie jest czasem tak, że premia 240zł jest wypłacana dopiero po pół roku od otworzenia konta? Dopiero po takim okresie klient ma przecież możliwość otrzymania pełnej kwoty bonusu 500zł.

   Z regulaminu:

   Uczestnik Promocji (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę.

   Usuń
  3. Oczywiście, że po wszystkich 5 miesiącach.

   Usuń
 4. A czy osoba polecona może od razu skorzystać z promocji "zyskaj z ekontem" ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Drogi adminie czy jeżeli dzisiaj ( 1 marzec 2016 o 11:11) dostałem smsa, że moja dyspozycja wypowiedzenia została zrealizowana to łapię się na promocję czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spójrz na zapis z regulaminu:
   "klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy"
   Jeśli masz wypowiedzianą umowę o rachunek i ramową, wszystko dezaktywowane to od jutra możesz składać wniosek :)

   Usuń
  2. Wiem, ale konsultant na czacie cytując mu ten sam wycinek odpowiedział mi, że nie łapię się do promocji.

   Usuń
  3. To dziwne. Choć z drugiej strony wiadomo, że takie rozwiązanie dla banku zbyt korzystne by nie było. Ale pamiętam, że raz w BZ WBK taki trik przechodził - konto można było zamknąć i założyć w okresie promocji.

   Usuń
  4. Dzisiaj rozmawiałem z drugim konsultantem, i drugi konsultant powiedział, że mogę wziąć udział :D
   Także chyba wezmę udział, najwyżej będzie reklamacja, bo z regulaminu też mi się wydaje, że skoro nie mam umowy w chwili obecnej to mogę wziąć udział.

   Usuń
  5. W poprzednich edycjach byli klienci mogli wziąć udział. A zapis był taki sam. Sprawdzone. Tylko, że trzeba było mieć zamknięte wszystkie konta i umowy wypowiedziane.

   Usuń
  6. Ja przed chwilą zakończyłem rozmowę z konsultantem mBanku, w której zostałem poinformowany, że zgodnie z wykładnią przekazaną mu przez przełożonych, posiadanie konta w mBanku w przeszłości (ja swoje zamknąłem rok temu) dyskwalifikuje z udziału w Promocji. Mamy więc sprzeczne komunikaty.

   Usuń
 6. Witam,
  Jeśli założyłem konto w mbanku dla promocji z lokatą 4% to też nie łapię się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinii twierdzi, że albo lokata 4%, albo ta promocja

   Usuń
  2. I ma rację, bo w regulaminie jest zapis, że promocje organizowane w mBanku nie podlegają łączeniu.

   Usuń
  3. Szkoda bo w innych bankach jedno z drugim nie koliduje.

   Usuń
 7. 1. Czyli wpływ 1000 zł od mamy się kwalifikuje? :)
  2. To skoro i tak trzeba 1000 zł wpłacać to chyba ekonto+ jest rozsądniejsze?
  3. Czy żeby dostać końcowe 240 wystarczy, że co miesiąc wydam 250, zaloguję się i dostanę tysiaka? Nie muszę zebrać całej puli 250 zł za zwroty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) tak
   2) jeśli konto chcesz traktować jako główne i wypłacać w bankomatach to tak
   3) najprawdopodobniej tak. Choć z mBankiem nigdy nic nie wiadomo :(

   Usuń
  2. ad 3). Tak, potwierdził mi to konsultant na czacie - mam print screnny jakby co. Wystarczy spełnienie warunków z aplikacją, wpływami i płatnościami na min. 250 zł miesięcznie i ma być premia dodatkowa 240 zł.

   Usuń
  3. wrzuć link do print screen'a
   wolałbym go sobie zarchiwizować na możliwy późniejszy użytek...

   Usuń
  4. Zamieszczam tylko końcówkę, bo rozmowa była dość długa: http://i.imgur.com/kQYPT8h.png

   Usuń
 8. Czy mi się wydaje, czy w regulaminie nie ma zapisu aby kartę posiadać przez cały czas? Jeśli mam rację to można ją zastrzec i korzystać tylko z Blika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma, więc możesz płacić BLIKiem. Ale gdzie Ty chcesz aż 250 zł miesięcznie wydawać w taki sposób?

   Usuń
  2. 2 tankowania na Orlenie w miesiącu do pełna w wydane jest 400zl :) Każdy ma jakiś sposób ;)

   Usuń
  3. Musisz wydawać miesięcznie 250 zł kartą i blikiem żeby być w promocji.

   Usuń
 9. Ok, ciekawi mnie jedna kwestia. Regulamin stwierdza:
  "Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który >> w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem<<...".

  Wniosek można złożyć do maja. Czyli, jeżeli dzisiaj wydam dyspozycję zamknięcia konta, zamkną mi konto za 30 dni, a po tym czasie złożę wniosek, to łapię się na promocję?

  Zgodnie z regulaminem nie będę posiadał konta w dniu złożenia wniosku. Ktoś może mi podpowiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej powinno przejść. Bo nie ma wykluczenia, że na dzień startu promocji jak to zazwyczaj bywa, ale na dzień złożenia wniosku :)

   Usuń
 10. Brak w regulaminie regulacji dotyczącej rezygnacji z konta, rozumiem ze zaraz po otrzymaniu całkowitej premii można z niego zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 11. Zakładając, że każdy wytrawny bankobiorca ma kilka kont T-Mobile to strategia powinna być taka: co miesiąc wydawać te 250 zł (plus 1000 zł przelewy) i koniec. Jeśli na T-Mobile dojedzie się do 500 zł na każdym koncie to można sobie do mBank wrócić i jechać dalej. Biorąc nawet pod uwagę, że zrobi się minimalny obrót to i tak dostaniemy: 250 + 1250 * 0.02 = 275 zł monayback'u plus 250 w premii co daje 22% monayback. Spoko nawet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli mówiąc "kilka kont T-Mobile"? Czy jedna osoba może mieć kilka otwartych rachunków i na każdym otrzymywać zwrot 25zł?

   Usuń
  2. Kilka kont to chyba na żonę, kochankę itp. ;) Bo każdy może mieć max. 2 konta w T-Mobile i to pod warunkiem, że wcześniej nie miał i nie zamknął.

   Usuń
  3. Tak - dwa na siebie, jedno na żonę. Chwilowo mi to wystarczy bo na innych promocyjnych kontach też trzeba robić obroty... trzeba czasem mieć umiar :)

   Usuń
 12. Czyli rozumiem, że 250 zł można wydać kartą lub BlIkiem albo kartą i blikiem. Może być suma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz wydawać jak chcesz i czym chcesz. Ważne by się uzbierało te 250 zł w miesiąc.

   Usuń
 13. JEŻELI DOBRZE ROZUMIEM REGULAMIN TO NIE MOGĘ PRZELAĆ 1000 PLN Z MOJEGO KONTA W INNYM BANKU ? A Z KONTA ŻONY ??? .CZY TE SAMO NAZWISKO I ADRES ZAMIESZKANIA NIE DYSKFALIFIKUJE PRZELEWU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew z konta żony na pewno się zaliczy.
   Wydaje mi się, że nawet przelew z własnego konta przejdzie ale z innego banku. Bo ten zapis raczej dotyczy tego by przelew nie był przelewem wewn. np. z konta oszcz. w mBanku

   Usuń
 14. A co z lojalką???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii konto może iść do piachu :)

   Usuń
 15. Rozumiem że przelew zasilający konto musi wykonać osoba o innych danych personalnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiam. Czy chodzi o konto nie w mBanku czy konto ogólnie uczestnika promocji. Profilaktycznie przelewy będzie mi robić żona.

   Usuń
 16. Premia za płatności kartą jest wypłacana od drugiego miesiąca po zawarciu umowy, czyli po raz pierwszy wszystkie warunki trzeba spełnić już w pierwszym miesiącu, nawet jeśli konto otworzyło się w połowie miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Więc otwierasz w marcu, płacisz w kwietniu, a w maju p-wszy zwrot.

   Usuń
 17. 250 zł co miesiąc mogę wykonać tylko kartą płatniczą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być tylko kartą.

   Usuń
  2. Ja zamierzam na maksa gdzie się da wyciskać BLIK. 4% to jednak robi różnicę.

   Usuń
 18. Jeżeli mam konto w Orange Finanse, a konto to korzysta z platformy mbanku, to czy mogę wziąść udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezproblemowo :) Tak jak i w drugą stronę - klienci mBanku mogą skorzystać z Orange.

   Usuń
 19. transakcje w internecie się zaliczają czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby w regulaminie jest tylko o punktach handlowo-usługowych, ale na infolinii twierdzą, że internet może być. Więc chyba nic tylko trzeba przetestować na własnej skórze. Zrobić min 250 zł w sklepach i sprawdzić czy od transakcji w Internecie też będzie zwrot.

   Usuń
 20. wczoraj złozyłem dyspozycję zamknęcia konta w placówce mbanku , pani stwierdziła ze mogę wziąść udział w promocji ale musze odczekać 30 dni do zamknięcia konta i dodatkowo jeszcze 30 dni ... Mam pytanie jak po otrzymaniu premii mozna zamknąć konto, trzeba udac sie do banku ? bo mam starszych rodziców ale oni za bardzo nie lubią stac w kolejkach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) http://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  2. - placówka banku
   - w bankowości internetowej (zakładka Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy)
   - infolinia (42 6 300 800 lub 801 300 800)
   - połączenie z ekspertem mBanku online audio lub video

   Usuń
  3. Czy jeśli przy założeniu ekonta skorzystam z polecenia innej osoby, to promocja będzie mnie również dotyczyła?

   Usuń
 21. Miałem ekonto 3 lata temu i na infolinni powiedzieli, że nie moge brać udział w promocji, bo nie jestem nowym klientem wiec już nie wiem co robic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka minut temu kontaktowałem się z infolinią - również ta sama informacja, że jeśli kiedykolwiek było prowadzone konto, to promocja mi nie przysługuje.

   Usuń
  2. Spójrz na definicję w starej edycji: http://bankobranie.blogspot.com/2015/09/promocja-zarabiaj-z-ekontem-mobilnym.html. Miałem kiedyś konto przed tą edycją. Ale założyłem i zarabiam. Więc ewidentnie doradca z infolinii strzelił z odpowiedzią.

   Usuń
 22. Czy bank pozna mnie,że kiedys bylem jego klientem, gdy zmieniłem dowód osobisty ( zmienił mi się numer dowodu i adres zameldowania)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choćby po PESELu. Ale przecież nie ma się co kryć ;) Starzy klienci teraz też mogą być nowymi.

   Usuń
  2. Ale co to ma za znaczenie czy pozna czy nie pozna? Masz zamknięte konto i wypowiedzianą umowę to możesz skorzystać.

   Usuń
 23. Dziś założyłem ekonto standard, ale jakoś nie zauważyłem w poszczególnych krokach wniosku opcji, żeby zaakceptować regulamin "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku". W którym miejscu/kroku jest ta opcja? Czy może jest z automatu przy składaniu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tam takie pole w którym akceptujesz wszystkie oświadczenia. Jak zaznaczysz (bez tego wniosek nie przejdzie) to z automatu wszystkie będą na tak. Jeśli wejdziesz w przegląd wszystkich oświadczeń to jest i takie o mOkazjach.

   Usuń
 24. niech ktos w maju napisze kto miał konto w mbanku i załozył w tej promocji czy dostał zwrot , bedziemy wiedziec :)pewnie to forum zamilknie... ale ja zakładam to tylko 250 zł wydane w kwietniu, najwyżej zamknę w czerwcu:)

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam, w dniu wczorajszym założyłem konto, w związku z tym mam pytanie czy już w marcu muszę mieć wpływ w wysokości min. 1 tyś zł i płatności kartą na kwotę 250 zł czy wystarczy, że będę spełniał warunki od kwietnia przez kolejne 5 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym niepełnym miesiącu kalendarzowym nie musisz spełniać wymogu wpływów ani 5-krotnego płacenia kartą.

   Usuń
  2. Jak założysz konto w marcu to w kwietniu musisz już płacić kartą i mieć wpływy - i ze względu na opłaty, ale i ze względu na promocje. W maju będą zwroty za kwiecień. Za marzec zwrotów i tak by nie było.

   Usuń
  3. dzięki za pomoc :)

   Usuń
  4. Otwieram eKonto plus więc dla spokoju ducha wpływ 1000 zł w marcu zrobię bo to jakoś trudne nie jest, a wolę to niż zgłaszać reklamację w razie pobrania opłaty.

   Usuń
 26. Czy po założeniu ekonta standard trzeba coś wyłączyć żeby nie naliczali OPŁATY, np. ubezpieczenie karty ? ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma nic takiego co byś musiał wyłączać jeśli wcześniej tego nie włączysz. To nie Millennium ;)

   Usuń
 27. Czy ten wpływ na min. 1000 zl musi byc jednorazowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł

   Usuń
 28. Czy jest kolejność spełnienia miesięcznych warunków? Czy mogę najpierw wpłacić 250 zł i je wydać, po czym wpłacić 1000zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
  2. Chyba w żadnej promocji nie ma znaczenia. No chyba, że jest to jakoś wskazane.

   Usuń
 29. czy mozna w tej promocji założyć konto jako osoba polecona - osoba polecająca zarabia i ja zarabiam brąc udzial w promocji zyskaj z ekontem

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy osoba mająca konto w Orange Finanse, które korzysta z platformy mbanku, może być w tym przypadku polecającym w powyższej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilkanaście komentarzy wcześniej jest już odpowiedź na to pytanie. Można, bo platforma mBanku ale formalnie odrębny bank. No i nie ma wykluczenia w regulaminie.

   Usuń
  2. chyba nie zrozumieliśmy się... pytałam, czy mając konto w Orange Finanse (a nie w mbanku) mogę być polecającym konto w tej promocji??

   Usuń
  3. Nie, Orange Finanse to co innego. Więc polecającym nie można być - trzeba mieć konto konkretnie w mBanku.

   Usuń
  4. Jesteś pewien/na? Przecież to też konto mBanku?

   Usuń
  5. Orange to firma francuska, a mBank niemiecka i chociaż obie działają w Polsce, to co ma piernik do wiatraka?

   Usuń
 31. czy wniosek o konto musi być przez Internet czy wszystko można w placówce (tj. wniosek, i umowę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, ale najłatwiej jest w placówce

   Usuń
 32. mam pytanie załozyłbym rodzicom 2 konta oddzielnie ale oni nie maja smartfonów co zrobic zeby spełnic warunki związane z aplikacją ? przeciez nie bede im kupował specjalnie smarfonów. Może bede raz w miesiącu wkładał ich karte sim i logował sie przez mojego smarftona, mozna tak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz przekładać kart. Możesz to zrobić na swoim numerze. Trzeba zainstalować aplikację i powiązać ją z kontem. Następnie odinstalować i powtórzyć te kroki tylko z drugim kontem. Przetestowane. Robiłem tak dla swoich rodziców przy promocji mBanku z aplikacją mobilną. Premie wpływają.

   Usuń
  2. Aplikację możesz też zainstalować na tablecie.

   Usuń
 33. powiązać z kontem mogę tylko ten numer telefonu jaki jest w ustawieniach w banku, kod powiązania telefonu trzeba wpisać w aplikacji , nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy można w tej promocji założyć konto jako osoba polecona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można.

   Usuń
  2. Czy komuś się to udało? W którym miejscu wpisać 10cio cyfrowy kod od osoby polecającej?

   Usuń
  3. To chyba musi być link do wniosku od osoby polecającej z programu poleceń.

   Usuń
  4. Ciekawe, ale obecnie wniosek internetowy nie posiada okienka gdzie można podać 10 cyfrowy kod osoby polecającej: ( W oddziale banku bez problemu można założyć konto z promocją i jak najbardziej z polecenia podając 10 cyfrowy kod osoby polecającej – sprawdzone i tak założone.

   Usuń
 35. W jaki sposób pobrać aplikację mobilną? Co oznacza, że aplikacja dostępna jest na App Store itd.? Przepraszam za głupie pytania, ale ja zupełnie na tym się nie znam. Czy mogę nie pobrać aplikacji, ale wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na smartfon lub tablet musisz ściągnąć aplikację mobilną mBanku. W zależności od oprogramowania urządzenia (np. iOS lub Android) ściągasz z odpowiedniego sklepu sklepu (np. App Store lub Google Play). Aplikacja - ściągnięcie i korzystanie - darmowa. Musisz co miesiąc raz się logować więc trzeba ją mieć.

   Usuń
  2. "Musisz co miesiąc raz się logować więc trzeba ją mieć" - jaką korzyść oni z tego mogą mieć? Do tego przelewy od osób trzecich na 1000 zeta, które jedynie obciążają system Elixir - paranoja!

   Usuń
  3. Kliki - statystyki, ale i wpływ na Twoje nawyki ;) Będziesz się logował aż się oswoisz z tym i zobaczysz, że telefonem można płacić albo podczas zakupów pod impulsem chwili wziąć pożyczkę na jedno kliknięcie.
   No i bankom zależy by być takimi mega trendy, nowoczesnymi, mobilnymi więc dobrze im to wygląda jak mają masę pobrań aplikacji.

   Usuń
  4. Anonimowy, 9 marca 2016, 22:37

   Bankom zależy by być takimi mega-trendy? A ja myślałem, że im chodzi o zyski i bonusy dla szefów w "marketingu" :)

   Na dodatek ilość wpisów z pytaniami o to kiedy najwcześniej bez konsekwencji można zrezygnować z konta jest wręcz porażająca!

   Usuń
 36. Jeśli żona przeleje mi 1000 zł na ekonto standard to następnego dnia ja moge przelać z powrotem na jej ekonto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz z powrotem przelać nawet tego samego dnia ;)

   Usuń
  2. "Jeśli żona przeleje mi 1000 zł na ekonto ... "
   ---
   Jeśli żona ma takie samo nazwisko i adres, to z tego nici :)

   Usuń
  3. A z jakiej przyczyny? W regulaminie jest, że "wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji". Żona nie jest uczestnikiem więc co ma do rzeczy nazwisko czy adres? Szukanie dziury w całym.

   Usuń
 37. Ile trzeba wydać, żeby otrzymać cały zwrot - 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2,5tyś płacąc kartą lub połowe tego płacąc Blikiem (jest 2i 4%).

   Usuń
 38. rozmawialem z konsultantem i powiedział, ze jak juz bylem posiadaczem konta w mbanku to juz nie moge skorzystac. Na poczatku wspomnial, ze to jest promocja dla osob ktore nie mialy konta od 2009 roku, pozniej cos pogrzebal i powiedzial ze nie moge skorzystac. Teraz pytanie brak wiedzy konsultanta czy tak jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też proszę o konkretną odpowiedź.

   Usuń
  2. Było już napisane, że w poprzednich edycjach definicja nowego klienta była taka sama. A starzy klienci łapali się jako nowi.
   Dzwońcie więcej na infolinię, pytajcie, zgłaszajcie. Będzie kolejna edycja i już furtki nie będzie bo zapis zrobią bardziej restrykcyjny.

   Usuń
  3. Tzw. "konsultanci" w mBank czasami się mylą - wiem co piszę!

   Usuń
  4. Czasem lepiej rzucić monetą niż dzwonić na infolinię. Więc słuchajcie co inni piszą. Nie ma co kombinować.

   Usuń
  5. Od momentu połączenia BRE, multi oraz m tam zapanował stupor mentalny - jedynie szef banku, niejaki Stypułkowki, dostał 3mln bonusu, o czym się chwalił w prasie!

   Usuń
  6. Na dodatek Stypułkowski pytany o ten 3mln bonus porównywał się do celebrytów i sportowców, którym też tak płacą - żałosne!

   Usuń
  7. Czyli nadal nie wiadomo.

   Usuń
  8. Ale czego nie wiadomo? Wszystko wiadomo. Tylko czytajcie komentarze z uwagą. Starzy klienci mogą wziąć udział w promocji. Sprawdzone.

   Usuń
 39. Tutaj jest więcej pytań bez odpowiedzi i najprzeróżniejszych wątpliwości niż na wszystkich innych ofertach razem wziętych :)

  Kto przygotowuje reguły tych ofert? Ludzie z łapanek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież wszystko jest jasne. Niektóre pytania są tylko niepotrzebnie powtarzane ;)

   Usuń
 40. Opis tej promocji zawarty w jej regulaminie jest tyle wart, ile wiarygodność Agory w kwestii terminów wypłacania premii w ostatnich promocjach ---> Google: Agora - wpisy powalają :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy jeśli już otworzę konto teraz to za marzec muszę już muszę spełnić warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim zadasz pytanie piczytaj komentarze zamiast w kółko zaśmiecać blog tymi samymi pytaniami. Temat był już poruszany.

   Usuń
 42. Osobom, które nie mają w pobliżu placówki mBanku i/lub nie posiadają innego dokumentu tożsamości niż dowód osobisty, radzę nie zawierać z tym Bankiem żadnych umów - swój przypadek opisuję tu ku przestrodze.
  Otóż dziś, próbując zrobić przelew w bankowości internetowej, dowiedziałem się, że dostęp do rachunku został mi zablokowany i żeby usunąć tę blokadę, muszę stawić się w placówce z dwoma dokumentami tożsamości! Żeby było jasne - zablokowany został dostęp do rachunku (możliwość zrobienia przelewu), a nie dostęp do bankowości internetowej. No i oczywiście, żeby dowiedzieć się, dlaczego nie mogę zrobić przelewu, musiałem sam zapytać, bo mBank nie raczył w żaden sposób poinformować mnie o blokadzie.
  Jeśli więc ktoś planuje sobie zrobienie przelewu z mBanku, to niech się nie zdziwi, gdy znajdzie się w takiej samej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieoficjalnie dowiedziałem się od pracownika placówki mBanku, że powodem takiej blokady jest wykonywanie przelewów na kwoty 1 gr lub 1 zł - mBank traktuje takie przelewy jako "podejrzane", nawet jeśli są to przelewy na własne rachunki klienta w innych bankach i z tytułem "przelew własny". Radzę więc nie robić takich przelewów z konta w mBanku albo... nie mieć konta w mBanku ;)

   Usuń
  2. To w myśl rekomendacji KNF, która ma ograniczać możliwość zakładania kont przelewem z konta założonego przelewem. W życie ma wejść od lipca ale widać, że mBank chce być do przodu.

   Usuń
  3. @Anonimowy9 marca 2016 21:06
   Jakim to sposobem przelew kwoty 1 zł na własne konto w innym banku z tytułem "przelew własny" ma umożliwić założenie nowego konta?
   Tymczasem skutkiem nadgorliwości mBanku w moim przypadku jest rezygnacja z ich usług.
   I tyle w temacie.

   Usuń
  4. Anonimowy, 9 marca 2016 21:06

   Co ma kwestia zakładania kont przelewem do przelewów na dowolna sumę z istniejącego uprzednio konta?

   Mnie kiedyś ichni "wydział bezpieczeństwa" zablokował kartę, po czym wysłali informację o tym na mój e-mail. Ktoś przebywający na wyjeździe wakacyjnym mógłby być nieźle zaskoczony. Zabawne, bo później się upierali, że nie mogą podać mi powodu zablokowania karty poprzez ten sam e-mail. Zamknąłem konto w oddziale, a po kilku dniach wydzwaniali z pytaniami co spowodowało rezygnację z konta ... mBank to kompletna porażka!

   Uwaga: ich TOiP zmienia się co kilka tygodni, a w przypadku eKonta "obowiązkiem" klienta jest to samemu sprawdzać!

   Usuń
  5. Anonimowy - 9 marca 2016 13:17

   "Żeby było jasne - zablokowany został dostęp do rachunku (możliwość zrobienia przelewu), a nie dostęp do bankowości internetowej"
   ----
   Zaraz po "fuzji" BRE z Multi u nich była plaga znikających poważnych sum z kont klientów poprzez Sorbnet. Chociaż była to niewątpliwie robota z udziałem kogoś z pracowników, to teraz klienci mają mieć pod górkę.

   Ja też zamknąłem u nich konto, po tym jak odmówili mi wypłaty 5% premii za zakupy, do których sami mnie namówili wysyłając formularz na móh e-mail. Wyjątkowa arogancja połączona z niekompetencją na (dez)info-linii!

   Usuń
 43. Mr. Złotówa, opłata miesięczna za kartę to 0/4 zł - "Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. - Obowiązuje od 01.03.2016 r." - Rozdział VII.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to w obu taryfach (standard i plus).
   ;)

   Usuń
  2. Dzięki za info. Zmienione.

   Usuń
  3. A tak ogólnie, to nie ma się co do tych opłat i warunków z nich zwalniających zbytnio przyzwyczajać, bo mBank zmienia taryfę opłat średnio co półtora miesiąca - poprzednia obowiązywała ledwo od 15.01.2016. Co ważniejsze informację o takiej zmianie znajdziecie tylko w wiadomości w systemie bankowości internetowej i to w dniu... wejścia w życia tej zmiany. Oczywiście zgodnie z ustawą o usługach płatniczych (art. 29) informację taką klient powinien otrzymać na 2 miesiące przed wprowadzeniem zmian, ale mBanku najwidoczniej polskie prawo nie obowiązuje.

   Usuń
  4. Gdy nie wejdziesz na swoje konto poprzez ich stronę, to i tak się dowiesz o tych zmianach, ale na koniec okresu obliczeniowego widząc nowe "prowizje" - sorry, ale taki klimat :)

   Usuń
  5. Ale dzięki tak częstym zmianom taryfy można zamykać rachunek w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia, czy się mylę ?

   Usuń
  6. Gdy zmienia się regulamin to możesz natychmiastowo wypowiedzieć. A jeśli chodzi o zmiany TOiP to są częste ale nie dotyczą podstawowych kwestii.

   Usuń
 44. Chęć założenia konta zgłosiłam 4 marca, do dzisiaj cisza. Czy to zawsze u nich tyle trwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może są zbyt zajęci rozpatrywaniem licznych reklamacji :)

   Usuń
 45. Czy ten przelew 1000 zł. może być z mojego konta wspólnego prowadzonego w innym Banku? Oczywiście wpłacającym byłaby ta druga osoba (ma inne dane osobowe), z którą mam to wspólne konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy czy jest tej samej płci :)

   Usuń
  2. A co ma płeć do rzeczy? Odmianę nazwiska? Niektóre się nie odmieniają: Nowak, Kowalczyk i wiele innych. Dane zawsze są inne, bo imię jednak jest inne.

   Usuń
 46. Czyli, jeśli przelew na 1000zł zrobi mi osoba o tym samym nazwisku i adresie zameldowania to ten wpływ nie będzie się liczyć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu "wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji" więc osoba o tym samym nazwisku i adresie nie jest uczestnikiem promocji więc udział może wziąć.

   Usuń
  2. Anonimowy, 10 marca 2016 13:25

   Mając na uwadze z kim mamy tutaj do czynienia, ja bym do nich zadzwonił kilka razy z tym samym pytaniem dla pewności :)

   Usuń
  3. mam zrzut z rozmowy z konsultantem ( dla zainteresowanych mogę przesłać na maila) .przelew z rachunku żony , dziecka , kochanki przechodzi i spełnia warunki promocji

   Usuń
  4. @stefan, a czemu przelew z rachunku żony miałby nie przejść? Zadawacie takie głupie pytania na czatach, a potem się dziwicie, że są coraz trudniejsze wymagania. Sami podpowiadacie bankowi gdzie są kruczki.

   Usuń
  5. Anonimowy, 13 marca 2016 22:13

   "Sami podpowiadacie bankowi gdzie są kruczki" - czy zdajesz sobie sprawę z tego kto tam odbiera telefony?

   Usuń
  6. Dobra, konsultanci może nie są zbyt błyskotliwi, ale ktoś tam pewnie te rozmowy odsłuchuje. Nawet wyrywkowo jakiś kierownik czy coach. Więc może to w końcu trafić do komórek odpowiedzialnych za przygotowywanie promocji.
   Siedzę w bankobraniu już trochę czasu. I wiele luk zostało już uszczelnionych niestety wskutek takich nieuświadomionych którzy wydzwaniają na infolinię 100 razy nawet wtedy gdy mają czarne na białym napisane 1000 razy w komentarzach. Ale nie, oni będą się ciągle dopytywać i drążyć.

   Usuń
  7. Ichnia (bez)info-linia po prostu słynie z "profesjonalizmu" choć to absolwenci uczelni gotowania na gazie - dziwne, no nie?

   Usuń
  8. Coach w banku? Raczej w drużynie sportowej ... albo autobus w UK :)

   Usuń
  9. Tak, takie coś jak coach w Call Center istnieje. Piszę to jako były pracownik infolinii BZ WBK. Tak samo w korporacjach istnieją np. Liderzy Zespołu... co wcale nie oznacza, że są pierwszymi w wyścigu kolarskim ;)

   Usuń
 47. Do zwroty liczą się tylko opłaty dokonane kartą oraz po przez BLIK, tak ? Przelewy za zakupy internetowe się nie liczą ?

  OdpowiedzUsuń
 48. 1. Bank zwraca 2% od transakcji kartą i 4% od płatności BLIKiem.
  2. Łączna suma miesięcznych zwrotów może wynieść maksymalnie 50 zł.

  Pomijając nawet fakt, że ta akcja jest tylko dla NOWYCH klientów mBank, to żeby uzyskać 50zł zwrotu należy więc wykonać płatności na sumę 1250zł BLIK-iem, albo 2500zł kartą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się co do nowego klienta

   Usuń
  2. Dawno nie było tak dobrej promocji! Wystarczy wydać po 250 zł przez 5 miesięcy i wychodzi 22% moneybacku przy płaceniu kartą i 24% z BLIKiem.

   Usuń
  3. Czyli 2% od transakcji kartą i 4% od płatności BLIKiem daje zusammen 24% - super!

   Usuń
 49. Czy w tej promocji da się założyć konto jako osoba polecona? Czy przy spełnieniu warunków przez poleconego i polecającego, polecający dostanie 100 zł (tzn. czy nie będzie to wykluczonym przez regulamin łączeniem promocji)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto poczytać wcześniejsze komentarze :)

   Usuń
 50. Gdzie we wniosku o konto znajduję się "tabelka" do uzupełnienia z cyframi rachunku osoby, która poleca? Dzwoniłam na infolinię, twierdzą, że w "podsumowania i oświadczenia" ale nigdzie tego nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tabelka na rachunek osoby polecajacej... byla. Takmniej wiecej do 8-9 marca. Pozniej na mlinii metnie tlumaczyli jej znikniecie 'klopotami technicznymi'. W oddziale da sie zalozyc konto z obiema promocjami - sam tak zrobilem.

   Usuń
  2. W niedzielę zakładałem konto przez Internet i w podsumowaniu wpisywałem numer konta osoby polegającej.

   Usuń
  3. Jest więc nadzieja, że ta ich strona działa chciaż w niedziele :)

   Usuń
 51. Czy mi się dobrze wydaje? nie można już założyć ekonta plus w promocji? wczoraj zakładem konto z linku a dzisiaj w potwierdzeniu widzę, że otworzyłem konto standard. Ktoś to może zauważył?
  Mam jeszcze pytanie o pierwszy warunek promocji. Najpierw loguję się przez apke i tam przechodzę proces aktywacji konta? czy mogę też normalnie na kompie zacząć a apke w drugiej kolejności aktywować? z góry dzięki za pomoc;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po linku z artykułu założyłem eKonto plus. Kolejność aktywacji nie ma znaczenia. Ważne by aplikację aktywować w ciągu 24h.

   Usuń
 52. Witam,
  Czy po spełnieniu wymogów aktywności przez Nowego Klienta w programie polecam mBank tj. płatności karta na 200zł, Nowy klient może zamknąć konto zanim nastąpi wypłata premii za polecenie dla uczestnika promocji. W regulaminie nie mogę znaleźć zapisu na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla spokoju bym się nie palił z zamykaniem konta. Przyjdzie kasa, zamknij. Ale tak nie ma co się rwać.

   Usuń
  2. Od mBank najlepiej z daleka :)

   Usuń
 53. Kolejna fala ataków na klientów mBanku. Groźny wirus wykrada dane!

  http://www.wykop.pl/link/3073421/kolejna-fala-atakow-na-klientow-mbanku-grozny-wirus-wykrada-dane/

  OdpowiedzUsuń
 54. Informacja dla wszystkich którzy mają wątpliwości i pytania:
  Miałem konto w mBanku (zamknąłem jakoś w grudniu ub.r.), a aktualnie mam konto w Orange Finanse. Założyłem teraz eKonto w powyższej promocji i 10 zł już wpadło. Więc wszystko gra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po jakim czasie od otwarcia dostałeś te pierwszą premię?

   Usuń
  2. Jako były klient mBanku mogę potwierdzić, że na promocję można się załapać. Bo 10 zł za aktywację aplikacji już dostałem.

   Usuń
  3. @Anonimowy27 marca 2016 15:10 po 12 dniach roboczych.

   Usuń
 55. jakie konto lepiej założyć standard czy premium, jak myslicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamierzasz korzystać z bankomatów: plus (co miesiąc wpływ 1000 zł na konto będziesz mieć choćby w związku z promocją).
   Jeśli nie zamierzasz wypłacać z bankomatów, tak było w mym przypadku, to standard wystarczy.

   Usuń
 56. Witam. Mr Złotówka mam pytanie odnośnie promocji mBanku. Po komentarzach pod postem o promocji dowiedziałem się ze jeśli miałem konto w mBanku i je zamknąłem to łapie się na promocje. Nawet kilka osób pisało ze sprawdzało to i się powiodło. Założyłem konto na początku marca po pojawieniu się promocji. Poprzednie konto zamknąłem 12.lutego b/r. Po dwudziestu dniach niestety nie pojawiła się premia za aplikacje ;( Zadzwoniłem na mLinie i Pani konsultantka oznajmiła mi ze "tylko nowi klienci mBanku mogą wziąć udział w promocji, czyli tacy którzy nigdy nie posiadali konta w mBanku". Wiec pytanie dlaczego niektórzy łapią się na promocje mBanku a byli już klientami a nie którzy nie? Losowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie mBank ma jeszcze czas... bo zgodnie z regulaminem wypłata następuje w ciągu 20 dni roboczych od aktywacji aplikacji.
   Co do odpowiedzi konsultantów infolinii oraz czatu to niestety często wprowadzają one w błąd i powodują zamieszanie. Odpowiedź jest często udzielana na podstawie własnej interpretacji pracownika, nieraz pod presją czasu i może jeszcze innych okoliczności które powodują strzelanie.
   Komentarze Czytelników (uczestników tej promocji, ale też wcześniejszych edycji promocji mBanku gdzie definicja "nowego klienta" w regulaminie była taka sama) wskazują, że premię dostają także "starzy klienci". Więc: zaczekałbym jeszcze do 20. dnia roboczego po spełnieniu warunku dot. aplikacji. Jeśli premii jednak nie będzie to złóż reklamację.
   PS. 12.02. było wypowiedzenie czy jest to data faktycznego zamknięcia konta? Bo jeśli to pierwsze to przy 30-dniowym okresie wypowiedzenia mogło być tak, że to dotychczasowe konto nadal było jeszcze aktywne, a tym samym założenie nowego konta na początku marca faktycznie w tej sytuacji nie kwalifikowałoby do promocji .

   Usuń
  2. Kolega jak by premia doszła to napisz w komentarzu jaki finał sprawy

   Usuń
  3. Final: Premii nie otrzymałem, złożenie reklamacji nie pomogło. W rozumieniu Banku bylem klientem (konto zamknięte w lutym)i nie mogę brać udziału w promocji. A co dziwne niektórym osoba się udaje, co widać po komentarzach.

   Usuń
  4. Osz, czyżby inne sito?! :(

   Usuń
  5. Kurcze od czego to zależy ?
   Teraz nie wiem czy zakładać, miałem złożone wypowiedzenie w grudniu i po 30 dniach zamknięte w styczniu 2016 ale czy załapie się teraz nie wiadomo, aczkolwiek założę zobaczę po 20 dniach roboczych jak nic nie będzie to zamknę i tyle.

   Usuń
 57. Do kiedy trwa promocja zwrotu 500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 58. Polecam zarejestrować kartę z mbanku na visaoferty.pl. Do 07.04 visa daje zwrot 12% za zakupy w carrefour (maks. 50 zł) z połączeniem 2% zwrot z mbanku, daję to fajny 14% moneyback :)

  OdpowiedzUsuń
 59. czy zwrot za platnosci karta i blik są wyplacane po kazdym miesiacu czy dopiero na koniec lącznie po spelnieniu wszystkich warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zwroty są wypłacane do końca miesiąca po każdym miesiącu wykonania płatności.

   Usuń
 60. Witam
  z żoną bierzemy udział w promocji czyli jesteśmy "uczestnikami promocji" to czy przelew 1000 zł z konta żony w innym banku na mój rachunek jest traktowany jako przelew spełniający warunek promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dyskusyjne. Ale myślę, że krzyżowe przelewy między Wami oczywiście z kont w innym banku powinny jednak się zaliczyć.

   Usuń
 61. Czy wystarczą tylko płatności blikiem na kwotę ponad 250 zł w miesiącu plus wpływy 1000 zł i logowanie do apki aby spełnić warunki uzyskania tych 240 na koniec bez konieczności płacenia kartę co najwyżej 5 drobnych płatności aby uniknąć za nią opłaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak do 250 zł liczą się też transakcje blikiem.

   Usuń
 62. A jak to w końcu jest z tym czy się łapiemy czy nie łapiemy na daną promocję, chodzi mi o byłych klientów mbanku, czy można się sugerować że jak po 20 dniach roboczych nie wpłynie 10 zł to znaczy że nie łapie się na promocję i można zamykać konto. Czy te 10 zł za aplikację może być wyznacznikiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostajesz 10 zł to i już nie spodziewaj się dostać innych premii. Ale nie odpuszczaj - złóż reklamację. Na samym początku marca konto założył kuzyn i dostał 10 zł choć konto zamknął nie tak dawno bo w grudniu. Ja nie mam konta w mBanku od października'15. Dziś 18.dzień od aktywacji aplikacji ale cisza, kasy brak. Czekam do środy. Jak nic nie będzie to leci reklamacja.

   Usuń
  2. Tak to się niestety kończy gdy niektórzy po 10 razy wydzwaniali na infolinię. Uszczelka zmieniona i już nie puszcza starych-nowych klientów.

   Usuń
  3. No czekam na informację jak wam poszło bo ja w sierpniu 2015 zamknąłem żona w styczniu 2016 i teraz zobaczymy co będzie jak nie będzie premii za apkę to reklamacja i zamykanie konta.

   Usuń
  4. Niektórzy niestety sami się podali na talerzu. Te pytania, telefony, czaty, maile "czy promocja mi się należy?". "Czy na pewno?", "Sprawdźcie jeszcze raz!", "Jesteście przekonani na 200% że mogę?", "Dzwoniłem 3 razy, za każdy razem powiedziano mi, że mogę ale może ktoś ma inne zdanie?". Teraz premii nie dostanie stary-nowy klient ale bankier, który śrubę przykręcił.

   Usuń
  5. Dziś dostałam na dwóch kontach swoim i żony premie za aplikacje

   Usuń
  6. Ile dni czekaliście na premie od chwili otwarcia?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...