Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Czytnik Kindle Touch 7 WiFi do karty kredytowej Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.03.2016

Czytnik Kindle Touch 7 WiFi do karty kredytowej Citibanku

Czas prześwietlić kolejną promocję karty kredytowej z gadżetem w prezencie.

czytnik kindle touch 7 wifi dla ciebie promocja Citibank karta Citi Simlicity
Akcja została przygotowana przez Citibank, który wyspecjalizował się w okazjach do bankobrania opartych na wyrobieniu karty kredytowej. Ma tych promocji już tyle, że część jest wręcz ukryta. Czujność Czytelników bloga sprawia jednak, iż te niepromowane przez bank akcje też są prześwietlane na Bankobraniu. Teraz czas na promocję z czytnikiem Kindle Touch 7 WiFi with ads.

Na wstępie za podrzucenie informacji o promocji pragnę podziękować Czytelnikom: Bartkowi i Grzegorzowi. Ich wiadomość o promocji zaskoczyła mnie, gdyż akcja trwa już od... 16.11.2015 r., a obowiązywać ma do 31.03.2016 r. Jednak dotąd na informację o akcji "Karta Kredytowa Citibank i KINDLE TOUCH 7 WiFi dla Ciebie" nigdzie nie dało się natrafić (regulamin akcji sugeruje, że informacje o promocji można znaleźć na ulotkach lub otrzymać od konsultantów banku dzwoniących z ofertą). A tak łatwych zasad jeszcze nie było... wystarczy bowiem wykonać zaledwie trzy płatności kartą o wartości co najmniej 50 zł i raz zalogować się do bankowości internetowej. Tylko tyle wystarczy by cieszyć się nowym czytnikiem Kindle.

Aby zdobyć nagrodę należy:
 • gdy skontaktuje się z Tobą konsultant banku, złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający deklarowane dochody (może to być np. zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, wyciąg z konta albo inny dokument, który zażąda bank; dokument można przekazać kurierowi, który przybędzie z umową do podpisu) 
 • podpisać regulamin promocji 
 • aktywować otrzymaną kartę kredytową 
 • w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o kartę przez bank: 
  • co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej banku lub za pomocą aplikacji mobilnej oraz
  • dokonać kartą co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe o wartości min. 50 zł

I to wszystko. W ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy przez bank ma nastąpić weryfikacja spełnienia warunków. Zdobywca nagrody o jej przyznaniu zostanie powiadomiony mailowo w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku przyznania nagrody. Od dnia wysyłki maila w ciągu 30 dni nagrodę: Kindle Touch 7 WiFi with ads Model 2014 dostarczy kurier. Wartość nagrody wskazana w regulaminie to 320 zł brutto.

Transakcje bezgotówkowe, o których mowa wyżej, zgodnie z regulaminem powinny spełnić poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe, o których mowa w § 7 ust. 20–21 Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Kartą kredytową o którą należy zawnioskować w promocji jest Citi Simplicity - karta za którą bank nie pobiera opłat za wydanie, ani za posiadanie. Stosując się więc do kluczowych zasad korzystania z karty kredytowej, plastik Citibanku dość łatwo posiadać bez ponoszenia zbędnych kosztów. Więcej na temat karty kredytowej Citi Simplicity pisałem tutaj.

Dowiaduj się o wszystkich promocjach bankowych: 

Dla kogo promocja?Jak to niestety bywa w promocjach Citibanku mamy dość długi okres karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.01.2013 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Alternatywne promocje Citibanku


To niejedyna promocja z której mogą skorzystać nowi klienci Citibanku. Niezmiennie dostępna jest promocja w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity i wykonanie płatności do wzięcia czeka tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1. Z kolei za wyrobienie karty kredytowej BP-Payback do wzięcia jest wideorejestrator. Okresy karencji dla tych dwóch promocji odpowiednio sięgają 1.01.2014 i 1.01.2015 r. 

Dla obecnych posiadaczy karty kredytowej Citibanku jest z kolei przewidziany program poleceń, w którym za skuteczne polecenie bank płaci 300 zł, a polecającemu daje tablet Lenovo

Dobra wiadomość dla bankobiorców


Na koniec niniejszego prześwietlenia promocji, chcę poruszyć temat innej okazji do bankobrania. To promocja Konta za Zero w PKO BP, w której za wydanie 10 zł czeka premia 100 zł. Pula nagród przewidzianych w promocji została ograniczona do 800 sztuk. Dla osób które obawiały się wczesnego wyczerpania puli nagród, bardzo dobra informacja. Na stronie promocji pojawił się licznik dzięki któremu wiadomo ile wniosków zostało już złożone. I okazuje się, że szanse załapania się na premię 100 zł są ciągle.

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a jedynie przegląd nowości na blogu:

Adres e-mail

29 komentarzy:

 1. na razie to citi ma tam niezły burdel w tych promocjach .nikt z uczestników promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet" nie otrzymał nawet maiala o przyznaniu nagrody ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. W Citi promocja goni promocję i przestali wywiązywać się pkt regulaminu. Ogromnie rozczarowanie klientów promocji " zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet". Czy ktoś otrzymał już maila z informacją o przyznanej nagrodzie?

   Usuń
  2. Z poślizgiem ale dziś przyszły maile powiadamiające o przyznaniu nagrody :)

   Usuń
 2. Wszystko pięknie. Gdyby nie ten okres karencji. Najdłuższy z wszystkich promocji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wniosek może złożyć emeryt?

  OdpowiedzUsuń
 4. Po otrzymaniu nagrody kartę trzeba przez jakiś czas utrzymywać czy można zrezygnować??? Jeśli można to w jaki sposób? Pytam bo do oddziału Citi raczej mam dość daleko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu Ipada i jeszcze pobraniu kodu na zakupy w H&M za 50zł, zaszedłem do oddziału zlikwidować kartę. Miła pani posadziła mnie przed komputerem i pokazała jak zrobić to online ze swojego konta :) także do zamknięcia karty nie potrzebna jest wizyta w banku :D

   Usuń
  2. Można w oddziale. Nie przyjęcie wniosku przez pracownika raczej wygląda na jego lenistwo. Można też na infolinii, listownie albo w CitiOnline co zostało już napisane

   Usuń
 5. Ludzie szturmują Citka drzwiami oknami i kanałami. Oblężenie banku jest tam tak duże, że nie dość, że nie dostaliśmy maili informujących o przyznaniu nagrody, to dodatkowo poleciłem kartę innej osobie, aby dostać 300 zł, a ta osoba tablet, zaś bank nawet nie raczył zadzwonić od "n" dni. Nie wyobrażam sobie, co się tam u nich musi dziać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Darmowa karta, śmieszny wymóg płatności, nagroda, kurierzy, dzwoniący konsultant. Na czym oni w tym banku zarabiają?

  OdpowiedzUsuń
 7. Które z tych czynności należy zrobić koniecznie do 31.03?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć nie jest to wyraźnie wskazane (tak jak bywa w regulaminach innych promocji) to bazując na wcześniejszych promocjach Citibanku obstawiałbym czas wysłania zgłoszenia. Reszta (telefon z banku, złożenie wniosku, podpisanie umowy, przyjęcie umowy przez bank i przesłanie karty) już nie zależy od nas. A wiadomo (też w oparciu o doświadczenia z wcześniejszych promocji Citibanku), że może to wszystko zająć bankowi (i też nam, bo zależy kiedy odbierzemy telefon i kiedy będziemy mogli umówić się z kurierem) od kilku(nastu) dni do nawet 3-4 tyg.

   Usuń
 8. Po co komu Kindle Touch jak można mieć Kindle Paperwhite z podświetleniem? Słaba oferta.

  OdpowiedzUsuń
 9. Może to trochę głupie pytanie, ale jak jest z uznawalnością tej karty w sklepach i np. na stacjach benzynowych? Pytam bo na zdjęciach w necie nie widziałem na karcie loga Visy albo MasterCard.

  OdpowiedzUsuń
 10. Identyczna promocja jest na Instagramie jeśli komuś uda się trafić reklamę Citka. Zasady takie same, tylko daty inne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dostałam wczoraj dokumenty i zastanawia mnie jedna rzecz. Oprócz wniosku o kartę jest też "Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego" i tam w rubryce "Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta" mam tak: "Suma całkowitego kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu: 5.274,95 zł (dostałam limit 5.000). Pod warunkiem dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód klienta i związanej z tym zmiany limitu kredytu, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta na dzień zawarcia umowy wynosi 5.274,95 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta jest wyliczana przy uwzględnieniu takich samych założeń jak przyjęte dla obliczania rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania wskazanych w części 3 niniejszego formularza".
  Co to znaczy? Karta jednak nie jest za darmo i żeby dostać Kindle muszę w rzeczywistości "dopłacić" 274,95 zł? I co w przypadku, kiedy po wykonaniu trzech transakcji na 50 zł i ich spłaceniu włożę kartę do szuflady i nie będę z niej korzystać? Tak czy siak mam jakieś magiczne 274,95 zł do zapłacenia? Pomocy! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki formularz informacyjny banki zobowiązane są dołączyć do każdej umowy kredytowej (a taką jest też umowa o kartę kredytową). Przedstawia on symulację kredytu (z uwzględnieniem oprocentowania i wszystkich opłat) ze spłatą comiesięcznych rat... co jednak nie do końca obrazuje zasady na jakich działa karta kredytowa. Tu kredyt nie jest zaciągany na całą kwotę na start i nie ma comiesięcznych rat tak jak to jest przy kredycie gotówkowym. Jeśli karta nie ma opłat (a tak jest w przypadku karty Simplicity), a spłaty środków wykorzystanych z karty będą odbywać się w okresie bezodsetkowym wówczas żadnych kosztów nie będzie. I jeśli z karty wydasz np. 200 zł to 200 zł oddasz. Więcej o zasadach korzystania z kart kredytowych piszę tutaj.

   Usuń
 12. Orientujecie się może w jakim czasie bank rozpatruje wnioski i w jaki sposób informuje o wyniku weryfikacji? W zeszłym tygodniu był u mnie kurier, wszystko podpisałem, dostarczyłem dokument dochodowy i od tego momentu cisza...

  OdpowiedzUsuń
 13. Uzbrój się w cierpliwość. W innej promocji żona czekała ponad 2 tyg.

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam.
  Od której daty jest liczony okres 30 dni w umowie na realizację płatności kartą aby otrzymać wymarzoną nagrodę. Ta która widnieje na dokumentach dostarczonych przez kuriera (np.24.03.16 r.) czy data kiedy podpisujemy wniosek np.(03. 04. 2016 r.), czy też data kiedy aktywujemy kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam.
  Od której daty jest liczony okres 30 dni w umowie na realizację płatności kartą aby otrzymać wymarzoną nagrodę. Ta która widnieje na dokumentach dostarczonych przez kuriera (np.24.03.16 r.) czy data kiedy podpisujemy wniosek np.(03. 04. 2016 r.), czy też data kiedy aktywujemy kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank przyśle Ci kartę, a odrębną przesyłką egzemplarz umowy, w której będzie wpisana data zawarcia tejże umowy przez bank. Od tego momentu należy liczyć 30 dni.

   Usuń
 16. Dziękuję za odpowiedź i informację

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostałem wiadomość, że... nie są w stanie dać Kindla bo jakiś problem mają z realizacją zamówienia. Ale w zamian dają 400 zł. Więc gra gitara :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi mówili, że już nie produkują tych kindli i dlatego ich już nie ma. Oczywiście 400 zł to też dobre wyjście z sytuacji. Ciekawe czy można je będzie sobie wypłacić w bankomacie bez tej wielkiej prowizji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...