Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Banku Millennium czyli od 60 zł za polecenie

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

30.03.2016

Program poleceń Banku Millennium czyli od 60 zł za polecenie

Jeśli posiadasz konto w Banku Millennium to możesz zarabiać na jego polecaniu.

Bank udostępnia drugą edycję programu poleceń. Jak to bywa w tego typu promocjach zarobić może zarówno obecny, jak i nowy klient. Aczkolwiek w przypadku tego drugiego bonus powitalny jest dość skromny.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

W promocji "Polecam Bank Millennium - II edycja" zgodnie z regulaminem udział może wziąć osoba fizyczna ("Obecny klient", która:
"1) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, 
2) nie jest pracownikiem Banku, 
3) posiada lub otworzy w czasie trwania Promocji rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku (...) 
Obecny Klient nie może być uczestnikiem Promocji, jeżeli w okresie od 01.04.2015 r. do dnia rozliczenia przez Bank Promocji wskazanego w § 3 ust. 2, odstąpi/ł od umowy dotyczącej otwarcia i prowadzenia rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego posiadanego w Banku lub też, gdy w tym okresie ww. umowa została wypowiedziana lub rozwiązana za porozumieniem stron."
Aby wziąć udział w akcji i móc polecać należy:
 • po zalogowaniu w bankowości internetowej kliknąć w baner programu poleceń (którego print screen prezentuję nieco niżej) i zaakceptować regulamin promocji "Polecam Bank Millennium"
 • osobie niebędącej klientem Banku Millennium polecić Konto 360º lub 360º Student (wykorzystując do tego link wygenerowany w systemie bankowości internetowej)
Baner dot. programu poleceń w bankowości internetowej Banku Millennium:


Polecona osoba w programie poleceń Banku Millennium musi spełnić szereg warunków. Zgodnie z regulaminem osoba polecona je spełni jeśli:
"nie ma zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie jest lub nie była uprawniona do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz albo współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku"
Nowy klient wykorzystując otrzymany link powinien przejść do złożenia wniosku o konto (niezbędne jest przy tym zaakceptowanie regulaminu promocji oraz upoważnienie banku do przekazywania przez bank obecnemu klientowi informacji o czynnościach prowadzących do uzyskania premii) i zawrzeć umowę o konto (360º lub 360º Student) wraz z kartą płatniczą. Polecać konto można do 30.04.2016 r., a dla nowego poleconego klienta czas na spełnienie warunków uprawniających do uzyskania nagrody będzie do 31.05.2016 r.. Od nowego klienta wymagane są następujące warunki:
"a) w okresie trwania Promocji, zawrze z Bankiem umowę dotyczącą otwarcia i prowadzenia Konta oraz wystąpi o wydanie karty debetowej do Konta i/lub aktywuje dostęp do systemu płatności mobilnych (BLIK), 
b) będzie aktywnie korzystał z Konta, tj. w okresie od dnia zawarcia umowy (...), do dnia wskazanego w § 3 ust. 1 pkt. 2 (tj. 31.05.2016 r. - przyp. Mr. Złotówa)., na nowo otwartym Koncie zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe, dokonane w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych (POS), przy użyciu karty debetowej do Konta i/lub za pomocą usługi BLIK, na łączną kwotę co najmniej 360 złotych, 
c) do dnia zakończenia Promocji, (...), nie rozwiąże lub nie wypowie umowy dotyczącej otwarcia i prowadzenia Konta lub nie odstąpi od tej umowy"
Obecny klient banku, czyli osoba polecająca może zyskać 60 zł za skuteczne pozyskanie pierwszego klienta oraz po 100 zł za pozyskanie drugiego i każdego kolejnego nowego klienta. Premie bank wypłaci jednak wyłącznie za 14 poleconych klientów, więc zarobić można maksymalnie 1 360 zł (60 zł + 13 x 100 zł).

W przypadku przekroczenia progu (760 zł) wymagającego zapłacenia podatku od nagród, bank ufunduje dodatkową, będącą równowartością należnego podatku i odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego.

Nowy klient może liczyć na premię powitalną w wysokości 60 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że na lepszy bonus można załapać się w trwającej do 31.03.2016 r. akcji Moneymania, gdzie za otwarcie konta w Banku Millennium czeka 100 zł.

We wspomnianym wpisie szczegółowo prześwietlam szczegóły dotyczące oferty kont osobistych w Banku Millennium oraz wydawanych do nich kart płatniczych. Warto z tym wpisem się zapoznać, by nie zaskoczyły Cię chociażby opłaty za ubezpieczenia, które na szczęście można wyłączyć.

Premie dla polecających, jak i poleconych mają być wypłacone do 10.06.2016 r.

Jeśli chcesz założyć konto z polecenia możesz skorzystać z mojego linku polecającego.

8 komentarzy:

 1. Płacić więcej polecającemu który nie musi nic zrobić, a mniej poleconemu który musi się nagimnastykować. Chyba się im w tym millennium w głowach coś poprzewracało.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Premie bank wypłaci jednak wyłącznie za 14 poleconych klientów" - dobrze, że nie 13, bo to pechowa liczba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 60/100 zł za polecenie + 60 zł dla poleconego... w wielu promocjach dawali nowemu klientowi 150-360 zł.

   Usuń
  2. Ciekawe dlaczego robią takie ograniczenia. Przecież więcej klientów by im się opłaciło więc górny limit jest bezsensowny.

   Usuń
  3. Aż 150-360 zł za każdego poleconego? Nieźle!

   Usuń
 3. czy zainstalowanie aplikacji mobilnej jest obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem to dla Ciebie w regulaminie na szybko. Ctrl+F: "aplik". Nigdzie nie ma. We wpisie też nie ma. Więc nie ma potrzeby. Ale mają fajną aplikację. Warto chociażby dla lokaty mobilnej.

   Usuń
 4. poszły wypłaty :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...