Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Banku Millennium czyli od 60 zł za polecenie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.03.2016

Program poleceń Banku Millennium czyli od 60 zł za polecenie

Jeśli posiadasz konto w Banku Millennium to możesz zarabiać na jego polecaniu.

Bank udostępnia drugą edycję programu poleceń. Jak to bywa w tego typu promocjach zarobić może zarówno obecny, jak i nowy klient. Aczkolwiek w przypadku tego drugiego bonus powitalny jest dość skromny.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

W promocji "Polecam Bank Millennium - II edycja" zgodnie z regulaminem udział może wziąć osoba fizyczna ("Obecny klient", która:
"1) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, 
2) nie jest pracownikiem Banku, 
3) posiada lub otworzy w czasie trwania Promocji rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku (...) 
Obecny Klient nie może być uczestnikiem Promocji, jeżeli w okresie od 01.04.2015 r. do dnia rozliczenia przez Bank Promocji wskazanego w § 3 ust. 2, odstąpi/ł od umowy dotyczącej otwarcia i prowadzenia rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego posiadanego w Banku lub też, gdy w tym okresie ww. umowa została wypowiedziana lub rozwiązana za porozumieniem stron."
Aby wziąć udział w akcji i móc polecać należy:
 • po zalogowaniu w bankowości internetowej kliknąć w baner programu poleceń (którego print screen prezentuję nieco niżej) i zaakceptować regulamin promocji "Polecam Bank Millennium"
 • osobie niebędącej klientem Banku Millennium polecić Konto 360º lub 360º Student (wykorzystując do tego link wygenerowany w systemie bankowości internetowej)
Baner dot. programu poleceń w bankowości internetowej Banku Millennium:


Polecona osoba w programie poleceń Banku Millennium musi spełnić szereg warunków. Zgodnie z regulaminem osoba polecona je spełni jeśli:
"nie ma zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie jest lub nie była uprawniona do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz albo współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku"
Nowy klient wykorzystując otrzymany link powinien przejść do złożenia wniosku o konto (niezbędne jest przy tym zaakceptowanie regulaminu promocji oraz upoważnienie banku do przekazywania przez bank obecnemu klientowi informacji o czynnościach prowadzących do uzyskania premii) i zawrzeć umowę o konto (360º lub 360º Student) wraz z kartą płatniczą. Polecać konto można do 30.04.2016 r., a dla nowego poleconego klienta czas na spełnienie warunków uprawniających do uzyskania nagrody będzie do 31.05.2016 r.. Od nowego klienta wymagane są następujące warunki:
"a) w okresie trwania Promocji, zawrze z Bankiem umowę dotyczącą otwarcia i prowadzenia Konta oraz wystąpi o wydanie karty debetowej do Konta i/lub aktywuje dostęp do systemu płatności mobilnych (BLIK), 
b) będzie aktywnie korzystał z Konta, tj. w okresie od dnia zawarcia umowy (...), do dnia wskazanego w § 3 ust. 1 pkt. 2 (tj. 31.05.2016 r. - przyp. Mr. Złotówa)., na nowo otwartym Koncie zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe, dokonane w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych (POS), przy użyciu karty debetowej do Konta i/lub za pomocą usługi BLIK, na łączną kwotę co najmniej 360 złotych, 
c) do dnia zakończenia Promocji, (...), nie rozwiąże lub nie wypowie umowy dotyczącej otwarcia i prowadzenia Konta lub nie odstąpi od tej umowy"
Obecny klient banku, czyli osoba polecająca może zyskać 60 zł za skuteczne pozyskanie pierwszego klienta oraz po 100 zł za pozyskanie drugiego i każdego kolejnego nowego klienta. Premie bank wypłaci jednak wyłącznie za 14 poleconych klientów, więc zarobić można maksymalnie 1 360 zł (60 zł + 13 x 100 zł).

W przypadku przekroczenia progu (760 zł) wymagającego zapłacenia podatku od nagród, bank ufunduje dodatkową, będącą równowartością należnego podatku i odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego.

Nowy klient może liczyć na premię powitalną w wysokości 60 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że na lepszy bonus można załapać się w trwającej do 31.03.2016 r. akcji Moneymania, gdzie za otwarcie konta w Banku Millennium czeka 100 zł.

We wspomnianym wpisie szczegółowo prześwietlam szczegóły dotyczące oferty kont osobistych w Banku Millennium oraz wydawanych do nich kart płatniczych. Warto z tym wpisem się zapoznać, by nie zaskoczyły Cię chociażby opłaty za ubezpieczenia, które na szczęście można wyłączyć.

Premie dla polecających, jak i poleconych mają być wypłacone do 10.06.2016 r.

Jeśli chcesz założyć konto z polecenia możesz skorzystać z mojego linku polecającego.

8 komentarzy:

 1. Płacić więcej polecającemu który nie musi nic zrobić, a mniej poleconemu który musi się nagimnastykować. Chyba się im w tym millennium w głowach coś poprzewracało.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Premie bank wypłaci jednak wyłącznie za 14 poleconych klientów" - dobrze, że nie 13, bo to pechowa liczba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 60/100 zł za polecenie + 60 zł dla poleconego... w wielu promocjach dawali nowemu klientowi 150-360 zł.

   Usuń
  2. Ciekawe dlaczego robią takie ograniczenia. Przecież więcej klientów by im się opłaciło więc górny limit jest bezsensowny.

   Usuń
  3. Aż 150-360 zł za każdego poleconego? Nieźle!

   Usuń
 3. czy zainstalowanie aplikacji mobilnej jest obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem to dla Ciebie w regulaminie na szybko. Ctrl+F: "aplik". Nigdzie nie ma. We wpisie też nie ma. Więc nie ma potrzeby. Ale mają fajną aplikację. Warto chociażby dla lokaty mobilnej.

   Usuń
 4. poszły wypłaty :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...