Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneymania 4: 100 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

10.03.2016

Moneymania 4: 100 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student w Banku Millennium

Za otwarcie konta w Banku Millennium można zarobić 100 zł.

moneymania 4 premia 100 zł za konto 360 lub 360 student bank millennium
To już kolejna edycja promocji, której organizatorem jest właściciel serwisu money.pl. Akcja opiera się na otwarciu Konta 360º lub 360º Student i spełnieniu dość prostych warunków. Za skorzystaniem z promocji jest też argument dla oszczędzających: całkiem przyzwoicie oprocentowane konto oszczędnościowe.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Aby wziąć udział w promocji "Moneymania 4" i zgarnąć 100 zł należy:
 • najpóźniej do 31.03.2016 r.:
  • zarejestrować się na stronie promocji (pamiętaj, że z jednego profilu złożyć można wniosek o jedno konto; jeśli w promocji zechce wziąć udział ktoś z pozostałych domowników to należy zarejestrować się ponownie wykorzystując przy tym inny adres e-mail)
  • za pomocą linku otrzymanego po rejestracji potwierdzić udział w akcji i dalej złożyć wniosek o otwarcie konta w Banku Millennium, wyrażając przy tym zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji niezbędnych do przeprowadzania promocji i wypłaty premii oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  • we wniosku o otwarcie konta podać ten sam adres mail, który został użyty do rejestracji w promocji
 • do 10.04.2016 r. zawrzeć z bankiem umowę o konto (360º lub 360º Student) wraz z kartą płatniczą
 • do 20.04.2016 r. uzupełnić dane na stronie promocji (jest to niezbędne celem otrzymania premii - należy podać m.in. numer rachunku konta w Banku Millennium otwartego w promocji "Moneymania 4")
 • do 30.04.2016 r. wykonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 360 zł  
 • w okresie 1-31.05.2016 r. również wykonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 360 zł
O przyznaniu premii gwarantowanej 100 zł organizator powiadomi mailowo do 30.06.2016 r. a wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do 31.07.2016 r. - do tego momentu należy posiadać aktywne konto.

W graficznym uproszczeniu przygotowanym przez organizatora, przebieg promocji wygląda następująco:


Premia wypłacana w promocji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Będzie więc można cieszyć się całą otrzymaną kwotą 100 zł.

W kwestii uznania liczby i sumy płatności o których mowa powyżej, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"przez płatność rozumie się transakcje bezgotówkowe, wykonane przez Uczestnika w sklepach  stacjonarnych (POS) lub za pomocą BLIK, zaksięgowane przez Bank na Koncie 360 ̊ lub Koncie 360 ̊ Student Uczestnika (uwaga: dzień księgowania płatności może różnić się od dnia dokonania płatności);
1) do 30 kwietnia 2016 r. - dla płatności dokonanych od dnia zawarcia Umowy Konta 360 ̊ lub Konta 360 ̊ Student do 30 kwietnia 2016 r.; 
2) do 31 maja 2016 r. – dla płatności dokonanych w do 31 maja 2016 r. – dla płatności dokonanych w okresie od 1 maja 2016 r. do 31 maja 2016 r., 
- nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta 360 ̊ lub Konta 360 ̊ Student"

Dla kogo promocja?

"Uczestnikami Akcji (...) mogą być pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie."
Uczestnikami promocji nie mogą jednak być:
"a. pracownicy Organizatora: pracownikiem w rozumieniu niniejszego Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona przez Organizatora na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca z Organizatorem na podstawie umowy cywilnoprawnej (w szczególności na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia), 
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto w Banku z pracownikiem Organizatora, 
c. klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku."
Nas przede wszystkim zainteresuje ostatni punkt. A jest on dość restrykcyjny. Każdy kto  po 1.04.2015 r. miał jakąkolwiek relację z bankiem w kwestii obsługi rachunku w Banku Millennium niestety nie może brać udziału w akcji.

Konto 360º lub Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Konto 360º i wydana do niego karta płatnicza będą darmowe, jeśli w miesiącu na koncie zostaną odnotowane wpływy na sumę min. 1 000 zł i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę). W przypadku niespełnienia tych warunków opłaty za konto i kartę wyniosą odpowiednio 8 i 7 zł. Wpływ lub wpływy zwalniające z opłaty za prowadzenie konta mogą pochodzić z dowolnego źródła - może to być również przelew z konta, które posiadasz w innym banku.

Konto 360º Student jest z kolei rachunkiem dla osób w wieku 18-26 lat (kluczowe kryterium to wiek posiadacza konta; wbrew nazwie rachunku nie trzeba być studentem!). Przy tym koncie by uniknąć opłat warunki do spełnienia są jeszcze prostsze. Miesięcznie wystarczy jedna płatność kartą na dowolną kwotę. Gdy jej nie zrobisz opłata za kartę wyniesie 4 zł.

Zarówno przy Koncie 360º, jak i 360º Student przelewy złotówkowe (Elixir) zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe. Tak samo wygląda dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce. Bez względu na to do jakiego banku lub instytucji należy bankomat, wypłaty gotówki będą realizowane bez prowizji. Choć 0 zł za wypłaty z bankomatów innych niż bankomaty Banku Millennium też jest warunkowane - bank nie pobiera opłat jeśli kartą wykonasz w miesiącu co najmniej jedną płatność (to taki sam warunek jak ten zwalniający z opłat za konto i kartą).

Karta płatnicza wydawana do kont w Banku Millennium objęta jest ubezpieczeniem, które na szczęście można wyłączyć. Jeśli więc nie chcesz płacić 3,99 zł miesięcznie za "Pakiet bezpieczeństwa", czym prędzej warto ubezpieczenie dezaktywować. Można to zrobić kontaktując się z infolinią banku.

Innym ubezpieczeniem, które bank podpina do konta jest "Pakiet Bardzo Pomocny". Obejmuje on m.in. assistance domowy i medyczny. Przez 12 miesięcy ubezpieczenie jest bezpłatne, ale po upływie tego okresu bank będzie pobierał 4,98 zł miesięcznie. Tu jednak również ubezpieczenie w dowolnym momencie można wyłączyć.

Dodatkowe korzyści


Jeśli masz oszczędności, otwierając konto osobiste w Banku Millennium możesz też otworzyć konto oszczędnościowe. Dla posiadaczy Konta 360º lub 360º Student daje ono 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł. Stawka obowiązuje dla nowych środków (gdy dopiero co zostaniesz klientem banku będzie to warunek spełniany z automatu) przez okres 92 dni od momentu wpłacenia pierwszych środków. Na promocyjne oprocentowanie w chwili obecnej załapać się można od 20.03. do 14.05.2016 r. (wcześniej, w ofercie obowiązującej do 19.03., limit kwotowy był ograniczony do 50 000 zł)

Dodatkowo w Banku Millennium można też skorzystać z 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej (dostępnej wyłącznie w aplikacji), która dla kwoty do 10 000 zł daje 3,25-3,5%.

Jak zawrzeć umowę o konto w Banku Millennium?


Bank daje kilka możliwości zawarcia umowy o konto. Można to zrobić:
 • przelewem z rachunku posiadanego w innym banku (w tym przypadku część funkcjonalności konta, a przede wszystkim bankowości internetowej będzie ograniczona - limity transakcyjne zostaną zdjęte dopiero po wizycie w oddziale banku)
 • za pośrednictwem kuriera (w tym przypadku wszystko można załatwić zdalnie - nie będzie potrzebna wizyta w banku)
 • w placówce Banku Millennium (pamiętaj jednak, że udział w promocji gwarantuje wyłącznie złożenie wniosku przez Internet. W placówce można jedynie zawrzeć umowę)
Więcej na temat sposobów otwierania kont i tego na co szczególnie warto uważać pisałem tutaj.

Zarejestruj się w promocji "Moneymania 4" i zdobądź 100 zł za otwarcie konta w Banku Millennium

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi? Zapisz się na bezpłatny newsletter:

95 komentarzy:

 1. eh, żeby tak ten okres karencji w końcu skrócili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to liczę i każdy nowy wpis o promocji z Millennium otwieram z taką nadzieją.

   Usuń
 2. Czy konto da się później zamknąć bez wizyty w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto możesz zamknąć bez wizyty w banku. Opcji jest kilka (list, infolinia lub bankowość internetowa). Szczegóły dot. sposobów zamknięcia konta w Millennium (jak i w innych bankach) znajdziesz tutaj.

   Usuń
  2. Regulamin przeczytałem. Widzę, że konto trzeba mieć do 31. lipca, ale więcej wymogów z datami nie ma. Rozumiem więc, że po wypłacie premii konto można ewentualnie zamknąć?

   Usuń
  3. Dokładnie! Konto należy posiadać do 31.07.2016 r. czyli do dnia wypłaty premii. Zaraz po tym możesz z kontem zrobić co zechcesz. Również zamknąć ;)

   Usuń
  4. Sporo ludzi ma płacone jedynie za otwieranie kont, a potem? Kogo to obchodzi :)

   Usuń
 3. Czy "Moneymania 4" może być łączona z programem poleceń Banku Milenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z innymi (§ 2. ust. 3 regulaminu)

   Usuń
 4. Lojalki brak ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha, a ja wczoraj skorzystałem z promocji Millennium na grouponie :) Nie wiem czy się cieszyć czy smucić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy po skorzystaniu z "Moneymania 3" (w wbk) mogę użyć tego samego maila (konta) do "Moneymania 4" i otrzymam 100zł czy trzeba założyć nowe konto na nowego mail-a ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten sam mail co użyty "w moneymanii 3" formularz rejestracyjny nie chce przepuścić. Zarejestrowałem się na inny mail, bo zgodnie z regulaminem rejestracja jest niezbędna (a nigdzie nie ma mowy, że wcześniejsi uczestnicy mogą się logować na stare dane).

   Usuń
 7. Cześć Złotówa. Z tego co widzę znów jest Wirtualna Rzeczywistość na głównej stronie Millenium. Lokata 3.5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Lokatę Mobilną właściwie cały czas można założyć w wirtualnej rzeczywistości (stąd wspomniane w tekście oproc. do 3,5%). Więcej o tej lokacie pisałem tutaj już w momencie jej pojawiania się w ofercie banku.

   Usuń
  2. Ta lokata jest jedynie do 10 tys. zł na 3 m-ce czyli 70,87 netto!

   Usuń
 8. Anonimowy pisze 10 marca 2016 14:06

  "Czy konto da się później zamknąć bez wizyty w banku?"

  Pytanie to pada w 10 minut po publikacji oferty - bezcenne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehehe małym druczkiem na stronie 177 regulaminu uwaga osoby które nie zamkną konta przed 31.08.2016 otrzymają dodatkowy tysiak niestety nikt nie poczytał :P

   Usuń
  2. Też lubię te pytania. No ale dobrze, że ludzie są zapobiegliwi i chcą się przygotować na... każdą ewentualność.

   Usuń
  3. @Anonimowy11 marca 2016 16:59 bardzo dobre! Ale myślę, że wtedy każdy by jednak takie rzeczy doczytywał ;)

   Usuń
  4. Mnie takie pytania nie dziwią. Do miasta w którym są oddziały wszystkich banków mam 45 km. Więc jeśli byłaby opcja zamknięcia konta wyłącznie w oddziale banku to byłoby słabe.

   Usuń
  5. dokładniej, w którym to miejscu pisze o tym dodatkowym tysiaku?

   Usuń
  6. @Anonimowy13 marca 2016 17:30 przecież to był żart.

   Usuń
 9. a załapię się na promocje jeśli posiadam w banku konto techniczne do prowadzenia lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też rachunek więc odpadasz. Life is brutal

   Usuń
 10. Przelew weryfikacyjny to 10 zł?! Zwracają tę kasę czy co się dzieje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0,01 zł wraca na konto z tytułem zawierającym element do logowania. 9,99 zł zostaje na koncie w Millennium do wykorzystania.

   Usuń
  2. Uwaga: przelew 1gr do mBank może zablokować konto - to przeciw słupom!

   Usuń
 11. Coś nie działa ze stroną rejestracji. Oświadczenia są ukryte, brak przycisku "Wyślij" lub jakiegoś w tym stylu. A strony nie da się rolować w dół. Też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, problem taki jest. Przesuwanie strony powoduje przesuwanie tła, a formularz ani drgnie wskutek czego nie widać przycisku "Zarejestruj się". Sposobem jest zmniejszenie widoku strony - wtedy pojawią się wszystkie pola i możliwość wysłania formularza.
   Błąd zgłosiłem do organizatora.

   Usuń
 12. W miejscu "Sposób zawarcia umowy", mam do wyboru tylko dwie opcje: kurier lub oddział banku. Nie mam możliwości zrobienia przelewu. To normalne?? Czy nie macie takiego problemu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą w wypełnianym wniosku u mnie opcja przelewu też była: http://i.imgur.com/K5M4z0Y.png

   Usuń
  2. To normalne? Tak, to portugalski bank :)

   Usuń
 13. Trochę kont już otworzyłem. Zawsze wybieram kuriera. Ale tak kompleksowo przygotowanej teczki z dokumentami jeszcze nie widziałem. Są umowy, instrukcje, ulotki. Jestem już osobą, która tak szybko nie orientuje się w nowych technologiach, logowaniu itd. Ale tu wszystko jak na tacy. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy jak współpraca będzie wyglądała dalej.

  OdpowiedzUsuń
 14. Szanowny Panie,

  Dziękuję za kontakt z naszym Bankiem.

  W nawiązaniu do przesłanego zapytania uprzejmie informuję, że Pana Konto 360° jest bezpłatne przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia rachunku w naszym Banku. Warunek (wpływu zewnętrznego 1000 PLN oraz minimum jedna zaksięgowana transakcja bezgotówkowa kartą) powinien Pan spełnić w miesiącu maju 2016 roku aby w czerwcu nie zostały naliczone opłaty za konto i kartę.

  OdpowiedzUsuń
 15. A co jeśli otworzymy konto wspólne ? Czy możemy liczyć na nagrodę ? Czy może otrzymać ją każdy z nas ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspólne w promocji? Nie. Premia jest dla jednej osoby która się zarejestruje. Załóżcie osobno. Zarobicie 2x100 zł. Później jedna osoba zamknie konto i dopisze się jako współwłaściciele z drugą. Zmiana umowy na wspólną jest darmowa. Przerobione w innej promocji Millennium :)

   Usuń
 16. mam pytanie do osób które uzupełniały już dane na stronie moneymanii ;
  czy u was w zakładce -uzupełnij dane -jest tylko miejsce na imie , nazwisko i miejsce na wpisanie nr rachunku ?
  wiem że wcześniej trzeba było wpisać adres .

  OdpowiedzUsuń
 17. W warunkach promocji jest , że trzeba wykonać m. in. operacje do końca kwietnia na 360 zł. Pytanie, czy jak otworzyłem konto w marcu i zrobiłem już operacje w marcu to rozumiem, że w kwietniu nie muszę wykonać kolejnych na 360zł? (wiem, że w maju trzeba wykonać ponownie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli jest zapis, że należy wydać do końca kwietnia możesz to zrobić kiedy chcesz. Tylko w marcu lub w marcu i kwietniu (suma) lub w kwietniu. Jeśli masz już wydane to luz, czekasz do maja by znowu wydawać ;)

   Usuń
  2. no właśnie .... ten zapis jest nieprecyzyjny .
   wysłałem zapytanie w tej sprawie do moneymanii - odpwiedz jest jasna:
   -Dzień dobry

   W tej edycji akcji liczą się transakcje wykonane w kwietniu i maju – oczywiście może Pan korzystać z karty już teraz, natomiast niestety nie weźmiemy ich pod uwagę przy podsumowaniu.

   Usuń
  3. Proszę nie wprowadzaj w błąd. Ja dostałem odpowiedź równie jasną, jak jasny jest regulamin.

   ZAPYTANIE: "Mam pytanie odnośnie promocji Moneymania 4. Założyłem konto, mam już kartę płatniczą i tu pytanie odnośnie wymogu z regulaminu:

   'd. wykonać kartą wydaną do Konta 360 ̊ lub Konta 360 ̊ (dalej „Karta”) lub za pomocą BLIK:
   i. min. 5 płatności na łączną kwotę min. 360 PLN - do 30 kwietnia 2016 r.'

   Rozumiem, że liczy się suma transakcji, które mogę dokonać nie tylko w kwietniu, ale też i w marcu, bo zapis mówi o wykonaniu płatności "do 30 kwietnia". W domyśle od otwarcia konta.

   Uprzejmie proszę o rozwianie mych wątpliwości i odpowiedź."

   ODPOWIEDŹ: "Tak, od podpisania umowy do 30 kwietnia i potem od 1 maja do 31 maja."

   Zapis jest precyzyjny.

   Usuń
  4. Dokładnie tak:
   I: do 30.kwietnia: min. 5 płatności na sumę 360 zł
   II: 1-31. maja: min. 5 płatności na sumę 360 zł
   Więc dla pierwszego okresu płatności mogą być w dowolnym momencie od otwarcia konta (także w marcu) do końca kwietnia.

   Usuń
  5. nie chcę nikogo wprowadzać w błąd . dla zainteresowanych mogę wysłać scrin , z zapytania do moneymanii .zwróćcie też na zapis na stronie organizatora cytuje :
   -Udział w akcji i spełnienie wszystkich warunków niżej wymienionych uprawnia do nagrody w wysokości 100 zł (dalej "Premia"). Beneficjentem może być osoba pełnoletnia, która składając wniosek nie posiadała żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie była uprawniona do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez Bank. Aby otrzymać premię należy do 31.03.2016 roku złożyć wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student roku po zalogowaniu się na stronie www.moneymania.pl, do 10.04.2016 roku podpisać umowę o prowadzenie ww. konta oraz karty debetowej do tego konta, a także wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę 360 zł w kwietniu 2016 roku i maju 2016 roku. Przez płatność rozumie się transakcje wykonane w internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Następnie do 20.04.2016 roku należy uzupełnić w Aplikacji numer swojego aktywnego Konto 360˚ lub/i Konto 360˚ Student w Banku Millennium założonego zgodnie z § 3 Regulaminu.   Usuń
  6. sprostowanie
   organizator nie został poinformowany przez bank , za zostały zmienione warumki , więc jednak płatności w marcu też się liczą .

   Usuń
  7. rzeczywiście na stronie moneymanii jest mowa o wydaniu 360 pln w kwietniu
   i maju , a na stronie regulaminu banku jest mowa o wydaniu 360 pln do 30 kwietnia i w maju .
   ciekawi mnie jedno czy ta niewiedza organizatora na temat zmiany regulaminu przez bank nie będzie pretekstem do niewypłacenia premii .( bądż jej opóżniania - ewentualne reklamację )
   co o tym sądzicie

   Usuń
  8. no ijakbym wykrakał ;premia nie przyznana gdyz w kwietniu brak operacji na koncie .wszystko wydałem w marcu
   reklamacja juz wysłana

   Usuń
  9. No cóż. Za późno źle. Za wcześnie źle. Ale masz absolutną rację więc reklamację muszą Ci uwzględnić.

   Usuń
 18. Podczas (nie wiem już której) próby rejestracji, pojawia się komunikat:
  "Proces rejestracji NIE został zakończony. Wstąpił błąd."
  a poniżej:
  "Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail."
  Adres mail'owy jest poprawny. Hasło jest dobre. Próbowałem już na 3 różnych adresach mail'owych się zarejestrować - bezskutecznie. Od ponad tygodnia wymieniam się mail'ami z panią z moneymani, ale nie jest ona w stanie mi pomóc.
  Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Próbowałem rejestrować się na telefonie i 2 różnych komputerach

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy lokatę mobilną można mieć jedną czy więcej?

  OdpowiedzUsuń
 20. czy kartę muszę trzymać do wypłaty premii , 1.czy mogę ją zastrzec po wykonaniu płatności w maju ?
  2.wystarczy zastrzec kartę , czy należy wypowiedzieć umowę o kartę by nie było opłat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zastrzec zaraz po spełnieniu warunków pod promocję. Ale z drugiej strony unikanie opłaty za kartę jest proste bo wystarczy 1 płatność miesięcznie.

   Usuń
 21. Szkoda, że rozszerzona rzeczywistość jest tylko w iOS i Androidzie a w aplikacji Windows Phone nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 22. Mr Złotówa, czy jest na blogu jakieś info o promocji poleceń Banku Milenium - Zyskaj Ty i Twoi znajomi, bo nie mogę nic znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie dziś, najpóźniej jutro. Aczkolwiek już mogę napisać, że osoba polecona (zakładająca konto) zarobić może mniej niż w promocji wyżej opisywanej. 60 zł vs powyższe 100 zł.

   Usuń
 23. Czy wpływ na konto w wysokości 1000 zł musi być jednorazową wpłatą, czy można dowolnie zasilać konto, byle w miesiącu uzyskać wpływy na sumę 1000 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi być jednorazowo, ważne by suma wpływów w miesiącu to było min. 1000 zł.

   Usuń
 24. Wysłałem wniosek. Jako sposób zawarcia umowy wyświetliły mi się 2 opcje: kurier lub oddział banku. Wybrałem oddział banku. Dzisiaj byłem w oddziale banku. ale Pani tam pracującej usunął się niechcący ten wniosek, w wyniku czego nie założyłem konta. I teraz pytanie: Co zrobić by jeszcze się załapać na tą akcje? Bo tylko do jutra można wysłać wniosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "usunął się niechcący ten wniosek" tia, już w to wierzę. Chciała złożyć nowy wniosek by się jej liczył. Zarejestruj się od nowa na inny mail i wybierz kuriera albo inny oddział.

   Usuń
 25. Jak mogę uzupełnić dane (na str.promocji) jak nie działa mi LOGOWANIE ani REJESTRACJA ?

  OdpowiedzUsuń
 26. "Każdy kto po 1.04.2015 r. miał jakąkolwiek relację z bankiem w kwestii obsługi rachunku w Banku Millennium niestety nie może brać udziału w akcji."
  Miałem konto w Millenium, ale 1 marca 2016 złożyłem dyspozycje zamknięcia. Około godziny 0:19, 1 kwietnia sprawdzałem, to jeszcze miałem dostęp do konta. Około godziny 9 jak sprawdziłem kolejny raz to już mi konto zamknęli. Więc mam pytanie: Czy mogę brać udział w tej akcji? Tzn. czy będę brany pod uwagę przy wypłacie tej premii?

  OdpowiedzUsuń
 27. Niestety nie. A druga sprawa to to, że promocja zakończyła się wczoraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No trudno. Z drugiej strony to 30 dzień wypowiedzenia minął 31 marca, a cwaniaki zamknęli je dopiero 1 kwietnia. Z millennium od zawsze ze wszystkim robili problemy.
   Wniosek o konto złożyłem wczoraj, więc jeszcze się załapałem. Dlatego dzisiaj tak myślałem nad tym czy warto iść do oddziału podpisać umowę by sfinalizować założenie konta czy też nie.

   Usuń
  2. Nawet gdyby konto zostało zamknięte 31.03. lub wcześniej to niezmiennie nie kwalifikowałbyś się do udziału w promocji. Właśnie przez posiadanie konta po 1.04.2015 r.

   Usuń
 28. WITAM. PRÓBUJĘ UZUPEŁNIĆ DANE NA STR PROMOCJI I NIE MOGĘ SIĘ ANI ZAREJESTROWAĆ ANI ZALOGOWAĆ (BEZ TEGO NIE OTRZYMAM PREMII) JAK TO DZIAŁA ? PROSZĘ O POMOC

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w IV edycji? Czy w II? Raczej w II. Napisz dane mailem money-mania@firma.money.pl

   Usuń
 29. Czy płatność za bilet PKP zalicza się do płatności ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. liczy się każda płatność w POS (z ang. point of sale – punkt handlowy), bezsensownie przez bank tłumaczony jako sklep stacjonarny. Możesz płacić wszędzie, tylko nie w Internecie. Więc może być sklep, dworzec, mechanik, kino, lekarz itd.

   Usuń
 30. Próbowaliście dodaćc dane dla IV edycji takie jak adres?
  W harmonogramie napisane, że do 20 kwietnia trzeba uzupełnić dane. Jest tylko miejsce na nr rachunku, który uzupełniłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tej edycji wystarczy tylko numer rachunku

   Usuń
  2. Tylko warto uważać by nie uzupełnić kontem z Millennium rubryki dla konta mBanku w obecnej edycji Money Manii.

   Usuń
 31. może to pytanie wyda się głupie, ale zagapiłam się i uzupełniłam dane do wypłaty premii dopiero dzisiaj (tj. 22.04), a należało to zrobić najpóźniej do 20.04. Czy straciłam już szansę na zdobycie premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie masz na myśli Moneymanię 3 (z kontem w BZ WBK), bo tam faktycznie był termin 20.04. Powyższy wpis dotyczy Moneymanii 4.
   Więcej informacji dla uczestników edycji z kontem w BZ WBK znajdziesz tutaj. Z komentarzy Czytelników wynika, że część osób nie dostała maili na czas, więc przy zamieszaniu i opóźnieniach ze strony banku i organizatora myślę, że jeśli nadal dane można uzupełnić to i premia zostanie wypłacona. W przeciwnym wypadku opcja w panelu byłaby (czy właściwie powinna być) zablokowana. Zaczekaj do momentu wypłaty premii. Jeśli by jej nie było to zawsze pozostanie złożenie reklamacji.

   Usuń
 32. czy kartę można zastrzec po wydaniu 360 pln w maju , czy trzeba czekac do wydania premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że bez karty zabulisz za konto. "Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°lub min. jedna płatność bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN". Więc kartę zostaw, machnij sobie te jedną płatność na miesiąc i wpływ i finito.

   Usuń
 33. agora - 100 mm5 - 2x100 .adrenalina rosnie - czekamy na maila od mm 4

  OdpowiedzUsuń
 34. Jest mail :-)
  Gratulacje!
  Bank Millennium zakwalifikował Cię do wypłaty premii w czwartej edycji Money Manii. Sprawdź koniecznie, czy prawidłowo uzupełniłeś/łaś numer konta.

  OdpowiedzUsuń
 35. czy ktos nie dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
 36. Czytaj wyżej, jest mail.

  OdpowiedzUsuń
 37. na jaki adres składac reklamacje??

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie wiecie jaki okres wypowiedzenia umowy jest do rachunku przy tej promocji? Rachunek trzeba posiadac do końca lipca więc jeżeli miesięczny to chyba można już składac wypowiedzenie? Dodatkowo czy wypowiedzenie można złożyć przez www czy trzeba iść do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 30 dni. Tu warunki nie są trudne by uniknąć opłaty więc ja wolę zaczekać z wypowiedzeniem do czasu gdy premia będzie na koncie.

   Usuń
  2. Aha, wypowiedzenie możesz złożyć online.

   Usuń
 39. Jak ktoś nie dostał maila to niech sprawdzi spam. U mnie na gmailu wiadomość była w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 40. Moneymania 4 100 zł wpłynęło dziś na konto.

  OdpowiedzUsuń
 41. czy rachunek można już zamykać czy trzeba czekać do 31,07 . ( premia już jes )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia miała być do 31.07. A utrzymanie konta do dnia wypłaty. Skoro wypłata jest wcześniej to nie ma przeszkód do zamknięcia.

   Usuń
 42. Będę zamykać konto przez Millenet. Czy wcześniej zastrzec Kartę debetową i czy zastrzeżenie karty w Millenet jest bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ją zstrzeżesz przez Millenet to przyślą Ci nową. Najlepiej zrób jedną płatność w tym miesiącu i wyslij w millenecie te wypowiedzenie o konto. Wtedy już nie będziesz mieć opłat. Przynajmniej ja tak to przerabiałem.

   Usuń
  2. Dziękuję. Wczoraj wypowiedziałem umowę,karty nie zastrzegałem. Konto zamkną 5.09 czy po 1.09 muszę zrobić 1 płatność i wpłatę 1000 zł żeby nic nie płacić ?

   Usuń
  3. Za te kilka dni w okresie wypowiedzenia już płatności nie robiłem. Opłat nie było.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...