Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata 4% z premią w Raiffeisen Polbanku. Tym razem na Grouponie

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.03.2016

Lokata 4% z premią w Raiffeisen Polbanku. Tym razem na Grouponie

Dopiero co zakończona promocja Agory i Raiffeisen Polbanku już powraca.

Tym razem dostępna jest w serwisie Groupon. Oprócz lokaty 4% czeka premia 50 zł wypłacana na konto oraz dodatkowe 90 zł do wykorzystania w serwisie zakupów grupowych. Warunki uzyskania premii są takie same. Również trzeba płacić kartą.

Udział w promocji - z wybitnie długą nazwą - "Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4%,gwarantowaną premią 50 zł oraz dodatkowe 90 zł na zakupy w serwisie Groupon" może wziąć:
"pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która nie posiada bądź nie posiadała konta w Banku w okresie od 01.01.2015 roku do dnia złożenia Wniosku o zawarcie umowy o Wymarzone Konto Osobiste"
Aby załapać się na lokatę 4% i dodatkowe bonusy należy:
 • w terminie od 22.-31.03.2016 r.:
  • potwierdzić rejestrację w promocji klikając w link otrzymany w mailu i w dalszej kolejności złożyć wniosek o Wymarzone Konto Osobiste oraz kartę debetową MasterCard Debit lub naklejkę zbliżeniową (przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na przekazywanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą - w zakresie dot. spełnienia warunków w promocji) 
 • najpóźniej do 15.04.2016 r. zawrzeć umowę o w/w konto i kartę lub naklejkę 
 • do 30.04.2016 r. założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną w kwocie od 1 000 do 10 000 zł (należy ją utrzymywać do końca umownego okresu) 
 • w okresie od 1.05. do 31.07.2016 r. wykonać płatność lub płatności kartą lub naklejką na co najmniej 100 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (transakcje muszą być wykonane i zaksięgowane po jednej w każdym z tych trzech miesięcy)
 • gdy najpóźniej do 19.08.2016 r. organizator powiadomi Cię mailowo o przyznaniu nagrody, uzupełnić dane niezbędne do jej wypłaty (na stronie promocji będzie należało wówczas podać m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Czas na podanie danych będziesz mieć do 24.08.2016 r.
Wypłata premii 50 zł na otwarte w promocji Wymarzone Konto Osobiste ma nastąpić najpóźniej do 14.09.2016 r. Z kolei bonus w postaci 90 zł do wykorzystania w serwisie Groupon.pl zasili Twe grouponowe konto do 25.08.2016 r., a środki te będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.12.2016 r. 

Standardowe oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 2,6% w skali roku, ale po spełnieniu warunku dotyczącego płatności kartą, bank wyrówna wypłacone odsetki do poziomu odpowiadającego stawce 4% w skali roku. Dodatkowe odsetki (równe oprocentowaniu 1,4% w skali roku) otrzymasz na konto do 15.08.2016 r.

Regulaminy:
Więcej na temat Wymarzonego Konta Osobistego, wydawanej do niego karty płatniczej oraz o Lokacie Mobilnej pisałem przy okazji poprzedniej edycji promocji tutaj. Decydując się na udział w akcji warto uwzględnić fakt, że w przypadku karty płatniczej bank bezwarunkowo pobiera opłatę 3 zł miesięcznie co przekłada się na ostateczny zysk z promocji.

Alternatywy dla bankobiorców


Jeśli masz więcej oszczędności, a też chcesz dla nich uzyskać 4% w skali roku możesz założyć 3-miesięczną lokatę "3 razy lepszą" w Eurobanku. Również 4% można uzyskać na koncie w BZ WBK w promocji gdzie czeka też gwarantowana premia 120 zł. Jeśli nie masz zaskórniaków do zdeponowania na lokacie czy koncie, a chcesz zarabiać na korzystaniu z konta, sprawdź promocję mBanku, który płaci nawet 500 zł.

Bądź na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi: 

23 komentarze:

 1. Już kiedyś to pisałem, ale powtórzę. Na Grouponie nie ma już co kupować, więc nie wiem na co można wydać tam dodane 90 zł. Kiedyś to były okazje, dziś jeden wielki sklep online gdzie ceny są wyższe niż bezpośrednio u sprzedawcy albo na Allegro. Jedna wielka ściema.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie do końca mówisz prawdę. Przykład bilet na wystawę lego na narodowym - praktycznie za pół ceny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przyszłości mają być bilety na szoł uzdrawiacza Baszobory - głowa do góry!

   Usuń
 3. Czyli kolejna promocja tylko dla nowych. Czas z(a)mykać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jest jakaś karta kredytowa (nie debetowa) dzięki której dostaje cashback (prócz karty getinu gdzie cashback wynosi 2% w pakiecie korzyści)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BP-Payback w Citibanku - zwrot 1 zł na litrze paliwa (max. 200 zł).

   Usuń
  2. Karta 123 BZWBK:
   1% zwrotu w supermarketach spożywczych
   2% zwrotu na stacjach paliw
   3% zwrotu w restauracjach i fastfoodach

   Usuń
  3. Z tym, że droga ta karta. 10 zł/mies. :(

   Usuń
  4. jest w getin trzeba wydać 300 kartą debetową i za wydatki kartą kredytową masz 2% zwtotu do 30zł/mie.
   https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oferta/inne/pakiet-korzysci-moj-bank

   Usuń
  5. Czy ten |cashback" to nie jest przypadkiem usługa bankowa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w sklepie?

   Wam chyba się to pomyliło z "moneyback" czyli zwrotem gotówkowym!

   Usuń
  6. Faktem jest, że niektórzy moneyback zamiennie nazywają cashbackiem. Były nawet promocje w regulaminach których pojawiał się termin "cashback" właśnie jako zwrot od płatności kartą.
   Dla porządku na blogu rozróżniam te pojęcia konsekwentnie:
   moneyback - zwrot części płatności kartą
   cashback - usługa umożliwiająca wypłatę gotówki podczas zakupów

   Usuń
  7. Dla kart kredytowych termin "cashback" po prostu nie istnieje - gotówkę można uzyskać w banku lub w ATM jako "cash advance" i niemal każdy bank pobiera za to każdorazowo opłatę czyli w nowomowie lichwiarskiej tzw. "prowizję" nie mówiąc o dość wysokich odsetkach, które obowiązują od momentu wypłaty, o ile nie dokona się wcześniej "doładowania" karty kredytowej na kwotę równa lub wyższą niż wypłata i suma całkowitego kredytu. Amen!

   Usuń
 5. Może jeszcze dodam, że chodzi o kartę kredytową darmową lub płatną ale z możliwością zredukowania opłaty do 0zł. Wiem, że jest jeszcze karta bz wbk ale opłata miesięczna za kartę wynosi 10zł bądź toyota ale tam są dla mnie wyśrubowane warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady. Na rynku jest sporo kart darmowych. Sam mam 2 takie - Citi World MasterCard (teoretycznie płatna ale jak się ją zamówi i zrezygnuje to zawsze dają dożywotnio za darmo). Do tego podpięty jest program punktowy... ale realny zwrot wychodzi na poziomie 0.3%
   Karta BZ WBK payback też dostałem dożywotnio za darmo. Jak się przeliczy te payback na kasę to jest ok. 0.5% monayback'u. Generalnie chyba nic lepszego nie ma jak na razie niż debetówki T-Mobile i ostatnia karta Millenium przez 9(?) miesięcy monayback 6%. W sumie nie jest źle... ale dobrze też.

   Usuń
  2. Kalaman: "Czy jest jakaś karta kredytowa (nie debetowa) dzięki której dostaje cashback"

   Nie ma; cashback to forma wypłaty gotówki w POS (point-of-sale) dzięki karcie płatniczej (debit card) oferujących taką usługę. Chawtit, Kolmant?

   Usuń
  3. Czy jest to możliwe, żeby na tym blogu ktoś nie rozróżniał pojęć cash advance, cash back oraz money back? Szokujące!

   Usuń
 6. Będzie lepsza oferta z "żywą" kasą zamiast głupich bonów? Gdyby była premia 150zł to wziąłbym udział.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy za niepełny miesiąc posiadania karty też naliczą 3 zł i czy kartę należy utrzymać aż do wypłaty we wrześniu czy można zamknąć od razu po wykonaniu 100 zł w lipcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero w kolejnym jest opłata. W lipcu po wydaniu 100 zł mozesz z karty zrezygnować.

   Usuń
 8. Nie dajmy się zwariować: różnica 1,4% w odsetkach przy kwocie 10 tys. zł to jedynie 9,45 zł płatna na konto do 15.08.2016 r. podczas gdy "posiadanie" karty kosztuje 3 zł miesięcznie ---> netto 6,45 zł czyli koszt jednej filiżanki kawy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnica w odsetkach może nie jest wielka, ale skoro uwzględniłeś w ostatecznej korzyści z odsetek opłatę za kartę to jednak powinieneś/-aś pamiętać że ejst dodatkowe 50 i 90 zł. A to już coś.

   Usuń
  2. Wypłata premii 50 zł ma nastąpić dopiero 14 września jeśli wszystko budiet w pariadkie!

   Usuń
 9. Łyżka dziegciu w beczce miodu ta cała opłata. Jednak z kilkanaście złotych ucieknie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...