Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ponad 1 700 zł czeka w pięciu kończących się promocjach

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.03.2016

Ponad 1 700 zł czeka w pięciu kończących się promocjach

Ostatnie tygodnie obfitowały w promocje. Na część z nich można załapać się już tylko "rzutem na taśmę".

Z końcem marca wygasają promocje Banku Millennium, Citibanku, mBanku, PKO BP i Raiffeisen Polbanku. Jeśli ktoś jest w stanie załapać się na wszystkie z nich to do wzięcia czekają premie, bonus i nagroda rzeczowa o łącznej wartości ponad 1 700 zł.

Poniżej przedstawiam kilka promocji dostępnych jeszcze tylko przez kilka dni. Większość z nich kończy się w czwartek (tj. 31.03.), a jedna w piątek (1.04.). Oto one:

Moneymania 4: 100 zł za konto w Banku Millennium


To już kolejna akcja promocyjna wydawcy serwisu money.pl, który płaci za założenie konta. Tym razem przyszedł czas na Bank Millennium. Za otwarcie Konta 360 lub 360 Student i spełnienie niewyśrubowanego wymogu płatności kartą czeka 100 zł. Oferta Banku Millennium powinna też zainteresować oszczędzających. Na Lokacie Mobilnej można uzyskać nawet 3,5% w skali roku (3 miesiące, maksymalna kwota: 10 000 zł), a na koncie oszczędnościowym - całkiem przyzwoite jak na obecne czasy - 2,7% w skali roku (z gwarancją utrzymania takiej stawki przez 3 miesiące) dla kwoty do 100 000 zł.

100 zł za wydanie 10 zł - promocja Konta za Zero w PKO BP


Wydać tak mało, a zyskać dziesięciokrotnie więcej. Taka okazja zdarza się rzadko. Choć w tej promocji warto uwzględnić także aktywność w korzystaniu z karty, by uniknąć opłat. Promocja jest jednak atrakcyjna dla osób, które w kontekście karencji nie spełniają bardziej wyśrubowanych wymogów (w programie poleceń "Mam PKO" okres karencji wynosi aż 3 lata; w w/w promocji jest to już tylko rok). Pula stuzłotowych premii jest ograniczona. Jednak na stronie promocji znajduje się licznik złożonych wniosków, który nadal daje szanse załapania się na premię także tym, którzy tego dotąd nie uczynili.

Lokata w Raiffeisen Polbanku z bonusami - promocja na Grouponie


Promocja Agory i Raiffeisen Polbanku z 3-miesięczną lokatą 4% (do 10 000 zł) była dostępna przez kilka tygodni. Zaraz po zakończeniu pojawiła się jednak jej nowa odsłona akcji, tym razem w serwisie zakupowym Groupon.pl. Premia pieniężna ciągle wynosi 50 zł, ale do wzięcia jest też bonus (90 zł) do wykorzystania na zakupy we wspomnianym serwisie. Promocja jest ciekawą propozycją szczególnie dla oszczędzających, ale trzeba uwzględnić, że wymaga otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego z kartą i związanej z tym aktywności w płaceniu. Także niezbędne jest uwzględnienie opłat, gdyż nie ma możliwości ich uniknięcia (opłata za kartę "zjada" część zysków).

Wideorejestrator za kartą Citibank BP-Payback


Promocja Citibanku pozwala zgarnąć kamerę samochodową Mio MiVue 600 - w regulaminie jej wartość oszacowano na 349 zł. Aby zdibyć nagrodę wystarczą transakcje na sumę 1 000 zł w jednym miesiącu. Promocja ta ze wszystkich akcji Citibanku posiada najkrótszy okres karencji: od 1.01.2015 r. Przed skorzystaniem z niej warto jednak jeszcze porównać propozycję z dwoma innymi promocjami Citibanku o których piszę niżej.

Czytnik Kindle do karty Citibanku


W innej promocji Citibanku do wzięcia jest czytnik Kindle Touch 7 WiFi. To nagroda o najmniejszej wartości spośród wszystkich dostępnych promocji banku, ale jednocześnie można nią zdobyć nałatwiej. Wystarczy wykonać co najmniej trzy płatności o wartości 50 zł. To tyle. Karta o którą należy zawnioskować w promocji to bezpłatna karta kredytowa Citi Simplicity.

900 zł od mBanku dla osób prowadzących działalność gospodarczą


Jeśli masz firmę to możesz sporo zyskać dzięki propozycji mBanku płacącego nawet 900 zł za otwarcie konta firmowego (do 31.03.), przelewanie składek do ZUS, jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) miesięcznie i korzystanie z mKsięgowości. Dodatkowo w ramach promocji bank przez 12 miesięcy zwalnia z opłat za prowadzenie konta i przez 6 miesięcy z opłat za usługę księgowości. W odróżnieniu od promocji dla klientów indywidualnych, tu należy pamiętać o rozliczeniu podatku dochodowego, gdyż premia jest przychodem firmy.

O jeden dzień dłużej, bo do 1.04.2016 r. dostępna będzie inna promocja Citibanku.

Tablet Lenovo lub telefon Samsung do darmowej karty Citi Simplicity


Kolejna akcja promocyjna kart kredytowych Citibanku, w której można otrzymać wybrany gadżet multimedialny: tablet Lenovo lub telefon Samsung. W odróżnieniu od innych promocji banku, tutaj karta którą należy wyrobić jest bezwarunkowo darmowa. Warunki akcji nie są trudne, a na ich spełnienie jest sporo czasu. Część uczestników tej okazji do bankobrania już otrzymała wybrane przez siebie nagrody.

Duży wybór promocji


Na powyższych promocjach bankobranie się nie kończy ;) Jeśli z jakichkolwiek przyczyn z opisanych okazji do bankobrania nie chcesz lub nie możesz skorzystać. to weź pod uwagę także inne propozycje.

W BZ WBK można załapać się na 120 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia. Warunki do spełnienia są banalnie proste - nie trzeba nawet płacić kartą, wystarczą wpływy na konto (z dowolnego źródła, więc może to być także przelew z Twego konta w innym banku). A do tego jest jeszcze coś dla oszczędzających: 4% w skali roku dla części oszczędności na koncie.

Dla osób posiadających zaskórniaki jest też promocja Eurobanku w której na 3-miesięcznej lokacie można ulokować do 30 000 zł, a dzięki dodatkowemu bonusowi (za spełnienie warunku odnotowania określonego wpływu) wraz z odsetkami Twój zysk z lokaty będzie odpowiadał oprocentowaniu 4% w skali roku.

Za otwarcie konta najwięcej można obecnie zarobić w promocji mBanku. W tej promocji zwroty za płatności (2% dla karty płatniczej; 4% dla systemu płatności mobilnych BLIK) może nie są oszałamiające, ale na premie 10 i 240 zł załapać się można całkiem łatwo. Razem do wzięcia w kilka miesięcy czeka nawet 500 zł.

Dla osób ceniących sobie zwrot za płatności kartą w (prawie) dowolnym miejscu jest z kolei propozycja T-Mobile Usługi Bankowe. W tym przypadku moneyback wynosi 5%, a miesięcznie można zdobyć w ten sposób do 25 zł (lub do 50 zł, gdy założysz dwa konta).

Jest też jeszcze jedna promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Promocja Idea Banku "Premiowanie przez bankowanie" pozwala zarobić nawet 600 zł w rok za spełnienie warunków, które można sobie samodzielnie dobierać.

20 komentarzy:

 1. Kartę Citi warto brać, bo później będzie można się jeszcze załapać na program poleceń i zdobyć 300 zł za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. W którejś z promocji jest lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy kontach należy je posiadać do dnia wypłaty premii. Przy karcie z rejestratorem do dnia przyznania nagrody, a z tabletem lub telefonem regulamin nie precyzuje tej kwestii.

   Usuń
 3. a gdzie czytnik od Citibanku?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja z czytnikiem pojawiła się na tyle niespodziewanie, że umknęła mi bliska data jej zakończenia. Przegląd uzupełniony.

   Usuń
 4. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w którymś momencie ma się już tyle aktywnych kont/promocji, że nie da się brać następnych bo nie jest człowiek w stanie wydać tyle gotówki aby wyrobić wszystkie warunki promocji :) Trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie dość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przyjdzie taki czas, że zatesknisz za promocjami, ja w tym momencie mam tylko dwa konta.. nie mogę mieć w innym baku bo już nie jestem nowym klientem

   Usuń
 5. Masz sporo racji. Na swój użytek biorę już udział w promocji, gdy mam tzw. "wolne moce przerobowe". Gdy kończy się jakaś promocja, zamykam konto a w to miejsce otwieram nowe, promocyjne. Na szczęście są też promocje, które nie wiążą się z koniecznością płatności kartami. Żartuję, że uzależniłam się już od bankobrania, więc czytam i wyszukuję propozycje dla mnie. Wszystkiego na raz się nie da niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy, 31 marca 2016 09:39
   Gdy kończy się jakaś promocja, zamykam konto a w to miejsce otwieram nowe, promocyjne
   ...
   Tym sposobem się raczej nie nudzisz oraz w dość jaskrawy sposób udowadniasz głęboki sens promocji - dobra nasza!

   Usuń
  2. Grunt to odpowiednia strategia. Bez napiny trzeba dobierać promocje do możliwości wydatków, a jak na daną nie da się teraz załapać to ze spokojem pewnie przyjdzie kolejna edycja lub inna promocja danego banku.

   Usuń
  3. Odpowiednia strategia? Większość ludzi już od pierwszych wpisów pyta się kiedy najwcześniej można zamknąć konto i czy nie ma lojalki. Czy to o taką "strategię" chodzi? Marketingowcy w bankach dostają premie od ilości nowych kont, tzw. "organizatorzy" nieźle na tym zarabiają, no i oczywiście właściciele blogów tez dostają swoje działki - krenczy szę!

   Usuń
 6. mam pytanie trochę z innej beczki ale też o promocji :
  czy ktoś posiada konto w smart banku i korzystał z promocji kredytu odnawialnego w wysokości 3900 pln . jest tam zapis że mogę mieć na koncie debet w wysokości 3900 i nic za to nie zapłacę ( nie naliczą odsetet od salda ujemnego )przez okres 90 dni . czy dobrze zrozuniałem regulamin ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to jest ta promocja z słuchawkami?

   Usuń
  2. Limit jest za darmo, odsetek nie ma przez 3 mies. Ale później oprocentowanie jest standardowe i też jest chyba prowizja za odnowienie limitu, ale do tego czasu z limitu zamierzam już dawno zrezygnować.

   Usuń
  3. Prowizja za odnowienie 1,5%

   Usuń
  4. Pojawił się komunikat Banku Smart:
   "Bank informuje, że od dnia 14-04-2016 r promocja oferowana dla SMART Kredytu Odnawialnego „SMART na Start” nie będzie już dostępna."

   Usuń
 7. prowizja naliczana jest po 90 dniach , czy po roku czasu bo nie wiem w którym momencie zrezygnować ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Do puli tych"szczęśliwców" należy dodać również tych, którzy być może (!) wreszcie dostaną spóźnioną premię od Agory za to fiasko z Wubekiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta premia jest wypłacona - po reklamacji dostałem kasę w ubiegłą środę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...