Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs PKO BP: smartfon, smartwatch lub powerbank za zdjęcie i opis #płacęzIKO

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.03.2016

Konkurs PKO BP: smartfon, smartwatch lub powerbank za zdjęcie i opis #płacęzIKO

PKO BP niezmiennie promuje płatności mobilne. Teraz przyszedł czas na konkurs.

Do zdobycia są: smartfon Sony Xperia Z3, Sony Smart Watch 2 SW2 lub Bolt Aluminium Powerbank. Aby mieć szanse na wygraną, wystarczy zrobić zdjęcie związane z tematem płacenia z IKO i udostępnić je w mediach społecznościowych.

Konkurs trwa w okresie 3.-23.03.2016 r. Aby wziąć udział należy:
 • zrobić zdjęcie przedstawiające temat "Bankuje mobilnie z IKO" - co nie oznacza, że IKO musisz faktycznie zapłacić - takiego wymogu w regulaminie nie ma ;)
 • fotografię udostępnić w serwisie społecznościowym Facebook, Twitter lub Instagram z hasztagiem #płacęzIKO lub #placezIKO i nie usuwać jej co najmniej do 31.03.2016 r. do godz. 23:59:59
I to tyle. Konkursowa komisja wyłoni laureatów i przyzna im nagrody. Do autora najlepszego zdjęcia trafi smartfon, do następnej osoby smartwatch, a dla siedmiu kolejnych powerbank.

Zgodnie z regulaminem konkursu:
"Warunkiem otrzymania Nagrody jest posiadanie przez Uczestnika aktywnego dostępu do aplikacji IKO co najmniej do dnia zakończenia Konkursu"
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu, a lista laureatów opublikowana na stronie www.bankomania.pkobp.pl. Wtedy też będzie czas (ale będzie go niewiele, bo zaledwie 5 dni roboczych) na uzupełnienie danych do przekazania nagrody:
"Zwycięzca i Laureaci za pośrednictwem oficjalnego profilu PKO Banku Polskiego w serwisie Facebook, Twitter lub Instagram zostaną poproszeni o kontakt mailowy z Organizatorem na adres: facebook@pkobp.pl, w którym Zwycięzca oraz Laureaci zobowiązani będą przesłać Organizatorowi dane adresowe do przekazania Nagrody oraz dane niezbędne do regulacji zobowiązań podatkowych (...)"

Zdjęcia zgłoszone do konkursu znajdziesz na fanpage'u PKO BP.

Sam konkurs zapewne nie jest dla kogokolwiek argumentem przekonującym do stania się klientem banku. Ale założenie konta osobistego w PKO BP  opłaca się z powodu innych promocji. Można bowiem zarobić 100 zł: za otwarcie Konta za Zero i wydanie 10 zł za pomocą IKO albo w programie poleceń "Mam PKO", gdzie wydać trzeba łącznie 210 zł, ale szersze są możliwości wyboru rodzaju konta.

22 komentarze:

 1. Mam IKO ale do Inteligo. Łapię się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma nic o Inteligo. Na stronie Inteligo info o (bliźniaczym - co się zdarzało) konkursie też brak. Więc konkurs tylko dla klientów PKO BP.

   Usuń
 2. 6 milionów klientów... 9 nagród. Szanse raczej niewielkie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom w tego typu konkursach udziału nie biorą całe rzesze klientów, a szanse na wygraną wcale nie są małe ;) Czytelnicy bloga już wiele razy wygrywali w bankowych konkursach czy loteriach. Nawet samochód :)

   Usuń
  2. Ja też tak pomyślałem jak i pewnie większość więc wcale tak dużo osób nie bierze udziału, poza tym ja swojej "face" nie mam zamiaru udostępniać ;)

   Usuń
  3. Myślę, że zdjęcie może być dowolne i bez ujawniania facjaty ;)

   Usuń
  4. Z tych 6 milionów klientów to 2/3 może nawet nie wie co to Instagram, a o Facebooku słyszało co najwyżej w telewizji jak ojciec redemptorysta wspomniał o profilu radia ;)

   Usuń
  5. ja też do dzisiaj nie wiem co to instagram i po co co 7 minut tam swoje foty ktoś wrzuca różniące sie tylko szczegółami a fejs to własciwie nie wiem po co instalowałem :P

   Usuń
  6. Hehe. Dobre by było jakby taki konkurs w Pocztowym zrobili, nagroda praktycznie gwarantowana :)

   Usuń
 3. Póki co liczba zdjęć = liczba nagród. Ale na razie kreatywnością nie błyszczą ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadza się trzeba grać! Ja też byłam niedowiarkiem do momentu jak przeczytałam na bankobraniu o akcji "przesiądź się na kartę". Zrobiłam w Biedronce zakupy za ok. 15 zł i wygrałam ipada 4 mini. Serdeczne dzięki dla Mr. Złotówy za wpis na temat ww. akcji.

  OdpowiedzUsuń
 5. a że ta spytam bo ja mało nowoczesny ale mam pomysła. tylko jak to zdjecie zrobic żeby pojawiło sie w konkursie? wystarczy dodac zdjecie na swoim FB i jak dam ten tag # płace z iko to wtedy on sie pojawi na stronie konkursowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie w taki sposób. Dodajesz zdjęcie u siebie na swoim fb i w opisie dajesz wymagany hashtag. To im się wczyta na tej stronie konkursowej.

   Usuń
 6. Wystarczy dodać zdjęcie na jeden z wymienionych portali czy kilka ? Wystarczy ze dodam zdjęcie tylko na instagram ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być na jednym portalu. Po hashtagu będą to widzieć.

   Usuń
 7. oo widzę że jeszcze się załapałem :D 2 dni.. może coś zdziałam.. Przydałby się power bank :D

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedy wyniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miały być w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Mamy 7. dzień a wyników jakoś nigdzie nie widzę :(

   Usuń
  2. nie wiem jak ty obliczasz dni robocze....

   Usuń
  3. Sorry, pn był wolny. Ale konkurs zakończył się 23.03. Więc dziś mieliśmy dzień szósty. A to po terminie.

   Usuń
  4. a dzisiaj dalej po terminie ;p jury obraduje burza muskuf i wygrywa rodzina pasternaków za zdjecie pt "ukryte grabie" serdecznie gratulujemy

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...