Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 120 zł za darmowe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4%

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.03.2016

Gwarantowana premia 120 zł za darmowe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4%

Bezwarunkowy brak opłat za konto i kartę, 4% dla oszczędności, a do tego gwarantowana premia 120 zł za spełnienie prostych warunków.

konto godne polecenia 4% bz wbk z premią 120 zł promocja agora
Ruszyła kolejna edycja promocji w której Konto Godne Polecenia w BZ WBK można założyć z dodatkową premią. Do wzięcia jest wyższa premia, a warunki promocji zostały nieznacznie zmienione. Zamiast wymogu płatności kartą wystarczy zapewnić wpływy na konto. A jest to bardzo proste, bo wystarczą nawet przelewy z własnego konta w innym banku.

Trzecia edycja promocji bez wątpienia spowodowana jest dużą popularnością edycji poprzednich, które były organizowane przez Agorę i wydawcę serwisu Money.pl. Teraz organizatorem ponownie jest Agora. 

Aby zarobić w promocji "Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł" należy:
 • najpóźniej do 20.04.2016 r.: 
  • celem potwierdzenia udziału w promocji kliknąć w link otrzymany w mailu i dalej złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia (we wniosku tym koniecznie należy wyrazić zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez bank i nie wycofywać się z tej zgody do zakończenia promocji oraz nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i podać numer telefonu komórkowego do kontaktu) 
  • w formularzu na stronie promocji wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (w zakresie przekazania do organizatora informacji o spełnieniu warunków promocji - celem wypłaty premii) 
 • zawrzeć umowę konto - można to zrobić na jeden z dwóch sposobów: przelewem z własnego konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera (więcej na temat tych sposobów otwarcia konta piszę nieco niżej)
  • w kwietniu, maju i czerwcu 2016 r. - w każdym z tych trzech miesięcy - zapewnić wpływ w wysokości 800 zł na Konto Godne Polecenia otwarte w promocji (środki mogą pochodzić z dowolnego źródła, co oznacza, że może to być również wpłata przelewem z własnego konta w innym banku; do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy własne z konta w BZ WBK) 
  I to wszystko. Po spełnieniu powyższych warunków najpóźniej do 25.07.2016 r. otrzymasz maila powiadamiającego o przyznaniu premii. Wówczas będziesz mieć czas do 31.07.2016 r. na uzupełnienie na stronie promocji danych niezbędnych do wypłaty nagrody (będzie należało podać m.in. numer rachunku Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji. Wypłata premii 120 zł nastąpi do 24.08.2016 r.

  W graficznym uproszczeniu terminarz i zasady promocji wyglądają następująco:
  terminarz promocji godne polecenia 4% z premią 120 zł bz wbk promocja agora

  Rejestrując się w promocji z jednego profilu powiązanego z Twym adresem mailowym można złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto. Jeśli ktoś z Twych domowników lub najbliższych również zechce wziąć udział w promocji, wówczas niezbędna jest odrębna rejestracja (z użyciem innego adresu mailowego).

  Na stronie promocji przy rejestracji wystarczy podać adres mailowy oraz wyrazić zgodę na pierwsze z oświadczeń. Odznaczenie dwóch kolejnych oświadczeń nie jest obowiązkowe:


  Uczestnicząc w promocji warto mieć na uwadze, że zdarzają się sytuacje, w których maile od organizatora nie trafiają do głównego folderu wiadomości odebranych, ale do takich folderów jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Warto wszystkie te zakładki poczty przejrzeć. Jeśli obawiasz się, że umknie Twej uwadze mail powiadamiający o przyznaniu premii, możesz również skorzystać z innego przypomnienia. Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankobrania (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych promocjach i przypomnienia o najważniejszych terminach w popularnych promocjach):
  Adres e-mail

  Dla kogo promocja?


  Uczestnikami akcji promocyjnej "Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł" mogą być:
  "pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (...)"
  Jak to często bywa w promocjach bankowych, tu również mamy wykluczenie i okres karencji. Zgodnie z regulaminem promocji udziału w niej nie mogą wziąć:
  "a) Pracownicy Organizatora i Partnera [tj. Agory i BZ WBK - przyp. Mr. Złotówa] zaangażowani w organizację Akcji. Pracownikiem w rozumieniu niniejszego Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona przez Organizatora i Partnera na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca z Organizatorem na podstawie umowy cywilnoprawnej (w szczególności na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia),
  b) klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji."
  Z udziału w promocji wyklucza więc posiadanie konta osobistego w BZ WBK od 15.08.2015 r. Jeśli jednak w tym czasie posiadałeś/-aś lub nadal masz inny produkt w tym banku (np. kartę kredytową, lokatę lub kredyt) to droga do udziału w promocji jest dla Ciebie otwarta: zarejestruj się w promocji.

  Konto Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


  Konto, które należy otworzyć w promocji jest rachunkiem darmowym. Nie musisz więc spełniać żadnych warunków, by unikać opłat. Podobnie jest z kartą płatniczą wydawaną do konta (choć w myśl regulaminu promocji nie ma potrzeby wnioskowania o taką kartę!). W chwili obecnej w banku obowiązuje promocja, która gwarantuje bezpłatne wydanie i utrzymywanie karty do 30.06.2017 r. (po tym czasie warunki zmienią się na standardowe - wówczas obowiązujące, ale pamiętaj, że nie ma zobowiązania do utrzymywania konta czy karty w takim okresie; możesz je zamknąć kiedy zechcesz - byle nie do 24.08.2016 r., czyli do dnia wypłaty premii).

  Główne cechy:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy złotówkowe (Elixir) zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
  • 0 zł za wydanie karty płatniczej do konta (MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni)
  • 0 zł za posiadanie karty płatniczej (z gwarancją w regulaminie promocji obowiązującą do 30.06.2017 r.)
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach (dowolnych banków i instytucji w Polsce)

  Konto otwierane w promocji z premią 120 zł dodatkowo jest objęte bankową promocją, dzięki której można uzyskać 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł i 1% dla każdej złotówki ponad tę kwotę. Regulamin tej promocji zapewnia oprocentowanie rachunku do 30.06.2017 r. Szczegółowo oprocentowanie Konta Godnego Polecenia prezentuje poniższa tabela:

  Jeśli chcesz ulokować więcej niż 4 000 zł z i również uzyskać 4% jest na to sposób. Więcej na ten temat piszę poniżej.

  Warunkiem niezbędnym do uzyskania promocyjnych warunków jest wspomniane wyrażenie we wniosku o konto zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie składanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

  Po aktywacji konta warto już po zalogowaniu w bankowości internetowej sprawdzić czy zgoda jest prawidłowo zaznaczona (Ustawienia > Moje Dane - zgoda na dole strony). Jest to szczególnie istotne dla klientów, którzy już kiedyś posiadali produkty w BZ WBK i system mógł "zapamiętać" wcześniejszy brak zgody. Taka zapobiegliwa weryfikacja może się przydać by uniknąć ewentualnych (nikomu niepotrzebnych) reklamacji.

  Sposoby otwarcia konta w promocji konta BZ WBK


  Tak, jak wspomniałem na początku, konto w promocji BZ WBK można otworzyć na dwa sposoby:
  • wykonując przelew z własnego konta w innym banku - wówczas we wniosku niezbędne jest załączenie skanu dowodu osobistego, a dane przy przelewie muszą bezwzględnie zgadzać się z tymi, które zostały podane we wniosku. Dotyczy to wszystkich szczegółów: jeśli dane przy przelewie z Twego obecnego konta posiadają jakieś skróty, to podaj je również we wniosku (np. Wlkp., pierwsza litera patrona ulicy itp.). Przy braku zgodności tych danych bank wniosek po prostu odrzuci. 
  • za pośrednictwem kuriera - wówczas załączenie skanu dowodu osobistego we wniosku jest opcjonalne. Kserokopię dokumentu można też przekazać kurierowi. We wniosku można wskazać inny adres miejsca do podpisania umowy, niż adres zamieszkania czy adres korespondencyjny (może więc to być np. miejsce Twej pracy). Po złożeniu wniosku online nie ma już kontaktu telefonicznego ze strony pracownika BZ WBK. Bank dokumenty przekazuje kurierowi, a ten kontaktuje się telefonicznie celem uzgodnienia dogodnego terminu przyjazdu. 
  Na temat sposobów otwarcia kont w bankach oraz o powodach dostępności niektórych promocji wyłącznie w Internecie, a nie w oddziałach banków, pisałem tutaj.


  Poniżej piszę już tylko o możliwości otwarcia kolejnych kont z oprocentowaniem 4%. Jeśli interesuje Cię wyłącznie premia 120 zł (a jest ona wypłacana tylko dla jednego, pierwszego otwartego konta) i nie chcesz lokować oszczędności w banku to poniższa część wpisu już nie będzie Cię interesować.

  Trik na 4% nie tylko do 4 000, ale nawet do 12 000 zł


  Darmowe konto, zwolnienie z opłat za kartę, 4% na koncie osobistym, a do tego premia 120 zł na start. Już jest dobrze. Ale czemu nie miałoby być lepiej? ;) Jeśli chcesz ulokować więcej oszczędności i również uzyskać dla nich stawkę 4% w skali roku to jest na to sposób. Całkiem prosty. Zgodnie z regulaminem bankowej promocji "Konto 4%" każdy klient może posiadać trzy konta objęte preferencyjnymi warunkami, a więc łącznie będzie możliwe wpłacenie nawet 12 000 zł na 4%.

  Premia 120 zł będzie jednak wypłacona wyłącznie za jedno, pierwsze Konto Godne Polecenia. 

  Aby spełnić wszystkie warunki promocji z premią 120 zł, ale też założyć kolejne konta, koniecznie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: 
  • zawrzyj umowę o w/w konto (przelewem lub za pośrednictwem kuriera) 
  • dopiero po skutecznym zawarciu umowy o pierwsze Konto Godne Polecenia (najlepiej dopiero wtedy gdy bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta), złóż wniosek o kolejne jedno lub dwa Konta Godne Polecenia (wniosek/wnioski należy złożyć na stronie internetowej banku - tylko takie wnioski objęte są promocją zwolnienia z części opłat i oprocentowaniem konta. Warunki promocyjne nie obowiązują dla kont otwartych z poziomu bankowości internetowej BZWBK24; także niepotrzebna jest już kolejna rejestracja na stronie organizatora promocji z premią 120 zł)
  • we wniosku o kolejne konta pamiętaj także o wyrażeniu zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzyj za pośrednictwem kuriera - gdy wnioski te wyślesz tego samego dnia, kurier zawita z obydwoma umowami

  Jeśli chodzi o samą bankową promocję (czyli bez premii 120 zł, ale ze zwolnieniem z opłat i z oprocentowaniem 4%) czasu na załapanie się jest sporo - można to zrobić nawet do 30.06.2016 r. Najpierw więc zarejestruj się w promocji z premią 120 zł, a dopiero później załóż kolejne konta (już dla samego oprocentowania).

  Niech Twoi znajomi dowiedzą się o promocji. Udostępnij na Facebooku

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi: 

  183 komentarze:

  1. Mam konta EUR i USD w BZWBK, więc jak to się ma do promocji? Mogę skorzystać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W promocji nie mogą wziąć udziału klienci "posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji".

    Posiadanie w tym czasie (a nawet na chwilę obecną) konta walutowego w BZ WBK nie wyklucza z udziału w promocji. Więc możesz wziąć udział i zgarnąć zarówno 4% na koncie, jak i premię 120 zł :)

    Usuń
   2. Super! A to ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy te 800 zł trzeba na koncie utrzymywać czy mogę wypłacić?

    Usuń
   3. Nie ma obowiązku trzymania środków. Ważne by został odnotowany wpływ 800 zł :)

    Usuń
   4. Dziękuję za szybką odpowiedź!

    Usuń
   5. Czy jeśli zapomniałem w Maju zrobić przelew mogę jakoś nadrobić w przyszłym miesiącu w czerwcu np. 1600 zł ?

    Usuń
   6. Spróbować tak możesz, później złożysz reklamację. Ale raczej jest po zawodach.

    Usuń
  2. Czy z tego konta jak na oszczędnościowym płatne są przelewy - drugi i każdy kolejny?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto Godne Polecenia to ROR (konto osobiste z kartą). Można więc z niego przelewać do woli i bez kosztów :)

    Usuń
  3. Jest lojalka?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto wystarczy utrzymać do dnia wypłaty premii, czyli do 24.08.2016 r. Później możesz z nim zrobić co zechcesz ;)

    Usuń
   2. Zaskakują mnie osoby które chciałby konto zamknąć zaraz po premii. Konto za 0, a 4% do 12tys. nie daje nikt.

    Usuń
  4. Aha. I jak wygląda wypowiedzenie? Ile trwa?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W oddziale. Mi zamknęli od ręki.

    Usuń
   2. Zależy od dwóch kwestii. Jak do konta jest aktywna karta to od ręki nie zamykają bo muszą się rozliczyć ewentualne transakcje. I od możliwości akceptacji zamknięcia od ręki przez dyrektora placówki. Jeśli nie jest konto zamykane od razu to okres wypowiedzenia wynosi 28 dni.

    Usuń
   3. A jak to wygląda, gdy w jakiejś małej placówce nie ma etatu dyrektora?

    Usuń
   4. Zawsze jest ktoś kto ma uprawnienia.

    Usuń
  5. Warto dodać, że są osoby którym z poprzedniej edycji jeszcze premia nie wpłynęła. Coś wiadomo w temacie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. AgoraPerformance22 marca 2016 13:31

    Dzień dobry,

    Ze względu na duże zainteresowanie promocją część reklamacji jest w trakcie realizacji. Informujemy jednak, że przelewy premii są realizowane na bieżąco. Jeśli więc reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, premia na pewno w niedługim czasie dotrze.

    Usuń
   2. Niniejszy wątek dot. I edycji promocji i jego kontynuacja zostały przeniesione pod wpis właściwy tematowi.

    Usuń
  6. Znów karencja wyklucza uczestników zeszłorocznych promocji :( Konto zamknąłem 2.09. i teraz czekam na skrócenie karencji, czekam i doczekać się nie mogę. 4% chętnie bym brał, ale nadal się wstrzymuję licząc w końcu na załapanie się na jakąś premię.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może Agora raczy najpierw wypłacić premię tym z promocji listopadowej. Żenujące , że już łapią kolejnych klientów gdy nie wypłacili premii z poprzednich edycji.

    Usuń
   2. @Anonimowy 21 marca 2016 17:33, nie ma się czemu dziwić. 31.08. ub.r. wydali prepaidy, więc na razie blokują udział tym co zaraz pobiegli wtedy konto zamknąć.

    Usuń
   3. @Anonimowy 21 marca 2016 17:33 i @Anonimowy 21 marca 2016 19:10, w końcu kiedyś data karencji się przesunie i jakaś promocja BZ WBK otworzy furtkę także dla uczestników zeszłorocznych promocji. Trzymam kciuki. W tej grupie wyczekujących też jest moja żona ;) Zawsze gdy jest to możliwe organizatorom promocji sugeruję by okres karencji był jak najkrótszy. No ale nie zawsze przynosi to efekt. Musimy czekać.

    Usuń
  7. Warto dodać, że są osoby którym z poprzedniej edycji jeszcze premia nie wpłynęła. Coś wiadomo w temacie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Do dyskusji dotyczącej poprzedniej edycji promocji zapraszam tutaj.

    Usuń
  8. Czy do tego drugiego i trzeciego konta są wymagane karty czy można założyć bez?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można bez. W sumie przy pierwszym też nie ma wymogu wyrabiania karty, bo żadne transakcje kartą nie są wymagane.

    Usuń
  9. świetna promocja. Swoją drogą, musi BZ WBK brakować gotówki skoro robi wszystko, żeby klienci trzymali ją u nich na RORze.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Cały czas z Golcami reklamują kredyty. Więc muszą dla równowagi pozyskiwać kasę na depozyty.

    Usuń
  10. a ja mam pytanie do mr.zlotowki , do otwarcia konta trzeba zalaczyc skan dowodu i wlasnie tutaj mam pytanie- posiadam dowod polski ale na odwrocie dowodu gdzie jest adres mam wpisany adres zagraniczny poniewaz niemam meldunku na terenie Pl , dodam ze n podstawie takiego dowodu otworzyli mi konto walutowe w WBk, prosil bym porade i czy wogole mam szanse na otwarcie takiego konta , pozdrawiam i dziekuje bardzo .

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin zawiera zapis "Uczestnikami Akcji (...) mogą być pełnoletnie osoby fizyczne (...) posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (...)" :(

    Usuń
  11. Mr. Złotówa w jaki sposób można dokonać zamknięcia tego konta po otrzymaniu premii? Czy należy udać się osobiście do placówki banku :( ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko oddział wchodzi w grę. Poradnik dot. zamknięcia konta (w BZ WBK, ale także w innych bankach) można znaleźć tutaj.

    Usuń
  12. Mowa jest tylko o tym, że nie liczą się "przelewy własne z konta w BZ WBK". Więc przelew tych 800 zł od innej osoby która ma konto w BZ WBK powinien się zaliczyć? Dobrze rozumiem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dobrze myślisz. Tak jest.

    Usuń
   2. A te 800 zł trzeba utrzymywać na koncie do wypłaty premii czy można wcześniej wypłacić?

    Usuń
   3. Nie ma potrzeby trzymania środków na koncie. Liczy się sam fakt odnotowania wpływu 800 zł. To wystarczy. Zaraz potem środki można wypłacić.

    Usuń
  13. Czy mogę brać udział w tej promocji jeśli posiadam w BZWBK obecnie tylko konto oszczędnościowe???

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Konto oszczędnościowe nie jest kontem osobistym, a tylko posiadacze kont osobistych są wykluczeni. Zgodne z regulaminem i sprawdzone w praktyce. W poprzedniej edycji zapis w regulaminie był taki sam. Jeden z członków rodziny niezmiennie od kilku lat posiadał konto oszczędnościowe PLN, założył Konto Godne Polecenia w promocji i premię dostał :)

    Usuń
   2. A ja nie posiadałem u nich żadnego konta, a mimo tego premii nie dostałem i teraz czekam już od 3 tygodni na potwierdzenie przyjęcia reklamacji ... no ale jak nie jestem członkiem "rodziny" :)

    Usuń
   3. @Anonimowy 21 marca 2016 22:51, tylko w takiej sytuacji chyba lepiej jest założyć konto przez kuriera. Nie wiem jak to wychodzi w przypadku kont oszczędnościowych, ale jak ktoś ma już konto osobiste w BZ WBK to kolejnego przelewem nie założy. Trzeba w BZWBK24 (co oczywiście nie da udziału w promocji) albo przez kuriera.
    A jak Złotówo było u kogoś z Twej rodziny? Miał konto oszczędnościowe i co? Konto otwierał przelewem czy przez kuriera?

    Usuń
   4. Konto przez członka rodziny było otwierane akurat przez kuriera.

    Usuń
  14. A przy wydawanej karcie do konta nie trzeba wykonywać miesięcznie żadnych minimalnych kwot płatności kartą aby uniknąć opłaty za kartę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Główne cechy:

    - 0 zł za posiadanie karty płatniczej (z gwarancją w regulaminie promocji obowiązującą do 30.06.2017 r.)

    Uwaga na odwrocie karty: "Karta jest własnością BZ WBK S.A."

    Usuń
   2. Karta jest za 0 zł więc nie musisz nic nią robić. @Anonimowy 22 marca 2016 09:32 na kartach kilku innych banków też widziałem podobne zapisy.

    Usuń
   3. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

    Usuń
   4. Anonimowy, 22 marca 2016 09:45 - "na kartach kilku innych banków też widziałem podobne zapisy"

    Dlatego opłata za rzekome "posiadanie" karty to kolejny szmonces :)

    Usuń
   5. @Anonimowy22 marca 2016 09:45 inPost

    Usuń
  15. Po spełnieniu powyższych warunków najpóźniej do 25.07.2016 r. otrzymasz następującą wiadomość:

   "Gratulujemy!

   Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej 100 zł w promocji Konto Godne Polecenia 4% z Premią Bank Zachodni WBK i Agora!

   Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru konta, na które wykonamy przelew.
   W tym celu prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem godnepolecenia.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza"

   UWAGA: Wielu uczestników z poprzedniej edycji, mimo że dostali taką wiadomość, do dziś żadnej premii nie otrzymali - sorry, ale taki klimat :)

   OdpowiedzUsuń
  16. Czy jeśli będę utrzymywała 4000 zł przez rok bez żadnych ruchów na koncie, a potem je zamknę to dostanę 4%?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Odsetki naliczane są na koniec każdego miesiąca i dostaniesz zawsze ich tyle ile się należy proporcjonalnie do liczby dni przez jakie środki były na koncie.

    PS. Dla premii 120 zł pamiętaj jednak o zapewnieniu każdego miesiąca (kwiecień, maj, czerwiec) wpływu po 800 zł. Mimo utrzymywania środków dla odsetek.

    Usuń
  17. Czy jak otworzyłem konto w marcu przy udziale moneymania 3 to teraz mogę otworzyć z agora?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A jak myślisz? Tak zdroworozsądkowo? ;)
    "Z udziału w promocji wyklucza więc posiadanie konta osobistego w BZ WBK od 15.08.2015 r.". Posiadasz? Posiadasz. Więc kolejnej premii za to samo nie dostaniesz.

    Usuń
  18. Czy wpływy na konto te 800 zł moga byc z konta osobistego żony na konto BZWBK,ktore zakłada mąż,czy te wpływy musza być z innego konta którego właścicielem jest mąż?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak najbardziej. Jedyne co nie może być to przelew z Twego innego konta w BZWBK. Może być z konta męża w dowolnym banku, a nawet z Twego konta z innego banku.

    Usuń
  19. A czy moga byc wpływy te 800 zł z innego konta w innym banku ,ktorego włascicielem jest inna osoba niż ta ktora założyła konto w BZWBK?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, mogą być. Zgodnie z regulaminem "Środki nie mogą pochodzić z przelewu własnego z konta w Banku Zachodnim WBK S.A." więc przelew z innego banku się kwalifikuje - nawet gdy właściciel ten sam :)

    Usuń
  20. jak mozna pozniej zamknąc konto nie odwiedzając osobiście banku ? dziekuję

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pytałem na infolinii. Tylko oddziały.

    Usuń
   2. a czemu nie listownie?

    Usuń
  21. W jaki sposób dostanę login i hasło do logowania w bankowości elektronicznej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W przypadku gdy umowa była zawarta przelewem, login w przelewie zwrotnym z 1 zł, a hasło SMSem.

    Usuń
  22. Jaka jest nagroda za polecenie tego Konta Godnego Polecenia?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Program poleceń BZ WBK jest zakończony. Ale płacili tylko 50 zł za polecenie i z polecenia konto nie brałoby udziału w promocji z premią 120 zł.

    Usuń
  23. Ile się czeka na kuriera? Bo z banku dostałem w czwartek SMSa i dotąd cisza.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. 2-4 dni. Ale robocze. A święta są więc zaczekaj do wtorku, może środy.

    Usuń
  24. Witam. Może ktoś ma patent czy da się obejść krótkowzroczność informatyka który tworzył internetowy formularz zakładania konta w WBK. Mam adres w dowodzie w takiej przykładowej formie: NazwaUlicy 1/3/5 m 8 . Formularz zgłasza niepoprawną wartość po wpisaniu "1/3/5" w pole nr domu; natomiast jak wpisałem tylko "3" to mi odrzucono wniosek. Na infolinii Pani powiedziała że opcja z kurierem wygląda podobnie bo to on weryfikuje czy się adres zgadza z tym co w dowodzie.
   Czy ktoś ma jakiś pomysł jak ominąć takiego babola informatyków WBK? (Szkoda że nie można składać wniosków osobiście w placówce - wtedy pewnie problemu by nie było).
   Dla mnie jest to dość istotne niedociągnięcie banku bo w dwóch innych bankach tego problemu kiedyś nie było.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja bym zmienił dowód :)

    Usuń
   2. A spróbuj ze spacjami albo myślnikami, może kurier Ci to przepuści ;)

    Usuń
   3. System informatyczny kwalifikujący do tej promocji JEST DO BAN. Jeśli tylko masz jakąś minimalną rozbieżność - nie masz szans na "przejście". Mało tego, żaden konsultant na Twoją reklamację nie powie NIC KONKRETNEGO. Zrobiłem jeden przelew z IdeaBanku - odrzucili wniosek po kilku dniach (SMSem). Nie wiem czy w ogóle kasę zwrócili. Drugi przelew robiła żona - poprzez R-Online (Raiffeisen). I u niej - o dziwo - wszystko przeszło. Aczkolwiek też nie odbyło się bez komplikacji. Wykonała 2 przelewy i ... otworzyła 2 rachunki. Na moją reklamację telefoniczną otrzymałem pisemną odpowiedź, że "ble-ble-ble" ... niezgodność danych. Zatem jak chcesz, żeby się udało - zrób przelew z Raiffeisen'a. Sprawdzone.

    Usuń
   4. Raczej nie ma znaczenia bank z którego wychodzi przelew ale dane jakie się pojawiają przy przelewie. Najwyraźniej te z Raiffeisen były OK.

    Usuń
   5. Dziękuję za cenną radę, ale jest poziom dorównuję odpowiedzi konsultanta - czyli ... "ble-ble-ble". Zgodność danych jest 100%. Bo mam konta w paru bankach i dość często robię przelewy. Zresztą od urodzenia nie zmieniałem adresu. Tym bardziej imienia i nazwiska. Jaka zatem niezgodność? Równoległa rzeczywistość? Matrix? BZWBK nie po prostu nie potrafi rozwiązać sprawy, jeżeli nie zgadza mu się np. literka "M." w danych w jednym banku, a oni mają "/". Mało tego - nawet nie chce im się tego rozwiązać. I tym jest ... cała ta ... NIEZGODNOŚĆ.

    Usuń
   6. Mam to samo... Wpisalem numer domu z dowodu 13/15, formularz banku go nie akcpetuje, problemem jest znak "/" Wpisalem 13 15 bez ukosnika bo nic innego sie nie dalo ale nie przyjeli prwelewu weryfikacyjnego, gdzie w dowodzie jest z ukosnikiem. To jakas schizofremia....
    No ale coz sami sobie strzelaja w stope...

    Usuń
   7. Trzeba było wpisać numer domu 13, a mieszkania 15. Pewnie by przeszło. Bo u siebie mieliby coś w stylu 13/15 tak jak na przelewie przychodzącym. No ale fakt, trochę tolerancji czy ręcznego przeglądu przy wnioskach wstępnie odrzuconych przez automat by się przydał. Wiem, że tak robi BGZ OPTIMA przy drobnych literówkach itp. A tu kicha, wniosek odrzucą i jedyna alternatywa to już wtedy tylko kurier.

    Usuń
  25. A jeżeli mam ROR założony wspólnie z małżonkiem 8 lat temu jeszcze w kB i przejęty przez BZ WBK premia będzie mi się naleźała jeżeli samodzielne założę konto godne polecenia?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety jesteś współwłaścicielką konta, a to eliminuje z udziału w promocji :( Inaczej byłoby gdyby do takiego konta małżonka było tylko pełnomocnictwo. Ale jeśli jest to rachunek wspólny to oznacza, że konto w BZ WBK aktualnie posiadasz.

    Usuń
  26. Dziś był kurier. Czy i jeśli tak to kiedy dostanę jakieś info o aktywacji konta?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. 1-2 dni. Przysyłają SMS o aktywacji konta.

    Usuń
  27. Moje pytanie jest następujące czy muszę obowiązkowo wyrabiać kartę do konta? Bo jest ona owszem bezpłatna, ale tylko do 30.06.2016 , a potem nie widzę w regulaminie jakie są opłaty, bo konto muszę utrzymać do 24.08.2016

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karta jest darmowa do 30.06., ale 2017 r.! Choć fakt możesz założyć konto bez karty.

    Usuń
   2. Bez karty można. Pieniądze w bankomacie możesz podjąć z wykorzystaniem BLIKa, jak i w oddziałach w kasie bezpłatnie.

    Usuń
  28. W opisie promocji piszesz:
   "umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzyj za pośrednictwem kuriera - gdy wnioski te wyślesz tego samego dnia, kurier zawita z obydwoma umowami"

   dlaczego nie można otworzyć kolejnych kont za pomocą przelewu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pokazała to praktyka. Doświadczenia uczestników poprzednich promocji były takie, że wnioski o drugie i trzecie konto z zawarciem umowy przelewem były z automatu odrzucane. Na stronie banku można też aktualnie znaleźć komunikat: "Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku".

    Usuń
   2. Nie do końca prawda. Żona otworzyła 2 konta przelewamu z Raiffesena. Robiła je po godzinie 20-tej. Wówczas Raiffeisen "nie wypuszcza" już kasy od siebie - zresztą widać to było po NIEZMIENIONYM saldzie rachunku przed północą. Z rana okazało się, że zabrali 2 razy po 1 PLN. W skutek czego otrzymała 2 potwierdzenia otwarcia rachunku i również 2 zwroty (z ID w treści). Jakiś małopojętny gość tworzył ich system informatyczny. Kaczanów - co nie miara. Mi z kolei - przelewem z IdeaBanku - w ogóle nie otworzyli. NIEZGODNOŚĆ DANYCH.

    Usuń
  29. A czy karta jest wymagana? Wiem, że jest bezpłatna, ale jeśli nie chcę karty w ogóle to mogę skorzystać z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karta nie jest wymagana. Regulamin promocji w kontekście spełniania warunków w ani jednym miejscu nie wspomina o karcie. Takie pytanie było już kilka komentarzy wyżej ;)

    Usuń
  30. A jak z założeniem trzeciego i czwartego rachunku? Aby na wszystkich było 4 %. Będę miała do nich dostęp poprzez wspólne logowanie czy do każdego muszę się logować osobno? Ktoś wogole miał trzy kontra serio ma na wszystkich oprocentowanie 4 %??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Domyślam się, że chodzi Ci o drugie i trzecie konto, a nie trzecie i czwarte ;) Login będzie ten sam i tam będą widoczne trzy konta. Na wszystkich kontach jest 4% - zgodnie z regulaminem. Sprawdzone też w praktyce :)

    Usuń
   2. Tak posiadamy po 3 konta oprocentowane po 4%. Nie 3 i 4 tylko 2 i 3 konto. Proponuje poszukać na blogu bo temat oprocentowania pojawia się w kilku postach i temat zakładania 2 i 3 konta wałkowany też już był w postach i w komentarzach.

    Usuń
   3. Anonimowy 1 kwietnia 2016 21:39

    Jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania, to po co zamieszczasz swój wpis? Złotówka powinien takie wpisy kasować!

    Usuń
  31. Czy ten wpływ 800zł można wpłacić i odrazu po zaksięgowaniu wypłacić żeby skorzystać z tej oferty?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Liczy się sam wpływ - środków na koncie nie trzeba utrzymywać. Więc zaraz po ich zaksięgowaniu możesz dokonać wypłaty (zlecić przelew).

    Usuń
   2. Czy te przelewy to jakieś żarty? Przecież to niczemu nie służy i prowadzi jedynie do zbytecznego obciążenia systemu Elixir!

    Usuń
  32. Czy te wpływy 800zł można odrazu po zaksięgowaniu przesłać dalej?

   OdpowiedzUsuń
  33. Czy jeżeli już posiadam Konto Godne Polecenia założone w jednej ze wcześniejszych promocji mogę teraz założyć kolejne z oprocentowaniem 4% czy w tym zakesie też obowiązuje karencja, czy karencja dotyczy tylko nagrody 120 zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karencja dotyczy promocji z premią 120 zł. Każdy klient BZ WBK (obojętnie czy nowy, obecny, powracający itd.) ma możliwość posiadania trzech Kont Godnych Polecenia z promocją bankową, a więc z 4% i darmową kartą. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji (m.in. wniosek ze strony banku - ale nie po zalogowaniu do BZWBK24, zawarcie umowy kurierem, wyrażenie zgód)

    Usuń
  34. Po założeniu konta kurierem i zabraniu ksera dowodu dzwonią z oddziału o dostarczenie dowodu wzoru podpisu. czy takie praktyki są powszechne?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Hehehe ... Mi (parę lat temu) kurier przysłany przez BZWBK kazał parafować stronę, na której właśnie złożyłem WZÓR PODPISU. Odmówiłem, bo to zakrawało na totalną głupotę. Napisał na to stosowną UWAGĘ w notatce. Aczkolwiek konto i tak otworzyli. :)

    Usuń
  35. Zakładając drugie konto system bankowy odrzuca mój wniosek.
   Czy drugie i trzecie konto musi być zakładane z różnych adresów email?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Drugie i trzecie konto już nie zakłada się przez rejestrację, ale na stronie banku. Mail nie jest problemem. Powodem odrzucenia może być wybranie opcji otwarcia kolejnego konta przelewem. Wtedy system odrzuca wnioski, trzeba wybrać kuriera.

    Usuń
  36. Podpisując umowę w obecności kuriera przeoczyłam fakt, że zaznaczony był już krzyżyk przy opcji NIE odnośnie zawarcia umowy o usługi bankowości elektronicznej oraz o kartę. Karty nie chciałam i tak miało być, ale nie kojarzę, abym we wniosku zakreśliła, że nie chcę usług bankowości elektronicznej. Czy można to jakoś odkręcić, bo jak teraz będę kontrolować ruchy na tym koncie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Musisz w oddziale podpisać umowę o bankowość internetową.

    Usuń
  37. Próbowałam już trzykrotnie założyć konto godne polecenia , ale nie udało mi się. Mam problem z przelewem weryfikacyjnym, a dokładnie z numerem konta BZWBK na który mam przelać 1 zł. Nie wiem jaki to numer? źle coś robię,ale nie wiem gdzie popełniam błąd.Prozę o podpowiedź. Niegramotna

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na ostatnim etapie składania wniosku znajduje się bramka płatnicza i możliwy jest wybór formy przelewu (print screen strony) - można wskazać bank z którego chcesz zrobić przelew. Po kliknięciu "dalej", trafisz na stronę logowania do swego banku i będziesz mogła wykonać przelew 1 zł lub ukażą się dane do wykonania takiego przelewu. W razie dodatkowych pytań, pisz.

    Usuń
  38. Posiadam konto osobiste w bz wbk (zakładał na siebie mój mąż a potem dopisał mnie do tego konta, o czym kompletnie zapomniałam, bo go nie używam). Rozumiem, że pozbawiona jestem premii 120 zł ale czy założywszy konto godne polecenia (kurier był, podpisałam, więc mogłam je założyć) zdeponowane 4000 zł będą na pewno oprocentowane stawką 4%. Pytam, bo chcę założyć dwa kolejne konta a nigdzie obecnie nie dostanę takiego oprocentowania w tak prosty sposób.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jako współwłaściciel konta jesteś traktowana jako posiadaczka konta w BZ WBK co wyklucza z promocji. Ale trzy Konta Godne Polecenia na siebie możesz założyć i będziesz mieć na nich po 4% do 4 000 zł.

    Usuń
  39. Dziękuję za odpowiedź, ale mój problem pojawia się właśnie przy bramce płatniczej.Kiedy wybieram swój bank pojawia się wzór przykładowego przelewu, z tym, że nie ma tam numeru rachunku BZWBK. Następnie loguję się do swojego banku i nie mogę wykonać przelewu bo właśnie nie mam numeru rachunku na który mam przesłać 1 zł.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na etapie "2 Przelew" > BRAMKA PŁATNICZA wybierasz bank. Jeśli jest możliwy szybki przelew przekierowuje Cię na stronę Twego banku i dane są podstawione. A jeśli nie to pojawia się przykład i właśnie na ten rachunek Blue Media należy wykonać przelew. To firma, która obsługuje szybkie przelewy w różnych bankach i jak otrzyma od Ciebie złotówkę z określonym tytułem przelewu od razu informacja trafi do banku.

    Usuń
   2. dziękuję

    Usuń
  40. Chcę założyć 2-gie i 3-cie konto z oprocentowaniem 4%. Piszesz:


   " ... dopiero po skutecznym zawarciu umowy o pierwsze Konto Godne Polecenia (najlepiej dopiero wtedy gdy bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta), złóż wniosek o kolejne jedno lub dwa Konta Godne Polecenia (wniosek/wnioski należy złożyć na stronie internetowej banku - tylko takie wnioski objęte są promocją zwolnienia z części opłat i oprocentowaniem konta. Warunki promocyjne nie obowiązują dla kont otwartych z poziomu bankowości internetowej BZWBK24 ..."

   Czyli wnioskuję o dodatkowe konta bezpośrednio ze strony głównej banku - zakładka na górnym pasku "Zamów przez Internet" i dalsze wypełnienie wniosku?

   Czy skany dowodów "wgrywam" przy wypełnianiu wniosku czy muszę przekazać ksera kurierowi?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, tam składasz wniosek o 2. i 3. konto. Skan możesz załączyć, ale możesz ksero przekazać kurierowi. Wybór należy do Ciebie. We wniosku jest to nawet wskazane.

    Usuń
   2. 14:06 - Dziękuję za informację.

    Aktualnie jestem w dość długiej podróży służbowej. Wracam do domu za 2 tygodnie. Zastanawiam się zatem jak załatwić temat skanu/ksera dowodu.

    Jeśli może je "załadować" przy składaniu wniosku - to sprawa się rozwiązuje. Robię zdjęcie i załączam. Gorzej, jeśli kurier będzie chciał je mieć na papierze (ksero). Nie chcę iść z dowodem do punktu ksero.

    Wie ktoś - można "załadować" foto przy składaniu wniosku o 2-gie i 3-cie konto? (Przy 1-wszym właśnie tak zrobiłem).

    I druga sprawa - czy, mieszkając w Szczecinie (zameldowanie + adres korespondencyjny), mogę zamówić kuriera do Rzeszowa, gdzie aktualnie przebywam służbowo?

    Usuń
   3. Ja załączyłem zdjęcia dowodu. Zarówno przy p-wszym, jak i dwóch kolejnych wnioskach. Gdy dzwonił kurier dopytywał czy załączyłem skan. Odpowiedziałem, że tak i już ksera nie chciał. Nie ma potrzeby dawać wtedy ksera.

    Skan załadujesz tak samo jak przy p-wszym wniosku. I masz tam możliwość wskazania adresu do podpisania umowy innego niż zamieszkania czy korespondencyjny.

    Usuń
  41. Mamy wspólne konto z małżonką w innym banku. Czy możemy zawrzeć przelewem umowę o osobne indywidualne Konta Godne Polecenia z tego konta.
   Czy dane z przelewu będą zgadzać się z tymi, które zostaną podane w naszych wnioskach.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wszystko zależy od banku, w którym posiadacie wspólne konto i od tego jak rozwiązana jest sprawa danych, które wyświetlają się przy przelewie.

    Przykład.
    Jeśli państwo Jan i Maria Kowalscy posiadają konto wspólne to idealnie sytuacja powinna wyglądać następująco:
    - p. Jan loguje się do swej bankowości internetowej, zleca przelew i wyświetlają się dane: Jan Kowalski
    - p. Maria loguje się do swej bankowości internetowej, zleca przelew i wyświetlają się wtedy dane: Maria Kowalska.

    Tak powinno być. Wtedy otwarcie kont powinno odbyć się bez problemu.

    Ale wolę ostrzec, bo spotykałem się jednak już z sytuacjami (lub o nich słyszałem), że gdy ze swej bankowości przelew robił przykładowy p. Jan to pojawiającymi się danymi było: Jan Maria Kowalscy albo gdy przelew zlecała p. Maria to i tak pojawiały się dane: Jan Kowalski. W takich sytuacjach niestety przelew zostanie odrzucony, a konto nie zostanie otwarte. Warto o tym pamiętać i sprawdzić jeśli to możliwe. Alternatywą jest otwarcie kont za pośrednictwem kuriera.

    Usuń
   2. W starym BGŻ wygląda tak, że jest jeden login i na przelewie pojawia się np. "Złotówa Anna Złotówa Jan". Jest tylko wybór osoby głównej, której imię pojawi się na karcie.

    Usuń
   3. Jeśli tak się pojawia to wybierz kuriera.

    Usuń
  42. tylko umowa za pośrednictwem kuriera .przy wspólnym koncie ,przelew nie przejdzie .sprawdzone :)

   OdpowiedzUsuń
  43. Mam problem z rejestracją w promocji nie dostaje linka na pocztę sprawdzałem spam. Poczta na WP. Założyłem nawiązaniu pocztę na Onecie ale przy rejestracji pokazuje że do mejla nie ma konta zarejestrowanego. Nie wiem co jest

   OdpowiedzUsuń
  44. czy 2 i 3 konto z oprocentowaniem 4% można otworzyć w placówce banku od ręki, czy tylko przez kuriera?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W placówce konto jest poza promocją - bez oprocentowania i z opłatami

    Usuń
  45. Mam pytanie; Jak później takie konto można zamknąć? w umowie mam wpisany oddział bz wbk w suwałkach tj. 150km od mojego miejsca zamieszkania, jeśli muszę osobiście fatygować się aby je zamknąć to koszty podróży będą wyższe od uzyskanej premii...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli nie mieszkasz w litewskim Kownie to bliżej niż do Suwałk będziesz mieć do innego oddziału, bo sieć placówek BZ WBK ma całkiem dużą. A możesz zamknąć w dowolnym oddziale. Rzekomo można też zamknąć listownie jak przynajmniej informowali tu komentujący.

    Usuń
  46. Witam, zarejestrowalam sie w promocji i zlozylam wniosek z potwierdzeniem danych przez przelew. Niestety wniosek zostal odrzucony. W taki wypadku chce zlozyc drugi wniosek, tym razem "z kurierem". Czy musze zarejestrowac sie w promocji na nowy adres email czy wystarczy jak tylko zaloze konto BZWBK na ten pierwszy email ktory zarejestrowalam wczesniej (przy okazji odrzuconego wniosku)? Ania

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możesz złożyć nowy wniosek ("z kurierem") z profilu, który już sobie założyłaś.

    Usuń
  47. Zakładałem konto z potwierdzieniem przelewem, przy bramce płatności, dalem powrót i juz nie mogłem przelać 1 zl. Dostałem na mail potwierdzenie złożenia wniosku, ale nie ma tam nr rachunku na który mam zrobić przelew. Gdzie znajde na rachunku na ktory trzeba przelać 1 zl?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mam identyczną sytuację. Pewnie wniosek będzie trzeba złożyć jeszcze raz. Ale wysłałem zapytanie do banku czy jestem jakoś w stanie te dane do przelewu odzyskać. Kiedyś tak zrobiłem w ING i na infolinii wszystko mi podali. Jak dostanę odpowiedź to napiszę.

    Usuń
   2. Po prostu złóżcie wniosek jeszcze raz. Ja tak zrobiłem.

    Usuń
   3. Dostałem odpowiedź:
    "Odpowiadając na otrzymane zgłoszenie dotyczące otwarcia konta za pośrednictwem przelewu uprzejmie informuję, że jeżeli nie dokonał Pan przelewu podczas otwierania konta to taki przelew nie jest już możliwy.

    W związku z powyższym proszę o złożenie nowego wniosku podczas którego zostanie Panu wskazany numer rachunku na który należy niezwłocznie, nie później niż w ciągu 15 minut od momentu wysłania Wniosku do Banku dokonać przelewu weryfikacyjnego.
    Wyjaśniam, że przedmiotowym kanałem komunikacji nie ma możliwości weryfikacji przedstawionej sprawy i nie są przyjmowane dyspozycje Klientów."

    Usuń
   4. Dzięki, podobną odpowiedź otrzymałem na czat`cie bzwbk.

    Usuń
  48. Do 20.04. wystarczy złożyć wniosek czy zawrzeć umowę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wniosek. Umowę możesz zawrzeć później - tak by do 30.04. konto było otwarte - musi być wpływ jeszcze w kwietniu.

    Usuń
  49. przez jaki okres trzeba zasilać konto kwotę min.800,00 by skorzystać z promocji a następnie zrezygnować i się "wypisać".

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W kwietniu, maju i czerwcu po 800 zł. Później nie ma już potrzeby, bo konto jest darmowe. A zrezygnować z konta można zaraz po wypłacie premii.

    Usuń
   2. dziękuję

    Usuń
  50. jeśli dobrze się wczytałam to oprocentowanie 4% jest zmienne wiec tak naprawdę nie wiadomo jakie będzie ostatecznie po zakończeniu promocji czyż nie tak?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nazwa promocji "Konto na 4%". Promocja obowiązuje do 06.2017 r. Później już nic nie będzie, ale kto Ci da teraz 4% na koncie? :)

    Usuń
   2. czy "konto na 4%" jest zwolnione z podatku Belki?

    Usuń
   3. Obecnie nie ma żadnego konta czy lokaty z których odsetki nie byłyby ciachnięte podatkiem Belki.

    Usuń
  51. A jak wycofać dane z Agory które przekazuje jej WBK?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli przy rejestracji zaakceptujesz tylko p-wszą zgodę to przetwarzanie danych skończy się na tym że bank potwierdzi Agorze, że wniosek XYZ123 skończył się zawarciem umowy i spełnione są warunki promocji. I Agora zrobi przelew na Twe konto. Na tym się skończy, przetwarzać danych nie mają prawa. No chyba, że zaznaczysz zgody nr. 2 i 3. Wtedy może sobie przetwarzać dalej. Choć jakiś ślad zawsze zostanie - choćby w historii przelewów na koncie Agory ale to te dane które podasz do przelewu - imię, nazwisko, adres i numer konta. Tego już nie usunie nikt.

    Usuń
  52. Czy kolejne konta da się otworzyć tylko przez kuriera, w placówce jest taka możliwość? Czy kolejne 2 KO można założyć w maju? Czy na wszystkie konta należy zapewnić wpływ 800zł?
   Dużo z tym zachodu, i jak jest z tym oprocentowaniem w tabeli widze zmienne oprocentowanie? Przydałoby się to napisać na blogu, być rzetelnym.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko przez kuriera. W placówce konto otworzysz, ale wtedy oprocentowanie wyniesie okrąglutkie 0%. Wpływy wymagane są tylko na pierwsze konto (z premią 120 zł) i tylko przez 3 miesiące.

    Usuń
   2. Czyli 2 konta przez kuriera mozna otworzyc pozniej, tak?

    Usuń
   3. Tak. na otwarcie 2 kolejnych kont masz czas do końca czerwca.

    Usuń
  53. wniosek złożony :) tyko nie wiem gdzie znaleźć nr konta które trzeba zasilić kwotą min 800,00 ??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dostaniesz umowę i dane do logowania w bankowości internetowej. Wszędzie tam będziesz mieć numer swego konta :)

    Usuń
  54. 1. Konto mam zasilać kwotą dokładnie 800,00zł, czy powyżej tej kwoty, np. 801zł albo 800,01zł? (szkoda byłoby stracić 120zł przez takie niedopatrzenie)

   2. Czy musi to być jednorazowa wpłata na taką kwotę, czy liczy się suma wszystkich wpłat z danego miesiąca?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. 1) Regulamin wymaga by "zapewnić wpływ w wysokości 800 zł (słownie: osiemset złotych) na Konto Godne Polecenia". Mowa o kwocie okrągłej, a nie czymś w stylu "min. 800 zł". Ale nie doszukiwałbym się tu haczyka. Jeśli jednak ktoś chce być spokojny i trzymać się regulaminu to może na konto wpłacić właśnie 800 zł.
    2) Wpłaciłbym jednorazowo.

    Usuń
  55. Ile czasu trwa otwarcie konta przy weryfikacji przelewem? 19.04 złożyłem wniosek i przelałem 1 zł przez bramkę na wskazane konto. Póki co ze strony banku cisza, a 1 zł nie wróciło na konto.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ze 3 dni robocze. Dostaniesz maila i sms jak otworzą

    Usuń
   2. Ja złożyłem wniosek również 19.04 około godziny dwudziestej. Aktywacja nastąpiła następnego dnia, około czternastej. 1zł wróci na konto w momencie aktywacji (lub odrzucania wniosku), nie wcześniej.

    Usuń
   3. Mi powiedziano na infolinii, że trzeba się uzbroić w cierpliwość. Trwa to nawet 3-4 dni robocze bo mają bardzo dużo wniosków.

    Usuń
  56. A jesli odrzucono wniosek to cos mozna zrobic? Podobno przez znsk wodny na dowodzie. Mimo tego ze wczesniej juz mieli kopie dowodu bo miałem u nich konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeszcze wczoraj byłoby możliwe złożenie kolejnego wniosku (z kurierem). Dziś już niestety nic nie da się zrobić - jest po terminie przyjmowania wniosków w promocji :(

    Usuń
  57. Dziś złożyłem wnioski o drugie i trzecie konto. Pytanie mam tylko czy kurier przyjedzie raz czy będzie dwa razy (ewentualnie dwóch kurierów)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przyjedzie jeden kurier z dwoma umowami naraz.

    Usuń
  58. Witam, złożyłem wniosek 20 kwietnia ale nie zrobilem przelewu w kwietniu, będę mógł skorzystać z promocji czy nie ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wpływ musiał być już w kwietniu więc po zawodach.

    Usuń
  59. Witam. Pierwszy raz brałem udział w takiej promocji. Mamy już 2 lipca, a więc czas na spełnienie warunków minął i zostało 23 dni na odebranie maila z powiadomieniem o przyznaniu nagrody.
   - Jaki jest najbardziej prawdopodobny termin otrzymania maila, jeśli wszystko poszło dobrze?
   - Czy jeśli nie dostanę wiadomości do 25 lipca i nie skontaktuje się wcześniej z Agorą to premia przepadnie?
   - Czy kontaktując się z Agorą mam wysłać im potwierdzenia tych przelewów na 800zł?
   Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bazując na doświadczeniach z wielu podobnych promocji, maila należy spodziewać się w okolicach... 25.07.2016 r. Rzadko zdarza się sytuacja by nastąpiło to wcześniej. Incydentalnie zdarzają się niestety takie sytuacje, że mail nie dociera (powody są różne: najczęściej operator poczty uznaje wiadomość za spam). Co nie oznacza, że premii nie będzie. Wtedy będzie należało zalogować się na stronie promocji i jeśli tam będzie możliwe uzupełnienie danych to będzie oznaczać, że wszystko gra. Po uzupełnieniu danych - premia zostanie wypłacona.

    Gdy organizator promocji rozsyła maile, zazwyczaj pojawiają się na blogu komentarze Czytelników o tym informujące. Umieszczam też post przypominający o konieczności uzupełnienia danych. I wtedy też pojawiają się instrukcje dot. ewentualnego składania reklamacji. Na chwilę obecną nie ma co zakładać czarnego scenariusza :)
    Pozdrawiam i skoro to była pierwsza promocja w której brałeś udział to życzę wielu kolejnych okazji do bankobrania! :)

    Usuń
   2. Dzięki za szybką odp. Czytając komentarze o nierzadkich ostrych jazdach z Agorą wolę upewnić się zawczasu :) Z pewnością wezmę udział jeszcze w niejednej promocji, a zacząłem właśnie od tej bo były wyjątkowo proste warunki :) Pozdrawiam serdecznie.

    Usuń
  60. Yeah..jest mail;-) czyli kolejny grosik zarobiony;-) oczywiście "czapki z głów" dla Pana;-DDD

   OdpowiedzUsuń
  61. No proszę. Mail przed terminem. Jednak można ;)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Moze ktos wkleic link gdzie nalezy uzupełnic dane. Chyba skasowałem wiadomośc z banku.

    Usuń
   2. http://konto.zpremia.pl/promocja/zaloguj/

    Usuń
  62. Hurra jest mail :) Uważajcie przy uzupełnianiu danych do przelewu, formularz można wysłać tylko raz. Jeśli się pomylicie nie będzie można poprawić.

   OdpowiedzUsuń
  63. A ja maila nie dostałam i już pewnie nie dostanę, bo jak tu czytam to wszyscy już mają. W związku z tym mam pytanie: jak złożyć reklamację? Pisze, że przez aplikację, ale jaką?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W regulaminie wymyślono pojęcie Aplikacja, ale to chodzi o stronę internetową promocji.

    Więcej wskazówek na temat finalizacji promocji znajdziesz tutaj.

    Usuń
  64. Jest 29 lipiec a ja mimo spełnienia wszystkich warunków do dziś nie otrzymałem żadnego maila dot przyznania premii.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Maile już były. Dostałem 20. lipca. Więc zgłosić musisz reklamację.

    Usuń
  65. czy dostał juz ktoś te 120 zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja jeszcze nie, choć dostałem maila już ponad miesiąc temu. Ostateczny termin to 24 sierpnia o ile pamiętam. Więc jeśli wtedy wyjdą przelewy, to najpóźniej 25 powinniśmy mieć kasę na kontach.

    Usuń
   2. Nie ma jeszcze.

    Usuń
  66. Jest kasa na koncie :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jest i u mnie :) Nawet przed czasem

    Usuń
  67. 120 zł przed terminem. Można? Można :)

   OdpowiedzUsuń
  68. Oby więcej takich promocji było. I z racji łatwej premii i z powodu 4%

   OdpowiedzUsuń
  69. Ja niestety do dzisiaj nie otrzymałem maila. Wysłałem wiadomość za pośrednictwem strony i zobaczymy jaka będzie reakcja..

   OdpowiedzUsuń
  70. Taką oto odpowiedź otrzymałem..
   "Bank Zachodni WBK poinformował nas o tym, że nie może uznać Pana reklamacji. Powodem jej odrzucenia był fakt, że otworzył Pan konto za pośrednictwem infolinii banku, co było niezgodne z regulaminem akcji."

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No bo wniosek powinien być złożony internetowo przez Agorę.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...